1502
IZÉ
  • zzeN
    #1
    "Az 505 Games és a Rebellion Developments bemutatta a Sniper Elite V2 első trailerét. A játékról áprilisi bejelentése óta nem túl sok információ került a nyilvánosságra, csupán csak annyit közöltek velünk az illetékesek, hogy 2012-ben várható a megjelenés, kizárólag konzolokra (PS3 és X360).

    1945-öt írunk, a helyszín Berlin. A feladat most is ugyanaz: egyetlen lövéssel történelmet írni. Az Aliens vs Predator alkotói a világ legélethűbb katonai lövöldéjét ígérik, ráadásul a Mortal Kombatban megismert X-ray funkciónak köszönhetően nyomon tudjuk követni a golyó útját és ha még a lassítás funkciót is bekapcsoljuk, akkor mesésen szépen láthatjuk, amint a kilőtt golyó célt talál."


    forrás: demonicplayer
    Első trailer!
  • Piszkos  Fred
    #2
    +fav, de nem tudom hogy akarják a világ legélethűbb lövöldéjét, mikor csak konzolokra jelenik meg...
  • Rage47
    #3
  • wedge31
    #4
    Elnézted a forumot, ezt a konzolosokhoz kell átrakatni...
  • zzeN
    #5
    Íjjj tényleg, jól benéztem Szólok egy moderátornak.
  • Muttley
    #6
    addig is
    +FAV :)
    elég jól néz ki (mondjuk ez 2012-ben el is várható)
    gameplay is jó lenne :)
  • Prince23
    #7
    Lesz ez PC-re is, hagyd csak így :D
  • wedge31
    #8
    Ezt megint egy hiteles GS hír mint a RDR-es pc verza?...
  • Prince23
    #9
    Nyugi, jön PC-re :D

    vszeg, ráadásul Steames is
  • [NST]Cifu
    #10
    " Az Aliens vs Predator alkotói a világ legélethűbb katonai lövöldéjét ígérik, ráadásul a Mortal Kombatban megismert X-ray funkciónak köszönhetően nyomon tudjuk követni a golyó útját és ha még a lassítás funkciót is bekapcsoljuk, akkor mesésen szépen láthatjuk, amint a kilőtt golyó célt talál."

    Ne adj isten lesz benne a hang sebességével számoló audió-engine? (a hang terjedési sebessége ~300m/s, ha 1000 méterről lő rád valaki, akkor először látod a torkolattüzet, majd cirka három másodperc mulva hallhatod a dörejt is)
    Lesz benne valós ballisztika? (a lövedék viselkedése az aerodinamika és a newtoni fizika szerint, sőt, a hőmérsékletváltozásoknak megfelelően)
    Lesz benne valós sérülésmodel? (ha ellövöm a katona lábát, akkor nem hal meg, hanem vonszolja magát a földön, vagy fekvésből lő vissza; ha ellövöm a kezét, akkor nem tud két kézzel fegyver fogni; ha gyomorlövést kap, akkor még mindig futhat)

    Ha ez nem lesz benne, akkor csak megint egy üres PR szöveggel állunk szemben - emlékszik valaki az OFP2-re? (nem az ArmA-ra, hanem a Codemasters féle OFP2-re...)
  • zzeN
    #11
    Ez nem a hadsereg Sarge Annyira úgyse lesz HC, hisz meg kell nyerni a konzolos közösséget is=bullshit duma.
  • zzeN
    #12
    Neee írtam h ne tegyék át konzolosba, hát nem jött össze:D
  • Prince23
    #13
    "Az előzetes információkkal ellentétben nemrég a Rebellion bejelentette, hogy a jövőre megjelenő Sniper Elite V2 PC-re is el fog készülni. A fejlesztő azért gondolta meg magát, mert a játék rajongói majdhogynem “kikönyörögték” azt. Úgy tűnik, a lágyszívű Rebellion megszánta a PC-s gamereket és a kedvükért elkészítik a PC-s portot is. Egyelőre annyit tudunk, hogy ezt a verziót a Steam hálózatán keresztül fogják értékesíteni, de a kiadó már tárgyalásokat folytat több nagy disztribútorral is."

