38447
  • Zero 7th
    #2510
    Tehát marad a lövök és reménykedek... :P

    "elküldök kicsit fölé egy hoszzú sorozatot aztán kifordulok"

    Na, ez a kifordulás téma az, ami nem szokott összejönni. Vagy kifordulás közben darál be rögtön, vagy hiába fordulok ki, ő kerül mögém valahogy.

    Hozzáteszem, tier0ban szerencsétlenkedem (szándékosan), lehet, hogy azokkal a kávédarálókkal nem működik néhány később használatos taktika, pl a kis sebesség vagy a gyenge motor miatt...
  • lammaer
    #2509
    "Ha tudod, hogy neked van jobb erősebb és több fegyvered akkor bátran menj neki."

    Majd a critical hit elintéz :)
  • Dragunow
    #2508
    frontális támadáskor minden a fegyvereken múlik. Egy Beaufightert soha ne támadj frontálisan. Ha tudod, hogy neked van jobb erősebb és több fegyvered akkor bátran menj neki.
    Én G-6 messerrel mindennek nekimegyek szemből azon van 3db 30mm meg 2db 13mm. Egyedül attackerek ellen csinálom azt, hogy zoomolva 1,1km-ről elküldök kicsit fölé egy hoszzú sorozatot aztán kifordulok mikor tüzelni kezd. Jó eséllyel beleszalad a sorozatba és ha nem is esik le egy crit belemegy.
  • stork13
    #2507
    Itt a replay.

    Nem is meglőttek, hanem ki akartam torpedózni a PBY-t és akkor sebesültem meg. :D
  • Zero 7th
    #2506
    Egyébként az ilyen helyzetekben mit kellene csinálni, hogy jó eséllyel én kerüljek ki győztesen? Azt szoktam csinálni, hogy bezúmolok, és megpróbálok minden golyót a motorjába küldeni, kb egy kilométerről kezdve a tüzelést, kicsit a gép fölé célozva, aztán fokozatosan korrigálva, utolsó pillanatban félrerántva a kormányt.

    Ez kb az esetek felében hatékony.

    Próbáltam már azt, hogy nem lövök, hanem próbálom elkerülni a szembejövőt, na ez nem működik, ilyenkor általában úgy halok meg, hogy esélyem sem volt győzni. És még ha sikerül is, akkor sem biztos, hogy én fordulom le őt, főleg ha valami nehézkes cuccal repülök.

    Szal mi a teendő? Célozni és reménykedni?
  • Torzonborz
    #2505
    van , csata végén bal alsó sarokban van egy save replay gomb azzal tudod menteni.
  • ladista
    #2504
    igen,van.
  • Dragunow
    #2503
    Az milyen mikor szemből támadjuk egymást mindenki lő ahogy a csövön kifér, kitérésre esély nincs mert a szárnyak szétlőve és már éppen elkönyvelném a frontális ütközést amikor előttem 20 méterre felrobban és én átrepülök a füstfelhőn :)Kéne valami jó videófelvevő a frapson kívül mert nincs az a merevlemez amire felfér az a videó amit azzal csinálok.
  • lammaer
    #2502
    Van replay a játékban?
  • lammaer
    #2501
    Nebazz, még le is szálltál vele igy? :)
  • Belkar
    #2500
    Replay van? megnézném :D
  • stork13
    #2499
    Köszi

    Ami érdekes volt, hogy a keresztbe megállás után amíg meg nem javították a gépet, folyamatosan pattogott a gép eleje. Fél métert fel, vissza és újra, a farok a földön maradt :D
    Nem bug hanem feature, de mi értelme?! :)
  • bgabor
    #2498
    Éppenséggel azzal is elboldogulok, de a bombázás kevesebb koncentrációt emészt fel, és ugyanolyan jól fizet.

  • Fulcrum11
    #2497
    Wow, grat :D
    a szerelők fejét megnéztem volna :D
  • Dragunow
    #2496
    Én arcade és néha HB. HB akkor jó ha squadban mész. Van pár team akik sűrűn járnak oda squadban és nem nagyon tudsz mit csinálni ellenük ha nálatok mindenki csak solózik. Megy 2 bomber 2 kisérő vadásszal és leradírozzák a mapot négyen. Ha solóban rájuk mész letörölnek az égről.
    Fontos tudnod, hogy arcadban több géppel is mehetsz egy csatában HB-ban csak egyel. Ha azt lelőtték vége a dalnak
  • stork13
    #2495
    Hehe, szétlőtték a jobb szárnyat, és a gép csak így repült:



    Ez lett a vége:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!







