38447
  • lammaer
    #2630
    Én értettem, csak a többiek nem. Ők a hibásak, nem te :)
  • Pettersson
    #2629
    na, erre lettem volna kíváncsi. sorry az értetlenségemért. ;)
  • lammaer
    #2628
    A tech treeben minden fajta repülőgépből csak 1 darab lehet a hangárodban.
  • Pettersson
    #2627
    Egy van... Ha ki akarom választani a fent maradó helyek valamelyikére, akkor csak ezeket az öntöző gépeket látom... :( :D
  • Zero 7th
    #2626
    Ezzel együtt is nagy kihagyott lehetőség lenne. De mindegy, nagyon messze van az még, hogy hajók legyenek benne.
  • Zero 7th
    #2625
    Mondjuk keríthetnének valakit igazán, aki rendesen tud angolul... A játékban is olyan tört angolsággal vannak bizonyos dolgok leírva, hogy helyenként alig érteni.
  • vajakos21
    #2624
    rámész a garázsban a change aircraftra és kiválasztod mit akarsz berakni...csak pilótaátképzést kell fizetned ha másikban volt.Vagy vásárláskor egyből a szimpatikus helyre rakod
  • Zero 7th
    #2623
    Ööö, más az elképzelésünk a "szimulátorrajongó" jelentéséről, szerintem. :)

    Én beleértem az ilyen hozzám hasonló műkedvelőket is. :P Merthogy a rajongás az még épp megvan, csak a kitartás nincs.
    Jane's F15-öt akkor tekintettem "végigjátszottnak", mikor sikerült megcsinálnom az első küldetést autopilóta nélkül, landolással a végén. Tekintve, hogy erre ráment egy hétnyi szabadidőm, elég is lett a játékból annyi. :P

    SH topikokban is, megjön az új rész, rázizzen egy csomó ember. Aztán a 99%uk egy héten belül tovább áll...
  • Pettersson
    #2622
    megvan a 4 garázshely, de nem tudok (minden bizonnyal, azért mert béna vagyok :D) oda betenni csak másféle gépeket... egy a spitinek, két hurrikán meg egy ilyen kis kétfedeles cucc, de az már nagyon idejétmúlt mondjuk egy lagg3-as, vagy valami komolyabb gép ellen... :/
  • stork13
    #2621
    Aztán hogyan vezetsz egyszerre 4 gépet egy csatában? :D
    De 6 Spit van a tech tree-ben, így arcade-ban ha kilőnek beülsz a másikba és mész.
  • Jeffjohnson
    #2620


    Nem tudom volt-e már ha igen akkor bocsesz
  • vajakos21
    #2619
    4 garázshely kell csak
  • Pettersson
    #2618
    az ugye csak egy álom a részemről, hogy mondjuk négy Spitim legyen egyszerre bent egy arcade csatában? :D
  • lammaer
    #2617
    Abba gondolj bele, hogy MOST rajta vannak a modellen, amikor ténylegesen SEMMI szerepük nincs. Vajon miért tették rá a hajókra, amik semmi mást nem szolgálnak csak célpontok a repülőnek?

    Azért mert van jelentősége hogy rajtuk van, vagy csak azért mert rajta kell legyen...?
  • Belkar
    #2616
    pontosan ez azt jelenti hogy van rá esély hogy lesznek tengeralattjárók :)
  • Rue East
    #2615
    de a fegyver nincs jelen, egyszerűen le van modellezve a hajón, mint alkatrész...
  • lammaer
    #2614
    Biztos azok lesznek a prémium "hajók" :)
  • Belkar
    #2613
    Szerintem abból hogy jelen van egy tengeralattjárók ellen használt fegyver arra következtetni hogy lesznek tengeralattjárók teljesen logikus következtetés... ettől eltekintve ez még nem garantálja hogy tényleg lesznek de akkor sem "logikai baklövés"
  • vajakos21
    #2612
    Gyári fórumról. Aki feltette az pedig az orosz oldalról.Egyenlőre külön szerveren megy.Hogy mikor frissít jó kérdés.Le lehet szedni.2gb. Van japán -brit HB. Én most próbálom...csak nincs ember és így lassan tölt.
    http://forum.gaijinent.com/index.php?/topic/15241-global-beta-%E2%80%94-update-v125270-january-14th/page-9
  • bgabor
    #2611
    Még így is fényévekkel jutottak messzebb, mint a Wargaming, aki 2+2 évnyi dedikált PC-re fejlesztés után is ott tart, hogy nem használ több processzormagot a terméke (2013-ban, lol), és alapvetően optimalizálatlan szar az egész.

