1502
IZÉ
  • Svenhassel
    #370
    Úgy látom nem érted mire gondoltam... Mind1 ne vesszünk össze ilyen apróságokon.
  • DarkSector
    #369
    Kemény pályák lesznek:

  • DarkSector
    #368
    Igen volt egy rész mikor kifutottak és megsoroztam őket, és?
    Nem mindig halnak meg először. a 3 percből te azt a 10 másodpercet nézted csak meg. :)

    Halli de nemgond, mind a 3-an meg vagytok hívva majd multira. :)
  • Svenhassel
    #367
    kb. 1:00-tól 1:10-ig 5 lövés, 0 halott...
    De nem akarok vitatkozni, nem véletlen, hogy "profi gamerek" nem contorrlereznek :D
    Attól meg, hogy TPS nézet ugyan úgy pontosabb az egér, mint a controller, mintha FPS nézet lenne :D
  • DarkSector
    #366
    Lehet annyi DLC-t szedtek ki az alapjátékból, hogy a DEMO maga az alapjáték!
  • TaRka0107
    #365
  • DarkSector
    #364
    Biztos a Demo-hoz van. :P
  • TaRka0107
    #363
    Én is ezen csodálkoztam.
  • DarkSector
    #362
    "2 hónapja van kontrollerem, de nekem is megy így.
    Viszont multiban szerintem attól még kikapnék simán olyanoktól akik egérrel/billentyűzettel nyomják.
    Persze ha én is azzal nyomnám, akkor egyenlőek lennének az esélyek.
    A kontroller nem képes az egérhez hasonló precizitással lekövetni a kéz és az ujjak dinamikus "smooth" mozgását, ez tény. Ráadásul amit a kontrolleren az ujjaddal csinálsz, azt az egéren a kézfejeddel, illetve csuklóval. Ezeken a tengelyeken a kezed sokkal kifinomultabban mozog mint az ujjaid"

    Te FPSről beszélsz! Ez meg TPS, állok elébe ha majd kijön a játék!
    Te jössz bill+egérrel. :)
    2 óra alatt el lehet sajátítani egy kontroller irányítását.
    Nem 2 hónap alatt.

    #359 Amúgy nem értem miről beszélsz mert voltak halálos lövések. :)
    De mutasd meg te bill+egérrel ugyanezek a körülmények közt.
    Mutass egy videót.

    #360
    FPS-ben igen de ilyen stílusuban, azért már ha valaki keni vágja, nem annyira.
    Persze FPS-ekben természetessen nem lehetne olyan jól mint bill+egérrel, de én mot erről a játékról beszéltem, mert Muttley erre írta azt amit. :)
  • grebber
    #361
    [Xbox360]Sniper.Elite.V2 - Assassinate the Führer-DLC

    LOL még a game sincs kint de a dlc már igen
  • TaRka0107
    #360
    Ezt szerintem minden konzolos tudja, hogy az egér mindig is kifinomultabb, pontosabb lesz, mint a controller. Bár mondjuk ne a tescos egérrel hasonlítsuk össze, mert attól lehet jobb. Nem olyan rég vettem ezt az x7-es egeret, ez bizony igen pöpec játékokhoz.
  • Svenhassel
    #359
    Nem fikázásból, de volt is olyan, hogy 5 lövésedből 1 sem volt halálos...
    Szóval a controller sosem lesz olyan pontos mint az egér. Biztos élvezetes, vagy mittomén, de személy szerint én amikor kipróbáltam HL2-höz boxon majdnem agyvérzést kaptam...
  • Pretorian
    #358
    2 hónapja van kontrollerem, de nekem is megy így.
    Viszont multiban szerintem attól még kikapnék simán olyanoktól akik egérrel/billentyűzettel nyomják.
    Persze ha én is azzal nyomnám, akkor egyenlőek lennének az esélyek.
    A kontroller nem képes az egérhez hasonló precizitással lekövetni a kéz és az ujjak dinamikus "smooth" mozgását, ez tény. Ráadásul amit a kontrolleren az ujjaddal csinálsz, azt az egéren a kézfejeddel, illetve csuklóval. Ezeken a tengelyeken a kezed sokkal kifinomultabban mozog mint az ujjaid.
  • DarkSector
    #357
    Persze mindenki azzal tólja ami neki megfelel.
    Itt van kis videó, ami most kivételesen semmi érdekes lövést nem tartalmaz, csak éppen annyit hogy kb nekem hogy megy controllerrel. :)
    Szóval mielőtt valaki fújolna, bizonyos szintű rutinnal igen komolyan lehet játszani kontrollerrel.
    Persze ez csak kis érdekesség. :P Direkt futkostam és direkt nem használtam a lassítást, nehogy az legyen hogy "jaj mert megáltam egyhelyben és lassítva célzok"...:R

