9389
Wii - Wii U - Switch - és a többi
  • SlickAdam
    #1494
    passz. adj be valamit amit elfogad. a kodot ugyis mail-ben kapod.
  • n000rbi
    #1493
    A Club Nintendo-s csillagbeváltáskor mi az jó francért kér címet, ha csak digitális tartalmakat vennék? Nincs jelentősége, csak "számla", vagy ilyesmi?
  • SlickAdam
    #1492
    dehogynem, mar ezerszer megbantam, hogy belekezdtem. mostmar tul kesö abbahagyni, legalabb a fontosabbakat meg "kell" venni.
    ha visszaadhatnam az összeset, megtennem lehet.
    max 5% veszteseggel mondjuk. tobbnek nem örülnek.

    mondjuk van par figura, ami must have. csak en mar tultoltam.:(
  • Zozo76
    #1491
    ennek felismerese az elso lepes a gyogyulas utjan. vagy nem is akarsz meggyogyulni? :)
  • SlickAdam
    #1490
    nem mania ez, hanem betegseg :)
  • Zozo76
    #1489
    en ugy latom neked ilyen amiibo maniad lehet... :)
  • Totti5
    #1488
  • SlickAdam
    #1487
    Duck Hunt & R.O.B.


    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.25. 17:51:01
  • SlickAdam
    #1486
    ja amugy Shovel Knight elsö DLC-je mar elerhetö: Plague of Shadows sztori kiegeszitö, Plague Knight-al a föszerepben. teljesen ingyenesen. Destructoid dobott is ra egy 9,5-öt.
  • Totti5
    #1485

    Nintendo Forgalmazó Magyarország
    7 hrs ·
    Egy üzenet Mr. Miyamototól a Star Fox Zeroval kapcsolatban:
    Nagy döntésre szántam el magam a múlt héten.
    A Star Fox Zerot azzal az elhatározással fejlesztettük, hogy még idén megjelenjen Wii U-ra. Ugyan úgy éreztük a fejlesztés jól halad, most azt gondoljuk szükségünk van még egy kis időre, hogy tökéletesítsünk olyan területeket, mint a két képernyő által nyújtott páratlan felfedezés élménye, a pályafelépítések és az átvezető videók. Bár már elértük azt a fázist, hogy technikailag tartható lenne a játék év végi/ünnepi megjelenése, szeretnénk még kicsit javítani rajta, hogy a játékosok jobban átérezzék az alkotás nyújtotta új lehetőségeket.
    Elnézését kérek azoktól, akik már alig várták a játék év végi megjelenését.

    A Star Fox Zero új játékelemeivel és élményeivel jóval túl fog mutatni a Star Fox 64-en. A fejlesztőcsapat tagjai minden tudásukkal azon vannak, hogy a végleges termék megfeleljen az elvárásaitoknak. A játék nem sokat késik - a tervek szerint 2016 első negyedévében fog megjelenni.
  • Zozo76
    #1484
    hat wii u-m mar bitosan nem lesz, vegignyomtam a zombiu-t is xo-n, minden percet elveztem, hiaba huztak le. 39 leszek mindjart de ez az amiibo agyhalal. nemtudom lehet-e meg ennel aranyosabb elolenyt krealni... :)
  • n000rbi
    #1483
    40?? It prints money!
  • n000rbi
    #1482
    Oh, köszi a tippet, így fogok tenni ;)
  • SlickAdam
    #1481
    40 euro. 1 perc alatt elörendeltek mindet.
  • SlickAdam
    #1480
    nalam meg az a fura helyzet allt elö, hogy csütörtök ota nem ferek MGS-hez (1 ora nem eleg, el se inditom, ha nincs 2-3 szabad), ugyhogy a Maker-t nyuzom ha van kis idöm.
    tancsos lenne el-elinditgatnod neha nehany percre, hogy legalabb az item-eket megkapd.
  • n000rbi
    #1479
    Jajj, hát olyan szép a dobozában az amiibo-val, hogy nincs szívem babrálni :D (MGS meg Forza6 pörög, ha épp van időm)
  • SlickAdam
    #1478
    Norbert! Mario Maker nem pörög?
  • SlickAdam
    #1477
    HB Marijjo!
  • Super Mario
    #1476
    Bizony nagy élmény először kézbe venni, és még micsoda élmény az a nap, amikor a postás egyszer csak becsenget vele, és kicsomagolod.
  • Negritis
    #1475
    nah szegedi Play ITen végre kézbe fogtam a wii u-t és játszottam is vele
    KELL :D
  • zola2000
    #1474
    A nintendo bejelentette a shin megami tensei x fire emblem megjelenési dátumát, ami Japánban december 26.án lesz:
    http://www.siliconera.com/2015/09/11/shin-megami-tensei-x-fire-emblem-to-release-in-japan-on-december-26th/
  • Negritis
    #1473
    Shovel Knight + Amiibo-t honnan lehetne beszerezni? vagy lesz-e egybe?
    köszi
  • Totti5
    #1472
    Az az amíbő kell majd!
  • kcsabesz
    #1471
    Sziasztok!

