38447
  • vajakos21
    #2750
    beta forumon van.lehet azért
  • santibi
    #2749
    nem tudom megnyitni ezt a linket...
  • Zero 7th
    #2748
    És melyik? :P
  • santibi
    #2747
    mit írtak rólam.? hallottam valami faxságot, h többször vittem be a cometet. nem tudták, h csalok, vagy fejlesztő vagyok e.
  • Nazarov77
    #2746
    Na ez eszembe se jutott, lehet váltani más playerre aszem, ha megvan még a replay megnézem.
  • Nazarov77
    #2745
    Amúgy nem nagyon szoktam videókat csinálni, hogy lehetne jobb minőségben összehozni? Amit fraps csinált az ugye 2-3 gigás volt, ezt átkonvertáltam mp4re ( először WMVt csináltam belőle de ugyanolyan lett mint mp4nél ) egy programmal, és elég nagy volt a minőség romlása, xfirevel akartam eredetileg megcsinálni az átkódolást de az valamiért nem kezdte el csinálni mikor feltöltést nyomtam. Mindenesetre múltkori wotos videómat amit xfire konvertált az is ugyanúgy elszenvedett nagy minőségcsökkenést.

    Na mármost akik jó minőségben tesznek fel videót azok hogy csinálják? Gondolom nem töltik fel youtubera az 5-10 gigás avikat.
  • Zero 7th
    #2744
    Nem tudom, hogy működik a replay, de ezen a videón éppen csak a lényeg nem látszik. :P Nem lehetett volna úgy csinálni, hogy az ellenséget nézed közben? :)
  • Nazarov77
    #2743
    De ez így jobban esett :D
    Amúgy is 12db volt a 30ból és már nem voltak földi célpontok.
  • Belkar
    #2742
    Szépen le szőnyegbombáztad csórót

    Csak halkan jegyzem meg hogy 1 db 50 kilóstól is kifekszik szóval ez egy kicsit Overkill volt
  • Nazarov77
    #2741
    No itt az alkotásom amit korábban meséltem, szerencsétlennek nem lettem volna a helyében, miután végeztem vele csak ennyit tudott kinyőgni: lol :D
  • Glo
    #2740
    Hja, ha annyi időm lenne játszani.. De meló és barátnő mellett sajnos lassan telik a csík :)
  • vajakos21
    #2739
    Én sajnos tele vagyok ilyenekkel.
  • Glo
    #2738
    Ilyen ikonom egyik gépen se volt eddig, szal ezt nem tudtam, bevallom hősiesen :)
  • vajakos21
    #2737
    http://forum.gaijinent.com/index.php?/topic/15384-could-the-game-be-hacked/?hl=me163
  • bgabor
    #2736
    Mit emlegettek róla?

    Glo: Az jelzi, hogy betelt az adott gép XP csíkja, ne mond hogy nem tudtad. :D
  • Zero 7th
    #2735
    Betelt már a gép XP csíkja.
  • Glo
    #2734
    Jah, de a rejtély azóta se oldódott meg vele kapcsolatban ;)
  • vajakos21
    #2733
    Aha szóval téged emlegettek a gyári fórumon tHUNder :)
  • Glo
    #2732
    A He111-nél mi az a kis pipa a Tier jelző mellett?
  • santibi
    #2731
    Átpingáltam.

  • Adjunktus
    #2730
    Akkor ezért nem látom én egyikőtöket se?:O
    Én eleve az EU szeróra mentem.:)
  • santibi
    #2729
    mi a csecst rágódtok azon a xar feliraton.?? nem szépségverseny...
  • zsoltesz90
    #2728
    IL-2 replay, remélem jót linkeltem.
  • Nohab
    #2727
    Jól lehet használni. De gyorsan meg kell találni az ideális pontot, mert hamar eltépheti a gépét és ugrik a meglepi ereje.

