38447
  • Glo
    #2590
    Kettőt találhatsz..

    Az oroszoknak a harcban valahogy sose akar elfogyni az energiájuk..
  • vajakos21
    #2589
    Azt írják 1.27 frissítéssel minden játékban lévő gépnek meglesz a FM-je. Kivéve ruszkik (azt nem tudom kinek lesz így rosszabb.Nekik vagy a többieknek)
  • Belkar
    #2588
    Árkádban egeresek lealázzák a joystickosokat :D
  • Amaymon
    #2587
    Elég jól optimalizálták. i5-i7-es procival, közép kategóriás videokarival reccenés mentes. Mai játékoknál ritka.
  • Nohab
    #2586
    Mondjuk a Clod egész más súlycsoport grafikában is. A földi egységek kidolgozottsága egy FPS játéknak is tökéletesen megfelelne.
  • Fulcrum11
    #2585
    nagyon királyul néz ki :)
    ott van a mérés: 56 fps, mondjuk város felett megnézném még.
  • szabii98
    #2584
    simán jó!:D
  • MaRee
    #2583
    Mennyire élvezhető ez joystick nélkül?
  • Trucker39
    #2582
    Számomra újabb pozitív csalódás a játékban. Alap grafikai beállítás mellett szépen megy a játék. Gondoltam egy nagyot és kipróbáltam 3 monitoron, mint régen az IL-2-t. Majd le estem a székről, ugyanis - pontos mérést ugyan nem végeztem - de ránézésre semmivel sem lett lassabb, döcögősebb a játék futása. Hát kérem, le a kalappal a fejlesztők előtt. A Cliff of dover egy monitoron diavetítés nálam alacsony felbontáson.

    Íme, néhány kép:



  • Belkar
    #2581
    na jó ahol vannak hajók azok kicsit tovább tartanak de néha azoknak is vége 5-6 perc alatt...
  • Belkar
    #2580
    Az csak nálam van úgy hogy a Ground Strike-os pályák 5 perc alatt véget érnek tízből nyolcszor?
  • Bekalolz
    #2579
    Eléggé tetszetős játék és még a grafika is lenyűgöző :D
  • twi452
    #2578
    persze tudom de minek, olyan géppel nem repülök amin van lövész :D
    és így jól néz ki :D
    de most félre is raktam őket amíg nem lesz HB-n újra USA
    meg néha 0-ás csatába a törpékkel :)
    a p-38at meg kipróbáltam egy körre arcade-ban, hogy mégis milyen hát.. majd hb-ban ha betelt a corsair csíkja akkor újra előveszem :D
  • Glo
    #2577
    Miért gyűjtögeted ilyen bőszen? Most is ráteheted a lövészekre, attól még a B17-esben is ugyanazok a lövészek lesznek :)
  • twi452
    #2576
    egy közepesen sikerült historical-os csatával 30 pontot lehet szedni simán crew-ra :) ha jól sikerül akkor 50 pont is összejön egy körben :)

    én is bombázó miatt gyűjtögetem a pontot de már "egész közel" van az a 13-as szint :D



  • Master91
    #2575
    Jesszusom.

    Elején olyan aranyosan szórtam staminára az 1-2őket, meg a gun accuracyra, most meg nézem hogy hoppá, nem is teljes a legénységem :D:D

    Akkor bombard mode: ON.

    Köszi!
  • vajakos21
    #2574
    igen.az 5. gunnernek meg 640 kell :)
  • Master91
    #2573
    Nagy bombázómnak nézem, hogy kellene 2 gunner.

    1 Gunner képzésére 240 Crew XP kell ( jézus) ....sehogy máshogy nem lehet ezt a crew xp-t csak arany sassal, meg sok csatával össze szedni ha jól sejtem.
  • Glo
    #2572
    Az nem lesz gond, be kell menni pár kört a T0 Árkádba hentelni. Xp nem lesz, de 10K-s köröket lehet menni simán.
  • vajakos21
    #2571
    Valahol ez is rekord :)
  • Fulcrum11
    #2570
    Na bazz... japcsikkal második kör, erre D3A1-el 2 bombavetésből 2 saját gépet kinyírtam (50 kilóstól kinyuvadtak - wtf) a 3. géppel épp üldözök valakit, erre a saját belém jön... szép mínuszos kör lett.
  • HunAnFionn
    #2569
    Előbb-utóbb úgy mint a WoTnál itt is inkább a pénzhiány, semmint az xphiány lesz a fejlődés gátja.
  • Zero 7th
    #2568
    Nyeh. Elbasztam a linket..?

  • Zero 7th
    #2567
    Szerintem eltúlzod a betelt csík jelentőségét.

