38447
  • Belkar
    #5070
    Hát igen az amcsik elég drágák. Én a helyedben ingyenes javításra raknám mindet és addig mennék más nemzettel.

    Elvileg a következő patch-ben változtatnak a gazdaságon és normálisabb javítási költsége lesz a gépeknek...
  • Conqvistador
    #5069
    Próbáld meg az orosz gépeket.
    T3 fölött már elég tűrhetőek persze fejleszteni kell Őket akkor az igazi, viszont ha mindig veszteséges vagy az Amcsikat se tudod fejleszteni.
    Lehet megére egy próbát az orosz mód :D
  • Conqvistador
    #5068
    Szerintetek az Orosz Bombázók közül melyik verzió a jobb?

    Az SB-2M es széria vagy a Pe3 as széria?
  • ikarus44
    #5067
    4-7 tierig, amcsi gépek: vadászok, ill. 1 SBD, és 1 TBF
  • Belkar
    #5066
    Hányas szinten vannak a gépeid? 10-es szint fölött már elég nehéz pozitívra kihozni prémium nélkül...
  • ikarus44
    #5065
    hogy a fenébe lehet ebben a játékban pénzt keresni? minden csatám veszteséges, pedig jól játszom.
  • Glo
    #5064
    Mit értesz azon, h Talizmán esélyes? Mert sztem nem ugyanarról beszélünk :)

    Talizmánt venni a dupla xp-ért totál felesleges, főleg alacsony szintű gépeknél amiknél tényleg 3 nap alatt betelik az xp csík.
  • Glo
    #5063
    Nem annyi találata volt, csak annyiért kapott reward-ot. Attól még bevihetett egyszerre 50 találatot is két hit reward között :)
  • Glo
    #5062
    MEgéri, akkor arra a gépre 30 plusz pontot kap a legénységed minden szükséges dologra (keen vision, visibility, gunner accuracy és precision, Ground crew repair és reload). Hasznos.
  • Conqvistador
    #5061
    van egy olyan lehetőség, a Yak 7B re meg a Lagg35re a Crew ben, hogy
    Upgrade Qualification to expert az egyiknél 14000 a másiknál 42000 lion.
    Megéri befejleszteni Őket? Ez a két gép hosszabb távon is maradna a kötelékben...
  • Conqvistador
    #5060
    Remélem javítják a hibát.
    Korrekt lenne ha téynleg eltalálsz valakit akkor az assist is meglegyen még ha más is lövi le, hiszen besegítettél.
    Uygan így ha füstölve lezuhan valamennyi pont járhatna.
  • Amaymon
    #5059
    Azt mostanában sokszor nekem se dobja be, se az assistot se a kill-t.
  • Susarc
    #5058
    HŰHA! NAGYON PRÓ! bár fele ilyen jól menne! GARTULA!!
  • bgabor
    #5057
    Értem. Csak fura, az amcsi vonalon a P-39esek közül az N változat a legalapvetőbb, legkevésbé fejlett.
  • Conqvistador
    #5056
    Elég érdekes a számítási mód vazze.
    Elég rendesen meglövöm a gépet critical os és lezuhan nyilván nem direkt hiszen füstölt rendesen és nem adja meg se pontba se xp be röhej.
  • Amaymon
    #5055
    Hát nem tudom 16-ból 12 ember ha idióta max 4 jettel lehetne kompenzálni.
  • CptYossarian
    #5054
    Sokkal gyorsabb, könnyebb, pontosabban rá lehet tartani vele a célra.
  • bgabor
    #5053
    Bocsi, de miben is jobb ez a prémium gép mint az oroszoknál eddig is elérhető P-39K? Mert az tuti hogy annál drágább és hogy erősebb ellenfelek ellen megy. Pedig tokkal vonóval ugyanaz mint az orosz P-39K, sőt, még gyengébb is a fegyverzete.

    Nem kötekedni akarok, csak érdekel hogy miért éri meg.
  • bgabor
    #5052
    Nem cáfoltad meg, mert a Catalina/H6K/SB2 kis tierű bombázó, tier3-asok. Emiatt a nagy tierű bombázókkal ellentétben ők még nemigen találkoznak bombázók agyoncsapására szakosodott gépekkel, max néha egy egy beaufighterrel. Legtöbbször kicsi egymotorosok jönnek szembe velük, azok ellen pedig már az is elég, ha felmész 4000 méterre és onnan bombázol, mert felkapaszkodni is alig tudnak olyan magasra.

    Ellenben egy tier8/10 bombázó már kezdéskor szembesül legalább négy bombázórombolóval, és sokszor még jetekkel is. A célig nem tudsz élve eljutni, nemhogy kiszedj 30+ földi célpontot, mint egy tier3as bombázóval.

    Ja és ha elfogadsz egy jótanácsot, nem veszel rá talizmánt. Egy jó bombázós játékos a Catalina 300.000 XP-ből álló XP csíkját szűk három nap alatt megtölti, és utána alig fog már XP-t hozni a továbbiakban, csak pénzfarmolásra lesz alkalmas.
  • Conqvistador
    #5051
    Az a 4-5 ember menne csinálná a dolgot a többi le van ejtve.
  • CptYossarian
    #5050
    Ez a hétvégi akciós P-39N-0 (SU) kb. Type-59 stílusban OP a tierjében, ajánlom. Gyors, halálpontos, végre van orosz prémium röpcsim is. Ja, igen, lopom a pénzt és kártyawarrior is vagyok, meg pay2win/noob. :)
  • bgabor
    #5049
    Nem elég hogy ocsmány, de a gépeit matricázó játékosokból ötből négy ilyen szárnyakat tesz a gépére, és mind marha egyedinek érzi magát.

