38447
  • gstup
    #5590
    Na jó,most lett elegem ebből a kib***tt ugorj ki a gépből dologból!!!
  • twi452
    #5589
    Viszont elsőnek is szúrnak ki és általában arra a madárkára rárepülnek úgy 5-6an elsőre ugye :D
  • Conqvistador
    #5588
    Ti szoktatok menni Test Flight ot?

    Elképesztően szép helyeken lehet repülni konkrétana város közepén szálltam le egy géppel majd fel is teszem youtubera.
    Nagyon szépen kidolgozottak a városok a házak lehet a test repülős résszel komolyabban fogok foglalkozni nagyon mókás és szép.
  • Para1
    #5587
    Először is csak olyan mappokon viszed be ahol egybe van sok célpont.(Port, Asia, Fjords,2bázisos stalingrád) A második meg h a P47 a leggyorsabb "bombázó"! Ha be tudnak előzni valamit nagyon rosszul csinálsz.
  • Amaymon
    #5586
    Nah, nincs russian bias? :)
  • Amaymon
    #5585
    Én életemben egyszer voltam nemrég "last man".

    HB-n LAGG-al vadásztam a tankfoglalós mapon, nemtom a nevét. Kiszedtem minden arty-t és egy csomó tankot. Már az önmagában jól fizetett. Utána láttam, hogy kékül a karika és futottam a térkép sarkába. Sajna abszolút nem figyeltem mennyi lion-t ad. Az jó kis farmolós térkép volt, mert olcsó a lagg 3 javítása és több földi célt kiszedett jó pillanataiban, mint arcadeban egy bombázó.
  • twi452
    #5584
    Nem gondolom, hogy sokat fognak a javításon lecsavarni ha fognak egyáltalán. Hiszen földi célpontok ellen baromi hatékony. 1 rakéta 1 tank az 1000es bomba meg kiszedi a pillboxot is úgyhogy nincs ellenfele. És ugye ott van rajta a 8 géppuska amivel ha úgy alakul le lehet darálni azért bárkit. A 6 puskás corsair-rel is megy :)

    Az árny oldal, hogy ha elveszti a sebességet(..márpedig elveszti) akkor egy lomha nagy célpont :D
  • SovereignXY
    #5583
    Ha békén hagynak igen. Remélem az 1.29 gazdasági változtatása helyre rakja mert kurva szép és mennék vele de így...
  • bardocz
    #5582
    Beaufighterrel hogyan kéne harcolni? Ha a cél mozog, akkor esélytelen lelőnöm, mert nem fordul. Bedönti a gépet 90°-ban, és megy egyenesen tovább.
  • twi452
    #5581
    Garázsban jól mutat :) Vagy ha nem sajnálod a pénzt akkor persze néha lehet vele durván darálni :)
  • SovereignXY
    #5580
    Van vkinek vmi p-47d tippje trükkje? Elején bemegyek mikor még van földi cél lelőnek mert sokan vannak, a vége felé nincs elég célpont már. Menekülni vele meg nem lehet sajna. Pedig kurva szép gép sztem fasza fegyverzettel de így a 10ks javítással...
  • twi452
    #5579
    Ó én szeretek pewpewpew-t játszani :D Ha béna vagyok meg magamat okolhatom :D
  • Coral Springs
    #5578
    Na ezt majd én is megpróbálom, bár ahhoz képest hogy lerombolta az ellenfél repülőterét nem kapott túl sok alap XP -t rá.

  • Glo
    #5577
    Ehhez mondjuk az kell, hogy a lövészek eltalálják őket :D
  • oxxi
    #5576
    http://users.atw.hu/oxxi/16.jpg
    http://users.atw.hu/oxxi/162.jpg
    3 rammolást éltem túl a ,,papír" japán géppel (egyébként tényleg papírok :))
  • vajakos21
    #5575
    Láthatatlan fa bug az van. Elvileg javítva lesz.
    Jó eventnek ígérkezik. Feltekerem a fejkendőt :)
  • twi452
    #5574
    o yeah.. már melegítem is újra az amcsi vasakat..mellette meg farmolok egy kis pénzt a b-17 javításra most még így előtte XD

    Remélem tényleg papírból vannak a japók és lehet őket irtani a lövészekkel mint a szúnyogokat :D
  • rudii
    #5573
    Like.
  • CptYossarian
    #5572
    Az a japó Corsair rendkívüli módon fos, meg ne vegyétek. Nagyon megbántam hogy költöttem rá, egyetlen előnye hogy olcsó a javítása.
  • vass17
    #5571
    Sajnos nem tudom megmondani, mert nem figyeltem meg, az orosz kezdőcsapattal szinte mindig akad 2-3 achievement, szóval el tud veszni a listában és elfelejtem átnézni. Végigjátszottam a replayt, de annak a végén sem írja, viszont abból ítélve, hogy nem szúrta ki a szememet, mint pl. az 5000-es mission maker, gondolom ez inkább a 2000-es nagyságrend.
    Úgy rémlik, hogy egyszer kaptam még ezelőtt, akkor is inkább a felirat lepett meg, mert akkor nem vettem észre, hogy egyedül maradtam és talán csak 1 ellenfelem volt már a végén.

