1502
IZÉ
  • DarkSector
    #450
    Nem helyett, hanem előtt. :)
  • Look at the cat
    #449
    Alvás helyett sniper elite v2??
  • DarkSector
    #448
    ez kicsit messzebb sikerült. :D
    Olyan mintha gránátvetővel lőnék! :)

  • DarkSector
    #447
    Amúgy itt is változik a széljárás, vagy éppen a kezed remegése is a kimerültségedtől, persze ezt nagyon durva szimulátorokban nem tudnám valszeg "pik-pakk" megoldani.
    De most ebben a játékban csináltam, és az oké hogy részben kb kiszámolható, de ezt MONDANI a legkönnyebb próbáld meg a demoban gyakorlatban hát nem lehetetlen de azért nem annyira egyszerű.

    Arma és OFP más kategória ahogy mondod.

    Én is ezt mondtam single-ben iszonyat könnyű, és a multi lesz majd zsír, de a single-t is fogom élvezni bármennyire is megy majd könnyen. :D

    Ezek a vidik is inkább a látványosság miatt érdekessek. :D
  • Pretorian
    #446
    Jah. Játsszál ArmA-t vagy OFP-t, akkor megtudod milyen az igazi ballisztika.
    Ebben a játékban elég kamu az egész, teljesen kiszámítható hogy milyen távolságról mikor hova fog becsapódni a golyó, és ehhez pontosan hová kell lőni. Nem változik a szélirány, illetve annyi történik hogy egyszer keletről fúj, egyszer nyugatról de ez kb. semmit nem jelent ebben a játékban. Próbáld meg ugyanezt az említett játékokban úgy, hogy mondjuk nem ritkán néhány másodpercenként változik a szél iránya és erőssége, és ezt mondjuk egy zászló szélben való mozgása alapján kell nyomon követned. Vért fogsz hugyozni. Jó, mondjuk nem egy műfaj a kettő, de a skill kb. azokban a játékokban kezdődik. Ezen már én is végigszaladok szerintem még fél kézzel is kontrollerrel, annyit játszottam vele. Attól még multiban szerintem nagyon jó lesz.
  • DarkSector
    #445
    Lehet vajon ezt még fokozni? :P

  • TaRka0107
    #444
    Ment pü.
  • DarkSector
    #443
    Tessék!
    Nesze kontroller. :D

  • TaRka0107
    #442
    Hát igen. Videódra már kíváncsi vagyok.
  • DarkSector
    #441
    Nemúgy hanem nehézségre gondolok.
    Mert valóban nehezebb de csak ha túl közel jönnek hozzád, de úgymont fedezékharccal simán elkapod mindet gond nélkül.
  • TaRka0107
    #440
    Történet miatt, tuti nem lesz rossz.
  • DarkSector
    #439
    De multira gyakorlok, nem single-re, a single egy vicc.

    Most teszem fel, kb 10 perc csak dobtam rá vízjelet ha netán elterjedne a youtube-on. :D
  • TaRka0107
    #438
    Videó mikor jön?:D
  • TaRka0107
    #437
    :DDDDDDD
    De ez nem cod, hogy minél gyorsabban megölj valakit. Direkt ezért szeretem ezt, hogy szépen lassan, becélzod és lelövöd. Jó persze addig szét lőnek, de én nem úgy játszok elite fokozaton mint te. Nem ilyen gyorsan.
  • DarkSector
    #436
    Nem mert van dolgom, de délután nyomtam 1-2 órát, meg kb 20:00-tól szoktam este tv nézés kközben kockulni vele, kurvára elkapott, és gyakorlok célozni Sniper Elite fokon, de úgy hogy még csak nem is megyek 2x-es zoomba, csak felemelem a fegyvert és 2-3 másodperc után ölök. :D

    Túlságossan is begyakoroltam de nemsokára meglátod hogy mennyire is. :D
  • TaRka0107
    #435
    Bazdmeeeg, te egész nap ezzel játszol?:DDD
    Jó játék, meg minden, de...:)
  • DarkSector
    #434
    Nemsokára felteszem a következő OMFG shotomat amit asszem mondhatom hogy utánozhatatlan és egyedülálló lesz a világon. :)
    igen a világon. :D
  • TaRka0107
    #433
    Lesz lesz, harverapro-n is lesz egy srácnak.
  • Fpocok
    #432
    Hmm, lehet, hogy mégis lesz olcsón steames kulcs :D
  • Pretorian
    #431
    Na azért ahogy elnézem te is mások herezsákját meg seggét lövöldözöd, nem kell itt álszentkedni
  • DarkSector
    #430
    XD
  • Look at the cat
    #429
    fene egye a pofáját oda akart még szarni a nyílt utcára :D de te rendesen bebüntetted
  • DarkSector
    #428


  • DarkSector
    #427
    :P én csak a szivüket löttem mostanában
  • TaRka0107
    #426
  • Pretorian
    #425
    Eddig kétszer lőttem herén az ellenséget, már szinte nekem fájt, főleg ezzel az x-ray hülyeséggel.
  • TaRka0107
    #424
    Tuti nem. Utána jött volna az izgalom amikor a tank a csávónkra fordította a csövét.
  • DarkSector
    #423
    Csak szép sorjában, elsőnek Binary Domain 27-én! :D
  • mester1987
    #422
    Nem tudni mennyi lesz, de az tuti, hogy a demoban az nem a teljes pálya volt.
  • Pretorian
    #421
    Még bő egy hét, nem olyan sok az.
    A 20-30 óra tényleg elég wtf, kizártnak tartom. Én nem tudom hogy a demó 1 teljes pálya-e, de legnehezebb fokozaton olyan 8-10 perc alatt a végére érek. Aztán lehet hogy rohadtnahgy mapok lesznek, amelyeken órákig el lehet lenni: ez lenne a legjobb. De szerintem 8-10 óra lesz max az egész, és akkor még mindig majdnem 1 óra van pályánként, ami a demó hosszából kiindulva nem kevés.
  • mester1987
    #420
    Jöhetne már a gééém. :)
  • DarkSector
    #419
    Pedig nem kizárt.
    11 mekkora pálya? És hogyan? lehet olyan küldik vannak 1 nagy pályán hogy lopakodj ide meg oda...
  • zzeN
    #418
    "I'd really like to know how many hours to expect from the average campaign play-through?"


    "Based on our testing, you'll be looking at between 20 and 30 hours of gameplay, depending on how you play and your level of ability."

    Meg a faszt! 20-30 óra egy ilyen játéknál 11 pálya alatt? Hiszi a piszi!:)
  • DarkSector
    #417
    Nem MW3-ra értem. :D
    Hanem más játékok is. Néha. :)
  • Pretorian
    #416
    Mért is tennék? Eredeti kulcsok. Steam-en meg az hogy anno eltűnt 3 kamionnyi Modern Warfail 3 még nem jelenti azt hogy minden giftet és kívülről beregelt kulcsot tiltanak :D
  • DarkSector
    #415
    Hát igen de az Origin, ott nem szórakoznak a kétes eredetű cd-kulcsokkal. :D
  • Pretorian
    #414
    Keress megbízható eladót sok pirosponttal, azok nem árulnak szart.
    Többek között a Battlefield 3-at is így vettem megjelenés előtt, azóta is használom.
  • mester1987
    #413
    lesz az majd
  • TaRka0107
    #412
    Ok
  • DarkSector
    #411
    majd irj pls ha tud szerezni. thx.