38447
  • Glo
    #5310
    Vehetsz prémium accot SG-re, akkor tudod szerkeszteni :D
  • bgabor
    #5309
    Gondolom átalakítják a dolgot, azért inaktív most.
  • vajakos21
    #5308
    Az utolső javitás òta NEM lehet választani oldalt.Független a létszámtòl.Mikor jòval kevesebben voltak még akkor is lehetett ezelött.A hivatalos fòrumon is panaszkodnak rá eröst.
  • Conqvistador
    #5307
    Nem véletlenül. Csak sajnos az elgépelés is bent marad.

  • bgabor
    #5306
    *Tudod mi...

    Vicc hogy 2013-ban nem alapfunkció a hozzászólás szerkesztése egy fórumban.
  • bgabor
    #5305
    Nem hát. Naponta többször hozzászólsz itt a fórumon hetek óta, de mások hozzászólásait egyáltalán nem olvasod. Nem tudom hogy sírjak egy vagy röhögjek rajtad. Tudom mi a különbség a fórum és a blog között?
  • Glo
    #5304
    Van, hogy lehet választani, van hogy nem. A legutóbbi peccs óta nem, de amúgy is ilyen 30-40 ember van csak a listában egyszerre, szal lehet nem olyan sokan vevők a német-oroszra, mint mondjuk az angol-japóra vagy egy USA-orosz találkozóra.
  • SovereignXY
    #5303
    GG az udvariasságodhoz. És 5k kommentet talán nem olvasok át.
  • Zero 7th
    #5302
    Ezt értem, és mint mondtam, előző peccsig láttam is választóképernyőt, de peccs óta nem. Tökmindegy, mikor, meg az is, hányan voltak. Te láttál az elmúlt 3-4 napban népválasztós HB-t?

    Tehát azt akarom kideríteni, hogy most tényleg jóval kevesebben játszanak HB-t, mint kb egy hete, vagy a peccsel mókolták ilyenre?
  • bgabor
    #5301
    Amikor elegen vannak fent, a To Battle ablak historical részében ki tudod választani a megfelelő zászlót, hogy melyik nemzettel akarsz menni.

    Egyértelműen kiderül, hogy egyelőre nem játszanak elegen HB-t, ezért nem lehet mindig oldalt választani és ezért nincs ott válogatás az eltérő tierű gépek között, ezért mehet szembe ott a Chaika a Sabreval. Reméljük nem lesz ez mindig így.
  • Zero 7th
    #5300
    És lehet most egyáltalán népet választani? Oké, én ritkán nézek rá HBra, de "csúcsidőben" is néztem, és legutóbbi peccs óta egyszer sem találkoztam választható népes meccsel...
  • bgabor
    #5299
    Eddig csak ezerszer mondtuk el, hogy HB-ban nemzetet választani csak akkor lehet, ha elegen vannak fent éppen. Reggel hétkor nem éppen ez a helyzet.

    Szóval inkább GG és FACEPALM az ostobaságodhoz, sokadjára. Nem ártana néha olvasni is, nemcsak írni.
  • Zero 7th
    #5298
    Áh, de ha eltalálod, befogja megint. Nem elég biztos megoldás. Pedig nagyon jó lenne, szoktathatnám magam HB-ra...

    Mert én meg nagyon rábízom magam a karikára. Nem is nagyon használom a nyomjelzőt, rövid sorozatokkal szórom a karikát (korrigálva kicsit, ha látom, hogy merre akar menni a célpont). HBn meg hiányzik nagyon.
  • f24sg
    #5297
    Konkrétan kikapcsolni én sem tudom hogyan kell, de ha nem fogom be célpontként az adott gépet, (típust így is kijelzi), akkor nincs karika.
  • Zero 7th
    #5296
    Passzolom, legutolsó peccs óta ilyen. Előtte peccsel jött be a választható random nép, kis kérdőjel a zászlók mellett. Most meg csak random van.
  • SovereignXY
    #5295
    Most hogy mondod igaz :) De akkor meg WTF hogy random?
  • Zero 7th
    #5294
    Én szívesen kikapcsolnám a kis karikát árkádban, ha tudod hol kell, ne tartsd magadban!
  • f24sg
    #5293
    Ez a célpont befogás a kis karikával bizonyos értelemben zavaró is lehet, egy idő után kitapsztalható az elétartás mértéke adott távról (adott szögnél és sebességnél), és egyszerűbb lesz a nyomjelzők alapján finomítani...
  • Zero 7th
    #5292
    "A célzásnál a kis kör a leggyorsabb (ergo legkisebb kaliberű) fegyveredre számolja az elétartást."