    Szerintem örüljünk neki hogy kék villogó neont nem lehet a szárnyak alá tenni a játékban.
  • Amaymon
    #5048
    Nem tudom mennyi értelme van 4 embernek, ha a többi idegen magával rántja fejetlenségében az egész meccset.
  • Conqvistador
    #5047
    4nél asszisztált a 60 a Hit volt.
    De akkor se vágom átlag 2,5 lövésből leszedett 1 gépet?
    Én van hogy szitává lövöm a LAgg vagy a Yak 7B vel az ellent azt vagy lezuhan vagy nem. Pedig 20mmm s skulókat lőnek már ki.
  • Conqvistador
    #5046
    Nem csináltok csapatokat?
    Tudom a Magyaroknál egy sarkallatos pont, hogy nem nagyon állank össze csapatban ellenétben az oroszokkal. Sajnos Ők jóval összetartóbbak játékban de nem lenne rossz ha mi is felmutatnánk valami egységet ebben a játékban. :D
  • Amaymon
    #5045
    Akkor is 60 gépnél a killen túl asszisztálni :D
  • SovereignXY
    #5044
    Na nem azét a 3 fillérért de EZMI EZ? Szárnyas gép? ÁÁÁÁÁÁ. ezeket imádom a legjobban lelőni mert kurva ocsmányul néznek ki :P
  • Para1
    #5043
    Szokj hozzá. Rudi nagy KS MASTER!:) De mi pont így szeretjük!:)
  • Amaymon
    #5042
    IL2 IL2M stb. jó, ha van. Mert a LA-X-eknél van egy töréspont a ruszkiknál. Majdnem minden gép full XP-re fut. Ha nem lenne ez az akciós hétvége kínszenvedés lenne a haladás. Mert egy idő elteltével, jóformán csak a LA-X-ek hozzák az XP-t, ha nincs attacker meg bomber. Bombert többnyire kilövik attacker pedig néha termelékenyebb egy csapással, mint a bombázó. Én cannon + raksi kombót használtam a földi célok ellen. Most a Yer-t szintezem a 4x500-as bomba miatt vagy 2x 1000. :) Még nincs air resistance, de van engine, úgy már elég gyors majdnem pe2.

    IL10-et még nem raktam be, de lehet kipróbálom majd.
  • Coral Springs
    #5041
    Itt a másik talizmán esélyes gépem, ennek sem kell túl sok még hozzá.


    Továbbá egy jelenet a lelövéséről (vagyis inkább egy fa tépte le a szárnyát), ha jól számoltam hat vadászgép kellett hozzá amelyből kettő odaveszett. Hogy beletörik az ellenfél bicskája egy általános dolog szokott lenni, nem egy esetben meg is tudok lógni mert vagy lelövöm az ellenfél gépeit, vagy érkezik a segítség. Egyedül ami képes bekavarni a dolgok menetébe az a Beaufighter, nem szeretem ha pont az talál meg.


    Kicsit lassú de szokható, bombáznivaló mindig akad szép számmal, és az esetek 90% -ában oda is érek. Remélem ezzel megcáfoltam az utóbbi időben felmerült negatív kritikákat a nehézbombázókkal kapcsolatban, ráadásul a PBY-5a Catalina még csak a legjobbak közé sem sorolható.
  • Conqvistador
    #5040
    Atya ég. Ezt Arcade Battlén csináltad?
    nagyon király.
  • rudii
    #5039
    Minden jo ha jo a(z event es van prem)! :D
  • Conqvistador
    #5038
    Jelenleg ez az 5 gép van berakva.

    Su 2 Mv5 (tier 2) Lagg 3 35 (t3) I16 type 18 (t2) Yak 1B (t6) Yak 7B (t5)

    Esetleg a Su2 és az I16 helyett? De az I16ba van egyedül rakéta ami jól jön.
  • vajakos21
    #5037
    Amig nem tùl drágák a gépek érdemes megvenni mindet hisz a 10 free repair alatt behozza az árát.Így pénzt nem veszìtesz és lehet olyan gépet hagynál ki amit más utál neked viszont jòl beválik.( néha meg meg kell venni hogy elérd a kivànt gépet)
  • vajakos21
    #5036
    Érdemes mindkettöt.Alapbòl mindeb fegyver jár hozzá, nem kell kifarmolni.A löfegyverei is erösek.Nagyon jó attacker.Nem fogod megbánni.
  • Conqvistador
    #5035
    Szerintetek érdemes kihozni az IL-2 és az IL-2 M et?
    Vagy inkább várjam meg a Yak 9et?
  • simon7108
    #5034
    Oké, ez rendbe, de a vicc az, hogy engem nem egyszer fordult ki Beufighter és lőtt le úgy, hogy vadásszal voltam...

    Amúgy meg most lett elegem egy időre ebből a játékból.
    3 menetből 3x egy csapatársam rammolt le amikor egy ellenfél hátsójában voltam mert ő akarta a killt...
  • gstup
    #5033
  • bgabor
    #5032
    Ugyanaz van vele, mint a Me-410ekkel, lassan forduló, nagy célokra kell rámenni, és sosem szabad harcba bocsátkozni egymotorosokkal. Nem véletlenül bombázó-romboló gép, na.

    Így is túlságosan erős a fegyverzete egy tier5-ös géphez képest, tier8-on lenne a helye mint a német kollégájának.
  • gstup
    #5031
    Ez így van/lenne rendjén.Vicc ha lefordulsz egy fightert.