38447
  • Fulcrum11
    #2550
    Nekem az angolok bejöttek, bár még csak a Hurri I-II van meg, de mellette a Blenheimmel ömlik a zixpé.
    Én viszont a japánokat nem mertem elkezdeni - mi az első értékelhető gépük?
  • Adjunktus
    #2549
    Japó vadászokkal kezdtem a mutatványt.Nem is mentem mással egy darabig.
    Jól elvoltam,csak túlságosan hozzájuk szoktam.
    Aztán mikor nagy unalmamban elkezdtem a Németeket is,akkor ugyan úgy bántam a Német vadásszal is mint a Japánnal.
    Kevés sikerrel...
    Azt hittem hogy nem tudnak átesni a gépek árkádban.De mikor kicsit erőszakosabban rányúltam,akkor a Német vadász lepottyant.A Japánnal simán beviszek durva manővereket is ezzel nem sikerült.:)
    Gondoltam alacsony tierben egész tűrhető fegyverzettel rendelkezik az Olasz móka miki vadász.valami fracci vagy mi a bánat a neve.Be is ruháztam rá.Aztán kipróbáltam.
    Úgy repül mint a hibrid tehén.Nem mernék vele forduló harcba bocsátkozni még egy B17-el se.
    A Japók jól repülnek de gyengécske a fegyverzetük.
    A Németek meg szarabbul repülnek de legalább nekik is gyenge a fegyverzetük.:)
    Úgyhogy marad a szivattyú az elején legalább is.Fel kell fejlődnöm valami elfogadható arzenállal rendelkező gépig.
    Szovjet,USA,Angol géppark nem érdekel egyenlőre.
  • Zero 7th
    #2548
    Az nem volt kérdés. :P

    Egyébként pont ahogy a náci Németország Hitler nélkül, úgy a Szovjetunió Sztálin nélkül sokkal többre lett volna képes. Talán még az űrversenyt sem bukják be, ha nem egy ostoba paraszt meg aztán az ő öröksége vezeti a birodalmat...
  • flashpointer
    #2547
    csak mennyiségben :)
  • Zero 7th
    #2546
    A németeket azért sikerült...
  • flashpointer
    #2545
    így vágnak vissza, ez az orosz módi like wot, ha az életben nem sikerült se a németeket se az amcsikat fölülmúlni (vagy megközelíteni) akkor majd a játékokban.
    Még az is lehet hogy a kormány támogatja őket, propagandának elsőosztályú :D
  • Belkar
    #2544
    Hát nem tudom... a végleges változatban is ugyanez a típus van (F-86A) bár az tény hogy még javíthatnak rajta.
  • Zero 7th
    #2543
    Őszintén, ne is legyen _minden_ altípus, mert akkor meg is őrülök... :D Már így is alig látom át a listámat, ötféle majdnem ugyanolyan bombázó, később a németeknél a messerschmitt hegyek, stb..
  • Torzonborz
    #2542
    mondjuk még mindig béta , nincs benne minden fő / altípus szóval ez még bőven változhat. ;)

    ööö korrigálom magam , a release tree-ben csak egyfajta sabre van...hát akkor nem tudom. lehet később még bővítik a konfigurálhatóságát.
  • Belkar
    #2541
    Egyébként kicsit utánanéztem a Sabre-nek meg a Mig-15-nek és találtam elég érdekes dolgokat...

    Először is a Mig-15-ről wikipédián azt írják hogy maximum 2 db 100 kg-os bombát vagy rakétákat tudott vinni. Ehhez képest a játékban 2 db 250 kg-os bombát cipel...

    A Sabre viszont a valóságban képes volt akár 2 db 500 kg-os bombát is vinni + rakétákat. A játékban meg semmit nem lehet felrakni rá

    A sebessége sem stimmel mert a valóságban elérhette az 1106 km/h is a játékban meg 1050 km/h a max.