    És az akkor hol állítható, vagy nálad miért úgy van? Nálam tuti, hogy visszaugrik egy kicsit a karika, amikor kifogy a cannon.

    Arra tippelek, hogy nálam egy gombon van a kétféle fegyver, nálad meg külön.
  • Zero 7th
    #5291
    Feltűnhetne, hogy nem enged választani, mindenképp random oldalt kapsz. Tökmindegy, melyik népet hagytad a hangárban, a meccs indításánál nem tudsz a zászlókra klikkelni.
    Plusz ha csapatban vagy, ha rányomsz a To Battle! gombra, akkor a squad ablakban is eltűnik a csapattársak neve mellől a kis zászló.
  • f24sg
    #5290
    Haha, dettó, én is!
    De nem csak ezzel, más játékokkal is van így.
    Ez van, hogy szimplán a fáradtság jele.
    De amúgy az a bajom, hogy jó ideje csak bétákkal játszottam igazán WoT elején nagyon sokat, WoWP(na azt mondjuk k*gyorsan meguntam, béna), akkor Path of Exile, most meg EZ.
    Valahogy kiábrándító, hogy amiben látok fantáziát, az mind béta, és mire megjelenik, már belefáradok a bugtesztbe.
    Remélem jó dolgot csinálnak ebből, és nem unom meg, mire kijön a béta státuszból.
  • SovereignXY
    #5289
    Azt tudom. De sokszor a kör közelében nem tudom addig tartani hogy 2-3nál több lőszer eltalálja a legkisebből.
    Ha egyenesen megy vagy lájtosan fordul még ok. Lehet én vagyok analfabéta hozz.
    Sok géppityus amcsinál nincs gond. Annyira :)
  • SovereignXY
    #5288
    Én úgy vettem észre rajta ha mász vagy 2-3kmet egyenesen nagy sebességel akkor stabilizálódik amíg nem akarsz alár merre fordulni .:)
  • Glo
    #5287
    Akkor legyen 0,5 sec, az alatt nem esik át rajta :)

    Ez a kacsázás amúgy megszűnik később? Mert én mikor kipróbáltam a Wellingtont rohadtul zavaró volt, egyszerűen annyira imbolygott hogy nem lehetett vele mit kezdeni.

    A célzásnál a kis kör a leggyorsabb (ergo legkisebb kaliberű) fegyveredre számolja az elétartást. A nagyobb kaliberű fegyverek lövedéke lomhább, így érdemesebb inkább a kör elé lőni, mint pont bele. Meg amúgy is ha lemaradsz róla még mindig vihetsz be találatot, én legalábbis úgy szoktam henteskedni a kicsiknél :)
  • SovereignXY
    #5286
    Kérdés. Ki myilen egér beáálítást hazsnál? Érzékenyésg, mause smooting be vagy kikapcsolva. Vertical targeting ki vagy be? Lőtáv beállítás?
    Ezeket a ruszki mesterlövész gépekhez kellene nékem vmi iylesmi trükk mert ha össze vissza megy a gép vagy akár csak élesebben fordul nekem vhogy kurvára nem megy hogy a célkeresztet a körben tartsam vagy a közelében elég ideig, hogy ez a 2 fegyver leszedje.
  • SovereignXY
    #5285
    Egyéb iránt nekem a HB arra jó, hogy ki lehet húzni az első 10 free rapírból a gépre elég sok mindent.
    Peska a tier 7est akartam volna húzni ott de... áááhhhh. Úgy kacsázik mint a wellington, lenyomni az orrát "kicsit" nehézkes az a 150 vagy mennyi lőszer a 12.7esben meg... nevetséges.
  • SovereignXY
    #5284
    Próbáltam arcadban a dolgot nem vettem észre sok külömbséget. Eltűnt a testben és bumm. Rombolónál meg átesett rajta és alatta robbant de még Porton sem elég így hogy kifingassa a rombolót. 5 méter víz már árnyékol 500kg bombát :)
  • Glo
    #5283
    Carriert is kiviszi 3 db 1000 fontos, ha raksz rá 1 másodperc késleltetést.

