38447
  • Belkar
    #5230
    Csak nálam nálam nem megy a hivatalos fórum?
  • Zero 7th
    #5229
    Írom a részletes választ, ne aggódj...
  • Belkar
    #5228
    Látom nagyon megsértődtél ezen :D

    Egyébként olvasd el szerintem még egyszer amit írtam ;)
  • Zero 7th
    #5227
    Tehát...hadd foglaljam össze: Érzésre?
  • Belkar
    #5226
    Én személy szerint azért gondolom mert ha bemegyek HB-ba teljesen más pályán játszok mint árkádban de lehet hogy vak vagyok vagy a gépemmel van a hiba

    Komolyra fordítva a szót árkádban ugyanúgy történelmi helyszínek vannak (Sztálingrád, Norvégia, Észak-Afrika) és ha ránézel a térképre láthatod hogy ezek több ezer kilométerre vannak a HB-ban lévő helyszínektől
  • Para1
    #5225
    Ki nem szarja le.........:) Amúgy meg jó lenne ha a fejlesztők melóznának már mert eddig munkájukat nem méltatnám jelzőkkel.:)
  • Dragunow
    #5224
    Itt a videó belinkelve mert érdekes módon a lenti topicot azonnal törölték.
  • Torzonborz
    #5223
    Te kezdted el bizonygatni akkor miért másoktól várod el ennek az alátámasztását ?
  • Zero 7th
    #5222
    Oké. Akkor megkérdezem még egyszer, és szeretnék a felsorolt szempontoknak megfelelő választ.

    Miért gondoljátok, hogy a kis árkád mapok nem a nagy mapok kis szeletei, holott ez tökéletesen kézenfekvő minden elképzelhető gyakorlati szempontból?
  • Torzonborz
    #5221
    "érzésre" "arra utal" "van vagy.."

    ezek nem tényeken alapuló érvek.

    egyébként meg nyugodtan higgadhatsz nem vagy eretnek ne próbáld meg magad úgy beállítani és sajnáltatni.
    egyszerűen ha megkérdezik hogy miért mondod azt amit akkor normálisan érvelve válaszolj és reagálj.
  • Dragunow
    #5220
    Nézzétek meg a videót a fórumban. Ma történt HB-ban az eset. LA-7 tisztán lelőtte az aradómat és a mögötte repülő FuFuFu_Go2sleep belopta a killt úgy hogy nem is tüzelt a fegyverével. Most már érthető, hogy miért van ennyi killje a csávónak. Simán be tudja lopni bárki killjét a játékban bizonyos távolságon bellül független attól, hogy lő e rá vagy sem. Az hogy cheat vagy bug nem tudom de rohadt nagy előnyhöz juttatja.
    http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/19267-fufufu-cheat-in-game/
  • Zero 7th
    #5219
    Mondjuk én kapásból felsoroltam négy érvet, amiből egy volt az "érzésre".

    Szemben áll ezzel egy érv, amiből egy az "érzésre".

    De mivel én vagyok az eretnek, nekem nincs igazam. Értem én...
  • Zero 7th
    #5218
    Igen, mert miről vannak itt vitáink?

    Arról, hogy van itt egy vallás, ami azt írja le, hogy hogyan működik a játék. A vallásba vetett hit nagyon erős itt a topikban.

    Ha véletlenül ellent merek mondani a dogmáknak, akkor nekem ugrotok öten, hogy az nem is úgy van, mert ti másképp hiszitek, és bizonyítsam be, hogy amit mondok, az tényleg úgy van. Hiába ésszerűbb, logikusabb, és úgy egészében, értelmesebb amit mondok, én bizonyítsam tételesen is.

    Ha meg én visszakérdezek, hogy mi a dogma alapja, akkor "ja, hát ez így van, nem kérdőjelezzük meg".

    Kicsit fárasztó, és néha elfogy a türelmem.
  • Torzonborz
    #5217
    Az érzésre nem érv.

    Egyébként meg higgadjatok. Még csak hétfő van. :D
  • Zero 7th
    #5216
    Csak reagáltam a kicsit sem sértő, vitát egyértelműen eldöntő érvre egy hasonlóval...
  • Belkar
    #5215
    De egyébként most min húztad fel annyira magad? Te voltál az aki elkezdett kötözködni a semmire alapozva aztán meg elkezdesz itt szidni hát értelmiségi szint megvan kérem szépen.
  • Coral Springs
    #5214
    Elvileg egy rombolóhoz elég egy ezres bomba, de velem még olyan nem fordult elő hogy egy ezressel kinyírtam volna. Általában rádobok kettőt mert a PBY -mnek jelenleg 4db ezres a beállított kapacitása, de maradjunk annyiban hogy 3db ötszázas már elég neki. A csatahajóval és az anyahajóval kapcsolatban nem vagyok informált, általában biztosra megyek és rájuk dobok 4db ezrest, ami fejenként már elég nekik.
  • Glo
    #5213
    Aztán még csak hétfő van
  • Zero 7th
    #5212
    Na elmész te a faszomba.
  • Belkar
    #5211
    Menj be HB-ba és nézz szét. Be van bizonyítva.
  • Zero 7th
    #5210
    Mert, te mi alapján mondod, hogy nem? Ja, hogy te úgy gondolod?

