38447
  • oxxi
    #4790
    Miben kéne megnyilvánulnia a flaps: combat-nak?
  • SovereignXY
    #4789
    F a flaps. Mi lenne a Z?
  • CptYossarian
    #4788
    BnZ-nél épp mielőtt ráesek a leendő áldozatra megnyomom a Z-t és az F-et. Pontosabban lehet célozni ha 1. közelebbről látod 2. fordulékonyabb a géped. Aztán gyorsan Z+F, és teker-teker WEP felfelé, a csillagokon túl.

    Zuhanóbombázásnál airbrake H-val jó dolog, meg sérült gépnél is jó ha leszállni készülsz.
  • CptYossarian
    #4787
    Hasonlóan remek statjaim voltak amíg bele nem tettem 100 sast a Beau pilótáim képzésébe. Namost onnantól (basic training-el) a két gép úgy viselkedik miként részeg kakadu, bólogat, borul, túlhúz fordulásnál, idióta módon összevissza forog (pluszfelületet, ezzel pluszcélpontot felkínálva), teljesen tragikus, elsiemkakurwult. Örülök ha 2-3 fraget összeszedek velük mielőtt brutálisan meggyalázzák. :(

    Van megoldás, persze, a képzett pilótáimnak Spit-eket adok, ezek meg noob legénységgel repülnek, csak ezúton figyelmeztetnék másokat hogy nagymértékben el van qrva a beauknál a basic training jelenleg.

    Sajnos nem nagyon olcsó a javításuk, a tier6-os brit squadom kikalapálása 16k pénz, ami eléggé sok.

    No de nem búsulok, reggel megvettem az A6M3-at, ma azzal fogom leginkább veretni. :)
  • Pluskast
    #4786
    Meglehet, bár ilyen összefüggésben még nem gondoltam rá, max annyiban, hogy ugye minél fáradtabb a pilótád annál többször ájul el a fószer.
  • Glo
    #4785
    Lehet a Stamina játszott be. Ha sok G terhelés éri a pilótádat akkor csak egy darabig repül jól, aztán ha a Stamina "elfogy" akkor nem repül ugyanúgy. Elfárad :)
  • Pluskast
    #4784
    Nem tudom, de a fizika illetve géptulajdonságok szerintem arcade módban is vannak csak nem annyira hatványozott. Tegnap késő este történt velem egy nagyon érdekes dolog. Úgy kb éjfél lehetett mikor bementem egy csatába. Mondom magamban na akkor most egy kicsit genya leszek behoztam egyből a Mig-15-t. A csata gyakorlatilag végigment szóval több mint fél óra volt. A gépemet nem szedték le sérülést nem jelzett a játék mégis az utolsó 10-12 percben baromira belassult a gépem alig érte el zuhanásban a 800-at és úgy átlag 5-600 között ment. Olyan érzésem volt mintha "elhasználódott" volna a gépem. Nem tudom mitől lehetett.
  • bgabor
    #4783
    Hát bocsi, de a gépek alaptulajdonásgai bizony olyanok mint a HB-ban. Pl: egy kétfedelű jobban fordul mint egy egyfedelű, de sokkal lassabban gyorsul annál és a végsebessége is jóval kissebb. Arcadeban sem fogsz 700-al repülni a Chaikával példál. Támadó gépek nehézkesebben fordulnak a vadász változatúaknál stb.
  • SovereignXY
    #4782
    Nem is azt mondom, hogy iylen legyen. Igen maradjon ki a fizika de a gép alap tulajdonságai maradjanak olyanok mint HB-ban.
  • Vaktermesz
    #4781
    Dev serverről tudni valamit? Átlag palyer fel tud menni már rá? Vgay van valami hír patch-ről?
  • simon7108
    #4780
    Nekem oroszoktól eddig az alap gép jött be a legjobban:D
    A Su2 meg a BB1 valahogy nem mennek annyira szerintem. Bár még csak 3-as vagyok, lehet magasabban OP-bek lesznek :D
  • vajakos21
    #4779
    Gyere japánnal.Itt kiélheted magad :)
  • Para1
    #4778
    Pontosan erről van szó! Főleg a köcsög ruszki gépekkel van tele a fa....! Német gépekkel tolom ami annyiból áll h bnz,bnz,bnz......... és nem tudok elmenekülni előlük vicc!
  • Para1
    #4777
    Miért is ne?
  • Glo
    #4776
    A Last man standing achievement mennyi xp?
  • Dragunow
    #4775
    ME-163 és ME-262 teljesítménye. Végül a 22.-nek lelőtt IL-2 szemből engem is lelőtt. Ő volt az utolsó enemy a csatában.
  • twi452
    #4774
    Elmegyek velük is a bombázó vonalra még egy kicsit több mint 1 szint kell a yer-hez :) Meglátjuk milyen a 17eshez képest azzal már mentem úgy 15-20 kört :)
  • vajakos21
    #4773
    Én japánt mennék...bár ki tudja itt melyik a jobb döntés (mondjuk most pont ruszkival vagyok)
  • twi452
    #4772
    ó.. akkor ezért nem akar beengedni usa-val már percek óta..:)
    Pedig még mentem volna de akkor ideje nekiülni az orosznak is :)
  • vajakos21
    #4771
    9 percet vártam..most jap-rus HB van...jöhetnek a kamikázék
  • vajakos21
    #4770
    Inkább gyereksírás :)
  • Amaymon
    #4769
    Ezt nem fogod olyanoknak megmagyarázni, mint aki az előbb megkérdezte, mi értelme a HB és FRB-nek.