    legfeljebb majd én vagy grebber nyít a PC-s be egyet XD
  • Prince23
    #14
    De am meg írj még egy levelet nekik, hogy rakják át, mert ......
  • [NST]Cifu
    #15
    Visszarakjam? :P
  • zzeN
    #16
    Megköszönném!
  • Attila8805
    #17
    "Az Aliens vs Predator alkotói a világ legélethűbb katonai lövöldéjét ígérik"
    Amiket leírtál nem feltétlen kell benne lenni ahhoz hogy a legélethűbb legyen.
    elég ha csak 1 valamivel tud többet mint az eddigi összes és már rögtön igaz is amit mondtak ;)
  • [NST]Cifu
    #18
    Amiket leírtál nem feltétlen kell benne lenni ahhoz hogy a legélethűbb legyen.
    elég ha csak 1 valamivel tud többet mint az eddigi összes és már rögtön igaz is amit mondtak ;)


    Amiket leírtam többé-kevésbé (hangsebesség: pipa; ballisztika: fél pipa; sebesülésrendszer: pipa) megvoltak az Operation Flashpointban, egy tíz évvel ezelőtti játékban. Kb. hasonló szinten megtalálhatóak az Armed Assault I. és II. játékokban (az OFP-t fejlesztő cseh csapat munkái).

    Heveny kétségeim vannak afelől, hogy ilyen szintű realitást akarnának, mert ez csak egy szűk réteget érdekel (mint engem). Viszont ezt a réteget meg nem érdekli a Mortal Kombat X-Ray technológiája, mert nem az a fontos akkor, hogy megy keresztül az emberen a lövedék - ez csak egy utolsó utáni látványelem lenne.

    De persze ne legyen igazam, és igenis állják a szavukat. :)
  • Muttley
    #19
    van olyan játék is, amiben túl lőttek a célon
    amiben 150-200 m-re is bőven fölé kell célozni :)
    Sniper Ghost Warrior a 3. patch után is
    próbáltam beállítgatni, de nem találtam, hol kell
    az ArmA II pedig kár, h nem jött KexBoxra (pedig beígérték)
  • lac coo
    #20
    régi Joint Operationsban volt jó a mesterlövészkedés... Távmérő, szél figyelembevétele stb .... Nem is találtam el vele soha semmit, ahogy való életben sem találnék néhány száz méter után ...:)
  • vk90
    #21
    Az azért egy kicsit túlzás :)
    Sztem úgy pont jó volt ahogyan a Sniper Elite-ben volt, ott azért kis gyakorlással már egész jól ment.
  • grebber
    #22
    Trailer!!!!
  • tutituti
    #23
  • Muttley
    #24
  • Muttley
    #25
    friss:

  • grebber
    #26
    A Rebellion szerint a piac ismét készen áll a második világháborús játékokra
  • Fpocok
    #27
    Ez faszán néz ki. Várós.
  • Muttley
    #28
    most már látható a karakter mozgásanimációja
    csak én látom úgy, h ez 1-az-1ben a 2005-ös játékból lett átollózva, változtatás nélkül?

  • Maxtreme
    #29












    Faszántos lesz ez.
  • Prince23
    #30
    Rendeld elő most, új bónusz küldetés Hitler likvidására...
  • zzeN
    #31
    Nem rossz:D Amúgy honnan jött h a Führer felakasztotta magát?:)
  • Prince23
    #32
    Történelmi tanulmányok alapján jött...

    Am nem néztem utána (hogy most mit írnak róla a történészek), nekünk anno így tanították. most nem tudom mi van.
  • Muttley
    #33
    megváltoztatjuk a történelmet?
  • Csokis
    #34
  • tutituti
    #35

    már nagyon várós
  • zzeN
    #36
    Lesz coop, így már azért elgondolkozok a vételén. Mi durva 2 sniper lopakodva a pályán.. :)

    " Multiplayer – 2 player online co-op:

     Kill Tally – As waves of enemies storm in players must race against the clock to eliminate as many as possible in order to achieve the highest possible kill count.

     Bombing Run – Gamers must escape a scheduled bombing run but the only getaway vehicle is broken. Before the bombs fall, the area must be searched for parts and fuel while remaining unseen.

     Overwatch – Players combine separate skillsets as a sniper and an operative and work in tandem to take out enemies.

     Campaign – Fans play through the single-player campaign with a friend"
  • Fpocok
    #37
    LESZ COOP KAMPÁNY. ENNYI. Nem kell más, nem kell ilyen gagyi horda mód.
  • mester1987
    #38
    Idén befuthat?
  • zzeN
    #39
    Nem sokára, ezt ígérgetik.
  • Muttley
    #40
    éééés OFFline CO-OP miért nincs???