    Alapvetően úgy érdemes használni azt a gépet, hogy csak kiegészítésként a vadászok mellé. Mittudomén, első gép Csajka, második Katalina, aztán az I-15ök.

    Így a végére begyűjthetsz nyolc-tíz légi és egy-kéttucat földi győzelmet. Ami így együtt generál pártízezer XP-t.

    Mondom, itt van ez a kör, ezt betelt csíkkal csináltam:


    Hetvenezer XP azért nem olyan kevés, hogy sírjak miatta...
  • bgabor
    #2566
    Én azt mondom, hogy azt a 400 aranyat le lehet költeni értelmesebben is, és mint rámutattam, kis tierű prémium gépet a hamar betelő XP csík miatt nem érdemes venni.
  • Zero 7th
    #2565
    Betelt csíkkal is kétszer jobban hoz, mint egy betelt csíkos nem prém gép, egyébként meg nem hiszem, hogy négyszáz forint elköltésén ennyit kell filózni... Nem marad az ember úgysem örökre tier0-ban, viszont tier9-10-ig simán el lehet farmolgatni vele, ami szerintem bőven elé ahhoz, hogy úgy lehessen tekinteni, hogy behozta az árát.

    Másik fele, hogy ha orosszal kinyitod a plusz slotot, akko a Katalina az egyetlen lehetőség, hogy visszapofátlankodj tier0ba.
  • bgabor
    #2564
    Bár nem árt hozzátenni, hogy jobban jár az ember a prémium számlával. Magas tierekben laza másfél millió XP egyetlen szint meglépése! Már kilencesről tízes szintre fejlődni is majdnem egymillió XP. (amúgy érdemes ennek türkében vizsgálni a prémium gépeket is, hogy mennyi XP alatt telik meg a csíkjuk. Vajon a népszerű prémium Catalina tényleg olyan jó döntés e, ha már 170.000XP után betelik a csíkja, és utána alig hoz már XP-t. Magas tierekben milliókban mérik az XP-t)
  • Torzonborz
    #2563
    profilodon belül van convert xp gomb. szerintem a 250 aranysas amit kap az ember tutoriálért pont jó erre.
  • szabii98
    #2562
    repülök vígan, éppen szálnék rá egy enemyre erre a levegőben felrobbanok és 'crashed'... cool
  • Zero 7th
    #2561
    Jobbra fent, Shop. Aranyból lehet csak felhasználni a free XPt. Kb ezer arany olyan másfél millió XP.
  • flashpointer
    #2560
    hol hogy lehet freexp-vel nemzetszintet ugrani? :0
  • vajakos21
    #2559
    A németeknél a he112-es széria nem rossz..tüzerőben. Bár a B0 úgy repül mint egy kő.Egy kört nem tudsz vele csinálni és már nincs sebessége és esik.
    Japánoknál az A6M2-4 (tier4) már jó.(fordulóharcban mind, csak gyengécske a fegyverzet)
  • szabii98
    #2558
    tényleg, lehet free xpzni :D:D
    Németet én is átléptem (csak 2 szintet :D), sztem a britet is átfogom, szenvedjen a halál
  • vajakos21
    #2557
    Gyári fórumra ha bemész itt találsz tippeket.Vagy controll/devices részen keresővel. (beta forum)
    http://forum.gaijinent.com/index.php?/topic/14794-joystick-settings-for-logitech-extreme-3d-pro-help-needed/?hl=logitech
  • Amaymon
    #2556
    Németeknek kedvez ez a mostani map HB-n? Szinte véletlen, ha nyerünk a másik oldallal...
  • Torzonborz
    #2555
    Szégyen vagy sem de az angolokat és németeket Én free xp-ből átugrottam ( alap gépeket ) , ez van :D Nem volt kedvem velük szenvedni.
  • Glo
    #2554
    Szeva!

    Kezdd azzal, hogy a Controls-ban felül a "Simplified controls"-ra rakod a menüt. Így finoman tudod kalibrálni a joy-t, és repülésnél is sokat segít az instruktor.
  • Pettersson
    #2553
    valaki segíteni bekalibrálni egy logitech extreme 3d pro joyt a játékhoz... vagy elküldeni a beállításait? próbálkozom, de egyre rosszabb lesz csak. :D
  • szabii98
    #2552
    az angolok ritka rosszak tier 0ban, így neki sem álltam :D ruszki sem jött át, így Amcsi-Japó 200%on nyomatva, német 100%on, de eddig azzal sem megy hű de nagyon :D
  • Zero 7th
    #2551
    Ki-10 :P

    Szerintem én minden néppel tier8-10-ig kezdő szarokkal fogok repülni. Bár mondjuk németekkel az első messerrel már lehet HBzni...