    Mi lenne, ha úgy kivételesen most te bizonyítanád a seggből előrántott ellentmondó állításaidat?
  • Belkar
    #5209
    Aha "érzésre" így már minden világos
  • Ry0K3N
    #5208
    Az igen ott levágtál egy fordulót xD.
    Destroyerhez carrierhez battleshiphez mennyi bombát kell rádobni hogy megmurdáljon?
    Tapasztalatok? Eddíg annyit tudok 500-as szétvisz a carrieren battleshipen kívül mindent.
  • Ry0K3N
    #5207

    Ehrm? WAT? O.o
    Ez valami új fejlesztésű járőrnaszéd hogy hegyet is tud mászni? :D
  • Zero 7th
    #5206
    Úgy érzésre, meg mert ismerem a játékfejlesztők mentalitását, ha kész contentet fel lehet használni több helyen is, akkor fel lesz használva több helyen. Plusz amit már előbb írtam, hogy az árkád mapok nem ritkán kezdődnek valami map közepi gridnél, mondjuk N6-nál, ami elég erősen arra utal, hogy van előtte még a mapból.
    Meg mondjuk hogy a sztálingrádi mapon is van vagy három árkád pálya...
  • Belkar
    #5205
    És ezt mi alapján mondod mert nekem nem tűnt fel semmi hasonlóság pl a mostani Kuban meg bármelyik Arcadeban lévő pálya között...
  • Zero 7th
    #5204
    Hogy mit csinál a tiéddel..?
  • Zero 7th
    #5203
    Nem, nem. Nem erről volt szó, nem a mostani hétvégéről. Hanem általában.
    Meg egyébként a hétvégi akció amúgy is az XP-re vonatkozik, én meg az ezüstről beszélek.

    Itt van pl ez a screenshot (nemtom kié, elloptam az első ilyet a topikból, amit találtam):


    Total: 20080 ezüst
    With a premium account, you would have recieved: 30120 ezüst.

    Ez tényleg csak másfélszeres szorzó.
    Ha megnézed a játékban a Store gomb alatt, ott is 1.5x szorzóról beszél.

    De nem annyi, hanem háromszoros. Tehát a fenti kör nem 30120 ezüstöt ér valójában prémiummal, hanem 60240-et.
  • Rionzo
    #5202
    szép landolás :D az enyémet is felnyomulja XD
  • Zero 7th
    #5201
    Ez mondjuk nem teljesen fedi a valóságot. A pálya ugyanaz, csak az árkád meccs a nagy pálya egy kis részén játszódik. HB-n látod a térkép szélén a beosztást A-tól ~T-ig kb, árkádban sokkal jobban be van zúmolva a térkép, és kb egy 5x5-ös területet látni csak.
  • Coral Springs
    #5200
    Nem hiszem hogy itt bármi is már meglenne, kb öt-hat pálya váltja egymást jelenleg, nem túl inspiráló.
  • Belkar
    #5199
    Nagyon nem. A HB pályák teljesen mások és sokkal nagyobbak. A single mission pályákban van 1-2 hasonló de a legtöbb ott is más.
  • Coral Springs
    #5198
    Általában a zárt béták adatait szokták törölni a legtöbb online játéknál, a nyitott bétákét nem. Varrnának is több pert a fejlesztők nyakába néhányan ha törölnék a nyitottét is, lévén hogy vannak akik már egy kisebb vagyont beleöltek a játékba.
  • Conqvistador
    #5197
    Dehát azok is ugyan azokon repülnek nem?
  • Belkar
    #5196
    Gondolom az összes HB meg single mission pályát is beleértik úgy már lehet megvan...
  • Belkar
    #5195
    Még mindig inkább legyen öngyilkos minthogy nyírjon ki 20+ gépet egy géppel...
  • Conqvistador
    #5194
    Meg amúgy hol van a 100000km2 repülhető pálya?
    Eddig olyan 10pálya ismétlődik kb.
    És egy pálya azért nincs 100*100Km2 az tuti.
  • Belkar
    #5193
    Hát nem tudom én ha robognék Fury-val és belém jönne egy ellenséges Jet egy jót röhögnék rajta hogy mekkora balfasz aztán ülnék át másik gépbe. Szerintem azért arra odafigyel hogy ne több ezres javítású gépekbe repüljön bele mert az tényleg ség lenne...
  • Conqvistador
    #5192
    Az biztos.
    Mert jönni fog a tizedes meg a többiek és az oroszok a spájzban lesznek.
    Na meg azt se tudni meddig lesz a béta, nem?
  • Zero 7th
    #5191
    Ja, persze, mer' ők oroszok, és náluk a matematika is másképp működik, nem csak a betűik furák, ugye? :P

    A faszom már egyébként a sok félrevezető, vagy csak szimplán fals információba, amivel tele van ez a játék. Remélem, hogy amit ígértek, hogy nem lesz account wipe, az nem ez a kategória. Pl: "Jaa, hát mi úgy értelmetük a kérdést, hogy az accountok megszűnnek-e. Hát az account nem, csak a rajta lévő eredmények, megszerzett XP és megvásárolt gépek fognak törlődni a béta végén..."
    Mondjuk ebben az esetben szerintem elkezdhetnének aggódni a testi épségükért... :D