38447
  • Conqvistador
    #4990
    Ez a javítós dolog hogy is van?
    Ugye játékon belüli 45napról bezsélsz és nem valós 45 napig nem használatról? :D
  • twi452
    #4989
    Szerintem magas szinten nem igazán lehet spórolni a javítással mivel ott már hetekben számolja :)
    A 13-as b-17emen 9 napot kalapálnak, szerintem ezt max felezni lehet fullos legénységgel :)

    De hogy valami vicceset is írjak, a p-47et kiszedtem a rostából mert nem szeretek vele menni és természetesen nem javítottam meg, most 21%-on tart és 45 napot ír rá javításra a hangárban :)
  • Conqvistador
    #4988
    Hanyas szintig jó az orosz "kampány" érdemes végig menni vele?
    Eddig nagyon tetszik de későb bis jók lesznek a gépek?
    Mint látom a P39N felejtős :D
  • f24sg
    #4987
    A repair speeden kívül a javítás idejét a healing speed is befolyásolja.
    De elvileg tényleg csak az adott gép rankjával megegyező repair rank esetén kalapálják ki a gépet maguktól, szóval akkor ez így bug szerintem.

    Pedig az lenne a jó, ha ki lenne maxolva a teljes repair rész, akkor elvileg a magas tierű gépek is gyorsan javulnának (persze auto javítás kikapcsolva esetben), és úgy kurvasok Liont lehetne spórolni...
    (a múltkori videoban a srác erről pofázott)
    Azt nem tudom, olcsóbb-e az auto javítás költsége, ha van valamennyi skill rá...

    Más.
    Az orosz P39N fos...
  • Coral Springs
    #4986
    Viccelsz ?

    Én hobbiból videót vágok, volt már néhány projektem, és projektenként a még kiválogatatlan anyag úgy 200 GB szokott lenni amit felhalmozok.


    Amúgy elkezdtem dolgozni egy War Thunder videón is, egyelőre még az anyaggyűjtésnél tartok de a koncepció már fejben megvan.
  • Belkar
    #4985
    Hát nem tudom akkor ennek így tényleg nincs sok értelme... de szerintem ez akkor is inkább bug mint feature.
  • twi452
    #4984
    Kellett még egy pont ahova el lehet szórni rengeteg exp pontot :D
    Mert a legénység csak akkor fog gyorsan dolgozni a gépeden ha elég képzett hozzá, ha nem akkor nincs gyors munka :)
  • Belkar
    #4983
    Tehát akkor azt mondod hogy 0-ás skillel is megjavul minden gép? De akkor meg mi értelme van a Repair Rank skillnek?
  • twi452
    #4982
    Igen akkor befolyásolja ha meg tudják javítani a gépet, és akkor tudják megjavítani "gyorsan" ha megvan a repülőgép szintjéhez a repair skill
    Máskülönben az alap érték alatt javul "magától".
    Szerintem így működik :)
  • twi452
    #4981
    Ha beraksz egy másik gépet a legénységhez a régi gép a hangárban legénység nélkül még javul, igaz ott még lassabban.
  • Belkar
    #4980
    A Javítás idejét meg a Repair Speed befolyásolja nem?
  • Belkar
    #4979
    "The mechanic's skill. The Maximum rank of aircraft that the mechanic can repair"

    Ez magyarul azt jelenti hogy az a szint amit a szerelő még meg tud javítani. Azaz ha 10-es a skill akkor (elvileg) 10-es szintű repülőt még megtud javítani de 11-est már nem.

    Szóval vagy hibás a leírás vagy bugos a skill...
  • bgabor
    #4978
    Kihagytad hogy drága, és két tierrel magasabban tudja ugyanazt, mint az eredeti amerikai változat. Sokra nem jó.
  • Amaymon
    #4977
    "Na srácok, mit szóltok az event miatt 1001 aranyért beszerezhető orosz P-39hez? Must have kategória, mi?"

    A tűzere durva, kilő bármit ha be tudja fogni, de lassú és lassan fordul.
  • twi452
    #4976
    Tényleg nem csinál mást :D Ha megnézed nincs fegyver rajta úgyhogy csak suhan és bombáz :)

    A javításhoz még. Az expert ugye 30 pontot rak a javításra az kb felezi a javítási időt.
  • Susarc
    #4975
    PRO:)
  • twi452
    #4974
    Van egy alap érték ami alatt megjavítják, ha a legénységet felhúzod a gép szintjére akkor kezd el hatni a legénység bónusz és kevesebb lesz a javítási idő
  • Belkar
    #4973
    A repair rank csak szerintem nem működik? Mert van egy 7-es szintű gépem amin a legénységnek 3-as a repair rankja és úgyis simán megjavították az éjszaka...

    Viszont ez azt jelenti hogy elbasztam több száz pontot csodás
  • twi452
    #4972
    Megy mint a disznó, bombáz aztán megint megy mint a disznó.. kb ennyit :D
  • Susarc
    #4971
    Grats4 és mit tud ez a baba?
  • Nazarov77
    #4970
    Xfirevel rögzítettem, az kódolta át és töltötte is fel egyből. Az az érdekes, hogy a videó rendesen teljes képernyős, de mikor beraktam movie makerbe valamiért összevette a kép méretet és ezért van ilyen fekete kerete, pedig szétnéztem de ezzel kapcsolatosat nem találtam a programban.
  • Belkar
    #4969
    Kiléphetsz
  • Conqvistador
    #4968
    Ha minden gépem kilőtték akkor meg kell várni a csata végét?
    Vagy kiléphetek? Akkor is megkapom a pontokat?
  • bgabor
    #4967
    Biztosan nem lesz, a fejlesztők sok helyen leírták.