    Szerintem arra hajtani külön nem éri meg, én mindig inkább a mission makert erőltetem, a first strike-ot elég egyszerű begyűjteni, a final blow már inkább szerencse kérdése, nem is gyakran sikerül..
  • Glo
    #5570
    Új Event a hétvégére :)

    http://warthunder.com/en/news/90/current/
  • CptYossarian
    #5569
    Trollkata Arcade-ban a 3xAAA+1xPillboxot gyakran kiviszi egyetlen darab ezerfontos ajándékcsomaggal, ha marad egy vagy kettő AAA akkor azt meg levadászom reserve-el. Harckocsisorból egy ezerfontos leradíroz 4-5db-ot ha sűrűn vannak, 3-at ha lazábban. Reloadra van gyúrva a lepénység, valami 40 másodperc és már dobok újra. Pillbox 2550pénz, U-alakban körberepülöm a pályát és már vihogva bukok Beaufightert. :)

    Első prém repcsim volt, még a pilonos időszak előtt vettem, konkrétan a gépeim 90%-ának az árcéduláját ezekkel az ezerfontos bombákkal egyenlítettem ki.

  • SovereignXY
    #5568
    Nem egyedi. Hallanád cimboráim mennyit panazskodnak emiatt TS-en :)
  • Conqvistador
    #5567
    Én eddig csak 250Kg osat vittem azt se gyakran.

    Tulajdonképpen egy 500kilósnak mekkora a hatótávolsága?
    Ha jól értelmezem a bombák pusztítására irányuló törekvést a játékban ha pl Stalingrad Winter pályán ahol ergo elég közel van olyan 9 tank ha mondjuk ebbe az formációba az O pontra bedobom kiviszi mind a 9et?

    X X X
    X O X
    X X X
  • Zero 7th
    #5566
    Font az, nem kiló, kilóban csak a fele. De azért 4x500kg is egész fasza.
  • Conqvistador
    #5565
    Azta ez komoly?
    16db 100as bomba és 4db 1000es amit elcipel?
    Ez aztán az OP gép :D
  • Conqvistador
    #5564
    Na ez hogy is van? :D
    Bírja a strapát?
  • Zero 7th
    #5563
    Kivéve ha van elég elszánt kamikaze. Trollkatában ülve még csak szavad sem lehet, hogy lerammolnak...
  • csonttika72
    #5562
    Most akkor mennyi is a Last Man Standing? Csak hogy érdemes-e kivárni és túlélni?
  • CptYossarian
    #5561
    Tier1-es orosz Catalinával 25-40k lion simán megvan körönként low-tier meccsekben, gyakorlatilag nemvizes ground strike mapeken a csapatod nyert ha van prémkata a kötelékben.
  • Belkar
    #5560
    Pont délelőtt történt meg velem... még szerencse hogy T1-es japán géppel voltam aminek 1000 alatt van javítása ha drágább géppel történik kicsit ideges lettem volna...
  • Para1
    #5559
    Tudom mert megvan:)
  • Zero 7th
    #5558
    Az az orosz T1-es Catalina. 400 forintért a legjobb beruházás a játékban.
  • Zero 7th
    #5557
    Egyszer nekem egy kisebb erdőből KIUGROTT egy fa és elkapott, le is zuhantam...
  • Conqvistador
    #5556
    Az elöbb T0-T1 es gépekkel mentem amire állítólag csak az 1es szintűekig engedik be a játékosokat beszambázott egy T3as Catalina szerencsére a mi oldalunkra és 50 vagyis Ötven szárazföldi célpontot kilőtt.
    Pontba nem kapott többet, mint az én 4 géplövésem de gondom pénzbe hatalmasat kaszálhatott. Ergo érdemes néha megpróbálkozni magasabb gépekel is 2-3as? Hátha betesz az alapszintre?
  • twi452
    #5555
    Na mentem egy kis arcade-ot jól megszopatott valami :D
    Gondoltam ölelem a hegyeket közelről ahogy régen is csináltam az egyik hajós pályán. Erre látom, hogy előugrik rajtam de inkább egy fél géppel mögöttem egy nagy fa és kidől..:) A gépem meg full fekete aztán széthullik persze.
    Másnál is vannak láthatatlan fák vagy csak nálam szarakodik valami?
  • Conqvistador
    #5554
    Nem csak te :D
    Van mikor az ember új belemerül az adott feladatba, hogy ... :D
  • twi452
    #5553
    Ha belegondolsz az jó esetben 4-5 kör egy egész óra alatt. Vagy csak én szoktam észrevenni, hogy nagyon elmegy az idő amikor nekiülök játszani aztán ilyeneken agyalok később? :D
  • Conqvistador
    #5552
    A T6os már kevésbé időigéynes nálam :D
    Jó 10-12 perc alatt tuti lenyomom :D
    5-10 tank és 2-4 repülő azt már ki is lőtték minden gépem de egy rakat xp-t hoz és 10ből 9szer +ba vagyok. (a szigetes pályákat utálom ahol csak hajók vannak.)
  • Glo
    #5551
    Hja, aki megteheti :D