38447
  • bgabor
    #4870
    Nem látom be hogy ez a srác miért tudná jobban/másként értelmezni a képességek leírását, mint mi.

    Majd ha egy fejlesztő vagy a készítő cég magyaráz a skillekről, na azt már tényleg érdemes lesz megnézni.
  • vajakos21
    #4869
    Angol Német HB
  • Glo
    #4868
    Meg azért a 410-es nem egy műrepülőgép :)
  • Amaymon
    #4867
    Nincs ebben szvsz semmi misztikum a yakoknak van WEP-je arcadeban.

    GER vs RUS HB-n teljesen egál.
  • Belkar
    #4866
    Én eddig szentül vallottam hogy nincs baj a ruszki gépekkel csak annyi hogy nincs normális FM-jük de a legutóbbi meccsem után kezdek ebben kételkedni.

    Me 410-el kezdtem emelkedek úgy ahogy tudok és várom a bombázókat ekkor meglátom hogy egy Yak-1B vészesen közeledik lentről (ez is ugye már érdekes hogy jobban emelkedik mint egy 410 de ezt tudjuk be a rossz FM-nek) és mivel láttam hogy simán utolér letoltam a gép orrát hogy szembe kerüljünk. Bíztam a 4 db 20mm-esben. Hát hiba volt.

    Ugye 1 km-en elkezdtem lőni mint állat jelezte is a találatot aztán egyszer csak megérkezett az ő tüze is és kb az első találattól lerobbant mindkét szárnyam és kigyulladtam. Eléggé meglepett az meg még jobban hogy ő simán emelkedett tovább a mi bombázóink felé egy halvány füstcsíkot azért húzott de akkor is...

    És ez még nem minden! Ugyanezen a meccsen bevittem a Bf 109 F-et aztán egy kis idő múlva megint hasonló szituációba kerültem szembe kellett repülnöm egy Yak-al (már nem emlékszem milyen volt pontosan de vagy 7-es vagy 1-es) Lövök párat megint de előző hibámból tanulva felhúztam a gépet mielőtt eltalált volna. Természetesen őt ez nem érdekelte egyenesen belém repült de úgy hogy átrepült a pilótafülkémen (instant halál nekem) és a legdurvább az hogy ő simán túlélte! Eléggé megsérült de akkor is simán továbbrepült.

    Ezután wikipédián direkt megnéztem hogy vajon adamantiumból csinálták-e a Yakokat vagy mi a szarból...
  • f24sg
    #4865
    Akinek van ideje és érti az angolt, megnézheti ezt:crew skills magyarázó video
    Felhívnám a figyelmet a ground service és qualification tabok részre!
    Durva, hogy "auto repair bekapcsolva" esetben a ground service skillek semmit nem érnek, csak a reload!
    A crew qualification meg plusz pontokat ad a skillekre.
    (bár lehet, ez utóbbiak csak nekem újak, 2 hete játszom csak)
  • TommyRH
    #4864
    Épp most jöttem ki egy AB-ről és két szegény magyar az Istenért sem érti a a játékot és még engem jelentenek be cheaternek :(. Kéne valami magyar honlap ehhez, hogy elolvassák a FAQ-ot vagy valami. Azért lettem csaló mert szembe jött velem az az mc.202vel én megy egy Yak 9t-ben ültem, nem érti meg h egy lövés elég neki tőlem :S...azért a 37 mm az kegyetlen szemből. Jobb volt a closed beta, nem volt ennyi gyökér.
  • shuda
    #4863
    ket napja lelotte az elso gepet teljesen magatol a lovesz... 50/50 es a gunner : >
  • Amaymon
    #4862
    "rám gondolsz? baj ha kérdezek?"

    Csak példálóztam, nincs bajom.
  • Susarc
    #4861
    én arra tippelnék:P
  • Imter
    #4860
    Hali,
    Mire jó ha kiugrok a gépből több xp-t kap a pilóts?
  • Dragunow
    #4859
    menj egy bombázóval test fightba, ülj be a lövészhez kezdj el tüzelni és meglátod, hogy nem egy irányba mennek a lövések hanem szanaszét ha nincs pontod a gunneren. Nem nagy az eltérés de pont elég, hogy ne találd el az enemyt.
  • vajakos21
    #4858
    Glo +1
  • Glo
    #4857
    Nincs, és nekem a hátsó lövésznél is kétségeim vannak...

