38447
  • simon7108
    #5030
    Egyszerűen nem tudok célratartani a Beufighterrel...
    Mivel a gép nem egy fordulókirály ezért energiafightot akartam próbálni, de hiába mert egyszerűen nem tudok rajta maradni az ellenfélen elég ideig.
  • Amaymon
    #5029
    Szerintem egyedül a yak 9 erős a szintjéhez képest. Az tényleg le tud kapni 3-4 célzott lövéssel bármit, amit utol ér, kivéve a PBY vagy valami hasonlóan erősebb gép.
  • ikarus44
    #5028
    de az amcsi vadászokat elvileg nem drága javítani.
  • Conqvistador
    #5027
    Talán mert drága a javítás?
    Az orosz gépeknél még az is ócó kici ócó. Eddig nagyon tetszik.
  • ikarus44
    #5026
    nem így értettem, úgy hogy rendellenesen jók.
    a kérdésemre nem tudod a választ?
  • Conqvistador
    #5025
    Tényleg jónak tűnnek a yak ok. Bár még sok fejleszteni valót ki kell hoznom így hogy csak géppuska vagy mi van se bomba se rakéta még azért nehéz, mert földi célpontra nem túl erős így. De majd idővel...
  • ikarus44
    #5024
    miért van az hogy szinte az összes csatámból mínuszban jövök ki pedig a legtöbben eredményes vagyok, és amcsi gépekkel repülök?
    (egyébként az alábbi hozzászólásokat olvasva sztem is rohadtul erősek az orosz gépek, főleg a yak-ok)
  • Trabant93
    #5023
    Én ugy gondolom hogy az amcsiknak vannak a legerősebben páncélozott gépeik.Nem egy esetben halomra lyuggattak,kritikál is volt dögivel de ennek ellenére is még egy gépet le bírtam szedni,mielőtt leszálltam javítani.Ahogy az öregem mondja az oroszokra például:"Fiam,ebbe egy bányát építettek bele" :D:D
  • Belkar
    #5022
    Hát ha a Yakok bejönnek akkor tulajdonképpen minden ruszki vadász befog :D

    Bár a jövőben valószínűleg gyengítenek majd rajtuk mert nagyon sok a sírás tényleg túl erősek meg aztán az FM-jük (repülési modell) sincs még kész.
  • twi452
    #5021
    Nem
  • ikarus44
    #5020
    el lehet adni a gépeket?
  • Conqvistador
    #5019
    Megvan sőt. Most Yak 7B vel tolom az jön be nagyon eddig a Lagg 3 nem rossz de nekem picit furcsa és még nem tudok rá rakétát tenni az sokat segítene. Még vannak gépek amiken szokni kell az irányítást de alakul.
    A előbbi battle-ban 6 földi célpont és 4 repülő lett lelőve.
    Az már elfogadható? :D 5ös orosz szintről beszélünk. És tegnap este 9 körül kezdtem a játékot. Akkortájt még találatom se nagyon volt.
  • bgabor
    #5018
    Nekem semmi bajom nincs a LA-5-ömmel.
  • Amaymon
    #5017
    Már yak 9-nél is előjön és az LA-X-eknél. Amikor rázoomolok, akkor 1-2 cm-t hirtelen eltolódik, ugrál az ellenfél gépe, mint egy ufo, lehet a szerver nem bírja a majd 26k játékost. Elég idegesítő az alacsony tűzgyorsaságú, kevés lőszeres gépeknél.
  • Belkar
    #5016
    Lagg-3 megvan? mert ha az tetszik akkor az összes többi ruszki gép is fog viszont ha nem megy vele akkor inkább ne fejleszd őket tovább...
  • Conqvistador
    #5015
    Mi lesz a probléma acélzással magas szinten? És mit értesz magas alatt 11-13as szint? vagy már alatta se jó?
  • Conqvistador
    #5014
    És melyik nemzet gépei bírják legjobban?
  • bgabor
    #5013
    Én ezt a mondatot nem értem.
  • Amaymon
    #5012
    Ehh, magasabb szintű RU gépek játszhatatlanok, a célzás miatt, mikor sokan vannak. Csak low pingen EU-n.
  • Ry0K3N
    #5011
    Kivéve ha mázlija van a jó édes annyának. Ki-vel vadásztam egy zéróra. Elérek rajta vagy 5-6 találatot is kapom érte az XP-t de csak nem döglik meg és hosszú vajúdás után csak lelőnek engem és megmenekül.
    Ha én lettem volna a Zéróval 100% első találatnál elszállt volna vagy a motor vagy az üzemanyag vagy az olaj....
  • bgabor
    #5010
    Meg füstöl a motor. A japán gépek bírják a legkevésbé a találatokat, főleg a Zerok.
  • bardocz
    #5009
    De náluk legalább pár találattól rögtön lyukas a tank :D
  • SovereignXY
    #5008
    Ruszkik után a japcsik anagyon csíter fordulósok.
  • f24sg
    #5007
    Azért röhej, hogy a LaGG 3 lefordulja a kétfedeles Gloster Gladiatort is körömreszelés közben?!

