1502
IZÉ
  • mester1987
    #170
    Voltak nehéz részek benne az tuti. Vagyis úgy emlékszem. Főleg a tankos részek...
  • mascarun
    #169
    Volt egy pálya az első részben a vége felé amikor valami kastélyból kellett fedezni az OSS cimbiket. Áradtak az oroszok.
    Link
    Na ez a kép full emlékeztet rá. Az épület meg a lövészpozíció elhelyezkedése!
    Lehet nincs köze hozzá csak beugrott.
  • mester1987
    #168
    Ki vitte végig az első részt skacok? :P

    Én igen és ugyanaz, detto. Na jó a grafika meg a mesterséges intelligencia jobb...de nincs változatosság az első rész és eközött, csak ez a rajzfilmes effekt. A küldetések meg Hitler az meg tartalom kérdése. Egy átlagos játék. Nekem már nem nyújt újdonságot. Ugyanolyan jó, mint az első része vagy még jobb.
  • DarkSector
    #167
    De pont erről beszéltem hogy PONT hogy sokat változik.
    Amiről te beszélsz az a játék stílusa ami megmarad, ennyi!
  • Shep
    #166
    Hát igen az AI de számomra még így is jobb, mint az eddigi összes sniperes játék a 2-ben remélem javítanak pár hibát és akkor nagy gond már nem lehet.
  • Shep
    #165
    Nem változik de pont erről beszélek itt sem vártam, hogy megváltozik ezért is v2. Utálok veled társalogni olyan nehezen dolgozod fel a feléd érkező információkat :)
  • DarkSector
    #164
    Hát SGW egy fps.
    Itt ez TPS valamint itt is el kell foglalni területeket.
    Itt nem dzsungelbe mész hegyeken dombokon.

    Szerintem tök hiteles és lesz a full játékban sok más is. ez csak egy kiragadott rész.

    Nem is baj hogy hasonlit az első részhez.

    Nézd majd meg a SGW-t és a SGW2-őt szerinted ott tőből megváltozik a játék?
    Ne 2 játékot és 2 stílust nézz össze, hanem az első részt a 2.hoz.

    Amúgy SGW ehhez képest picit causal.
  • Maxtreme
    #163
    Amúgy a GW-ból még kis ráfordítással, nagyon ütős cuccot lehetett volna összehozni. (legfőképp az AI-ra kellett volna nagyobb figyelmet fordítani)
  • Shep
    #162
    Arról beszélek ,hogy a küldetés felépítése a mozgás szinte minden ugyanolyan ,mint az 1-ben volt. Van pár újítás de lényegében semmi komolyabb változást nem tapasztaltam. Persze ha te mondasz párat meghallgatom és ha tévedek akkor elnézést fogok kérni de én egyelőre ezt érzem, sőt meg merem kockáztatni ,hogy a küldetések nagy része ismerős lesz az elődből. Azonban mivel az első rész jó játék volt és a demo alapján számomra ez ugyanaz így vélhetően ez is jó lesz de semmi extra. És lehet köpködni de szerintem a Sniper Ghost Warrior mesterlövészi részét tekintve jobb. Pl itt nekem már az első részben sem tetszett ,hogy én vagyok a terminátor távcsöves puskával, akinek egész horda németet kell leirtania a cél eléréséhez. SGW-ban szerintem hitelesebb sokkal hitelesebb volt, hogy lopakodj el a megfelelő pontig add le a lövést és menekülj.
  • DarkSector
    #161
    Ugye. :) elleszünk ezzel meg multiplayer. :)
  • Maxtreme
    #160
    Nah végre hazaértem, és ki tudtam próbálni.
    Számomra eddig nagyon bejövős, semmi kivetnivalót nem találok bent. Pont annyit nyújt amennyit vártam.







  • DarkSector
    #159
    Az nem azért V2, nem értem mi a gond a játékkal, pláne hogy ez csak egy demo.

    Ez nem egy sima HD remake.