    Na srácok, mit szóltok az event miatt 1001 aranyért beszerezhető orosz P-39hez? Must have kategória, mi?
  • rudii
    #4966
    Minden megy tovabb, szoval nyugodtan nyomjab neki rendessen! ;)
  • simon7108
    #4965
    Mivel még csak béta a játék lesz majd valami resetelés amikor átvált teljesre?
    Vagy minden megy tovább?
  • rudii
    #4964
    Gratula Dragu!
  • bgabor
    #4963
    A beufighterek jók. Rajtuk kívül meg választhatsz Spitfireekből, meg Spitfirekből... marha változatos. Esetleg még az alig foduló typhoonokból.
    A bombázóikról meg ne beszéljünk, én a Blenheimet és a Beaufortot nem nevezném bombázónak a két darab 250kg-os bombájukkal, a Wellington meg egy szép nagy, lassú céltárgy, semmi más. Ezek a britek. És érdemes megnézni a gépek javítási költségeit az oroszokéhoz képest. Nem kezdőknek való nép, az biztos. Szerintem teljesen érdektelenek.
  • SovereignXY
    #4962
    Pénz témához. vki pénz keresésre a reserv gépekel folytatott csatatát javasolja - nincs javítási költségük - én az orosz bombázókat hazsnálom erre.A t3as SB-2M széria jól hozza a lóvét. Azt hiszem +60% a reward a legrosszabb is.
  • SovereignXY
    #4961
    crew training csak annyit jelent, hogy mikor betezed az egyik slotba akkor anyiba kerül a slotban lévő legénység ráképzése. Egyzseri költség. Ha másik slotra is rá akarod tenni akkor az megint annyiba lenne.
    Itt egy slothoz tartozik egy legénység amelyiket bármelyik géppel lehet húzni. Csak ha másik gépet akarsz tenni a slotba akkro ki kell fizetni a crew traininget feltéve ha még nem tetted meg.

    Igen, megéri sztem. Javítási költség nem sok és szépen lehet velük gyilkolni mert csíterül fordulnak.
  • SovereignXY
    #4960
    Venni nagyon hülyeséget nem lehet max oylan gépet ami... nem éppen jó. Nekem pl a német Me 410esek első vonala a t8ak elég csalódás.

    Fejlődési ütem... iylen nagyon nincs benne. mármint amint megvan a tp a köv szinthez megvehetsz mindet ami mondjuk 2es szintű az adott nemzetnél. TP-t nem fogy el mint pl a WoTban. Gépnél lehet fejhleszteni motort, pilonokot hogy rámenjen rakéta, bombázóra jobb bomba de az sem nagy pénz és az xp ott sem fogy el.
  • SovereignXY
    #4959
    Historciál inkább edzett embereknek sztem mert a repülési tulajdonságok jobban kijönnek. Van "fizika". Lőszer kifogy akkor mehetsz vissza a bázisra tölteni, egy géped van csak ha lelövik vége a játékodnak. ellenben egsy gép lelövése 5k pénz TP-t is többet érnek a dolgok és a legénység pontot is könnyebben adja. Arcadhoz képest.
    De próbáld ki T0 géppel mert a javítási költség is 3x-es.
  • Dragunow
    #4958
    202 óra repülés, 1100 csata 4200 lelőtt gép és végre lvl 20 Német. Ez a szépség vehető meg a végére.
  • Conqvistador
    #4957
    Szerintetek érdemes gyorsan rámenni az Orosz oldalon a level 3as szinten elérhető Lagg-3 +5 ös fighterre?
    Elég jónak tűnik de a Crew training cost ja 2500 pénz.
    Ezt Harconként értik, hogy annyit legombolnak rólam?
    Mert még nem vagyok túl jó, hogy vissza is termeljek annyi pénzt.
    Bár túlvagyok az első géplelövésen és 5 földi célpont legyaluláson :D
    És level 2es lettem az Oroszokkal.
  • Ry0K3N
    #4956
    Ránézek majd hogy megy azzal. 1680x1050 ben megy a játék úgy frapselek kb 8000 kb/sec-es adatsebességgel. De így is kurva nagy lesz egy 5 perces videó is. Erre a youtube meg szétcseszi.

    #4954
    Egy másik hasonló eset:

  • V43 1105
    #4955
    XXD
  • Ry0K3N
    #4954
    Így jártam én is az egyik géppel, szétlőttek a reptéren de még nem számolt vissza így megjavították a szárny nélküli gépet és amint lejárt a számláló repülhettem vele mintha mi sem történt volna xD
  • V43 1105
    #4953
    A Hurrican utóbbi pár patch óta.. ha szétvan lőve akkor is megsemmisíthetetlen :DD











    Egy perces javítást követően ismét szolgálatba állt a gép és további 4 célt semmisítettem meg vele..
  • Conqvistador
    #4952
    Ha gondolod próbáld ki a Frapsal felvett nyers anyagot Any Video Converterrel átalakítani. Pl Testreszabott avi vagy WMV ként.
    Egész tűrhető minőséget lehet vele elérni.
  • Ry0K3N
    #4951
    Nem lett rossz. Amúgy mivel vetted fel illetve tömörítetted? ÉN fraps Virtual Dub kombót használok de valahogy feltöltéskor nagyon elmosódik az egész :/