38447
  • SovereignXY
    #5270
    Vagy az is me. Bea tömebge 10 sec és double strike meg még egy vmi. Előtte fél szárnynélküli yak-1 vagy 7el még 2 kill...
  • SovereignXY
    #5269
    Ma lett meg neki a 8as yak. De előtte is a lagg-3 meg a 5-6os yak-al darált. Vagy ma IL-2vel 6ot mire meghalt pl...
  • Belkar
    #5268
    Attól függ milyen gépekkel. Mert 3 Jet-el azért simán megcsinálható. Viszont alacsonyabb szintűekkel elég szép teljesítmény.
  • SovereignXY
    #5267
    Jaja. Láttam oylan meccset ahol a 3 reserv ruszki vitte a prímet 3-2-2 killel. 5-6-7es gépeket szedték le...
  • vajakos21
    #5266
    Nem feltétlenül kell nagy szint HB-ra. Ez nam a másik (aminek nem mondjuk ki a nevét) játék.
  • SovereignXY
    #5265
    Kérdezem tőle te mit csinálsz? Bele ő a körbe. De... mikor az ellen össze vissza húzigatja a gépet hát kurvára nem egyzserű bele tartani a körbe a célkeresztet. Vagy lehet én vagyok szar meg a meccseken lővé emberek 90%a mert nem nagyon látok azért 10+ killes embereket.Legaláűbb is nem midne meccsen.
  • Amaymon
    #5264
    Szerintem próbálják a fejlesztők belőni RU-t a béta fázis alatt, mert mindenki OP-nak tartja. Sokat szerepeltetik HB-n és nem lehet népet választani, hogy ne menjen akárki mindig a legjobbal, amivel szeretne. Valszeg a 98%-nak nincs kitolva 18-20-ra 3-4 nemzet. És akkor még ott a jap-eng HB, ahol a brit szinte esélytelen.
  • SovereignXY
    #5263
    Aki kb rendre 10+ gépet lő le 3 géppel sőt akár 15+ is ha mind az 5öt beviszi mert be kell az pró vagy mit csinál? Cimborámanak megmutatam a gépet már első meccsen vmi 8 kill. Én nem tudom mit hogy csinál de...
  • Conqvistador
    #5262
    Érdemes szerinted a Yak 7B vel megpróbálni a HB-t?
    Ugye tripla a javítási költség. De Ő még annyira nem drágán javul.
  • vajakos21
    #5261
    jó lenne már más HB. Sokat dobna ha kettő lenne és választani is lehetne oldalt. Valahogy a ruszkik mindig ott vannak.Vagy mert ünnepelnek vagy mert csak.És én még jól állok mert mindenhol van min 7-es gépem.Kivéve amcsik. Akik meg főleg nem szerepelnek.
  • Amaymon
    #5260
    "inkább megnézek egy filmet"

    Az is elfogy. Ha azt mondom, hogy 2 havonta jön egy film, ami érdekel és annak talán a fele jó is, azzal nem trafálok nagyon mellé. Átlag 2 órás filmmel számolva (a rosszakat is) egy évből 12 óra :))
  • Glo
    #5259
    Jaja, nekem is ez a bajom...

    Mennék a németekkel vagy az oroszokkal, de az oroszoknál Kuban-t utálom, és az utóbbi 5 meccsen 3-szor odatett.

    A németekkel se olyan jó, mióta a hülye hajók a nyílt vizen kódorognak lehetetlen kiszedni őket. Egy gyors kör az S79-el, kinyomok 5-6 tankot aztán leszállás, végállomás.
  • Belkar
    #5258
    Jajj hagyjál már békén elég volt belőled egész nap.
  • Amaymon
    #5257
    Nincs értelme most HB-zni, amikor nem lehet szabadon választani nemzetet. Én nyomatnám, mert GER és RU van, pont azokat húztam fel legjobban. De a játékosok harmada kilép, mert nincs gépe vagy nem azzal akar menni. Vagy sok a low tieres, így nincs sikerélmény.
  • Zero 7th
    #5256
    Ha én csak trágár szavakkal tudok érvelni, akkor te sehogy. Amikor először hozzád szóltam, mondtam egy érvet. Aztán később még hármat. Te ezekből gondosan kiválogattad, hogy az "érzésre" érvemre tudsz reagálni, a többit figyelmen kívül hagytad, és osztottad magas lóról.