    Ez olyan mint bármilyen más játék, van egy új része, akkor ennyi erővel az összes játék csak verziók sokassága....:S
  • Shep
    #158
    Azért v2 mert grafika meg megvalósítás. Szerencsére nem a ps2-es verziót adják el HDsítva. :) Mondjuk én ennyit is vártam tehát nem csalódás csak az ember valahol belül mindig reméli ,hogy több lesz, mint amire számít.
  • DarkSector
    #157
    Akkor mi más játékkal játszottunk, ÉG és Fóld!
    Mind Grafikában mind megvalósítás mint AI, és sorolhatnám.

    Ami egyforma, az az hogy te egy mesterlövész vagy és ugyanúgy katonákat ölsz.
  • Shep
    #156
    Szerintem ez tényleg egy v2, ugyanaz mint az egy kicsit felturbózva.
  • bajsz
    #155
    :D
  • mester1987
    #154
    50% után nálam felment 1 MB-ra. Vannak rajta páran.
  • bajsz
    #153
    az oké,1-órája töltöm és 10kbyte/s -jön!
  • DarkSector
    #152
    Ott a torrent.
  • bajsz
    #151
    Az lenne faca ,ha letudnám tölteni!
  • mester1987
    #150
    Akkor ajánlom az 1. részt is
  • DarkSector
    #149
    De tud 16:9-et is?
  • Prince23
    #148
    Programmal lehet. imToo Movie Maker 6. így hívják.
  • DarkSector
    #147
    Üdv a klubban :D

    Nem tudjátok hogy lehetne összeilleszteni videó anyagokat?
  • Tatyla
    #146
    basszus kipróbáltam a demot ez valami überbrutál :D
  • Prince23
    #145
    Azért nem kéne leírni Origint. Gondolj csak a BF 3 userekre vagy ami hab a tortán SWTOR.

    na meg ott a ME 3közössége is, azsem elhanygolható online.
  • Jaka923
    #144
    Amíg az Originnek negyed annyi felhasználója sincs, illetve tartalom tekintetében is kispályás a Steamhez képest, addig el is várható, hogy ne legyenek túlterheltségek.
  • DarkSector
    #143
    Nincsmit házi kandurr. :)
  • Look at the cat
    #142
    éjfél óta szara steam köszi a linket sötét nagyúr :D
  • DarkSector
    #141
    Origin jo program.
    Annak nem volt még baja.
  • Prince23
    #140
    Na ennyit a steamről... semmivel sem tökéletesebb mint mondjuk az Origin. Sosem értetettem a támadásokat feléje. Mindnek van gyengéje. A legnagyobb hiba mindkettőnél, h digitálisan is be lehet szerezni a cuccokat. és ha van ilyen szerver túlterhelés, vagy ne tán a Skynet megtámadná az internetet lőttek volna az egész gammánknak :D

    nem igaz h még nem jött helyre ez a steam :S
  • DarkSector
    #139
    Ezzel letölthetitek a demo-t.
  • DarkSector
    #138
    Hát ja ha sokat probálkozol lehet beleférsz.
  • Gabe18
    #137
    Valami érdekes nyomoruk lehet, mert nekem is tegnap este vagy 5-6 alakalommal kiírta hogy túlterhelt a szerver, aztán egyszer csak "elkapta" és akkor meg a Digi netem full sebességével pillanatok alatt leszáguldott az egész demo.
  • DarkSector
    #136
    Nem csak steam csodálatos világa, nekem sokszor x360-on is kell mert 7 napig gold taksággal lehet csak letölteni a demo-kat is.
  • Shep
    #135
    Azért ez is elég elszomorító ,hogy demot torrentezni kell ,hogy ki tudd próbálni a játékot, mert hivatalos helyről toszik letöltődni. A steam csodálatos világa.
  • dante3
    #134
    Köszi, le is jött :)







    Nagyon cool, csávónak szétlőttem a bokáját, csont kiszakadt :D
  • DarkSector
    #133
    :D
  • Shep
    #132
    Hát ez biztos hamarabb leérne, mint a soha el nem induló steam letöltés :)
  • Maxtreme
    #131
    3DMGAME-Sniper.Elite.v2.Demo.Cracked.Full.Rip-3DM

    lol