38447
  • vajakos21
    #4910
    HB ra én is ME410-et vittem, csak betelt a csíkja.
  • Glo
    #4909
    Van, csak kicsit több mint 50 másodperc, ha a hazautat is figyelembe vesszük :D
  • vajakos21
    #4908
    Ki írja meg hogy HB-ben nincs reload? :)
  • Ooorky
    #4907
    Khm, 2-vel ezelőtti hozzászólásom: "Én is sokáig S79-eztem német HB-n, de összességében Me-410-est (különösen a B1-et) jobbnak találtam."

    Sok sikert az 50 másodperces újratöltéshez Historical-ban (én Arcade-ot csak a már leírt creditfarmoló csapattal játszok). Inkább ott maradok a célpontok fölött és addig gépágyúzom őket amíg vagy a lőszer vagy a célpont el nem fogy.
    Linkelt képen is látni, hogy a két S79 6 és 7 célpontot szedett ki míg én 27-et.
  • bgabor
    #4906
    Én is mindig beviszem a Me-410B1-et, de tegyük azért hozzá a teljes kép kedvéért, hogy az egy attacker és nem egy bombázó gép. Ugye a kettő között a különbség plusz négy perc az újratöltésnél. Tehát a Me-410B1 az egyetlen rácsapásra képes csak. Azért egy igazi bombázó jó pilótával 50 másodpercenként bombázni szokott. Más kérdés hogy az igazi bombázók életképtelenek nyolcas tier fölött, és hogy a zsíros célokat mindig a gyorsbombázók(Me-410,Pe-2 stb) kapják.
  • SovereignXY
    #4905
    Katinka sztem kurva lassú egy geci ezért nem éppen "fun" vele bombázni.
    A másik meg t0 gépekkel repülni kell és lőni stb. Itt meg be bomba ki és jöhet a halál. Gyorsabb.
  • Zero 7th
    #4904
    Eh. Egy időben 3x-os volt. Benéztem, szorri.
  • Ooorky
    #4903
    Credit-et farmolni én az angol noobcrusher kompániát használom (Wirraway, Spitfire Mk.I, Hurricane Mk. I & II., Boomerang Mk. I & II.) de mostanában inkább xp-re van szükségem, pl. mostani kör Me-410-zel:

  • Zero 7th
    #4902
    Ha farm, akkor T0 orosz+Catalina, vagy bármi más T0.

    Tegnap haver csinált egy 90ezer ezüstös kört, ha jól emlékszem 34 földi és 10 repülőért kapta ezt. A többi meccsen átlagban 20-30 földi célpontja és 3-5 légi killje volt, az ért olyan 40-50ezreket neki. Én mellette japán T0kkal zúztam, körönként 9-12 killel, körönként olyan 25-35ezerért.

    Nem elfelejtve azt a tényt, hogy még ha ki is lőnek minden gépet, akkor is csak kb 1000 ezüst a javítás...
  • SovereignXY
    #4901
    És mennyit hoz átlag?
  • Ooorky
    #4900
    Én is sokáig S79-eztem német HB-n, de összességében Me-410-est (különösen a B1-et) jobbnak találtam.
    Ha vannak komoly célpontok (Pillbox, Medium/Heavy tank) akkor 2 500 kilós bomba betáraz, egyébként a 2 20 milisből és 2 13 milisből bőven elég egy rövid sorozat bármilyen földi cucc ellen (tegnap volt olyan, hogy 20 célpontot szedtem ki mielőtt visszaindultam volna újratárazni). Ha az ellenségnél van nehézbombázó akkor arra is rá lehet mozdulni, ha menekülni kell akkor pedig tengerszinten az S79-hez képest az a +150km/h életet menthet. Ráadásul a javítási költségükben is minimális különbség van.
    +a védőfegyverzete is hatékonyabbnak tűnik mint az olasz prüttyögők.
  • SovereignXY
    #4899
    Africa, port, two towns 30-35k haszon átlag ha nem vagyok balfasz és nincs sok bombázónk. De ma pl jött már 50k is africán.
  • SovereignXY
    #4898
    Ha farm akkor 4 orosz SB-2m és az AR-2. Az hozza a lóvét. Free rapírból is megvan oylan 30-35 perc alatt a javítás. Addig meg le tolok eg yugyan iylet cak a némettekel.
  • Glo
    #4897
    Hivatalos WT fórum:

    "I am level 51, Have piddled away $1,378.75 Australian dollars.
    (Don't judge me)

    People who claim the game is pay to win, I would be the best damn winner ever."

    Azért vannak itt komoly források. És ez csak egy Béta.. mi mehet WoT-ban
  • Glo
    #4896
    +1