    Bocs, ez nálam egyenértékű azzal, hogy elküldtél a kurva anyámba. Ezek után külön röhej, hogy az én vitakultúrám a téma.
  • Belkar
    #5255
    Én ilyenkor szoktam nemzetet váltani az kicsit felpörgeti :D
  • Conqvistador
    #5254
    Az lhet én csak arcade battléztam és láttam vagy 8 külömbözőt.
    Ha van több is az jó de hol és minek és érdemes?
  • bgabor
    #5253
    Te meg Conqvistador igazán körbenézhetnétek a játékban mielőtt beszélni kezdtek. Van vagy 70 térkép a játékban per pillanat.
  • Glo
    #5252
    Nem tudom hogy vagytok vele, de én oda jutottam, hogy nap közben csorgatom a nyálam, hogy repülhessek, este meg leülök, megyek 2 kört aztán inkább megnézek egy filmet.

    Elég unalmas lett, mondjuk én csak HB-n repülök.
  • z0ty4
    #5251
  • rudii
    #5250
    Mennyetek szobara senkit se erdekel. Amugy is okos enged szamar...
  • Belkar
    #5249
    Mond már meg légyszíves hogy mi volt az a hatalmas sértés amivel kiváltottam hogy így beszélj velem? Vagy te csak trágár szavakat használva tudsz vitatkozni mert ahhoz csak gratulálni tudok...
  • Maximus4
    #5248
    Mint moderátor,nem tolerálom ezt fajta megnyilvánulást.Ha tovább folytatod,akkor annak meg lesz a következménye,sajnálom.
  • Zero 7th
    #5247
    Na azt felejtsd el, hogy miután HÁROMSZOR normális hangnemben szólok valakihez, és egyre nagyobb fasz, még negyedszerre is visszafogjam magam. Tudom javasolni az egérgörgőt vagy a pgup/pgdn gombokat, ha nem tetszik.
  • Maximus4
    #5246
    Zero 7th
    Legyél szíves egy kicsit moderáld magad és a továbbiakban próbálj meg kultúráltabban fórumozni!
    Köszönöm!
  • Amaymon
    #5245
    Ez szerintem szimpla latency-ből eredő hiba, esetleg szerver kapacitásbeli probléma. Leírtam nemrég, hogy bizonyos időszakokban, tapasztalatom szerint játszhatatlan yak9 és LAx-el a game. Tökéletes bemutató video. Csak neki mázlija volt.
  • Belkar
    #5244
    Nem először az érzéseidről írtál
  • bardocz
    #5243
    Oroszoknál melyik szintnél érdemes a T2-T7 közé lépni? Most hármas szinten vannak nálam.
  • Zero 7th
    #5242
    "Amiben van igazság csak kár hogy egy trágár paraszt írta ;)"

    Gondolom most, mikor ezt leírtad, egy cseppet nem zavart, hogy EZ VOLT AZ ELSŐ KIBASZOTT DOLOG, amit hozzád szóltam. Normális stílusban, még kissé óvatosan is fogalmazva. De úgy nem értetted meg, csak így, hogy közben kétszer elküldelek az anyádba.

    Azt azért tisztázzuk, hogy kettőnk közül ez nem engem minősít. Én alkalmazkodtam hozzád, és lám, meg is lett az eredménye: tahó stílusban megfogalmazva végül felfogtad, amit mondani akartam.
  • Belkar
    #5241
    Én inkább nem idézgetnék mert elég volt egyszer bemocskolnod a topikot de akárhányszor olvasom el nem érzem úgy hogy amit mondtam ilyen heves reakciót váltana ki egy épeszű emberből bár vannak ugye az elmegyógyintézeti esetek is...
  • Zero 7th
    #5240
    Azért, mert háromszor megpróbáltam veled normális hangnemben beszélni a dologról, háromszor voltál lekezelő bunkó paraszt úgy, hogy még igazad sincs. Innentől meg elmúlt minden jóindulatom, olyan hangnemet kapsz, amit érdemelsz.
    Ha meg már anyukám is szóba került, akkor említem, hogy arra is megtanított, hogy a tiszteletet ki kell érdemelni, meg el is lehet játszani. Na meg arra is, hogy amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. Ezekhez tartom magam.

    Ha rajtam múlna, akkor már #5209, #5211 óta verekednénk, nem csak most, hogy abban a stílusban válaszoltam, amit meg is értesz...
  • Belkar
    #5239
    Ezt egyébként én másképp látom.