    Abból pedig hogy a kis hajók 3D modelljén rajta van a vízibombavető, arra következtetni hogy itt tengeralattjárók lesznek, elég nagy logikai baklövés, srácok. Egyszerűen így történelemhű a hajó, tengeralattjáróról sohasem esett szó.
  • bgabor
    #2610
    Honnan az infó, és mikor jön a patch?
  • vajakos21
    #2609
    1.27.7.0



    Added:


    Added support for Nvidia graphics cards 7 * 00;
    Done damage control plane (UPS). For those users who use the standard layout, it is enough to hold down the "J", to leave the plane. Attention! For everyone else, will have to assign this key yourself;
    Added sensitivity setting turnout;
    Added automatic ejection if after the player spawns at the airport for a long time does not fly;
    Added effect of smoke from the cut parts of the airplane;
    Now players who are with you in the link, you can see the selected country, and in the tooltip and the selected aircraft;
    Added window for easy invitations to link;
    Added card [strafe] Fjords, [Supremacy] Mountain Valley;
    Added settings window screen effects in the game menu ("Game Settings" during a running session);
    Text chat and radio reports for management;


    Fixed:


    Repaired bug "Low clouds over the runway in a test flight";
    Repaired bug "Plotting through the trees, clouds, fire and smoke";
    Fixed bug with vibronakidkoy, which continued to vibrate after the death of the airplane;
    Fixed display of selected weapons in the battle on the map (M);
    Fixed PrintScreen on Windows7, including in the hangar;
    Fixed export / import control settings;
    Dust of the earth by a propeller drawn correctly on all aircraft;


    Updated:


    Improved Force Feedback: data is now taken from the physical model of the aircraft;
    Improved braking instructor on the ground: he later begins to panic and let go of the brake;
    Improved physics ground contact: emergency landings now become a reality and the whole plane began to behave better when landing on its belly;
    Bilateral stickers can now be glued to the fuselage;
    Player profile is now stored in a single file profile.config.blk;
    Improved effects shots on slow guns;
    Improved sound "dive" - ​​now it only occurs at high speeds, close to critical;
    Chat is now working in the screenshot loading;
    Came off after a few introductory video playbacks
    Increased visibility of 10 km (c 50 km to 60 km). in some locations.







  • Nohab
    #2608
    Mondjuk nem meglepő, hogy itt tartanak. A grafikai motor (amit előszőr konzolokra írtak) és maga a játék is egyben már négy éves. Tulajdonképpen egy kész játékot átalakították egy MMO-ra és kb. ennyit csináltak úgy nagyjából pár év alatt. Ne szokjatok hozzá, nem lesz itt olyan marha gyors fejlődés.

    A mélyvízi bomba megléte pedig nem garancia a tengeralattjárókra. WOT-ban is van géppuska a tankokon, de gyalogság az nincs.

