1502
IZÉ
  • TaRka0107
    #250
    Ez eddig még újdonság volt neked? (Jólvan, tudom, ünneprontó vagyok)
  • ratgab
    #249
    Azt a mindenit!!!! Csináltam egy dupla kill-t.

    Fejbelőttem az első célpontot és a golyó átment a fején (innentől elkezdett pörögni), majd a mögötte lévő ellenfelet is megölte. 112 méterről történt az eset és 3200 pont lett a jutalmam...
  • Nohab
    #248
    Jaja! Vagy steammel letöltöd, vagy visszaolvasol. Lesz ott egy torrent link.
  • Solyom2
    #247
    Helló!
    Van már pc-s demó?
  • scomcomputers
    #246
    Majd készül ha megjelenik, a demóhoz nem készül!!
  • grebber
    #245
    Szerintem még csak készülget
  • Leky
    #244
    Van hozzá magyarítás?
  • Gascan #243
    innen már vett valaki valamit?
  • zzeN
    #242
    2 kill egy lövésből, fasza h a deformálódott golyó még mást is eltalálhat:)

  • grebber
    #241
  • scomcomputers
    #240
  • Shep
    #239
    Én egyből azon vittem a demot de nem éreztem azt hú de komoly realitást. Inkább csak azt, hogy én alig láttam az utca végi snipert ő meg halál pontosan lövöldözött rám, és persze mindig tudta, hol fogok felbukkanni. Jó az AI :)
  • Prince23
    #238
    FUll demo-Sniper Elite nehézségben
  • DarkSector
    #237
    Itt egy tákolt ha érdekel, kemény 2 percembe került, amíg nem találtok jobbat. :)

  • DarkSector
    #236
    Hát miért nem mesterlővész? mi a problémád megint? :)
    Sniper Elite fokon menj.
  • lac coo
    #235
    Nyugi megoldottam :))))Steam nélkül, és a te vergődésed ellenére is ! :DDDD
    Amúgy ennek mi köze a mesterlövész címhez, 200 méterre anyám ellő légpuskával :))))
  • DarkSector
    #234
    Hát ez kb mindent elmond a tulajdonosról, miaz hogy kocka sírás, akor nem játszol vele, azt ennyi, gondolod érdekel valakit a vergődésed?
    Megasztán nagy kockaság beregelni és leszedni egy demo-t.
  • lac coo
    #233
    Van accom is, steames játékom is, de nem akarom ezért felrakni ,frissítgetni ezt a vackot !

    Okoskák meg kíméljenek ! :DDDDDDD Majd én eldöntöm mivel szemetelem a gépem és mivel nem ..!
  • DarkSector
    #232
    Jah mert gáz az a 20 másodperces reg, előbb beregel minthogy ide beír egy kommentet. :P
    de nekem mind1.
  • Maxtreme
    #231
    Valamit ebből nem lehet kiokoskodni?

  • zzeN
    #230
    Nem kellene egy banner? Linkeljetek akkor képet, ha kell, mert én nem nagyon találtam értelmeset.
  • Maxtreme
    #229
    Ha nincs más steames játéka, semmi gond nincs azzal h nem akar accot regisztrálni csak ezért. Én sem tenném. :)
  • DarkSector
    #228
    pfff
  • grebber
    #227
    Gamerkey ~ 4970FT
  • zzeN
    #226
    Elgondolkodtam a megvételén... Hányan veszitek meg? Steam-nél van olcsóbb hely?
  • Maxtreme
    #225
    anélkül pedig nem fog menni, max a wrz verzió :)
    ahhoz meg itt a link

    Felső sorban, az első ződ nyilas krix-krtaxra kattints
  • lac coo
    #224

    Hogyne találnám :)))
    Csak steam-et a tököm se rakna fel ezért :)
  • Maxtreme
    #223
    ne bassz fel hogy steamen belül a demok között nem találod meg (jó eséllyel az első) mert mindjárt agyfaszt kapok. Ennyire ne legyünk már kényelmesek :)
  • lac coo
    #222
    Valami nem Steam-es linket tudtok adni demo letöltéshez ? THX !
  • DarkSector
    #221
    oks csak mondom ennyi erővel a mass effect is lehetne. :D külső nézet és lövölde. :D
  • mike01010101
    #220
    Én is csak a külső nézet és korszak tekintetében vontam párhuzamot.
  • DarkSector
    #219
    Egyik haver is Saboteur-t mondta, de az annyi hogy külső nézetes lövöldözés....és ennyi a közös csak.
  • mike01010101
    #218
    Nagyon kellemes játék, szép a grafika, jó az irányítás. Hiánypótló alkotás, utoljára WWII tps-re a Saboteur-re emlékszem, bár az más műfaj. WWII fps-sel Dunát lehet rekeszteni.
  • oneal1
    #217
    A multiban benne leszek en is!:) 1 vs 1 lesz benne?
  • DarkSector
    #216
    majd mutizunk.:D
  • Prince23
    #215
    Fúú végigvittema demót vagy 7-szer :D 4-szer Sniper elite-be :D eléggé bejön. 8-9 pontos első blikkre
  • mester1987
    #214
    OFF: Tapasztalatból mondom a 64 bites Windows 7 optimalizálatlan. Inkább 3.25 GB RAM és 32 Bit, mint 4 GB RAM és 32 Bit.

    Én vissza fogom tenni a régit, persze ha lesz majd türelmem.
    Ehhez a játékhoz elég szerintem 2/3 GB is. 64 Bit-be úgyse fut és DirectX 11 sincs...
  • DarkSector
    #213
    Nem a win7-nek kevés a 2GB hanem a játéknak ha win7-en játszol, a win7-nek 1 gb elég.
  • Shep
    #212
    Csak javasolni tudom, mert a win7-nek kevés a 2 giga +2 még kellene bele, vélhetően a win7 swappol azért akad az egész, +2 giga ezt jó eséllyel megoldaná.
  • ratgab
    #211
    Ártani biztos nem árt. De nem biztos, hogy jobban fog futni tőle a játék.