    És aztán ott van a fegyverzete ami a valóságban is 6 db 12.7 mm-es géppuska volt csakhogy egyes változatokat felszereltek 4 db 20 mm-es gépágyúval ami igazán felkerülhetne rá a játékban is mivel minden 19+ szintű gépnek legalább ilyen fegyverzete van a németekről meg a ruszkikról nem is beszélve... mert így a 4-es szintű Kittyhawk fegyverzetével elég tré...
  • Belkar
    #2540
    Én meg tudok oroszul olvasni :P
  • Glo
    #2539
    Én már tudom cirill betűkkel, hogy "Farm", mikor az EU szerveren megjelennek :)
  • Torzonborz
    #2538
    Én legtöbbször azt se értem mit kvartyognak ( ciril betűk halmaza ugye ) :D
  • bgabor
    #2537
    Én azt bírom, hogy a fél játékosközönség az óvodások szintjén van. Fraglopásról, meg hasonlókról beszének. Úgy vannak vele, mint az oviban, amit ők láttak meg először, az az övék, más ne lőjön rá, ne dobjon rá bombát. Mintha így működne a légiharc meg a háború.

    "Az enyém, én láttam meg először". Nagyra nőtt óvodás gyerekek.
  • Trabant93
    #2536
    Ez a Beaufighter valami iszonyatos mészárszék.Azzal a 4 20-as gépágyúval egy bombázót egy rövid sorozattal simán le tudok szedni.A vadászokról meg ne is beszéljünk,azokból nem hagy felismerhető darabokat :D
  • Glo
    #2535
    szerk: És bár távol áll tőlem, velük kivételt fogok tenni.
  • Glo
    #2534
    Jah, taplók sajnos mindenhol vannak. A "3x veri Ludas Matyi vissza" elv alapján még a CSAF-osok közül 2t kell levulcholnom a bázisukon..
  • gstup
    #2533
    *sikerrel
  • gstup
    #2532
    Nem CSAF-os volt a srác (valami ruszki para..t) domination-ben szállok le hogy elfoglaljam az egyik pontot és simám elkezdett lőni rám egy mögöttem lévő csapattárs.Szerencsére nem járt siekrrel,mert elkezdtem manőverezni.Vannak gyökerek...
  • rudii
    #2531
    CSAF velemenyem szerint egy low skillu" emeberek bandaja, hiaba repul nekem aka'r jet-el. Nemreg egy csapattarsam aki CSAF-os volt azert lot le, mert kidobtam elole a foldi celpontokat bombazoval.
    Na most ha neve elott van klannev nem csak magat minositi hanem a klant is.
  • Dragunow
    #2530
    Azért hal meg pillanatok alatt mert erősebbek a fegyverek. De ez csak rácsapásnál előny. A tier 14-es G-6 messeremet a tier 5 yak ugyanúgy lefordulja mint a tier 6 messert és ha mögöttem van nincs mit tenni ha ügyes simán lelő. Én meg sem próbálok fordulóharcba belemenni. Ha van energia eltünök felfelé,ha nem sikerült rácsapásból lelőni, ha meg nincs megpróbálok egyenes vonalban földhöz tapadva kicsit cikcakkozva hazafelé elmenekülni.
  • lammaer
    #2529
    "Azért azt érdemes figyelembe venni, hogy ez nem WoT. Itt a tier 15-16 gépet simán lelövi a tier 4-5 ha jó pozicióban van. Igazából csak a jetek okoznak gondot de azok is lelőhetők ha odafigyel az ember."

    sztem ez csak a fordulóharcra igaz, nem?

    Én úgy láttam, ha rácsapás van, akkor egy pillanat műve az egész és a kis tierű gép már hullik is lefelé mintha a halálcsillag sugara érte volna...
  • lammaer
    #2528
    Nekem is volt ilyen a múlthéten, nálunk is norton van.

    Írtam az SG-s supportnak még pénteken, ma már nincs üzenetem. De akkor ezekszerint itt nálunk helyileg csináltak vmit a rendszergizdák.
  • vajakos21
    #2527
    HB- azért van szépen jet.Tegnap az ellennél 3 mig15 meg 2 mig9. Be se léptem.Gyakoroljon máson.( nálunk még mutatóban se volt). Elötte CSAF team 3 Me262-t meg egy 109est hozott.Plusz én voltam Me 410-el.Ellennél P47,kati stb.+ oldalanként 4-4 Ai. ök kemények voltak és felszálltak...nem volt hosszù meccs.
  • szabii98
    #2526
  • Jabar
    #2525
    Rendben, köszönöm.
  • Zero 7th
    #2524
    Van egy szám egy kis kalapka mellett, az a tier:

