38447
  • gstup
    #5190
    Tegnap játszottam egy kicsit és 1.5* szorzót kaptam minden kör végén nem prémuimmal.Szóval lehet van valami bónusz dolog ami most aktív csak.Lehet ezért kapsz 3*-ost.
  • Conqvistador
    #5189
    Vagy csak rosszul van értelmezve.
    1,5es alapból amire a prém rápakol duplán és az már 3szoros.
  • Zero 7th
    #5188
    Erre még visszatérnék. Arról volt szó, hogy a prémium mennyi pénzt ad.

    A FASZT néztem be!

    Tényleg HÁROMSZOROS a prémium lion szorzója, akármit is hazudik az összes leírás, meg a nemprémium játékosok eredményjelző képernyője! Nekem prémium accounttal azt írja, hogy háromszoros, és annyit is kapok.

    Csak hogy ne éljetek tévhitben, hogy csak másfélszeres a szorzó...
  • Coral Springs
    #5187
    Én még mindig azon az elven vagyok, hogy a kamikaze játékstílus hozzá tartozik a játékhoz. Ha nagy kaliberű fegyverrel lőnek le két lövésből az se sokkal jobb az áldozat szempontjából, márpedig a linkelt csávó is megtehette volna hogy inkább lő. Akkor kizárólag ő jön ki jól a dologból, így viszont bemutatta nekünk videón a szegénységi bizonyítványát.

    Ez a kamikaze műsor akkor lenne felháborító, ha a rammer sértetlenül továbbmegy. De ha jól megnézed a videót, a kedves kamikaze barátunk gépe minden esetben szétesett, és már a gép értékéből kiindulva is több kárt csinált magának mint az áldozatainak együttvéve, akik ráadásul nem mindig sérültek súlyosan. És mint írtam ez hozzátartozik a játékhoz, az ilyen esetekre fel kell készülni, nem csak menni bambán ahogyan a videó végén elcsapott játékos is tette.

    Máskülönben ha már súlyosan sérült a gépem, nincs esélyem elmenekülni, de van esélyem ütközni az ellenfél egyik gépével akkor én megteszem. Lehet hogy ezzel megmentem néhány társam a lelövéstől, vagy éppen hozzájárulok vele ahhoz hogy nyerjen a team. Akinek pedig az a játék hogy a másikat telibe veri az úgy is magával baszik ki, még akkor is ha premium account -ot használ.
  • Conqvistador
    #5186
    Akkor erre majd figyelni fogok.
  • Zero 7th
    #5185
    Nem, a ram nem ér pontot. Akkor sem, ha előtte meglődözted. Ugyanígy assistot sem kapsz, ha meglődözöl valakit, más meg lerammolja. Sőt, ha AI viszi be a kegyelemdöfést, akkor sem ad assistot.
  • Conqvistador
    #5184
    Akkor kérdezem máshogy. Ha rálövök és eltalálom de még nem felrobbant állapotba repül belém és erősebb gép elvielg megkapom érte a + dolgokat?
    Egyébként nem mindig számolja el az asszisztot se nem szép dolog.
    Amúgy mennyi ideig lezs szerintetek béta állapot 1 hónap 6hónap 1 év?
    Remélem azért ezeket az elszámolósdi dolgokat hamar javítják majd.
  • Zero 7th
    #5183
    Ha lövöd akkor igen, rammért nem jár semmi. Csak a csapatnak jó, meg a pályagyőzelmet segítheti elő.
  • Zero 7th
    #5182
    Egyébként meg ez ilyen utolsó vergődés, nagyon unja már a játékot, már nem szórakoztatja, csak erőlteti. "Ha már ennyi időt raktam bele,...", "Végre kihúztam a csíkot ebben a játékban is,..." satöbbi satöbbi.

    Kb még két hete van a játékkal, aztán többet nem látjuk.
  • Conqvistador
    #5181
    Feltételezem erősebb gép megfektetéséért több Xp és pénz is jár ugye?
  • Zero 7th
    #5180
    Ha nálam nagyobb szintű rammol le szándékosan, akkor vállat vonok, aztán spawnolok be újra. Nekem megérte meló nélkül egy alacsonyabb gép árán kiszedni egy magasabbat. Főleg ha jet. Eldönthetné egymaga a meccset, de inkább hülye? Egészségére.
  • Pluskast
    #5179
    Egyszer te is lehetsz enemy ne feledd és gondolom nem fogsz neki nagyon örülni ha hátulról beléd rammol egy jet.
  • Para1
    #5178
    De hát ez az enemy hurka gépeket rammolja csak. Ha tényleg ennyire hülye akkor csinálja csak engem nem zavar.
  • Pluskast
    #5177
    Jogukban áll csak miért az én káromra? Mindegy. Remélem ez nem fog elterjedni.
  • Conqvistador
    #5176
    Hát ez tényleg idióta.
    De mit lehet tenni?
    Az embereknek jogukban áll hülyének lenni de sokan visszaélnek a lehetőséggel :D
  • Pluskast
    #5175
    Neki nem lőtték meg a gépét hanem fullos jettel belemegy a másikba (tessék itt meg lehet tekinteni akinek van hozzá kedve). Komolyan ha unatkozik játszon valami mással esetleg a saját kis micsodájával de ne mások szórakozását tegye tönkre.
  • Conqvistador
    #5174
    Hát tegye elfogy a pénze azt a többieknek lesz fun.
    Bár gondolom durván prémes ha neki ez a játék.
    Bár ha kellően meglőtték a gépemet akkor én is gondolkodás nélkül rárepülők akár a földi akár a légi célpontra is. De csak akkor.
  • Pluskast
    #5173
    Az biztos, hogy soká. Bár az igazat megvallva előbb hullik ki a hajam a sok hülye gyerektől a játékban mint, hogy meglegyenek a hajók. Most pl a fórumon egy idióta nyitott egy topicot, hogy hű milyen fun dolog jettel rammolni a többi gépet. Csinált is egy videót róla. A sok kis barom meg tapsol hozzá. Amikor meg megkérdeztem, hogy ebben most mi a jó? A válasz rá, hogy fun. Na meg a jó kurva anyukáját az ilyen kis idiótának (már bocsánat).
  • Zero 7th
    #5172
    Mert megöregszenek és végelgyengülésben meghalnak a fejlesztők, mire odáig jutnának. A gépek, amik már benne jó felének még nincs kész vagy hiányos a repülési modellje, és rohadt lassan készül. És akkor még kb a mostani fele mennyiségű új gép is kerül bele. Aminek megint kell repülési modell.

