38447
  • twi452
    #5550
    Ez így van viszont az a t0-kör is időbe kerül :)
  • CptYossarian
    #5549
    Így munka közben félálomban Catával farmolgatok 30k-t körönként, elegendő a veszteségek pótlására meg új röpcsikre és nem igényel koncentrálást sem. Mondjuk XP kevés jön belőle, de kevésbé fáj ha kiforgatnak mondjuk a drágább gépeimből.
  • Glo
    #5548
    Gratula :)

    Akkor Te tudod, hogy a "Last man standing" achievement mennyi xp? :)

    @Con: A japán és az orosz T0-k amik hihetetlen állatok. Én az oroszt részesítem előnyben, de ha betelnek a csíkjaik akkor átállok a japánra.

    Félelmetes, hogy bármelyik T10-es HB-n lezuhant gépemet egy T0-s árkád kör bevételeiből megjavítom :)
  • Conqvistador
    #5547
    Az biztos.

    Épp most szedtem le T0-T1 es gépekkel 7 repülőt.
    Új rekord eddig 6 volt a csúcsom T6os Orosz gépekkel igaz megspékelve sok tankkal. De ez a T0ás Japán vonal nagyon állat. És rengeteg pénzt hoz ahhoz képest, hogy milyen kis szint. Nagyon jó móka.
  • vass17
    #5546
    Nemrég volt egy olyan csatám az utolsó I-15-ösömmel a végén, hogy egyedül maradtam a csapatból. Végülis lelőttem az ellenfél utolsó 5 gépét és megnyertük a csatát, hihetetlen izgalmas volt, hogy mindenki rám vadászott és szétlőtt géppel ugyan, de csak túléltem, valószínűleg soha nem is volt még ilyen csatám :)
  • Glo
    #5545
    Kb mint a tudjukhol az Object-ek :)

    Egyik nehéz, másik közepes, harmadik meg troll..
  • bgabor
    #5544
    Arra gondolt, csak ember legyen a talpán aki kiigazodik a japán légierő és haitengerészet repülőgépein.
    Érdemes egy pillantást vetni a release treere, ha nem lenne besorolva hogy melyik vadász és melyik bombázó, elég nehéz lenne őket megkülönböztetni.

    Pl: a Ki-44 az vadászgép, a Ki-45 már kétmotoros nehézvadász, a Ki-48 pedig már bombázógép.
  • Glo
    #5543
    Tegnap meddig volt másfeles xp szorzó? Elvileg GMT 20:00-ig, de én még este tíz előtt is toltam egy másfeleset :)
  • Glo
    #5542
    0 tieren most is lehet

    Pénzfarmolásnak meg feszültség levezetésnek kiválóak :)

    Mondjuk van ott is pár jó arc akik értenek is a repüléshez, velük lehet nagyokat meccselni a végén :)
  • Para1
    #5541
    Ne félj arra lesz majd eszük h beléd vezessék a gépüket mindenáron!:)
  • f24sg
    #5540
    Viszont ha jön a noobhullám, akkor domination csatákban lehet mészárolni az ötlettelen arcokat.
  • Zero 7th
    #5539
    Főleg ha kijön Steamen és jön a noobhullám...
  • Zero 7th
    #5538
    Szerintem a Zero-k jobbak. És nem azé', me' nekem is az a nevem... :P
  • Conqvistador
    #5537
    Nem a KI 61-la ra gondoltál? Olyat látok.
  • Conqvistador
    #5536
    Én nem látok ilyen típust.
    Érdekes.
  • bgabor
    #5535
    Csak várd ki a 63-lb-t a hatos tieren. A legjobb japán vadászgép, én még tier10-ben is azzal megyek.
  • SovereignXY
    #5534
    ÁÁÁÁÁ Ez a ki-63-la tier 5 japcsi KURVA JÓÓÓÓ. Mindkinek ajánloma ki nem kezdte még el a japán ágat fogjon bele. NAGYON BETEG :)
  • KakiSzaki
    #5533
    Youtube csatornam
    itt a youtubos csatornam warthunderos videokat rakok fel ha osszejon csapat aki akar vegyen fel warthunderba:HUN_BANDI
    skype:kaki-szaki vagy kakiszaki
  • SovereignXY
    #5532
    Költői kérdés. Stalingrad, nincs több földi cél, 150 méteren keméyn dog fight. Mit keres ott egy blenhaim? A miénk persze. Nem is lenne a kérdés érdekes ha ez a bizonyos nem kaszálta volna le a szárnyamat.
  • SovereignXY
    #5531
    Néztem én ott is alapból. Hát... volt ami nem votl meg, volt amire gyújtót írt, vmire meg harci gázast. Oo
  • vajakos21
    #5530
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Japanese_World_War_II_navy_bombs
  • vajakos21
    #5529
    Én posztoltam már egyszer a japán bombákról. Tényleg kéne egy FAQ :)
  • SovereignXY
    #5528
    HA! Végre megtudtam mit a külömbség a japán bombák közt. Mod a hajólk ellen mark a földi célpontok ellen jó. Emlékszem vki itt kérdezte mi akülömbség a válazs meg az volt nézzd mega neten
  • bgabor
    #5527
    Ezt én is megfigyeltem annó amikor szintén orosz bomberral farmoltam. Az a helyzet hogy a kis tierű gépeket nem sorsolja be annyi pályára mint a nagyokat. Hasonló a helyzet mint a WoT-ban, ahol a kis tieresek csak három pályán mennek.
  • SovereignXY
    #5526
    Úgy kjellett volna fogalmaznom beakad a random. :)
    Vagy géphez van csatolva nem tudom. kb 10 után feladtam. mentem 3at japánnal mind másik pálya és nem stálingrád. Na mondom akkor most jött el az ideje a ruszkinak. Erre: Stálingrád. Ez összeesküvés ellenem :)
  • SovereignXY
    #5525
    A gép választ nem én. :)
  • Glo
    #5524
    Mióta lehet pályát választani? :)
  • SovereignXY
    #5523
    Jó ideje zavar a dolog és gondoltam most fel is vetem. ez e "bekakadó pálya választó" ez mi ez? Stálingrádot megint beadta egymás után vagy 10szer. Más pályánál nem tapasztalom. És mivel ruszki bombázó farmolni akarok így 10szer léptem ki.
    Lényeg. Beakadó páyla választó. WTF?
  • Zero 7th
    #5522
    Hát... levettem a kis célzókarikát... Kb a korábbi 0%-ára esett vissza a teljesítményem vadászok ellen. Bombázókat el tudom találni, de vadászt csak mákkal... :(
  • bgabor
    #5521
    Ő most még ott tart, hogy miért nem tud előrefele tüzelni a bombázóval.