    Pont adásánál hogy lesz pontosabb meg precízebb a géppuska? Sztem a manuális célzásnak semmi köze ezekhez az értékekhez.
  • f24sg
    #4856
    Nyugtassatok meg, hogy sima fighternél nincs ilyen, ahol ugye a gépágyúk rögzítettek...
  • Glo
    #4855
    Jaja, lesz majd WT wiki.
  • Jeffjohnson
    #4854
    Ígérték, hogy le lesz írva a skillek működése részletesebben is ill. a játékmechanika is.
    Mondjuk erre nem tudom miért kell ennyit várni.
  • bgabor
    #4853
    Ejj, most nézem Dragu megelőzött. Hát ezért kellne előbb olvasnom, aztán írnom. :)
  • bgabor
    #4852
    He-111 mondjuk rossz példa, mert annak annyira gyík a védőfegyverzete, hogy tökmindegy milyen képzett emberek ülnek mögötte. Egy B-17nél már érdekesebb lenne megvizsgálni a helyzetet.

    Mellesleg könnyen elképzelhető ám, hogy az olyan skillek, mint a Fire Accuracy(pontosság) és Fire Precision(szórás nagysága) akkor is érvényesülnek, amikor az ember saját kezűleg lő a védőfegyverzettel.
  • Dragunow
    #4851
    Nem csak azért kell pontot rárakni, hogy az AI gunner jól célozzon. Minél nagyobb az érték annál pontosabban lősz vele mikor te irányítod a lövészt. Alacsony szinten biztos tapasztaltad már, hogy benn ülsz a gunnernál lövöd a vonalban mögötted repülő enemyt és mégsem találod el. Ezért kell fejleszteni, hogy oda menjenek a golyók ahova célzol.
  • vajakos21
    #4850
    HE111 minden gunner kifejlesztve 50+30 pont. Azòta is bánom a ráköltött pontokat.Ugyanolyan találati valòszìnüséggel dolgoznak mint más nemzetnél 0 ponttal.Inkább beülök és lövök. Ugyse tudok elmenekülni .Jobban is esnek le.
  • SovereignXY
    #4849
    Szóval jobb ha én célzok és lövök. Bár... a ruszki bomberjaim gunnerjai amúgy is nagyon szeretnek elhalálozni :S
  • Glo
    #4848
    A gunnerek amúgy is gyíkok..
  • Coral Springs
    #4847
    A landolás művészete. Kiképzésre nálam lehet jelentkezni.

  • Zero 7th
    #4846
    Az 10-10 százalék. Ne várj attól sok változást.
  • SovereignXY
    #4845
    Experience gunnersnek van értelme? Mármint mennyit számít hogy tényleg az? Mellete van most 10-10 szint a fireing precision meg accuracin de...
  • Coral Springs
    #4844
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezt nekem írtad ?

