38447
  • SovereignXY
    #5390
    A jó dolgokra ált várni kell ;)
  • Para1
    #5389
    Ahhoz még legalább 2év fog kelleni nekik h feltudják venni a versenyt a WOT-al. Ugyanis a Wot-nak is két év kellett hogy utolérje saját magát! És nem azért mert ők lustálkodtak, hanem mert nem kevés munka egy játékot minden téren jól megcsinálni.
  • SovereignXY
    #5388
    Igen ez nekem is megfordult a fejemben, hogy több átkozódás lenne mint a tudjuk miben az arty-k miatt. Teszem azt a drága IS-7edre rádobja a YER-2 az 1000kg-s bombát és bye bye.
    Ha így marad a a dolog a hajók se nagyon lennének bitonságban.

    Azért ha jól megcsinálnák lenne balance egy kurva fun dolog lenne sztem.
  • Glo
    #5387
    Állítólag lesz ilyen a World War módban, de elég kockázatos. A tankoknak kb semmi esélyük nem lesz a repcsik és hajók ellen :)
  • SovereignXY
    #5386
    Ha már szóba jöttek itt a leendő hajók és tankok. Szerintetek megcsinálják azt hogy a 2-3at egy csatába integrálják? Úgy értem egyik player fenn repked míg a másik lent a tankban csatázik akinek meg a battleshipben ülő 3. ad extra tűztámogatást :)
  • Ry0K3N
    #5385
    Erre csk ezt tudom mondani:

    kell még több palyer
  • Ooorky
    #5384
    Nem tudom írták-e már, de biztos ami biztos:
    Zöldlámpát kapott Steam-en a War Thunder, amint a készítők integrálják a Steam-es lomokat a játékba, átkerülnek Store-ba.
  • Ry0K3N
    #5383
    Csata:
    Pe early, üldözök egy bombázót tailgunner instant kiszedi a pilótát, jól van mondom megesik
    ugyanaz a csata Lagg3, hurricane a megymagköpködővel eltalál 2x kigyulladok
    még mindig ugyanaz a csata SB-ből megint instant kiszednek most egy olasz megmagköpködős csillagmotoros hulladék
    Következő csata megint Pe early instant megint kiszednek belőle első sorozatra.

    Hát a jó kurva édes anyád.
  • Zero 7th
    #5382
    A repülősben is időnként nyolc-tízfős legénységet képzel egyetlen csíkkal, ott sem egyenként tápolod az embereidet. Nem értem az értetlenkedést.

    Lesz majd ott is navigációs, észlelős, lopakodós skill, meg a lövészek, meg a javítások. Még akár ugyanezt a skillelosztást is megtarthatják, egy az egyben ráhúzható hajókra is.
  • Glo
    #5381
    OFF

    És azt hogy veszik észre? :)

    Amúgy pár dolcsiért el lehet adni az accot, van erre külön honlap is.

    ON

    A hajóknál kíváncsi leszek a Crew skill dolgokra. Sose játszottam ilyennel, szal elképzelni sem tudom hogy működik máshol, de ugye egy BAttleship a maga párszáz fős legénységével már nem az a szint, hogy darabonként kelljen crew-t képezni. Lövegenként van? Meg motor, irányítás? Az se kevés ember :)
  • Conqvistador
    #5380
    Naa ez nem Quake 3 :D
  • CptYossarian
    #5379
    Beültem a fullos Jagdpantherembe a minap, gondoltam kilövök pár siemkanobot, hátha rínak. Erre ott kempel mellettem a hegytetőn két heavy tank és egy medium, aztán miközben a retardáltakra uszult az ellenséges arti engem is elért a szórás. Nem vágyom rá, durván idegesítő a WoT.
  • Ooorky
    #5378
    Én anno írtam a WG-nek, hogy szeretném elajándékozni a WoT account-omat (átíratni más e-mail címre), mivel az elmúlt 1 évben, úgyis csak az egyik ismerősöm használta.
    Erre megfenyegettek, hogy törlik az account-omat ha észreveszik, hogy más használja, mivel tilos elajándékozni/eladni.
    Szóval nem lehetetlen azt törölni, csak akarni kell :)
  • Glo
    #5377
    Nana, majd bevezetik a szárazföldi egységeknél a Railgun-t, aztán lesünk mint a lukinyúl :D
  • bgabor
    #5376
    Addig is repülőzhetnél egy kicsit, az már elég jól ki van dolgozva itt.

