38447
  • Belkar
    #2830
    Szerintem sincs ezzel semmi baj annyit kéne csak csinálni a Gaijin-nak hogy megnövelik az Assistért járó jutalmat mondjuk a kill 2/3-ára és mindenki boldog lenne.
  • Amaymon
    #2829
    Nem a tömeg jelenetekre gondolok. Hanem ahogy írtam mikor egyértelműen odajön. Mind1 már túl sokat irkálunk erről. Úgyse győzzük meg egymást.
  • vass17
    #2828
    Szerintem ezt nem így kell felfogni, nem tudhatom, hogy a csapattárs egyáltalán el tud-e bánni az ellenféllel, ezért inkább segítek, ugyanúgy nem zavar, ha csak Assist-ot kapok egy ellenfélért, akit sokáig üldöztem, ezt nem lehet lopásnak nevezni. Örülök, hogy jönnek segíteni, kivéve akkor, ha a nagy üldözés közben belém jön a csapattárs, mert az sem ritka, na az idegesítő...

  • Amaymon
    #2827
    ACES-éknek van egy nagyon hatékony taktikájuk HB-n. Megvárják, amíg a PUG, half-PUG nemzet összeállít egy vegyes bomber-fighter groupot. Addig szinte nem választanak gépet. Majd hirtelen, koordináltan mind belép kizárólag fighterrel. Nem a földi célok ellen mennek, hanem hogy ledaráljanak mindenkit. Iszonyat működőképesnek tűnik.
  • Amaymon
    #2826
    Más azért teamben. Arcadeban direkt az xpt, liont, szintet tuningolom. Másra nem jó a többihez képesti könnyűsége miatt.

    Elég ritka, hogy egy súlyosan megsérült gép meglógjon. Sőt még időt is elvesz a kill stealer, mert nem a saját bombert vagy a bázist védi.

    HB-n meg is köszönném, ott pár találat végzetes lehet és nem töltődik újra pillanatok alatt a levegőben a fegyverzet.
  • V43 1105
    #2825
    Sajnos sokan nem ezt gondolják. Pedig nincs annál jobb mikor 3-4-en össze ülünk ts-en, be közös csatába.. kergetem a retkes B17-es köteléket.. megsorozom, írja hogy végzetes sérülést szenved a gép, persze francér nem esik le.. aztán haver szól, hogy nyugi jövök.. és szépen ő végzi ki.. neked pedig kiírja, hogy megosztott kill ^^
  • ladista
    #2824
    Az a lényeg, hogy essen le a dög. Hogy kié a kill, másodlagos.
  • Amaymon
    #2823
    Még nem számoltam össze mennyi jöhet össze a hit-ekből (XP+Lion), amíg kifárasztok egy bombert.

    Mindenesetre ezen változtathatnának, mert odajön a csapattárs belelő és 4 jegyű ingyen lion neki. Füstölgő gépre miért fordul rá? Vannak nem egyértelmű szituk, de sokszor a free fragért jön.
  • bgabor
    #2822
    Én is úgy figyltem meg, hogy nemcsak egy kap, gondolom a dobogós 2-3 ember.
  • ladista
    #2821
    annyira gyűlölöm, hogy ide is begyűrűzött ez a "kill lopás" hülyeség...
  • Amaymon
    #2820
    Szerintem is az első x-nek ad awardot. Fighterre még lehetne magyarázat a kill lopás, de bomber-nél nagyrészt ténylegesen az övé, amit kiszed.
  • vass17
    #2819
    Ezt én sem teljesen értem, mondjuk úgy láttam, hogy egy csatában több ember is megkapja ezeket az Awardokat a csapaton belül. Legalábbis meccs végén amikor kiírja egy pillanatra a listát, akkor úgy tűnik, szóval elképzelhető, hogy mindegyik kategóriában az 1. és a 2. is megkapja?
  • Trabant93
    #2818
    Kiváncsiságból kérdezem tőletek,hogy van-e itt olyan ember,aki platoonba a haverokkal megcsinálta-e már a jól ismert manővert és be is jött neki,ami a Pearl Harbor című filmben volt?Tudjátok,amikor szembe mennek egymással,aztán az utolsó pillanatban elrántják a kormányt :))
  • ladista
    #2817
    Ezt észrevettem már én is.
  • lammaer
    #2816
    Juteszembe a képről a bonusz XP: csomószor kapok bomber/fighter awardot úgy, hogya végső összesítő képernyőn egyértelműen látszik hogy nem nálam van a legtöbb tank/repülő kill. Sok van, de a csapatunkban van olyan akinek több.

    Másnak is feltűnt ilyesmi?
  • Amaymon
    #2815
    Grindelés van az ok, de a koncepció más. Itt minden repülőd megmarad amit megvettél, akkor is ha nem fér be a slotba bármikor vissza ülhetsz ingyen.

    Azon kívül itt van egy végcél. Én Arcade-ban grindelek, hogy legyen pénz, repülő, fejlett legénység ízlés szerint HB-ra vagy FRB-re.
  • vajakos21
    #2814
    S79-est bombernek. Gyors így te érsz oda elsőnek és tied a legjobb célpont. HB-nál jó pénzkereső...és haza is tudsz menni mielőtt az ellen vadászai odaérnek. Én ME410 A1-B1 et használtam. Két 500 as bomba az elején majd vagy bombergyilok vagy reload (HB). Arcadban meg 2 pilbox+AA-k a két 500-al.Elsőnek odaérsz és nem szednek ki mint a HE111-et.
  • vass17
    #2813
    Akkor csak valami érzéki csalódás lehet, hogy nekem úgy tűnik, mintha a BF110 gyorsabban fordulna :) Jónak tűnik az arány, én sem akarok ezekből 2-nél többet bent tartani, viszont nekem hiányozna a bombázó változat (2*500kg), nekem hasznosabb, mint az 50mm.