    Zero: Ha megnézed a SH5 topikot, vagy a Il-2 topikot december 11-én írt kommenteket, akkor láthatod, hogy a szimulátorrajongók nem szeretik, ha visszavesznek a realitásból. Ellenben a repülés, hajózás és tankozás kedvelőinek nagy részét kétségkívül meg fogja ragadni.
  • Amaymon
    #2607
    Azokon a mapokon jól lehet vadásszal grindelni, 20-30 mm-es gunnal oldalról merőlegesen 1 sorozat elég lehet. Csak az hamar kifogy és pontosnak kell lenni.
  • vajakos21
    #2606
    Tegnap HB-ben találkoztam egy magyar kollegával aki Katival ment.Miután megállapìtotta hogy nem az év õtleye volt behozni kérdezgette mivel,hogyan érdemes bejönni. Errõl eszembe jutott,ilyen alkalmakkor ajánlani kéne ezt a fòrumot,hogy minnél többen oszthassuk meg tapasztalatainkat.Ezt javasolnám Nrktek is.Persze a névböl nem mindig derül ki hogy ki honnan jõtt.(ez estben is ìgy volt bár némi segìtséget jelentett a HUN végzödés :-) ) Bár láttam olyat is hogy valakire ráköszöntek ilyen megfontolásbòl franciául is kiderült hogy finn légieröt takar.Hozzáteszem akkor és ott nem javasoltam én se ezt az oldalt.Utòlag vagyok ilyen okos :-)
  • stork13
    #2605
    Ez a fajta irányítás hogyan működik?

    http://kepkezelo.com/images/spa1zyxox8y0q0e3mmp.jpg

    Nem jöttem rá (egér+bill). Felszállás után visszaesik és jön a nagy badabuum. :)
  • Zero 7th
    #2604
    Reménykedjünk, hogy ezt is folyamatosan fejlesztik, csak nem látjuk, mert sosem megyünk ilyen közel. :) Szeretném azt hinni, hogy két hete még nem volt legénység az alább linkelt kishajón se... :P
  • Belkar
    #2603
    Na csináltam még pár képet



    A nagyobb hajókon azért már látszódik hogy kevésbé vannak kidolgozva (textúrák, modellek, legénység hiánya) de ettől eltekintve nem rossz...
  • Zero 7th
    #2602
    Na, igen, nagy hiba lenne kihagyni a hajós részből a tengeralattjárós ziccert.

    Ha tényleg eljut ez a játék addig, ez lesz a szimulátorrajongók messiása. Itt SGn is van egy rakat repülőszimulátor rajongó, azokat már megfőzte a játék. Vannak a Silent Hunter topikok, ott is szoktak lenni szép számmal (legalábbis új részek megjelenésekor). Tankos játék népszerűségét nem kell bemutatni.
    Ha ezeket mind össze tudja gyűjteni a játék, akkor kiadás után a fejlesztők naphosszat arany rolls royceban fogják szippantani a thai kurvák seggéről a kokaint...
  • Zero 7th
    #2601
    Jaj, igen, WoTban az emberek hiánya... Haverokkal azon röhögtünk, hogy azok igazából nem is harcjárművek személyzettel, hanem ilyen kis tank alakú allátkák. És épp párzási időszak van, azért bántják egymást. :P
  • Belkar
    #2600
    Arra gondoltam kicsit közelebbről megvizsgálom már a járőrhajókat(?) csináltam is két képet:





    Elég jól ki vannak dolgozva külön plusz pont hogy látszódik a legénység azaz nincs az a "szellemjármű" érzés mint WoT-ban a nyitott artyknál...

    Egyébként a hajó végén azok a hordók nem olyan bombák amiket tengeralattjárók ellen használtak? mert akkor ez azt is jelentheti hogy lesznek majd a játékban tengeralattjárók...
  • Zero 7th
    #2599
    Az üzenetek listájában vissza tudsz nézni minden egyes oroszlánt, hogy honnan jött, meg mire ment. Írja a meccsek bevételeit, és a gépek javításait is.