    Először is válaszoltam Conquistadornak hogy a HB-k mások mint az árkád pályák amit lehet hogy rosszul fogalmaztam meg de részben igaz. Hiszen hol van Bastogne, Kuban vagy Korea árkádban? Jó persze van 1-2 árkád amit meg lehet találni (Sztálingrád, Two towns) de van olyan árkád pálya ami meg HB-ban nincs.

    Aztán elgurult a gyógyszer és végül jött az #5231. Amiben van igazság csak kár hogy egy trágár paraszt írta ;)
  • Conqvistador
    #5238
    Be vannak a fejlesztők szarva mi? :D
    Cheaterek a pályán nem jó reklám :D
  • Belkar
    #5237
    És ezt miért nem lehet normálisan leírni? Vagy anyádék így tanítottak mert én a helyükben lekevernék egy nagy pofont amikor így beszélsz.
  • Torzonborz
    #5236
    Érv csak az 5231ben volt és még egyszer : higgadj .
    A személyeskedést meg jó lenne ha a fórumon kívül tartanád.
  • Dragunow
    #5235
    Érdekes. Amikor közzétettem ezt a sztorit a hivatalos fórumon rögtön törölték a topicot amit indítottam, erre felraktam még egyszer és több helyre is belinkeltem a videót. Most meg leállították a hivatalos fórumot.
  • Zero 7th
    #5234
    Te is melegebb éghajlatra vágysz, látom. Egy órája történt, itt van fél oldallal lejjebb, ne akard már elhazudni, apicsábamár!

    1. Volt itt egy állítás, nulla érvvel alátámasztva #5199.
    2. Válaszoltam erre, #5201, egy érvvel, hogy miért is nem úgy van az.
    3. Erre jött, hogy bizonyítsam. Igaz, hogy már így is pontosan egy érvvel előbbre jártam, de persze én bizonyítsam. (mert én vagyok az eretnek, tudom)
    4. Bizonyítani épp nem tudom, mert nem otthon vagyok, nincs előttem a játék. Úgyhogy írtam még három érvet.
    5. Bunkózás
    6. Válasz hasonló stílusban
    7. Csoportos letámadás, nekem a kurvaanyámat
  • Conqvistador
    #5233
    Az elöbb valami gyík volt vele, most megint működik.
    Ilyenkor updatelnek vagy csak szimplán pár percre behal a dolog magától?
  • Conqvistador
    #5232
    Nektek se megy a szerver?
  • Zero 7th
    #5231
    "ha bemegyek HB-ba teljesen más pályán játszok mint árkádban"

    Tehát most ezzel azt állítod, hogy azért nem igaz az, hogy a például a [Domination] Stalingrad pálya egy nagy Stalingrad map része, mert Stalingrad épp nem megy HB-n? Most komolyan, ez _az_ érv?

    "árkádban ugyanúgy történelmi helyszínek vannak (Sztálingrád, Norvégia, Észak-Afrika) és ha ránézel a térképre láthatod hogy ezek több ezer kilométerre vannak a HB-ban lévő helyszínektől"

    Ó, istenem, te tényleg ENNYIRE hülye vagy? Bazdmeg, nem azt mondtam, hogy az egész Föld le van modellezve, és azon repülünk mindig, a jóisten áldjon meg! NYILVÁN vannak pályák, amik -ha jól tudom- 100x100km-esek.
    De Stalingrad EGY map, Fjords EGY map, Alpok EGY map, aztán ezeken a mapokon különböző területek az árkád pályák. Stalingradon kettő, Alpokon kettő, Fjordokon egy, stb...
    És ehhez azért nem kell sok ész, csak ki kéne nyitni a szemed. Például nem ártana észrevenni, hogy az árkád map négyzethálója pl N-től kezdődik.

    Csak mondom, hogy szingliben repültem a Stalingrad mapon, valami Catalinás küldetés volt, és azon a folyón kellett végigúszni, ami a három repteres domination pályát keretezi északról. Csak épp kellett repülni vagy 30 kilométert, meg az egész pálya látszott a térképen, nem csak az a kis szelete.

    Vagy mondjuk vehetjük azt is, hogy pl 10 éve a BF2-ben is már eljátszották ezt, egy mapnak voltak 16-os, 32-es meg 64-es pályái, csak más része volt bejárható terület, maga a map ugyanaz volt. Teljesen bevett szokás ez, tökéletesen nyilvánvaló, hogy így csinálják itt is.

    De basszus a fasznak vitatkozok hülyékkel, párszor már megfogadtam, hogy felesleges.