    Nekem nem kell eladnom mindent hozzá a WoT-ban ahhoz hogy elmenjen tőle a kedvem, elég bemennem egy csatába, és a retardált artysták azonnal rádöbbentenek, hogy ez még mindig egy átgondolatlan, szar játék. :D

    Nem úgy a War Thunder.
  • csonttika72
    #5375
    Én pont abban reménykedem, hogy csinálnak valami korszakalkotót, és ha azzal le is lépnek az ösvényről de nem egyből a tehénlepénybe, akkor mi játékosok már csak nyerhetünk vele. És valszeg ugyanazt a hibát már nem követik el mint amit az előttük járó fejlesztő csapat elkövetett. Remélhetőleg!
  • pZoli81
    #5374
    1. Valóban nem leveleztem a wargaminggel törlés ütyben, csupán eladtam az összes tankot/modult/lőszert/felszerelést, elbocsájtottam az összes legénységet, elköltöttem az összes pénzt, tehát gondoskodtam róla, hogy ne is legyen kedvem újrakezdeni.

    2. Köszönöm a tankos válaszokat. Akkor azt hiszem egy ideig nem ülök harckocsiba.
  • Zero 7th
    #5373
    Amiről beszélsz, az is tervbe van véve, de tuti, hogy nem az army és a fleet fül, hanem inkább a World War menüpont fenn a menüben.

    Már csak azért is valószínűtlen, hogy az army meg a fleet azt jelentené, amit mondasz, mert a játék logójában benne van egy tank meg egy hajó is a repülő mellett...

    A kitaposott ösvény követése meg eléggé kétesélyes kimenetelű. Állt bele játék földbe a történelem folyamán azért is, mert túlságosan letért az ösvényről, meg azért is, mert szolgamód másolt.
    Viszont ezt az ösvényt a WT előtt jelenleg egyetlen játék járja, annyira nem nevezném még ösvénynek. Bármerre mehet, nem kell WoTot koppintani.
  • Zero 7th
    #5372
    Ja, hát amikor becsapódtam egy M3 Lee mellé, kitört belőlem a röhögés. Hogy mennyit szoptam én azzal a tankkal a játékban, aminek nem mondjuk ki a nevét... :)
  • twi452
    #5371
    Az tény, hogy lesz harckocsis és tengeri harc. Ez hivatalos álláspont :)
    A játszható hajókról adtak már ki infókat is. Hogy mikor lesz ezekből valami azt csak ők tudják de lesz.
  • CptYossarian
    #5370
    "szárazföld és haditengerészet" Az is meglehet hogy az EvE-mintájára az Army a Corp-nak és a Fleet az Alliance-nak megfelelő. Magyarán az Army egy játékosokat tömörítő "klán", a Fleet pedig egy Army-kból álló szövetség.

    Ahhoz hogy az MMO-érzés hiánytalan legyen kidolgozottnak kell lenni a játék szociális területének is, ahol vezetők alá csoportosulva közös célokat lehet elérni, szervezett háborúkban. Minden MMO-ban ez a prioritás, mert ezzel lehet széles rétegét elérni a különböző élményprofilú játékosoknak, lényegesen olcsóbban mintha tankokat meg hajókat kellene implementálni az ő összes interface-ükkel, súlyozásukkal, stb.

    Szóval lehet ábrándozni hogy hajóról lődözzük a repcsiket (mondjuk baromság szerintem, kb. olyan érzés mintha céllövős játékban valaki a céltábla szerepét kívánná), meg tankokon vonulunk az ösvényen (closerange-texturák/detailmodellek szevasztok), csak felesleges.

    Nyilván amit leírtam az is csak fantázia mert nem dolgozom a Gaijinnél, de másfél évtizedet lehúztam játékfejlesztőként, szóval nagyjából vágom mi a pálya, hogyan fut az MMO (ami kockázati befektetés, és borítékolható hogy nem a Gaijin fogja feltalálni a spanyolviaszt, pláne rétegjátékként nem térhet el a kitaposott ösvénytől, max pár lépésre).
  • Glo
    #5369
    Ez egy "Fan art", magyarul játékosok csinálták, nem a fejlesztők. Hogy lesznek tankok az nem kérdéses, párnak már megvan a modellje (ezeket gyűjtik is a topicokban, hogy ki milyen tankot látott földi egységként), de hogy ezeket mikor teszik be arról még sejtésünk sincs. Előbb tuti a hajók lesznek, a tankokra szvsz még minimum egy évet várni kell.

    Nem jönnek ki olyannal, ami a WoT-hoz képest nagy grafikai/játékélménybeli visszaesés lenne.
  • csonttika72
    #5368
    Nincs rá bizonyítékom és elképzelésem se az ellenkezőjére, de nem értem miért lenne fake, főleg tudva, hogy a játékban ott vannak a fülek a szárazföld és haditengerészet részére. Szerintem inkább az időtényező lesz az ami befolyásolni fogja ezt, magyarul várnunk kell türelmesen és majd csak lesz belőle valami.
  • Belkar
    #5367
    Most olvasom hivatalos fórumon hogy megkapta a játék a steam-en a zöld lámpát! Innen a határ már csak a csillagos ég
  • Glo
    #5366
    Nem átverés, inkább álmodozás :)