    Engem totál nem érdekel hogy ki öl meg és hogy mivel, az előző hozzászólásaimban nem is említettem ilyenről egy szót se.
  • vajakos21
    #4843
    Nem csak jetek ölnek 10+ felett.Menj Hb-t ott kevesebb a jet és nehezebben is szednek ki. Persze ha bomberrel vagy valòszìnübb hogy rád mennek, de ezt más is megteszi.Akkor nem mindegy hogy ki öl meg? :-)
  • Ry0K3N
    #4842
    Jézusom ez mivel lett felvéve? :/
  • BaleniX
    #4841
    rám gondolsz? baj ha kérdezek?
  • Pluskast
    #4840
    Pedig nem könnyű hidd el. Persze ha Me-262-vel mész be akkor egyszerűbb mert lassú mint a dög. De hidd el Mig 15-el abszolút nem könnyű (saját tapasztalat) mert baromi nagy sebességnél gyakorlatilag csak azt tudod kilőni aki egy vonalban halad. Aki már cikázik azt nem tudod kikapni. Lassú bombázókkal nincs gond de vadászoknál már igen.
  • Pluskast
    #4839
    De nem is érdemes. Előbb vagy utóbb mindenkinek lesz jet-e. Nyilván lesz olyan lehetőség - ami már látszik csak ugye még nem tudod kipipálni - hogy kis szinten harcolj és akkor gondolom nem is fog beengedi nagy tier-ü géppel. Ez is kicsit olyan mint a wot. Tier 10-es szintű tankot előbb vagy utóbb mindenki kihúzza.
  • Coral Springs
    #4838
    Én ezt nem tudom mivel még nem tartok ott hogy Jet -em legyen, azt viszont tudom hogy a tegnapi műsort megrendező csávó szépen betudott állni a seggembe ha ahhoz volt kedve, nem feltétlenül villámcsapásként érkezett. Továbbá azt is tudom hogy már több tucat olyan csatában részt vettem ahol voltak Jet -ek, és ez egyre sűrűbb ahogy egyre magasabb szintre lépek. Gondolom az meg nem véletlen, hogy pár kivételt leszámítva a Jet -ek minimum tíz gép felett öltek per csata, na ezekből következtettem le amit.
  • Coral Springs
    #4837
    Ezt részemről meg is beszéltük !
  • Jeffjohnson
    #4836
    Saját tapasztalat alapján: mi mindig csapatban repülünk és minimum 17-es szintű a squad én azt vettem észre, hogy "nincs matchmaking" ha nem tud berakni hasonló szintűt ellenünk akkor feltölti kisebbel és nagyon elbillen a mérleg nyelve.

    Igazából csak a Mig-15, Me-163 kombóval van gond a többi lelőhető.
  • Zero 7th
    #4835
    Hivatalos fórumról van az infó, de nem fejlesztőktől, hanem tapasztalati dolog.

    Mi jópár napja max hatos gépekkel repülünk a ruszki szerveren, és nem láttam magas szintű gépeket, jetet meg nopláne.

    Következő peccsben viszont hozzányúlnak, nem érdemes már nagyon hozzászokni.
  • Zero 7th
    #4834
    Jellemzően olyankor van ilyen, amikor a matchmaker nem tud elég emberrel dolgozni. EU szerver, vagy hajnalban bármelyik produkál ilyet.

    Ilyenkor kell menni HBra AIt farmolni.
  • Dragunow
    #4833
    Tegnap volt egy igazi JET team fight. Enemyben volt 2 jetes squad a PRO100 team meg még egy másik , hat ME-163 és 2 MIG-15. Nálunk 3 ME-163 és 3 MIG-15. Végén megnyertük de nem volt könnyű. Itt egy kis ízelítő videó milyen lesz majd később ha sok embernek lesz jet-e
  • Jeffjohnson
    #4832
    "ha már azt írják,hogy 7-es szintnél kezd a nagyokhoz bevágni,akkor minek csinálnak segget a szájukból?"

    Mégis ki mondja ezt? Ha hivatalos fórumon olvastad ezt akkor linkeld, ha meg itt akkor nem kell elhinni minden baromságot amit itt leírnak.

    Más:
    "One of the nearest updates will bring Grumman F9F Panther for the US tree."
    "DM in Arcade Battle is equal to the DM in Historic Battles."
    "Premium planes won't be overpowered just because they cost real money"
  • Glo
    #4831
    Éjjel aludni kell, nem játszani :)

    Én azzal is kiegyeznék, hogy amikor nincs a tier-emnek megfelelő ellenség akkor rakjon be a tier-emnek megfelelő ai-kat. Ne a kis 2-es szintűeket, hanem ha én 6-os szintű vagyok akkor azokat. Le lehet programozni, hogy úgy harcoljanak mint a humán gépek, vagy akár még jobban is (most is eléggé toljék a kis dögök, csak bénák a gépeik).

    Persze HB-ról van szó.