38447
  • Ry0K3N
    #4830
    Ez már milliószor ki lett tárgyalva WoT-ba is és a válasz mindig igen volt.
  • Para1
    #4829
    Annak jobban örülnél ha várnál 15percet a saját tieredre???:)
  • Trabant93
    #4828
    A tökéletes azért nem kicsit túlzás,tegnap mentem pár kört a sárgákkal,a legnagyobb gépem egy h6k4 és volt olyan kedves ez az mm,hogy kometek,focke wulfok,la-k közé kúrt be.Tudom,béta még a játék,de azért ha már azt írják,hogy 7-es szintnél kezd a nagyokhoz bevágni,akkor minek csinálnak segget a szájukból?Nem voltam pipa,mikor 20 másodperccel indulás után engem kaszált le elsőnek a komet...
  • Dragunow
    #4827
    Az ami benne van bőven elég a BnZ-hez. Max 1-2 másodperces tüzelére van idő arra meg elég a 120 lőszer. Mire oda elér valaki, hogy megveszi a kometet lesz maxos reloading time ami azt jeleni hogy 15-sec alatt ujra tölti a fegyvert. Annyi idő alatt meg sem tudsz fordulni ha 900-al mész szóval rácsapsz és ha meghal ha nem reload és mire újra célon leszel betölti az új tárat. HB-ra meg senki ne vigyen kometet.
  • bardocz
    #4826
    Főleg, hogy ahogy nézem, alig van bennük lőszer. Én a sokszorosát ellövöm valakire, mire lehullik végre.
  • Dragunow
    #4825
    Jet-el nem ölni könnyű, sőt az nagyon nehéz. 900-1000 körül mész rá valakire célzásra tüzelésre van 1-2 másodperced és ha a célpont kicsit is elkezd kanyarodni baszhatod. A jet-el elmenekülni nagyon jó támadás után. Ebben op. Nehéz lelőni mert támadás után már ott sincs. Viszont rohadt drága javítani. A kometemet ha lelővik az -40k és tutira minuszos lesz a kör hacsak nem lövök 10 gép felett ami azért ritka és még meg is kéne nyerni a kört. Ráadásul ha enemyben is van jet akkor mindig azzal kezdődik a móka, hogy kölcsönösen kiírtjuk egymást és csak utánna vadászunk motorosra ha már minden enemy jet leesett. Szóval van jó és rossz oldala is a jeteknek.
  • Para1
    #4824
    Ülj be talán először egy Jetbe és utána mond h könnyű ölni velük! Nem tudom h 900-1000-nél te hová is céloznál nulla tapasztalattal.
  • Amaymon
    #4823
    "Hát bocsi, de a gépek alaptulajdonásgai bizony olyanok mint a HB-ban."

    Nem teljesen. Lehetne sorolni. Pl. ruszkiknál nincs WEP, a PE-2 reptulajdonsága érezhetően sokkal másabb, yak nagy sebességen forduláskor eléggé be tud ékelődni, negatív g-nél köpköd a motor stb.
  • Zero 7th
    #4822
    Tökéletesen működik, T7 az már a "nagy" kategória perpill.
  • Siskafinuccsi86
    #4821
    Megint remekül Működik a Match Maker.2 csata mind a kettőben bevágott 3-3 Jet-et úgy hogy nekem a Wellington a t7-el a legmagasabb gépem.Épp az előbb egy Me 262 2 perc alatt leszedett 6 gépet.Csodás
  • Ooorky
    #4820
    Félelmetes köröket megyek japókkal, majdnem olyan jó Ko Reisen-nel szétlőni a Lavocskinokat, mint gépágyús Corsair-rel :)
  • Coral Springs
    #4819
    Tegnap lelőttem egy Me 262 -t a propelleres gépemmel, utána kicsit elment az ipse sérója. Kiírta a chaten angolul hogy "te most meghalsz" én meg visszaírtam neki hogy "fail, szerintem te már most halott vagy". Aztán behozott egy Me 163 -at, és amíg volt gépem kizárólag rám vadászott. Majd erre azért odafűztem neki hogy "most keményebb vagy mint az egy hetes szar" és hogy "respect, de egy Jet -el ölni még a kishúgom is tud", erre az volt a válasz hogy "noob vagyok". Értitek, én vagyok a noob ?! Csak az nem tiszta számomra, hogy az ilyenek miért játszanak ? lol
  • Zero 7th
    #4818
    Jaaa, hogy sima fék+oldalkormány az gyakorlatilag a jobbfék meg a balfék?