    ^1, ^15, satöbbi. A "reserve" a tier0.
  • Belkar
    #2523
    Az csak wotból még hátra maradt a tier kifejezés.
  • Zero 7th
    #2522
    Ja, mert kb tízezer játékosból egynek vannak jetjei. Ha többnek lenne, többet látnál. Mert nem szelektál, az abból az egyetlen esetből egyértelműen látszik.
  • Jabar
    #2521
    Köszönöm, akkor lenne még egy kérdésem.
    A gép tier az hol látszik (nem röhög! :D)? Minden sor egy újabb tier vagy a szint ami kell hozzá az a tier?
  • Dragunow
    #2520
    Nagyjából 3 csoportba osztja az MM a playereket. Van a tier 0-1 ide nem rak be soha nagyobb gépeket. Utánna van tier 2-6 Ide néha berak 7-es gépeket is de amíg sokan vannak addig nem. Minden más ez fölött van. Arra figyel a gép, hogy ne legyen sok tier 17+ gép egy csatában, max 3-4 van álltalában. Ha betartod ezeket a határokat nem nagyon kerülsz szembe nagy gépekkel. Persze éjszaka amikor kevesen vannak összerakja a tier6-ot is a nagy gépekkel néha.
    Azért azt érdemes figyelembe venni, hogy ez nem WoT. Itt a tier 15-16 gépet simán lelövi a tier 4-5 ha jó pozicióban van. Igazából csak a jetek okoznak gondot de azok is lelőhetők ha odafigyel az ember.
  • flashpointer
    #2519
    egyik kommentelő aláírása a hivatalos fórumon : D

  • Belkar
    #2518
    Ez így nem igaz szerintem. Elég sok meccset mentem már T2-T7 -es gépekkel de eddig a legnagyobb gép az a német egyszemélyes jet volt amit láttam és azt is csak egyszer.
  • Zero 7th
    #2517
    Ööö, aszongya nekem itt ez az irodai Norton, hogy megfogott egy támadást az ads.sg.hu-ról, Web Attack: Exploit Toolkit Website 4-gyel.

    Mi a jókurvaannyát csinál az SG?
  • Zero 7th
    #2516
    Csak T0-T1-et választja le a matchmaking, T2-T20 már ömlesztve van. Kivenni repülőt nem tudsz, csak berakni a helyére T0-ást.

    Ha az orosszal megvetted a plusz slotot, akkor már csak a 400 forintos T1 Catalinával tudsz visszamenni T0-s körökbe.
  • Belkar
    #2515
    Mindig a hangárban lévő legnagyobb géped alapján rak be meccsekbe. Esetleg még az lehet hogy az EU szerverre van beállítva a keresőd azt érdemes átrakni Any-re és akkor már jobb helyekre is berak.
  • Jabar
    #2514
    Az hogy milyen erős gépekkel rak össze mitől függ? Sokszor van olyan érzésem hogy erősebb gépek ellen harcolok (lehet csak a bénaságom miatt érzem :p) ill ha beraktam a hangárba egy új gépet akkor azt ki lehet venni valahogy ha az miatt lenne?
  • Glo
    #2513
    Jah, de árkádban Tier0-n csatánként 4-5-ször is előfordul, hogy megpróbálnak így lereszelni az égből. Mondjuk nem veszélytelen, számtalanszor haltam meg úgy, hogy az ellenfél roncsa nyírt ki.
  • Glo
    #2512
    Királyos lesz, végre remélem beteszik a pilóta sérülését is (különben mi értelme lenne elhagyni a gépet, simán lezuhanni ugyanannyi lenne).

    Azért azon a Fjord mapon a leszállásnál kinyúvadók számát megnézem majd, az a sziklafal a végében esélyt sem ad az átstartolásra :D
  • Nohab
    #2511
    Nem hiába nem ajánlják a tapasztaltabbak a szembelövést. A tudásból adódó előny kapásból elvész.

    Esetleg lépj be neki, és így van rá esély, hogy rosszul méri fel a csúszó géped haladási irányát. Ha nagyon mákosnak érzed magad, akkor az utolsó pillanatban csapd át orsóba és lőj rá! Egyszer csináltam ezt, és sikeresen elimináltam. Mondjuk olyan mód meglepődtem, hogy még én is felordítottam sikeremben. :D