    Más: Voltak kisebb pénzügyi gondjaim, gondoltam beruházok egy prém. Catalinára, mondanom sem kell, megérte, én is csak ajánlani tudom :)

  • bgabor
    #2812
    Nekem bent van két Bf-109, egy E és egy F (E szerintem arcade-ra jobb), a He-111H6-os a két ezerkilós bomba miatt, és a négygépágyús Me-410. Most még az 50mm-es bombázóvadász is ötödiknek, de lehet hogy beteszem a helyére a másik 109F-et.

    Én bírom a 410-est (a négygépágyús verziót), mert bár pont olyan gyengén fordul mint a 110-es, annál majdnem kétszer erősebbek a motorjai, és jó gyors. És hát ha valakit megszórok a négy MG151-esből, az elég gyorsan apró darabokra esik szét. :D
  • pirdi
    #2811
    1.25.30.0 -> 1.25.30.1

    A hajnali frissítésnél mintha HB-n odébb rakták volna a reptereket. Ezt még most fogom nézni.
  • SovereignXY
    #2810
    ÖÖÖÖ ez mi ez? Mentem cimborámmal 2 paltot. Eygszer ő volt a vezér mászor én. És nem kaptam mega csata utáni pénzt és xp-t. Nem írta hozzáá a már meglévőhöz. :S
  • vass17
    #2809
    Valószínűleg velem van a baj, de már egy ideje használom az ME410-eket, elég kevés sikerrel. Az 50mm-es üt, ha eltalálom vele az ellenfelet, de olyan sok haszna nincs, a 4db 20mm-es ugyancsak erős, de képtelen vagyok ezzel a géppel értelmesen fordulni. Nem tudom mi a baj, pedig hasonló gépeket szeretek (PE3bis, BF110), de ez valahogy mégis rosszabbul fordul, néha észreveszem, hogy túl nagy a sebesség, akkor még rá is kell rendesen fékezni. Egy előnye van, hogy elég gyorsan fel lehet vele emelkedni, már csak az a gond, hogy ott ritkán találok bombázókat, arról nem is beszélve, hogy a vadászok is pillanatok alatt feljönnek és akkor végem.

    Kérdés, ti milyen összetételt ajánlanátok a németeknél 8-as szinten?
  • lammaer
    #2808
    Oroszt nem kell húzni, a reserve gépeik annyira OPok, hogy ott meg is lehet állni. Na még 4.-nek be lehet csapni egy I153-at melléjük.

    Lassan a plebsz is rájön erre, a noob csatákban 80% az orosz gépek aránya :D
  • Zero 7th
    #2807
    Azért más az Alpok csúcsai közt kergetőzni, mint a töklapos Belgium fölött...
  • flashpointer
    #2806
    Cserébe te is cikázhatsz a havas táj felett és téged is nehezen találnak el
  • Dragunow
    #2805
    Szerintem a legszarabb a téli havas pálya. Igazi öröm amikor célozni kívánok egy fekete-fehér cél keresztel fekete fehér háttér előtt. Egy perc után már vibrál a szemem. Az még külön öröm, mikor középen abban a kurva nagy kanyonban lő rád a légvédelem és remeg a gép a robbanásoktól.
    Nagyon gáz, hogy nem lehet célkeresztet állítani.
  • bgabor
    #2804
    Miért is? Vadászgéppel nem tökmindegy? A légi célokat kell lelőni, függetlenül attól hogy milyen terep felett repülnek.

    Szeretem az ilyen megalapozott kijelentéseket.
  • Pettersson
    #2803
    ez a Pearl Harbouros pálya a legszarabb szerintem, legalábbis angol vadásszal...
  • bgabor
    #2802
    Kezdeni tényleg az orosszal érdemes, de egyébként teljesen kiegyensúlyozott a játék. Pl: a játék legjobb vadászgépeit felvonultató briteket én dögunalmasnak és jellegtelennek találom, így azt nem viszem. Az unalmasnak mondott amcsikat viszont szeretem, mert ahol én járok, ott változatos gépeik vannak a P-47, Hellcat, Kingcobra, A-20 gépekkel.

    És amúgy minden nemzetnél vannak nagyon jó, átlagos és átlag alatti gépek.
  • Belkar
    #2801
    Angol gépek is nagyon jók csak a reserve gépeken vergődj túl!
  • vajakos21
    #2800
    ìgy van.Mindenhol van jò és unalmas gép is.
  • twi452
    #2799
    Amelyik tetszik azzal :P :)
  • Nazarov77
    #2798
    Ja, micsoda meglepetés hogy orosz játékban oroszt érdemes húzni :D
    Mindenesetre én még csak német meg japán gépekkel játszottam, németeknél 5ös szinten vagyok, japán még csak 3.
  • brasco84
    #2797
    orosz
  • SovereignXY
    #2796
    Üdv all!

    Ma kezdtem el a játékot. Vkinek vmi ajánlata melyik nemzetet érdemes húzzni?
  • stork13
    #2795
    #2783
  • Thraw
    #2794
    Sziasztok nem tudjátok mit tölt le a kliens ma kb13MB adat jött le
  • Belkar
    #2793
    Ezek is népszerűek: дебил, сука
  • Nazarov77
    #2792
    köszi
  • bgabor
    #2791
    A csataindító "to battle" képernyőn akármikor.