    Főleg, hogy van benne magyar ág :D
  • Zero 7th
    #5365
    Nem látom, hogy ha nem átverés a célja, akkor miért csinálna valaki ilyet. Úgyhogy részemről maradok a "hamisítvány" megnevezésnél.
  • bgabor
    #5364
    Inkább mondjuk úgy, hogy fan made rajongói elképzelés volt a tankos tech tree. A Wot kapcsán is csinálnak ilyeneket a népek.
  • Zero 7th
    #5363
    A tankos lista fake volt, ezt a legelső pillanattól lehetett róla tudni.
  • csonttika72
    #5362
    Ok, nem egzakt az információ, mert a másik játékbeli egyik klán társam mondta, de tudod a remény hal meg utoljára...! Egyébként én is látom még a hiányosságait a jelenlegi verziónak is, és sejtem, hogy nem lesz ez még zökkenőmentes, de bízom a fejlesztőkben, ha már csak fele akkora esz a különbség a tankos részek között mint a két repülős verzió között, akkor nem lesz kétséges a döntésem.
  • CptYossarian
    #5361
    Sushi-t vertem le az este: néztem hogy mi a bél repül ilyen gyorsan, "Ki-200" nem hangzott túl ismerősen (tudom, noobfaktor), erre rámjön arcra, La-5-el meg szétcincáltam. Mire kifogyok a free repekből épp elkezdem majd érezni.
  • bgabor
    #5360
    Egyáltalán nem tartom valószínűnek. Mindjárt március van, a május 1 az két hónap múlva lesz. És még a repülős rész sincs kész félig sem.
    Emellett nagyon valószínű, hogy a repülők után a hajók jönnek, mivel azon a téren már előrehaladott a munka a screenshotok alapján. A tankokról meg csak annyit tudunk hogy egyszer majd lesznek. Én már annak is örülnék, ha idén a hajós rész első elemei bekerülnének, tankok szerintem tutira nem lesznek idén. Egy "picit" túlvállalták magukat a fejlesztők.

    Biztos vagyok benne amúgy hogy nem a fejlesztőktől vagy a hivatalos oldaról szedted ezt a május 1-et.
  • Glo
    #5359
    Remélem inkább késnek vele és bugmentesen adják ki, mert ezt már lesz mihez hasonlítani :) És lesz olyan flémwar mint az állat :D
  • csonttika72
    #5358
    Én hallottam valami május 1. körüli tankos megjelenést, vagy az már a múlté? Nagyon kiváncsian várom, hogy milyen szinten szimulálják le a harckocsik közötti harcot. Remélem kicsit komolyabb lesz mint a WOT, és nem fognak előfordulni az iolyan lehetetlen szituációk 10 m-ről lövöldözünk egymásra stb. stb.
  • Coral Springs
    #5357
    Na akkor ma egy Me 163 is megvolt egy 6 -os szintű propelleres géppel. Miután végzett az egyik társammal én naiv módon üldözőbe vettem, mire ő jól elhúzott / lehagyott azt gondolta majd fentről meglátogat. Miközben jött visszafele a sebességet levettem 0 -ra, kb 700 méternél elkezdtem tüzelni, szinte nem is láttam hogy mit lövök úgy közeledett, azt egyszer csak jött az üzenet hogy megsemmisítve. Majd nem sokkal később ugyan ez az ipse visszajött egy Me 262 -vel, abba is sikerült néhány találatot eresztenem de egy társa leszedett.

    (az már gond, hogy valakinek a sugárhajtású gép mellé egy társ is kell, hogy védje a picsáját egy 6 -os szintű gép ellen)
  • Para1
    #5356
    Leszálláskor miért nem törte be a propellert??? Az +2000XP lett volna! :)
  • Ry0K3N
    #5355
    1. kétlem hogy tudnád törölni magad WoT-ból mivel az accountod a Wargaming tulajdona.
    2. majd idővel igen lesznek, minimum 1 év még biztosan
  • pZoli81
    #5354
    Sziasztok!
    Sokáig World of Tanks-os voltam, de nemrégiben töröltem a felhasználómat mindenestül a játék jó néhány hibája miatt. Olvastam valahol, hogy betesznek a warthunderbe tankokat, még valami tech-tree-t is láttam, az időpontot viszont nem. Tudja valaki, hogy igaz-e a hír, illetve, hogy a közeljövőben, idén vagy majd pár év múlva lesz ez?
  • Zero 7th
    #5353
    Oh, kösz. Nna, akkor most két hét szopás következik, míg teljesen megszokom a dolgot.

    Na de várjááá', a Vörös Báró egy világháborúval korábban harcolt, két(három)fedelesekkel persze közel tud menni az ember a célponthoz, 300-700km/h közt viszont már kicsit másképp mennek a dolgok...
  • Susarc
    #5352
  • Susarc
    #5351