    Egyébként meg minden meccs végén az összesítő is írja.
  • vajakos21
    #2598
    Ùgy tudom nem lehet.Ez az eggyik oka hogy könnyü az egerezés. Javitást a hangàrban vonja le ha be van kapcsolva az automata javìtás, vagy manuálba javìtod.Statisztikánál a ténylegesen elért profit van. Ha nö a pénzed azért van mert tõbbet kerestél mint amibe a javitás került.De ez eggyértelmü.
  • Banan007
    #2597
    üdv mindenkinek! nem tudja valaki, hogy lehetne eltüntetni azt a kört ami mutatja, hogy irányváltoztatáskor hova fog érkezni a célzó? előre is köszönöm
  • wulwerin
    #2596
    Az összegzésnél a pénz amit kiír az a maximum, amit kaptam egy csatában, vagy a profit, a javítások levonása után. Mert levonást ott nem látok. Elvileg csökkennie kéne a pénzemnek, de nő.
  • Zero 7th
    #2595
    Hjah, hát imba orosszal nem nehéz lebombázni... Próbáld ugyanezt amcsival! Bemész peashooterrel, észreveszed, hogy PBY. Leszarod, harcolsz. Közben később meglátod, hogy leszállt. Kilőnek, behozod a T0 bombázót, elindulsz vánszorogva a leszállt PBY felé. Mire odaérsz, egy orosz vadász kibombázza előled. Aztán harcolhatsz a repülő teheneddel amin van egy géppuska...

    :P :)

    Párszor már eljátszottam ezt, és hogy utálom! :D
  • Glo
    #2594
    Tegnap bementem Árkádra orosz T0-val (kompenzálandó pár korábbi HB-s lion veszteséget). Pont az lett amit annyira vártam: 2 PBY is leszállt az egyik reptérre. A 2 db 50-est nem köszönték meg

    Nekem nincs gondom a pedomacikkal akik elveszik a gyerektől a játékot a homokozóban, amíg rettenetes pofont le tudok zavarni nekik
  • Zero 7th
    #2593
    A leszakadókat érdemes lőni, ahogy írod. Ha nem megy le egy sorozatra, akkor nem megy le. De nem mész utána, hanem teszel egy kört a saját légvédelem fölött, hogy ha rád állt valaki, azt behúzd a baráti tűzbe, meg a frissen spawnolt haverok közé. Ja, meg mindig van pár bátor ember, aki megpróbál leszállni, természetesen rossz irányból, így a mi oldalunkon lassul le, azokat lehet szedegetni. Na meg vannak a földi célpontokat támadó öngyilkosjelöltek is. Szerintem van mit lőni relatíve biztonságosan...

    Ami problémás azzal a pályával, hogy aki kb a tizedik percben tartja a repteret, az nyer. Amikor beözönlik a sereg a reptér körüli dombokra, akkor már nem lehet leszállni és foglalni.
  • Fulcrum11
    #2592
    Tudtok erre valamilyen tanácsot adni?
    Tier0-ban van valamelyik orosz pálya, ahol egy reptér van és full sík az egész, két oldalról két-két csapat páncélautó+AAA tör előre.
    Ezen a pályán egyszerűen semmit nem tudok csinálni. A reptér felett hemzseg a tér a gépektől, és gyak. azzal dől el a csata, hogy kinek van ott több gépe, onnantól tömegesen vetik rá magukat az erősítésre.
    Namármost, PBY-s pedókat kivéve, mit lehet tenni sima vadásszal? Próbálom a leszakadókat lőni, akik épp közel merészkednek, de egy sorozat ált. nem elég, mire beülök mögé, nyakamba szakad 3 másik gép (kicsi a pálya). Ha fölényben vannak, egyszerűen nincs hová menni. Oróbáltam a BnZ-t az I-153-al, de annyival nem gyorsabb, hogy kikerüljön lőtávból rövid idő alatt. Ha mégis, akkor a 2-3. alkalomra már 3 irányból jönnek, és nem tudok kitörni.
    Van ötletetek?
  • Dragunow
    #2591
    Ne törd magad nagyon miatta. Nekem lvl 80 és nem lőnek le semmit. De néha eltalálják az ellenséget ha vonalban repülnek mögötted. Nálam ez nam tart sokáig mert német vonalon repülök és ott a HE-111 életben maradása általában 5-10 sec ha mögé ér valami.