    Arcadeban anyázás menne mikor ~700 felett szétszakad a gép...
  • SovereignXY
    #4768
    Hát... azért árkádban is úgy kéne viselkednie mint HB-n, FRB-n. Vagy a gép alaptulajdonsági legalább is. Ne menjen már vmi 500al ha nem tud annyival menni.
  • Amaymon
    #4767
    Na igen, a tourney-t is FRB-ben rendezik.

    Az ilyenek, amit vki. nemrég belinkelt HB alatt nem igen működnek.
  • Glo
    #4766
    Árkádban azért ne akarjunk hiteles repmodelleket, könyörgök :D
  • Fulcrum11
    #4765
    az Il-2re ráférne a nerfhammer, az tuti, hayabusával nem bírtam megszökni...
    a BnZ arcadeban nehezen kivitelezhető, mert ott a kávédarálók is mennek 400 felett, így nehéz gyorsan lelépni... HB-ban már jó.
  • Belkar
    #4764
    Valaki jelentkezzen már házigazdának mert az ilyenek mehetnének bannerba.
  • Belkar
    #4763
    Ez nagyon jó kösz!
  • Susarc
    #4762
    Il 2 4000 méteren 2x fordúlt a Fókámra.....elmennek már a picsába ,hogy ilyen faxom csites gépek vannak!!!!!!
  • vajakos21
    #4761
    http://www.pumaszallas.hu/elmeleti-anyagok/harcaszat/251-energiaharc-kate.html
  • Amaymon
    #4760
    Szvsz gépfüggő a BnZ. Pl messernek lételeme, hogy megtartsa az energia egy részét.
  • twi452
    #4759
    Csak ne úgy csináld mint az előbb az La5ös felettem :D láttam h elkezdett rámzuhanni betéptem alá a bombit és csak puffanást hallottam..szétszakadt ahogy utánam húzta 700al xDD
  • Belkar
    #4758
    Hát jó de mi van akkor ha olyan alacsonyan száll vagy olyanok a terepviszonyok hogy nem lehet felhúzni a gépet?
  • Zero 7th
    #4757
    Hát mert nem szabadna elvesztened a sebességed.

    Fölé mész, még fönt kb mögé állsz, zuhanórepülés, sebességed csak annyira veszed vissza, hogy a szárnyaid ne szakadjanak le, egy rövid sorozatot rálősz, és már tűzöl is vissza az égbe max sebességgel, WEPpel, utánégetővel. Ha nem jött be elsőre, megtámadod megint.
  • Belkar
    #4756
    BnZ-t hogy kéne szabályosan végrehajtani? Én úgy csinálom hogy mikor a célpont fölé érek kinyitom a combat flapsot meg leveszem a gázt 0-ra és elkezdek zuhanni. Majd szépen beesek mögé és lövöm mint állat. Nekem eddig ez bejött csak ugye elveszik sok energia így nehezen megy a vissza emelkedés.
  • twi452
    #4755
    szegénykém kapott most az előbb a ruszkiktól.. :D
    ez egy 10ezres lakatolásba kerül :)
    shot 2013.02.19 18.19.21

    azért szerencsére ezt a költséget még fedezte :P
    shot 2013.02.19 18.19.44
  • Amaymon
    #4754
    Remélem lesz spectator és streamelik majd.
  • Torzonborz
    #4753
    Gladiators.WT — first official international War Thunder tournament
  • Zero 7th
    #4752
    Onnantól 20%-nyi XP-t termel csak a korábbiakhoz képest. Ezüsttermelést nem befolyásolja.
  • Imter
    #4751
    Mi van ha egy repcsinél betelik az xp csík?