22164
banner
A Wargaming új MMO játéka
  • Hell Girl #55
    Elnézve nagyon jó kis játéknak néz ki .... :D Ha ilyesmi módon oldják majd meg itt a dolgokat, remélhetőleg játszható lesz.
  • Hell Girl #54
    A szájkaratéskodás a WOT szobába való. A WOW meg a WOB fórumokat kíméljük már meg az elzüllesztéstől.
  • Tababo
    #53
    én biztos hogy wop-al fogom tolni. wargaming szuper ballance játékok kuka
  • DummyBoy
    #52
    Gyors kérdés - bár ez itt off:

    Neked megvan a WoP? Mármint a Wings of Prey?

    Mert az egy nagyon szuper kis repülősjáték, már - már szimulációs elemekkel ... Én is nagyon szerettem, a megjelenése óta megvan, de nem egy Il-2 vagy CoD ...

    És bár értem mire gondolsz, HIÁBA hasonlítgatják szimulátorhoz ... NEM AZ!

    Abban igazad van, hogy a Lego Star Warsos rész inkább a Warplanesre és a az ilyenekre vonatkozott, de ha bemész a World of Planes topikba, és megkeresed az erről szóló hsz-emet, ott leírtam miért nem életképes egy szimulátor - MMO ...
  • Sir Cryalot
    #51
    ÉS MI KÖZE VAN a GAIJIN Ent. -nek a Wargaminghez ? SEMMI!!!

    Talán időnként külföldi fórumokat is át kéne olvasgatni, mert nem hülyeségből hasonlítgatják szimulátorokhoz a WoP-t ?
  • DummyBoy
    #50
    Én is :) Ott a fórumban leírtam ... attól még nem szimulátor valami, hogy van benne valami amit vezetni lehet ...

    Ezeknél a "szimulátoroknál" még a Lego Star Wars is élethűbb :)
  • Sir Cryalot
    #49
    A World of Planesről beszéltem szimulátorjelleggel kapcsolatban.
  • DummyBoy
    #48
    Nem szimulátor jelleg lesz, hanem valamilyen alsóhangon is alapszintű fizikaszerűség, ahogy a Wargamingot ismerjük ...
  • Sir Cryalot
    #47
    Leginkább Úgy képzelem, hogy a Gaijin entertainment megcsinálja a World of Planes-t jól, akkor az rettenetesen sok pénzt érhet, ez a warplane cucc meg a farvizen akar sokat érni.
  • Sir Cryalot
    #46
    Na itt semmi komoly dologról nem esett eddig szó, ez az egymásra licitálás meg kezd nevetségessé válni ( World of planes vs. World of warplanes ugye), pl World of planes-be be van ígérve szimulátor "jelleg" (röppályák stb) és hajók is a szárazföldi járművek mellett!

    Persze 65*65km-re kell összezsúfoljanak mindent ,de gondolom majd bővíthetővé is válhat ? 130? 200 ? 1000 ? :DD
  • Molnibalage
    #45
    +1
  • Pluskast
    #44
    Meg mondjuk, lesz e benne tengeralatjáró is?
  • Pluskast
    #43
    Én az anyahjókra leszek kíváncsi. Mármint az, hogy fog működni? Mondjuk a world of warplanesben lévő gépemmel fel tudok majd szállni és bombázhatom a hajókat? Vagy mondjuk az anyahajók lesznek a "vizi artyk" és a gépeket majd az ai iranyítja?
  • DummyBoy
    #42
    Nos, asszem a halálbokrok és halálfelhők után jönnek majd a halálködök is :)

    Érdekes lesz, ez jobban mozgatja a fantáziámat mint a repülős ...

    Kiváncsi vagyok benne, hogy sikerül-e ezt is annyira elb@szni majd mint a WoT-ot ...
  • davidbog
    #41
    Akkor ez kb olyan célzás mint a WoT-ban. Látom a célpont ráközelítek, egérrel kijelölöm hova lőjjenek az ágyúk és ennyi.
  • Caliph
    #40
    nem,egérrel célzol görgővel közelítesz,nem automatikus. kivéve akkor ha épp a légvédelmi lövegeket vagy a torpedóvető csöveket kezeled.
  • davidbog
    #39
    Nem ismerem a játékot. Itt csak annyi történt, hogy kijelölte a célpontot és automatikusan célpontra álltak a lövegek?

  • szabii98
    #38
    Azért a CoD és a BF3 topikban állandóan csak a flém megy, meg hülye CoDosok stb stb. Szinte minden CoD topikban el van az játszva, hogy ez a játék szar meg ilyenek, az nem ugyan az, mint a WoT topikban szerintem. :D
  • [NST]Cifu
    #37
    Off

    Én még két hónapig játszottam a WoT-al miután a topicot kivettem a kedvencek közül. A flémet meg úgy kell érteni, hogy a WoT topic kb. negyedét kitiltottam volna egy hónapra, mert megérdemelték volna. :)

    Sajnos a játék népszerűség átka az, hogy a tömeg vonzás törvénye szerint sok kellemetlen alak is feltűnt, akik képtelenek a fórumozás alapvető szabályainak tiszteletben tartására.