    Szerinted mikor jutnak el a hajókig..?
  • Pluskast
    #5171
    Egyszer biztos, hogy lesz de hogy mikor... :)
  • Conqvistador
    #5170
    Mert?
  • Zero 7th
    #5169
    Nabazze... Soha nem lesz ennek hajós meg tankos része... :P
  • Pluskast
    #5168
    Ja bocs itt "csak" a tervezett gépek vannak
  • Pluskast
    #5167
    Itt
  • Conqvistador
    #5166
    lehet buta kérdés de hol lehet megnézni a játékba tervezett gépeket amik még nem aktívak?
  • Pluskast
    #5165
    Igen. Bár ami engem most foglalkoztat az A He-219 UHU. 8 gépágyú! 6 20mm-es és 2 30mm-es és 620kmh-s sebesség. Ha ezt tényleg így rakják be (amit azért kétlek) akkor az egy nagyon ütős 2 motoros német vadász lesz.
  • Belkar
    #5164
    Ahogy nézegettem lesznek a németeknek érdekes gépeik Go. 229, BV. 215 stb. A többi nemzetnek közel sincs ilyen sok érdekes gépe kíváncsi leszek mi sül ki majd belőle...
  • Pluskast
    #5163
    Igen azért. Bár hozzátenném, hogy az Me-262 gyorsulása a való életben sem volt túl jó a hajtómű nem megfelelő működése miatt. Én igazából majd a HG II illetve III-as változataira leszek kíváncsi (amik a tech tree szerint benne lesznek) mert azok elvileg már elég komoly sebességre lesznek képesek.
  • Zero 7th
    #5162
    Nemtom, nem rajtam múlik. Tegnap zsinórban vagy négy-öt meccs ground attack volt, tíz percig egyik sem tartott.

    Japánokkal toltam az éjjel, T9, T8, T7 vadász, meg két bombázó.
    Volt, ahol bombázóval mentem be, elszórtam a bombáimat, lelőttek, bejöttem a másik ugyanolyannal, ledobáltam azzal is a cuccot, lelőttek, vége lett.
    De olyan is, hogy bementem T7-es zeroval, hogy azt lőjék le először, ne a T9-est...aztán úgy lett vége a meccsnek öt percnél, hogy egyet tudtam addig megölni, és még ugyanabban a gépben ültem.
  • zatyj
    #5161
    Sziasztok én a hétvégén kezdtem el, délutánonként aktív vagyok ha van kedve valakinek squadhoz annak örülnék :) játék beli nevem a mhyron
  • Belkar
    #5160
    De gondolom azért lassúak mert nincs kész az FM-jük nem?
  • Glo
    #5159
    És még ilyenek után van képük egyeseknek sírni, hogy sz@r az FM meg a DM árkádban
  • SovereignXY
    #5158
    Hm... azt hogy oldod meg? Legtöbb esetben tök mindegy mlyen pálya 4 vagy akár mind az 5 gépemet beviszem.
    Ha a széleken maradok és az 1-1 leszakadót támadom akkor kevésbé is lőnek le de ha agresszívabban bemegyek akkor...
  • Coral Springs
    #5157
    Jöttem pár kilométert földön kúszva, kb ketten voltak rajtam de nem bírtak leszedni. Végül érkezett a segítség is, majd túlvállaltam magam.

  • Coral Springs
    #5156
    Ma kinyírtam egy Mig 9 -et az újonnan vásárolt P-47D -mmel. Pár percig a nyomát fürkésztem, közbe pedig a chaten ingereltem hátha hamarabb kap kedvet a contact -hoz. Végül szembekerültünk egymással, azt a 8db 12.7 -es szétszedte.
  • Zero 7th
    #5155
    Domination pályákon lehet szükség sok slotra, de a ground attack pályáknak magasabb szinteken öt perc alatt végük van. Időnként második gépet sem tudok bevinni, nemhogy ötödiket...
  • Zero 7th
    #5154
    Akkor talán meg is válaszoltad magadnak a kérdésed. Nem lesz olyan sosem, hogy full jet csata, mert nem tudsz mindig jettel menni, kell vinni propellerest is pénzt farmolni.
  • Para1
    #5153
    Lassúak nem tudják felvenni a versenyt a jet társaikkal. Meg a He 162-nek a 2db 20milise semmit sem ér ilyen szinten már sajna.:(
  • Para1
    #5152
    Nézzél rá egy kicsit a német tech tree-re utána mond h mi éri meg meg mi nem. Am meg aki magas szinten akar űzni egy játékot az bizony perkázik a havi prémért!:)
  • Conqvistador
    #5151
    Hát én sajna el soktam használni mind az 5öt :D
    Az is igaz, hogy 5 perceket nem kőrözök cél nélkül, bombázás célkeresés harc lezuhanás vetésforgó :D Bár talán úgy tűnik javul a hatásfok és a túlélő időszak is.