    Konzolvásárlást fontolgatok és a Wii U is benne van a pakliban.
    Van azonban pár kérdésem és azt természetesen tulajdOnosoknak tenném fel.
    1. Nintendo Network és online multi témában. Milyen a netes játék? Stabil? Mobilnetes elérésről van-e tapasztalat? Tényleg ingyen lehet játszani a multis játékokkal (gondolom amíg le nem kapcsolják a fejlesztők a szervereket.)? Milyen szolgáltatásokat lehet elérni vele Magyarországról? Írországban élek. Mi lehet a különbség? Az eShop mindenhonnan elérhető? Kell-e internet az eShopból megvett/letöltött játékok használatához?
    2. Multichannel hang. Nincs ugye DD meg DTS csak LPCM és az csak HDMI-n keresztül. Honnan tudom meg, hogy egy adott játék támogatja-e az 5.1-es lpcm-et? Rajta van a dobozán? Van tapasztalat a konzol és egy hdmi av erősítő összekapcsolásáról? Melyik az amelyik tuti támogatja?
    3. Vezérlők, kiegészítők, kompatibilitás. Honnan tudom meg, hogy egy adott játék melyik kontrollerrel játszható, mit támogat? A Wii-s címekhez mindenképpen kell a remotePlus meg a nunchuk, vagy nem feltétlenül? Mi van ha Magyarországról veszek valamilyen játékot vagy kontrollert, balance board-ot, kiegészítőt? Úgy értem fog működni?

    Hirtelen ennyi. Köszönöm ha segítetek.

    Üdv., Csabesz
  • SlickAdam
    #1470
  • SlickAdam
    #1469
    jo kis cucc ez. mar csinaltam is egy mini teszt-palyat.:)

    egy gond van csak: nem lehet haverokra rakeresni. van online palya pöngeszes, vagy top maker-eket lehet. olyan, hogy buddy nincs. legalabbis nem latom.:(
    hogy lesz igy SG challange...?
  • n000rbi
    #1468


    Holnap nekem is hozza a postman.
  • SlickAdam
    #1467
    Day -1


    szpojlerben meg kepek:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ha kivancsiak vagytok, hogy nez ki egy 8bit mario SZEMBÖL. ketlem, hogy lattatok volna valaha :D
    [spoiler]





    [/spoiler]
  • SlickAdam
    #1466
    szept. 11.-en (release day) 18:00-tol Super Mario Maker stream Charles Marinet-el.
    itten-e
  • SlickAdam
    #1465
    nem artana mar. egyedi darab. en karacsony kornyekere pozicionalnam, olyankor - sztem - nagyon hangulatosak a Ninty cuccok.
  • Totti5
    #1464
    3 rész ott hever bontatlan. Be kellene már iktatni.
  • SlickAdam
    #1463
    fakjessz. pikmin kurva jo. remelem NX.
  • TDC Geronimo
    #1462
    Pikmin 4 is in development and "very close to completion", Nintendo's Shigeru Miyamoto has exclusively confirmed to Eurogamer.

    Speaking during an interview held back in July, Nintendo's top designer revealed that work on a fourth major Pikmin game was well underway.

    "It's actually very close to completion," Miyamoto said. "Pikmin teams are always working on the next one."

    Nintendo then confirmed the news to Eurogamer in a separate statement:

    "We can confirm that Pikmin 4 is in development but that is all we can confirm at present."

  • SlickAdam
    #1461
    na Amazon mar listazza a Steelbook Limited Xenoblade-et. egyelöre ar nelkul. a napokban tuti fellövik
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2015.09.04. 21:02:42
  • SlickAdam
    #1460
    nem mind arany ami... Nintendo.:)

    Meta atlaggal altalaban egyetertek, szal ha Starfox 80 felett lesz, johet. amugy konnyed skippp.
  • Totti5
    #1459
    Platinumnál találtam, gyorsan előrendeltem. 17.990-re árazták be. Remélem lesz...

    Starfox-nak nagyon tartalmasnak kell lennie, csiszolt mechanikával, mert ez a prezentáció harmatos, még ha vannak szép színes látványok is egy percig nem éreztem hogy na ez odabasz. Pedig nem egy rpg Xeno, ami meg odabasz...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.09.04. 20:31:21
  • SlickAdam
    #1458
    starfox? urhajos... lovoldozos... nem tudom ez rail shuternek szamit-e, de ja, löni kell.:) shoot em up 3D-ben? nem vagyok expertje az ilyeneknek en se.:)

    ez meg mar elörendelhetö. sajnos 70-75 ojroert egyelöre. az sok, de mindenkepp kell.
  • Totti5
    #1457
    Ez amúgy milyen széria? rail shúter, dara végig?

    Megint egy ötletes tréler

  • SlickAdam
    #1456
    a sivatagos palya mar E3-as bemutatoban is tetszett. 60 fremmel jol nez ki nagyon.
  • Totti5
    #1455