19801
  • unrealnoise
    #66
  • unrealnoise
    #65
    mondjuk az meg nem rossz. mármint kezdésnek. játszható. :) nah nemsoká éles próba. :)
    egyébként ha ezt a gmotor2-ből hozzák ki, ahogyan majd az esőt is, akkor hú. de akor ki a fenének kell majd a gmotor3? vagy majd azt is használják egy idő után váltják a háttérben csendben vagy "beépítik"?

    Ha jól sikerül ez a cucc (részletes lesz, mindenre kiterjedő, nem lebutított valami...), akkor azért asszem a Simbin meg a többiek felköthetik a gatyájukat. oké, hogy az iracing az megmarad ott ahol, de a többitől sok-sok ember el lehetne csábítani...
  • unrealnoise
    #64
    a játék dx11-ben nekem lilás színű lesz, és néha textúra hibákat sikerül előhozni. a sima ikonnal semmi gond, viszont brutális a gépigénye. az 560Ti-met megeszi pont. úgy, hogy egyedül vagyok a pályán, full HDben, 98 körül van a GPU terheltsége, miközben a kábé 1GB memóriát meg is eszi a videoramból. Persze a látvány attól durva, de mi lesz itt mondjuk 22 emberrel a pályán, közönséggel, fotósokkal, effekthegyekkel, zászlókkal, boxszemélyzettel? ejhaj. ha erősödik a forint tovább, venni kell új alaplapot, i5 2500-at, aztán még egy videókártyát ugyanebből...
  • lac coo
    #63
    Én nem tudtam, hogy ez rF engine, de ma pont azon gondokodtam,., hogy ez épp olyan színvonal mint a race sorozat kis forma autói....
  • unrealnoise
    #62
    Milyen hozzáállás már ez? netraprot kutya nem érdekli valljuk be. nem azt mondnom, hogy nem jó, de olyan dolgok nincsenek benne, ami miatt tényleg igazán népszerű lehetne. iracing meg szvsz még mindig teljesen statikus időjárással, felhőkkel, vicces, néha nevetséges versenynaptárakkal. egyikben sincs AI, annak aki nem tud, vagy egyszerűen nincs lehetősége és ideje online versenyezni (munkabeosztás, műszakok... mint nekem pl.) aztán dinamikus időjárás, napszakváltás, és még ki tudja mi nincs a többiben.

    alapból hogy lehet ilyet kérdezni, hogy mi értelme ennek, ha ott a másik kettő? és ha két év alatt eléggé kinövi magát, és egy igazán erős alternatívát jelenthet a szimulátorozni vágyóknak, akkor már mindenki csak nyert nem? akinek meg nem tetszik, ne használja, ne nézze és ne kritizálja folyamatosan...

    (iracingre pl. régi klasszikus pályák soha nem lesznek ahogy elnézem, nem ez a koncepció), netkarban lehet, de ott meg kevés a minőségi, fix színvonalú pálya, szóval igen, egy csomó minden hiányzik az előbb említett projektekből, ami itt úgy néz ki meglehet.)
  • GPx8
    #61
    Ennek örülök.
  • Bullitt
    #60
    Örülök, h beindult a topik. :)

    Lesz benne AI, meg single player is. Teljes karriert is játszani lehet majd, az alsó kategóriákban indulsz természetesen az elején és lépkedsz a szamárlétrán.
  • bardocz
    #59
    Váltót hogy kezeli? Lehet kuplung nélkül váltani, mint rF-ben? Vagy rendesen működik, ahogy kell.
  • GPx8
    #58
    Nekem még mindig nem világos, hogy minek még egy pusztán online szim. az iRacing és az NKPro mellett? Ha esetleg lenne hozzá "okos" AI, akkor érdekelne, de így...?
  • Palinko
    #57
    valamit csak fejleszteni kell, látvány már megvan, és nem hiszem hogy a fizikával ugyanazok emberek foglalkoznak akik a kocsik és pályák kidolgozásával.
  • Alexease
    #56
    Kivancsi vagyok (meg nem neztem, majd este), hogy ez meg mindig az eredeti rfactor engine, a kozben szerzett Shift "tapasztalatokkal", vagy valoban teljesen uj, sajat (erosen ketlem:P)?! :)

    Egyelore semmi ujat, egyedit, kimagaslot, kulonlegeset nem latok a projectben, foleg ha egyszer valoban kiadjak az rF2-ot. Egyeduli "ujdonsag", ez a fizetos-beta-tesztelos-reszesedeses dolog, ami inkabb csak penzugyi vonal. Hogy mennyi valodi beleszolas lehetseges, az maskerdes;)