    Amúgy ahhoz képest mennyit kell vele szórakozni tök kevés xp-t ad Árkádban :)

    HB-n még a cargo ship is 1200xp, mondjuk lőnek is mint a vadállat :))

    Ismerős amit írsz, tegnap is emiatt hagytam abba. A mostani mapokon a németek vannak előnyben. Kubanon S79, a másikon Me410 a nyerő gép, legalábbis azok közül ami megvan :))
  • SovereignXY
    #5282
    Hm... GG ez a HB. Ruszkikkal akarok menni erre a németeket tölti be. Negyedik próbálkozásnál már inkább a németekkel indítottam és a ruszkikat kaptam. FACEPALM...
  • SovereignXY
    #5281
    Destroyer ha eltalálod 500 kg-s kiviszi. Vagy egy 1000lb (font-os). Vagy raksi is kiszedi ha bele lövöd mindent. 6-8at
    Carrier és BS... tapasztalat alapján 9x500kg-s megöli. ehhez fordultam 2szer közben lehet kapott még fülest így lehet ennél több a minimum.
  • Coral Springs
    #5280
    Az egy dolog de én az arcade -ról firkáltam, lévén hogy az a legfőbb játékmód. Ott annyi váltogatja egymást amennyit leírtam.
  • Coral Springs
    #5279
    Meséljétek már el hogy miért van az, hogy ha vadászgéppel megyek harcolni, akkor úgy kilenc-tíz lelőtt gép után szomorúan kell tapasztalnom hogy elvesztettük a csatát ?! Viszont ha főként bombázóval megyek, akkor általában nyerjük. Ezzel csak annyi a probléma, hogy az utóbbi esetben ugyan kiiktatok néhány főbb földi célpontot, háttérbe szorulnak a leszedett gépek. Tehát se így, se úgy nem vagyok eredményes XP gyűjtés szempontjából, a földi célpontok nem sokat érnek, ha meg gépeket szedek le bukik a team. Sűrűn ez a helyzet sajnos ezért nem értem, hátha ti többet tudtok.
  • Conqvistador
    #5278
    Megkérdezhetem mennyi időbe tellt idáig eljutni?
    Hány hét/hónap és vagy hány órát toltál bele mondjuk a német 20as szintbe?
    Csak hogy némi viszonyítási alap legyen. köszi
  • Dragunow
    #5277
    ez jól fizetett!
  • Amaymon
    #5276
    Rus-al én csökkentem a lőtávot 400-ra. Pontosabb a találat, ha utolérem.
  • Belkar
    #5275
    Ez ilyen sajna. Szerintem úgy lehet a legbiztosabban kivégezni az ellent ha látod a teljes szárnyfelületét.

    Ez megoldható fentről, lentről vagy kanyarodás közben támadva ilyenkor ugye jóval nagyobb célpont és a lövedékeid sem "vesznek el" a géptörzsben hanem ledarálják a szárnyait...

    Persze minden gép meg helyzetfüggő de én így szerzem a killjeim 80%-át.
  • Conqvistador
    #5274
    Hát mostanában egyre jobban megy a játék nálam is igaz cska a oroszokkal játszottam de azért könnyen lelőnek sokszor talán túl kevés lövésből is.
    Mi a trükk? Nekem is túl közel kéne kerülni az ellenhez? Mert sokszor egy tárat beléjük lövök 300-400m ről de van hoyg túlélik és másé a dicsőség és cska az assist marad.
  • SovereignXY
    #5273
    Ha nem is mindben de... sajna elég sokban. Utolsó 3 azt hiszem 12-19-15 lett...


    Hát... amcsikkal sem tolta rosszul. 10 körül ott is ment ha nem is minden meccsen de nem kellett különösebb megerőltetés. Én is tolom a ruszkikat de... igaz scíterül fordul viszont NEKEM kevés a fegyver meg a lőszer. Pontosabban kell célozni...
  • Belkar
    #5272
    Ezért mondják a ruszkikra hogy OP Egyébként meg ha minden egyes meccsen 10+ gépet lő le akkor szerintem simán benne lehet a 100 legjobb játékosban mert az olyan teljesítmény.
  • SovereignXY
    #5271
    ... mielőtt leesett volna.
    Én végkép nem értem hogy. Lőj a körbe, ha mozog lőj a kör elé...