    Van már itt "RU bias OP" visszatérő altopik?
  • Amaymon
    #5006
    Én hétközben csak HB-t tolok, ha van angol-orosz-német. Akkor van idő a javításra is amíg újra itthon vagyok.
  • bgabor
    #5005
    Én sem tolok HB-t, egyfelől mert annyira kevesen játszák hogy mindenféle gép megy mindenféle ellen bármilyen korlátozás nélkül, másrészt mert Arcadeban mind a pénz, mind az XP szerzés gyorsabb és biztosabb.

    HB-ban ha repülsz egy negyedórát és leszednek, akkor kidobtál 15 percet és egy rakás pénzt az ablakon.
  • Coral Springs
    #5004
    Így már érthető, viszont a HB számomra nem elég pörgős, így én azt akkor tolom ha relaxálni támad kedvem.
  • bgabor
    #5003
    Egy HB csatában lelőtt B-17est 75 ezerért javítanak, egy ugyanott lelőtt
    Me-163 Kometet 150 ezerért. Van még kérdésed?
  • Coral Springs
    #5002
    Nem feltétlenül jellemző hogy a szintlépéssel a gépparkot is lecserélem, ugyan 8 -as szintű vagyok az amerikaiaknál, de a 2 -es szintű F2A-3 még mindig sűrű használatban van. Annyira bejön az a gép hogy nem tudom mivel kiváltani, nagyon jól manőverezhető, ennek köszönhetően pedig jóval magasabb szintű gépeket is könnyen leszedek vele. Más esetben meg van hogy többen vannak a picsámban és képtelenek eltalálni, sűrűn odáig is kihúzom vele hogy a társaim leszedik rólam az ellenfelet. Csak jókat tudok írni róla, lassan megvan a talizmán is hozzá.

    [/spoiler]
  • Amaymon
    #5001
    "Mi indokolja az időbe kerülő ingyenes javítást ?"

    HB, ott kifizeted a többszörös 5 számjegyűt egy gépért.
  • SovereignXY
    #5000
    47es nekem tetszik meg jó a bomba teher és az a 10 raksi. F4u-ból a d van meg az faszás. :)
  • Coral Springs
    #4999
    Ha odaírtam volna egy kis segédletet egy videó youtube -ra való feltöltésének a menetéről még talán, de így semmit, tudd be burkolt reklámnak.
  • Belkar
    #4998
    Hát nekem németekkel 9-es szinten 14k a javítás ha mindent kilőnek az már azért elég durva prémium nélkül :\

    Persze így is többször vagyok plusszban mint minuszban de magasabb szinten nem tudom mi lesz a 11-es meg 12-es FW-k javítása 8200 13-as Gusztáv javítása 9k durva lesz így...
  • twi452
    #4997
    a p-47 meg a hispanos corsair és a 17esek drágák
    A többire nem kell annyira vigyázni :)
    a 47est nem szeretem viszont a hispanos corsair egy álom gép :D
  • SovereignXY
    #4996
    Nekem 9es amcsik mellett ha beviszem a p-47et is a javítás 25k. ha mind meghal :S
  • Ry0K3N
    #4995
    És ezzel most mit kezdjek?
  • Coral Springs
    #4994
    Jelenleg kizárólag az amerikaiakkal tolom, így csak arról tudok írni - van 5db gépem, a legdrágább gépem javítása 3600 ezüst, és többnyire még az esetben is ha minden gépemet lelövik +~10000 ezüsttel zárul a köröm, van mikor a duplája, mínuszban sose vagyok. Mi indokolja az időbe kerülő ingyenes javítást ? Ráadásul ahogy látom itt a komolyabb emberkék az én eredményeim többszörösét is elérik alapból, premium account -al pedig no comment, a határ a csillagos ég. Persze figyelek arra hogy a költségek terén ne szaladjon el a ló, így nálam az extra nagy javítási költségű gépek alapból kilőve, amíg nem ruházok be premium account -ra. De azért fillérbaszó se vagyok.
  • Susarc
    #4993
    45 nap alatt bammeg épitettek 5 újat:D
  • twi452
    #4992
    De ez csak a hangárban ennyi legénység nélküli "öngyógyítás" :D
    Legénységgel ez is ilyen 10 nap körüli mint a b-17 :)
  • Ooorky
    #4991
    P-47 nagyon drága cucc, és valós 45 nap míg kijavítják.

    +Úgy látom megint változott valami a gépek DM-jében, mert a német gépágyúkkal ismét kínszenvedés lelőni bármit is.