  • DarkSector
    #356
    Badaboom! :P

  • DarkSector
    #355
    Valami egyedi videó??? :)
    Mert ez sima gameplay. :)
  • MinimumGame
    #354
  • TaRka0107
    #353
    Jó az egér +bill is. Bár 1-2 hónap alatt megszoktam a controllert is, de még mindig próóóbb vagyok egérrel.
  • DarkSector
    #352
    Kinek mi...aki nincs hozzászokva a kontrollerhez annak bill+egér.
  • Muttley
    #351
    X360 kontrollerrel a legjobb
    egérrel 'pain in the ass'
    nekem
  • DarkSector
    #350
    nekem megy kontrollerrel, sőtt jobban mint bill+ egér. :P
  • Pretorian
    #349
    260 méter körül volt a rekordom eddig. Volt több tökéletes szívlövésem is 200 méter körül az XBOX360 kontrollerrel (azzal nem egyszerű :D).
  • mester1987
    #348
    :)
  • DarkSector
    #347
    háát, nem ilyen mint ez...:D
  • mester1987
    #346
    Nem hát, az első rész hogy tetszett?
  • DarkSector
    #345
    jaja már volt...:)
  • xotyi
    #344
    Hehe, ha az övükön meglövöd a tartalék töltényeket akkor a muksóból tűzijáték lesz :)
  • Shep
    #343
    Hát akkor a Ronaldoság?
  • DarkSector
    #342
    :D
    nekem 256m a top
    de nem a messziség a lényeg.:D
  • mester1987
    #341
    Lassan nyithatunk egy topikot ki lő messzebre :D
  • TaRka0107
    #340
    Ezért nem értem én sem:)
  • Look at the cat
    #339
    szarabb gépem van mint neked és megy high ba :D
  • TaRka0107
    #338
    Én is megvenném a keyt, csak szarul megy a gépemen, sajna.
    Majd boxon tolom.:)
  • Gabe18
    #337
    Steames eladási listán 6. helyen a játék, úgyhogy azért "veszegetik".
    Megjelenésnél meg majd megint összeomlik a rendszer mint a demónál...
  • bajsz
    #336
    Mesterlövész! Gondoltam megosztom veletek!:D
  • DarkSector
    #335
    Ez sem fog többet lábraállni! :)

  • DarkSector
    #334
    Holnap próbálok 4in1 gyilkolást. Azt még lehet megoldom, de 2x3 illetve 2x3-et ne várjatok mert ilyet a demo-ban kivitelezhetetlen...:D
  • DarkSector
    #333
    Miről beszélünk több mint elegendő, csak nehéz rá programozni ami kihasználná, de itt közel sem az AI a baj, ahoz hogy kiloccsanjon a belük, nem AI kell. :)
  • Pretorian
    #332
    AI-t a proci számolja. Mondjuk olyan AI-hoz amiről én beszélek talán még a 360 elavult procija is elegendő lenne, nem tudom.
  • Pretorian
    #331
    Ilyesmi valószínűleg egyetlen játékba sem fog bekerülni a korhatár besorolás miatt.