    Viszont alap fék sincs beállítva nálam, 0% motornál nyomva tartom a "tolóerő le" gombot, úgy fékezek. Ezzel a módszerrel nem megy a lentebb említett 30-50% tolóerő+fék...

    Eh, tudom, hogy néha hátrány a Nostromo, kevés az a 15 gomb, de ollyan kényelmes... :P
  • twi452
    #4817
    ha megállsz és nyomva tartod a féket + oldalkormány akkor gyakorlatilag egyhelyben megfordul a gépezet :)
  • Zero 7th
    #4816
    Próbáltam, de kevés néha. Szoktam összeszedni sátrat, bokrot...

    Visszadobás meg akkor tök jó, ha javítani állok meg, de tegnap pl egy foglalásom alakult ilyen szerencsétlenül, leszállás során túl sok sebességet vesztettem és túlfutottam kissé, meg kellett állnom megfordulni. Hát elég necces volt, hogy elférek-e, pedig tökig nyomtam az oldalkormányt...

    Nem sűrűn kell, de amikor hiányzik, akkor nagyon. :)
  • bgabor
    #4815
    Lőszerkijelző csak a német gépeken van belsőnézetben(hőmérő szerű cuccok).

    Bár a HUD figyelmeztet amikor már kevés a lőszered, de egy idő után úgyis "érzed" hogy mikor érdemes újratárazni.
  • Glo
    #4814
    Ha fogyóban van akkor a sebesség alatt kiírja pirossal, igaz csak akkor ha lősz.
  • CptYossarian
    #4813
    Remek lenne ha látnám mennyi lőszerem maradt még lövés után, így inkább újratöltök emelkedés után. Nincs kijelző lőszerre? Cockpiten belül esetleg?
  • twi452
    #4812
    Ez érdekes én simán fordulgattam a b + oldalkormány + 30-50% tolóerővel

    amíg még nem pakolgatott vissza magától a pálya végére, most már nem kell ez sem legalábbis hb-ben tuti
  • bgabor
    #4811
    A ruddert kitéríteni próbáltad Q/E billentyűkkel a kifutó végén? Azzal azért elég szépen lehet már fodulni.
  • Zero 7th
    #4810
    Nekem meg a külön jobb- és balféket (mehehe) kéne beállítanom, néha vért vizelek, hogy megforduljak a kifutó végén...
  • twi452
    #4809
    Aaaa fékkel :)
    B-betű alap beállíáson vagy ha tovább tenyerelsz a ctrl-on (ha nem joy-ozol) akkor is benyomja a féket ezt látod is fent a piros BRK felirat lesz a tolóerő helyett
  • Zero 7th
    #4808
    Akkor itt az ideje, hogy meglátogasd a controls menüt.
  • Mester61
    #4807
    Sziazstok!