    Ez persze nem a WoT hibája. Sokszor érez az ember késztetést a büntetőponteső kiszórására, ha beleolvas egy BF3 vagy MW3 topicba is, hogy a Való Világ és hasonszőrű csodákról már ne is beszéljek. Viszont nem az a cél, hogy elnéptelenítsük az SG-t. :)
  • lammaer
    #36
    Azt hittem azért tüntél el mert meguntad a sok flémet a WOT topikban ;)
  • [NST]Cifu
    #35
    Elnézést, átfogalmazom. Az én szememben elvérzett.
  • lammaer
    #34
    WOT nem vérzett el. Él és virul, most még a német tankbuzik is csöndben vannak, megkapták az OP tankjukat (E széria, főleg az E50 ahogy hallom).

    A népek tömegével veszik 12.5K-ért a prémium tankokat, szóval megy a bolt rendesen.
  • Caliph
    #33
    battlestationsben a távolság alapján oldották meg. a nagy hajóágyúk messzire hordanak,így bizonyos távolságig csak azzal lehetett lőni,ahogy közelebb értél úgy csatlakoztak be a kisebb lövegek.
  • [NST]Cifu
    #32
    Itt is az lesz a probléma, hogy balancolja ki a dolgokat. És itt is fog elvérezni, ahogy a WoT. Összemossa az 1930-as években készült hajókat majd az 1946-ra elkészült-volna-ha-akarták-volna típusú hajókkal, és a fejlesztők majd megmagyarázzák, hogy miért nem számít a tűzvezető asztal vagy a lokátor úgy, ahogy.

    Külön öröm lesz itt is a láthatóságot megoldani, illetve a másodlagos fegyverzetet nagyon kiváncsi leszek, hogy szándékoznak integrálni a játékba. Egy csatahajón uge alapból vannak a nagy hajólövegek, van a másodlagos tüzérség (esetleg DP feladatkörrel) és van a kis kaliberű légvédelem. Namost ha CV van, akkor repülőgép is lesz. Ez lesz a harmadik probléma. Ezt így hogy akarják összehozni? Úgy, mint a Navy Fields-ben, hogy vagy ezzel lősz, vagy azzal, a kis kaliberű légvédelem meg önműködő?

    Mondjuk az az igazán szomorú, hogy a Navy Fields 3D sehol sincs ennyi év után se...
  • Caliph
    #31
    szerintem az irányítás teljesen battlestation midway/pacific lesz.

    bsp yamato
  • davidbog
    #30
    A legalsó képen az Ark Royal CV van.
    A másodikon egy Fuso- és egy Yamato-osztályú BB van.
    A harmadikon pedig egy Fletcher-osztályú DD.

    A többi képet elnézve készen van egy Chapayev-osztályú CL. Illetve a többi képen a Renown-, King George V-, és R-osztályú BC/BB-k láthatóak.
  • baly94
    #29
    Erre vártam mióta megtudtam h repcsis is lesz
  • Sippie
    #28
    loál
  • Tababo
    #27
    remélem hasonlóan jó lesz a ballance mint a wotban.
  • LeWyTy
    #26
    +fav jónak néz ki
  • Pupuci
    #25
    Induláskor loltraktor helyett loltutaj lesz.. D
  • Tuvok #24
    csitu, enyim' :P
  • Torzonborz
    #23
    mer' nincs ilyen :P hmm gyorsan regelni kéne aztán megkopasztani wg-t :D
  • Hell Girl #22
    Imádnivaló kis képek. ;) Végre nem vörös csillagokkal van tele a képernyő. :D Alap, hogy japán hajókkal fogom tolni ha lehetséges.
  • Hell Girl #21
    Nem jön be az oldal.
  • Tuvok #20
    worldofbattleships.eu domain még regisztrálható :)
  • Eagle16
    #19
    Még nem tudni. A hivatalos oldal sem indult el még.
  • Muttley
    #18
    várható gépigény?
  • Renegade
    #17
    szvsz az adott oldalt olvasva más, más sorok esetében használtuk a virtuális szövegkiemelőt. :-)
  • davidbog
    #16
    Az attól függ, hogy milyen lesz a játék. Olyan FPS/TPS nézetű mint a WoT vagy olyan RTS szerű mint a Navy Field. A Navy Fieldben a felhők alatt lehet elbujni, de sokszor nem éri meg. Ott többet számít ha manőverezel.