  • bgabor
    #2726
    Szerintem is, nem tudom ezek az óriási piros betűk hogy merülhettek fel "díszítésként". :D

    De a replay jó.
  • bgabor
    #2725
    Persze hogy kíváncsiak vagyunk, töltsd föl valahova. :D

    Belkar: Nyilván eddig mindenki RU-n játszott, mert annyira alacsony volt a játékosszám, hogy EUn nem működhetett rendesen a matchmaker. Csak most, hogy már több mint két hónapja megy az Open beta, kezd az EU szerver eljutni oda, hogy értelmes alternatíva legyen az EU helyett.
  • foxbat88fx
    #2724
    azta kurva élet de gagyi azzal a szöveggel :DDDDD
  • Nazarov77
    #2723
    Award: Fighter

    És ezt egy HE-111el hoztam össze XD
    Sztálingrádon baromi jó köröm volt vele, stukával kezdtem de hamar lekaptak, majd ezzel szórtam a földi célokat. ( Ez az 50 kilós bomba ennyire kicsit robban, hogy kiszórok vagy 15öt a med tankok közé és csak 1 tank robban fel ) Majd miután elfogyott a földi célpont jobb híján ezzel röpködtem a társaim után és gunner pozícióba ülve lövöldöztem az ellenséget.
    Megint volt egy epic ellenséges player lebombázásom, egyik reptérre leszállt egy PBY amire rárepültem és míg alacsonyan elrepültem fölötte kiszórtam vagy 10 bombát, írta is hogy lol XD
  • stork13
    #2722
    Alapból machinegun az az 1, a cannon az a 2. LMB-re mindkettőt lövi.
    Ha jól rémlik (én már külön szedtem).
  • Belkar
    #2721
    Lenyomod az 1-es gombot akkor a géppuskával lő ha a 2-est akkor meg a gépágyúval.
  • zsoltesz90
    #2720
    Hogy lehet kulon tuzelni a kulonbozo kaliberekkel?
  • Jeffjohnson
    #2719
    Próbálta már valaki, hogy a kisebb kaliberű géppuskákat csak "nyomjelzőnek" használja és amikor találatot ér el vele csak akkor kezd el a nagyobbal pl 20mm-essel tüzelni?
  • Jeffjohnson
    #2718
    Korábban én is ezt javasoltam. Valahogyan fel kellene húzni a player számot EU-n, hogy játszható legyen. Lehet írok a fórumra hátha más is vevő az ötletre mert ezt csak a playerek oldhatják meg.
  • Belkar
    #2717
    Általánosságban rusnyának tartom a német repülőket de az tény hogy ez a gép elég jól néz ki (annak ellenére hogy az a piros felirat nagyon nem kéne rá) szép kör volt grat :)

    @Jeffjohnson ezért mondtam korábban hogy szerintem mindenkinek Any-re kéne állítani a szerverkeresőt és így berakna mindkét helyre...
  • Jeffjohnson
    #2716
    Te voltál az aki folyton azt javasolta mindenkinek, hogy RU-ra állítsák a szervert... mindig is mondtam, hogy az orosz szerver szarabb legalább most te is rájöttél... viszont most az a helyzet, hogy olyan hosszú a várakozási idő, hogy senki sem hajlandó kivárni köszönhetően többek között neked is.
  • flashpointer
    #2715
    Néha bead olyan epic köröket, egy repcsivel 10 kill, kilövi egy a motorom, leáll, leszállok a repterükre mert közel volt, és behúztam :D
  • foxbat88fx
    #2714
    hahahaha historical-on Pe-3-al felmentem 9000 méter magasra majd megindultam lefele és 1085km/h-nál leszakadt a gép szárnya XDDD
  • zsoltesz90
    #2713
    Rájottem :), esetleg valaki kivancsi az IL-2es replayre?
  • zsoltesz90
    #2712
    Hogy lehet replayt kuldeni??
  • ladista
    #2711
    Jogos :)
    Mondjuk én könnyű helyzetben vagyok, általában hármas szakaszban megyek és ott szépen meg van beszélve, hogy ki hoz 500-1000 kg-s szeretetcsomagot és ki 50 kilós szutykokat. Általában ez rám jut, de imádom, mikor rácsapok egy AA konvojra, aztán csak úgy hullanak a nyavajások (ilyenkor szokott görcsöt kapni a kezem a SPACE billentyűn :D). Értelemszerűen a nagybombák meg az elején ledózerolják a tankokat és a pillboxokat.