    Javítás után már repült is. :D
  • Belkar
    #2494
    A legtöbb játékos árkádban repül mert ott lehet leggyorsabban fejlődni.
  • vajakos21
    #2493
    HB-Arcade..néha FRB (oda meghalni járok :) )
  • Pettersson
    #2492
    @vajakos21
    @Dragunow

    köszönöm a válaszokat! ;) jól hangzik, többek között ti melyik módot repülitek?
  • vajakos21
    #2491
    Van arcade és szim. mód is. Joystickal vagy egérrel vagy kontrollerrel játszható. A full. sim joyyal. A többi opcionális. Nem sok embernek van szimulátoros múltja szerintem és nem is szükséges. (nekem sincs) Persze ártani biztos nem árt. Majd mindent támogat úgyhogy ne aggódj a joy miatt:)
  • Dragunow
    #2490
    3 féle játéktipus van ebben a játékban. Arcade: egér+bill, nem nagyon tudsz átesni tépheted az egeret amerre akarod a gép nem fog átesni fordulás közben,könnyű leszállás, nem fogy el a lőszer(a fegyverből kifogy de a levegőben ujratárazza kb 30 sec alatt), van külső nézet. Historical: itt is van külső nézet de ha kifogy a fegyver le kell szállni feltötlteni, a gép idegesebb ha rángatod és nehezebb a leszállás. Full realistic: Ez lényegében IL-2. Nincs külső nézet, átesel ha vadul dolgozol a géppel, szétesik ha túl gyorsan repülsz.
    Szerintem a sebzésmodell mindenhol egyforma azzal nem variáltak
  • Pettersson
    #2489
    sziasztok!

    pár kérdés. mennyire arcade a játék és mennyire szimulátor? arra volnék leginkább kíváncsi, hogy mondjuk az IL2 sorozathoz képest milyen a WT?

    mennyire szükségszerű hozzá a joystick? egy régebbi logitechem van, gondolom jó hozzá, vagy egyáltalán szükség van-e rá?

    illetve az utolsó, hogy szükséges-e komoly repszimes múlt?
  • Magyar Betyár
    #2488
    Lelőtt gépek után jobban fizet. A 40 kibombázott ground target nagyon szép de akkor rajtad kívül gondolom nem nagyon bombázott senki. Nem tudom pontosan de olyan 50 körül vannak a földi célpontok álltalában bombázós pályákon és arra van mindig 3-4 bomber + az attackerek akik szintén szeretnek földi célokat kiszedni nem beszélve arról, hogy minden vadász tud bombát vinni. Én is szoktam. A 250kg rádobom valamire és megyek tovább.
    Repülőket lelőni kicsit nehezebb de jobban fizet
  • bgabor
    #2487
    Jó látni, hogy szépen lesik el a marketing módszereket a Wargamingtől, mostmár patch előzetes videók is vannak, nagyon tuti.
  • Zero 7th
    #2486
    Wake Island, yay! Hogy én hogy rühelltem azt a pályát az összes BFben... :P
  • Belkar
    #2485
    Damaged aircraft control + crash landings ezeket már nagyon hiányoltam
  • szabii98
    #2484
    wow grat :D
    de ennyi xpből én 3 szintet felhúznék most, te meg 13as vagy már :) :D
    de még1x, gyönyörű ! :D
  • vajakos21
    #2483
    http://forum.gaijinent.com/index.php?/topic/15583-war-thunder-127-update-teaser/

    előzetes
  • Belkar
    #2482
    ööö kétszer kattintasz a launcherre majd rányomsz a Play-re? vagy játékon belül?
  • Scany01
    #2481
    hogy kell elíndítani a játékot mert nem tudom?
  • bgabor
    #2480
    Azok még biztosan változtatni fognak, jelenleg a hajók nevetségesen keveset érnek. Kapjon már egy 5-8000 XPt és pénz valaki egy kilőtt csatahajóért vagy anyahajóért.
  • Torzonborz
    #2479
    én akkor szontyolodtam el amikor egyedül kiszedtem egy battleshipet és alig adott érte vmi xp-t :( azért az mégiscsak egy böhöm nagy dög kapjon már érte az ember vmi épkézláb jutalmat.
  • bgabor
    #2478
    Sima AR-2.
  • Glo
    #2477
    Gratula, nem semmi. Melyik géppel sikerült összehozni?
  • bgabor
    #2476
    "úgynézem a tankok meg ilyenek nem érnek olyan sokat sajna, 4 surface unit, 15 hit és 1 assist volt úgy 300xp :D kicsit több"

    Szerintem se, nem is éri meg bombázással foglalkozni, menjen mindenki vadászozni. A földi célokat pedig bízza csak szakemberekre.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Ezt egy mezei AR-2vel követtem el, a három légi kill a szintején lévő Yak-7Bvel van.
  • santibi
    #2475
    oda menjél te. ott a helyed.
  • twi452
    #2474
    menjél a nyomi jet-jeiddel T0-ás meccsekben ha tudsz :D
  • santibi
    #2473
    Jetekkel az a legjöbb mikor a bombázókat alulról támadom meg. Ezt főleg a 163-al lehet jól végrehajtani. Van kraft hozzá. Gunnerek nem is látnak. Szinte függőlegesen felfelé és kellő közelséghez érve tűz. Általában le is pottyan.
  • santibi
    #2472
    azért mikor a me 163-al vagy a 262-vel beleküldök egy full tárat köddé változnak., tűzerőben főleg az utóbbival
  • vajakos21
    #2471
    Profilodban a skin menüben megtalálod mi kell hogy megkapj egy skint.Írts ki ennyi meg ennyi földi v. légi v. stb célt az adott típusal