    Most kezdtem a játékot, áruljatok el egy dolgot, leszálláskor mi az istennel tudom a sebességem csökkenteni a motor leállításán kívül, nem találom a fékszárnyak kapcsolóját.
  • Glo
    #4806
    Az a baj, hogy lehetne az akár 30mm-s is, mert elég balfékek a lövészek a jelen állás szerint, még kimaxolva is..
  • Zero 7th
    #4805
    Aha, köszi. Még ezzel együtt is vonzó a dolog.
  • Ooorky
    #4804
    Nincs az rossz helyen, alacsonyan kell repülni bombaoldásig, és akkor pont ideális helyen lesz az 20 milis ahhoz, hogy lelője a támadókat :)
  • Ooorky
    #4803
    XP-38 jelen állapotában hulladék kategória, a Ko Reisen viszont Japán HB-ben az aduász gép (+50 gépágyú lőszer a sima A6M5-höz képest).
  • Zero 7th
    #4802
    XP-38-ról és a prém Ko Reisenről van valami tapasztalat? Nagyon szemezgetek a pacific war csomaggal... Ahogy számolgatom, olyan 7000 aranyat ér, 4000 áráért...
  • SovereignXY
    #4801
    Lehet én vagyok balfazs a repüléshez vagy nem tudom de amíg nem egyertelműen csíter OP vs nem csíter OP HB lesz addig nem HBzok.
  • SovereignXY
    #4800
    PEEEERSZE! Őket mind a 2 easy ownolja. :)
  • Pluskast
    #4799
    Őőőő most az amikkal is tudsz HB-ra menni.
  • SovereignXY
    #4798
    Hát... én azt hiszem HB-s karrierem befejezem vagy legalább is felfüggesztem amíg nem végzek el egy TOP GUN képző iskolát. VAGY! Amíg nem lesz orosz vs bármi más de nem japcsi felállás.
  • bgabor
    #4797
    Sajnos annál a gépnél, a Donryunál nem számít a védőfegyverzet, mert borzasztó rossz helyen van a 20mm-es rajta (a gép hátán). Érdemes emiat a legalapabb verziót használni belőle, mert azt javítják a legolcsóbban. (legnagyobb változatot több mint a duplájáért javítják)
    De legalább az 1000 kg-os hatásos.
  • vajakos21
    #4796
    Ha már japo bomber.Tegnap teszteltem a 7 es szintü kérmotorost. Hasznos kis gép.Elöbb ledobtam a bombákat minthogy az ellen odaért volna.Mikor támadni akartak, rájuk hívtam az erösìtést ( meglepö módon jöttek is, söt elég jò csapatmunka alakult ki majd minden japán oldali bulin.persze lehet csak szerencsém volt). Olyan 9-1 re nyertük a HB- t japán oldalon. Lehet hogy papir gépek, csak ha nem tud az ellen mögéd menni akkor mindegy.( hozták a kis pörgös gépeket is) A 20 as ágyukat pedig nagyon jònak érzem.
  • pirdi
    #4795
    Király a H6K4. Szárnyak nélkül még 2 percig repült. Ha békén hagytak volna, visszamentem volna a bázisra de leaplikálták az egyik motort.
  • Zero 7th
    #4794
    Hát pedig... Van rá két másik gomb a controlsban, a négy állása meg raised, combat, takeoff, landing. Ha csak a butított gombot használod, akkor a futóműtől függ, melyiket állítja automatikusan, ha kinn van akkor landing, ha benn akkor combat.
  • Pluskast
    #4793
    Nem csak egy állású a történet? Mármint be és ki. Tudtommal a szög állásán nem tudsz változtatni.
  • Zero 7th
    #4792
    "Pontosabban lehet célozni ha 1. közelebbről látod "
    Zoom? Csak tippelem, nekem egérgörgő.

    Viszont én közelről nem használom, mert olyankor lerammolom a roncsot. Én kb olyan két kilométerről rázúmolok a célra, megnézem merre áll az orra. Ha felém jön direktbe, akkor olyan 1.2-ről full zoomnál elkezdek kicsit fölé sorozni, majd ahogy közeledik, egyre lejjebb. 0.8-nál kizúmolok, hogy ne menjek neki és könnyebben forduljak.
    Ha nem felém jön, akkor kb fél kilométernél zúmolok ki, azon belül már "mozdulatlan" bombázókat is kényelmetlen célozgatni.
  • bgabor
    #4791
    Jobban fordulsz, ha ki van engedve, de lassabban repülsz. Minél jobban kiengeded, annál jobban lassít.

    Van egyébként két billentyű amivel fel-le lehet kapcsolgatni a flapset mind a négy állásán át.