    Talán mert nincs rajtuk előrefelé irányulú fegyverzet, csak a tornyok, amiket F6 gombal lehet vezérelni?
  • vajakos21
    #5520
    Nem kell FRB-be nagy szint.Tier 4-től már el lehet kezdeni. Itt a "jó szem" többet ér mint a nagy tier. És kicsiben olcsóbban szokhatod.
    A Gladiators-ból lesz pár hasznos és jó videó gondolom-remélem
  • twi452
    #5519
    Mi a gond azzal? Mármint csak a saját csapattársaidat jelöli meg azokat is csak ha már nagyon közel vannak :)
  • Amaymon
    #5518
    "És miért jobb ez a játékmenet az Arcade nál?"

    Szerintem a játék csúcsa az FRB, ha kibírom még egy ideig a szintezést és a játékot sem cseszik el, illetve magas szintűek lesznek a népeim. Akkor és addigra beszerzek az FRB-hez minden kelléket és csak abban megyek. Nem véletlen, hogy az első tournamentet is abban rendezik. Egy baja van szvsz az FRB-nek, a láthatóság.
  • Amaymon
    #5517
    "Mert elérek egy gépen 3 crit hit-et majd rá 5 másodperce lelövik és van, hogy még assistot sem kapok."

    Ez valószínű bétás bug még.
  • Amaymon
    #5516
    1. melyik a két kedvenc nemzetetek a játékban
    2. miért az?
    3. kedvenc gép (mert pl jól fordul / nehéz kilőni /jó tűzerő )
    4. melyik nemzet gépei bírják leginkább a találatokat?
    5. melyik nemzet gépei a legjobb manőverezők szerintetek
    6. melyik nemzet gépeinek van a legjobb tűzerőhatékonysága

    1. HB német, Arcade RU
    2. HB jobb az FM német könnyen menekül, RU van WEP és arcadeban nem baj, ha turn fighter a gép.
    3. Német mindegyik 109-es. RU Yak 9 ofc. LA-kat nem érzem annyira jónak, papír repülő egy lowtiernek is a kavarodásban, lassú a tűzgyorsasága, bár ha talál az durva dmg.
    4. semelyik :D
    5. japán
    6. Ezt nem tudom értelmezni.
  • Zero 7th
    #5515
    Argh. Ha írok FAQ-t, valaki beteszi a bannerba..? :P

    Az ablak felső részén a gép típusa mellett írja: number of gunners x
    A felső csík number of _experienced_ gunners: y

    Ha x nagyobb, mint y, akkor levonásokat kapsz a második és harmadik csíkra.
  • vajakos21
    #5514
    van rajta ágyu? már fix. jobb alul kiírja ha nincs és próbálsz lőni
  • Conqvistador
    #5513
    Na belefutottam egy újabb problémába.

    Orosz Ar-2 es bombázó. Nem lő ki töltényeket csak a bombát tudom ledobni.
    A Crewbe valami oylat ír, hogy Number of gunners experience 3as
    Nekem level 1es alapon van persze :D minden gunners résznél levon - pontokat de összességében pozitív szám jön ki. Mégse tudok lőni a géppel.
    Az meg mire összegyűlik 240 meg kitudja mennyi a következő szint olyan crew pont az elég hosszú idő.
  • Zero 7th
    #5512
    Ehm, nem nagyon kell tippelgetni, lent, bal alsó sarokban írja a forgalmi adatokat.
  • Conqvistador
    #5511
    Az tuti nem.
    Gondolom stabil 1-2megabites neten már elvileg "valahogy" elmegy.
    Azért szép kis adatcsomagokat kell átdobálnia.