    És az S79 gyors is, simán odaérsz, ledobod az 5x250-et, aztán ha hazafele lelőnek akkor is pluszos a kör. A javítása se drága, és mivel van kb 5 ugyanolyan folyton tudod cserélgetni őket.
  • vajakos21
    #4895
    Olcsó bomber (s79pl). Ha csak farmolni akarsz. És már alacsony szinten is sok géped van ìgy lehet free repairra is játszani.Mivel sokáig tart úgyse tudsz sokat elhasználni.
  • Glo
    #4894
    Az ezüst csak 1,5-szörös, az xp dupla.
  • Para1
    #4893
    3*-os javítási költség plusz sok idő. Hát nem is tudom....
  • vajakos21
    #4892
    Ha pénz kell menj HB-ra.
  • Dragunow
    #4891
    Vannak mákos szituk.
  • Zero 7th
    #4890
    Valamivel el kell adni a prémiumot is... Ez 66ezer XP és 80-90ezer ezüst lett volna prémmel.
  • bgabor
    #4889
    Azért remélem itt nem fogják lejjebb csavarni az pénz/xp szorzókat. Most mentem egy kört, 39 földi cél és 10 légi kill(ez utóbbi mind a fenomenális P-40esssel). Aztán kapok érte prém nélkül 33 ezer xpt és és huszonvalahányezer pénzt. Kevésnek érzem.
  • Coral Springs
    #4888
    Valami komoly critical hit -et csináltam pár napja hasonló módon, ráadásul olyan géppel amivel nem is hittem volna hogy sikerülhet.
    A kedvenc gépemmel egy F2A-3 -al mentem egy Yak 3 -al szembe, fél másodperces sorozat majd gyorsan húztam is félre, a monitor sarkában meg már csak egy lángcsóva látszott. Nem írta a chaten, de lehet hogy csalónak könyvelt el.
  • Glo
    #4887
    Nem tudom, ilyen megfigyeléseket még nem tettem. Párszor már átéltem azt a mini szívrohamot, mikor már nem tudtam kitérni, vártam h meghalok, de a gépem tovább repült :D
  • Zero 7th
    #4886
    Szerintem ha apró darabokra robban(eldobja mindkét szárnyát és a farkát is, roncs földet éréskor már nem robban), akkor át lehet rajta menni, ha meg csak leszakad a szárnya, akkor nem.
  • Glo
    #4885
    3am - 4 am.

    Logikusabb is, hogy hajnalban csinálják, ne akkor mikor már csomóan hazaértek és tolnák ezerrel :)
  • Glo
    #4884
    Nem tudom hogy van ez a roncsos dolog, mert árkádban pl van, hogy kinyír a roncs, meg van hogy simán keresztül repül rajtam sérülés nélkül. Elég bugos.
  • Pluskast
    #4883
    Én úgy tudtam, hogy délután lesz, de akkor ezek szerint tévedtem :)
  • CptYossarian
    #4882
    Hát, akkor ma is tanultam újat. :) Ki fogom próbálni.
  • Zero 7th
    #4881
    Ja, és nyilván ha hamarabb megdöglik a szembejövő, akkor a roncsot is könnyebb kikerülni.
  • CptYossarian
    #4880
    Nem is igazán értem sokszor a csapattagokat hogy miért nem a Beaufightereket ölik le először, nekem mindig elsődleges célpont mert gusztustalanul szét tud csapni a baromfiólban. Felmegyek magasra aztán 20-40 fokos szögből felülről (BnZ) szétlövöm. Gépágyúkkal könnyen lehet szárnyát szegni (az durvábban szaggat), géppuskás repcsivel a motorjaira célzok mert a szárnyát csak kilyuggatnám. Fordulóharcba nem érdemes vele kezdeni mert nagyon bólintós, kiszámíthatatlan.
  • Zero 7th
    #4879
    Pedig nyílegyenesen szembe jövőket érdemes már akár 1.2-ről elkezdeni lőni(nyilván egy kicsit fölé célozva, hogy találjon is), mert hatszáz méterről már ő is lő. Nem egy ilyen összecsapást nyertem már úgy, hogy mire kitette a kis karikát, már szét is pukkant az ellen.
  • Glo
    #4878
    Változott valami? Elvileg hajnal 3-4 között volt a nagy karbantartás, nem?
  • Glo
    #4877
    Meg annál a 20-as még 600m-ről is odatesz annyi energiát, hogy kinyírjon bárkit. Bár aki egy Beau ellen head-onra megy, az meg is érdemli :D
  • CptYossarian
    #4876
    "Ugye 1 km-en elkezdtem lőni mint állat" WTF

    Javaslom 4-500m-en belül lőjjél, akkor el is találod, pláne ha kitolod a féxárnyakat a magassági kormány, a csűrő és a leginkább az oldalkormány finom mozgatásával még konkrétan a motorjait is ki tudod lőni pontosan.

    Egyedül a Beau-kkal szoktam már 600-ról spriccelgetni, annál életszerű a spray'n'pray metódus.
  • Glo
    #4875
    Some client shutdown issues fixed
    Bug fix: when engine is stalled/off, the sound of working engine didn't dissapear
    Bug fix: when tail is teared off, tail gunners are still visible
    Bug fix: decals dissapear in test flight
    Significantly reduced time of hangar loading.
  • Pluskast
    #4874
    Valószínűleg semmi. Amúgy lehetséges, hogy a mai karbantartásnak köszönhetően jön a nagy patch.
  • pirdi
    #4873
    1.27.25.0. -> 1.27.28.1

    Ha valaki tudja, mi változott, ossza meg.
  • BaleniX
    #4872
    Na nekem meg csata után kidobott a játékból és critical error, meg writing, és valami gaijin-es linket ajánlott!
    mi lehet a gond?
  • bardocz
    #4871
    Japán gépek azért hullanak szét pár lövéstől, mert a valóságban is széthullottak? Ahogy nézem a ruszki gépeknek ilyen problémájuk nincsen...:D