    Mivel ebben az evben szinte nullat foglalkoztam a szimekkel, nem is vettem semmit (kiveve iR kiadasok:P), igy megelolegezek nekik en is egy kis bizalmat, es a 25 Euros csomagra benevezek (nem mintha sokkal tobb ertelme lenne, mint a 10 Eurosnak) :)
  • GPx8
    #55
    Nem azért, de ha most nincs benne normális "fizika", akkor már sajnos nem is lesz... :(
  • zoltang
    #54
    Vannak még videók:



    http://www.virtualr.net
  • lac coo
    #53
    Na jó kicsit kevés pontot adtam neki, 5610 :)

    elég gépigényes, i5 2400, HD 6870 4 g ram DX1-ben olyan 40 fps, DX9-ben 60 felett.És csak egy autóval !
  • lac coo
    #52
    annyira nem gáz a kormány beállítás, minden holtjátékot 0-ra és mindegy érzékenységet 50-re kell állítani.
    De a gumi fizika miatt ha megcsúszik a legkisebb ellenkormányozásra átvágódik és kormány rángatás lesz a vége :)
  • unrealnoise
    #51
    Egyébként ha nagy profitot akarnak (ki nem?), sokan mondhatnák és mondják majd rögtön, hogy akkor úgy sem csinálnak HC szimet, de ez hülyeség. nem attól lesz nehéz egy játék, hogy realisztikus, vagyis nem csak attól. :)
    Ha élethűen, kiszámíthatóan, reálisan mozog egy járgány, akkor lehet "könnyebb-en" kezelhető a HC szimben, mint egy arcade cuccban levő, kiszámíthatatlan szörnyeteg. Nagyon bízom a projektben, a tömegeknek pont a körítés, egyedülálló grafika, hang, tartalom meg kidolgozottság adhatja el. Az már csak nekünk lenne egy plusz, ha a fizika is legalább elfogadható szintre lépne, sőt tovább. ismerve a szimeseket, nem fogják kímélni a srácokat... pláne, hogy ez eredetileg only PC projekt jelenleg. :)
  • unrealnoise
    #50
    kormánybeállításokhoz (DF GT + clubsport pedal) mondhatnátok ezt-azt, hátha nem kell nekem vele szopnom, ha már ti megtettétek előttem. előre is respekt. :)
  • unrealnoise
    #49
    Hát én ma láttam csak pár videót, aztán anyád mondom, ilyen grafika nincs... :D meg pont ma vettem rfactor2 miatt egy új VGA-t, (560Ti) aztán erre látom itt van. Mindenesetre a projekt jól indul, sok a szimes fenn, talán lehet egy, ha nem is a legprofibb, de elég jó szimulátorunk, gyönyörű grafikával, hangokkal, FFB-vel és játékmenettel - no meg tartalommal. Mondjuk a fizika pontszámod kissé elkeserít, de messze van még 2012, remélem javítanak rajta még sokat, többek közt azért, mert nyíltan pofázhat most mindenki, hogy jajjdeszar ez meg az. Mindenesetre a kedvencek közé került a topic, holnap pedig meló után alig várom, hogy letesztelhessem... :D
  • lac coo
    #48
    ami nagyon tetszett: álló helyzetben mikor berakom sebességbe ránt egyet az FFB :)))
  • lac coo
    #47
    az tény hogy eslő képen a fülke álomszép !!!( Bár az órák azért hozzáérhetnének a homlokfalhoz...:)))
    fizika 3/10 :(
  • lac coo
    #46



  • lac coo
    #45
    szerintem ez egy ígéretes próbálkozás!
    És most nagyon diplomatikus voltam !!! :)

  • lac coo
    #44
    Hát így első körre elég felemás, kormányt még nem tudtam belőni, ilyen shift féle kacsázós dolog, a grafika jó, lebontottam valami forma autó elejét, teljesen szép működő rugók vannak belül :)))
  • Alexease
    #43
    Ez Watkins Glen, csak valahogy kicsit at vannak szabva a kanyarok, vagy mi:)
  • Alexease
    #42
    A forumban van valahol, az egyik topicban. Meg nem neztem, de tuti van valahol link;)
  • Palinko
    #41
    így tökre tekert kormánnyal és pumpálom a gázt, hát nem is tudom.... viszont kipróbálnám, de úgy látom fizetős.
  • lac coo
    #40
    Én kifizettem, letöltöttem a bulidot, de jelszót kér, azt honnan az anyámból szedjek :)
    már mindent bepötyögtem de nem jó ...:(
  • bardocz
    #39
    "controls and physics similar to Shift series but slightly better in my opinion, although need to be improved to be in Iracing/LFS/Rfactor/NetKat/GTR league"

    Ha ilyen felmerül, az már rég rossz. Remélem nincs igaza.
  • lac coo
    #38
    Vótmá ?





    Kicsit alulkormányzott a kicsike :DDDD
  • lac coo
    #37
    ezmiez ? :D
  • Alexease
    #36
    Nem lattam gepigenyt sehol, igy passz.
  • Alexease
    #35
    Nem hinnem, kamu palyak vannak benne (es kamu autok) ;) Elvileg...;)
  • bardocz
    #34
    E5200, HD4830, 2Gb rammal szerintetek érdemes megpróbálni?
  • LeWyTy
    #33
    Azzal a 3Dscannerrel csinálják a mapokat ugye?
  • bardocz
    #32
    Ollé!
    Remélem hétvégén ki tudom próbálni:)
  • LeWyTy
    #31
    Igen? akkor a mikulás sem létezik
  • arty
    #30
    nagyon szép képek, de szerintem el fog halni... nincs piaca a hc szimeknek. illetve nem elég nagy :)
  • arty
    #29
    az a játékmotor nem létezik ill. használhatatlan kamu :)
  • Bullitt
    #28
    Az egyik autó hangja.

    Regisztráció kell, de megéri, mert gyönyörű muzsika. :D A WMDPortal pár napon belül elindul.
  • LeWyTy
    #27
    Elvileg ugyan olyan pixelekből áll össze az egész... csak annál nincsenek sokszögek.
    Meg minden részecske színét állítani lehet.... ezért hihetetlenül részletes lehet a kép... még nagyítva is.