38447
  • Amaymon
    #5710
    Arcade hétvége utána a német 109-eseknek szoktam letépni a szárnyát, még újra átszokok :)
  • CptYossarian
    #5709
    Orosz reserve-t is sikerült így berázatni, egyébként reális a nagy sebességnél fellépő rezonancia. Zero-mról meg leszaggattam a futóművet az imént HB-ban amikor véletlenül kioldottam.
  • Fulcrum11
    #5708
    A csajka nagysebességű tégla hibáját kb előtted 5 oldallal vitattuk meg. 550 körül lesz iranyithatatlan. A He 112-esek is így viselkednek.
    A süvítő szél effekt segít észben tartani, ha már nagyon fütyül, lassíts.
  • Conqvistador
    #5707
    Azt a mindenit :D
  • Belkar
    #5706
    A német technika csodája

  • Conqvistador
    #5705
    Az összes tankot nem sikerült még ott sem 30 tanknál járok eddig de ott 36 tank volt. És igen érdemes lenne 3k felett maradnom de valahogy lejjebb jövök mindig aztán idővel ki is lőnek :D
    türelmesebbnek kéne lenni nameg jobb szeretek zuhanó bombázni.


    Apropó felfedeztem egy bugot a játékban legalábbis nekem annak tűnik.
    A orosz t1es chaika irányíthatatlan. Amint eléri a 400km-t és sűlyledőben van képtelenség irányítani, rázkódik a szárny és belefóródika földbe bármit csinálnék vele.
  • vass17
    #5704
    Stalingrad winter szerintem nagyon jó, a Cataval gyakorlatilag lebombázhatod az összes tankot (ha nincs még egy a csapatban) és utána lehet menni vadászni is :)
    A nagy kedvencem Alpine Meadows, habár nem adja be olyan gyakran. Ott ha jól tudom 6 pillbox van, amit maximum a cataval lehet kiszedni, úgyhogy ott érdemes körözgetni 3500-4000 méteren, hogy ne zavarjanak közben.

    Néha megvan a lehetőség 40 feletti ground killt szerezni vele, olyan magasságban már hero bombert ad, ami elég szép xp :)
  • Glo
    #5703
    A valóságban is 7,92-esek meg egy 20mm-s volt rajta :)
  • Amaymon
    #5702
    Ez a fufu klán se semmi, nemrég még mid lvl gépeiket lőttem HB-n, most pedig majdnem 3db 20-as nemzete van.
  • Conqvistador
    #5701
    Tegnap volt egy nagyon szerencsétlen partink.
    3an voltunk haverok (végre ráértek) én gyorsabb géppel kezdtem véletlen mint akartam mondom a srác mögé megyek fedezem :D Egy pillanatra elmambultam és letörtem a szárnyát rögtön elzuhant én még vergődtem fél percet irányíthatalan géppel. 5perc múlva meg a másik két haver ütközött egymásnak amint egy ellenfelet próbáltak satuba fogni :D A meccs végén meg az egyikük összement mégegyszer egy szövetséges géppel. Már kínunkba röhögtünk.
  • Amaymon
    #5700
    Olyan nem. Csak mikor poénból rápöttyintett egyet unalomból a szélső motoromra és kilőtte. :))
  • bardocz
    #5699
    Miután kiszedtem egy ellenséget, beállt mögém egy fasz, és addig lőtt, amíg le nem szedett...Az azutáni meccsen meg egy csapattársam kapásból a kezdés után rammolt le, nyílegyenesen repültem előre, bejött mögém, és letörte a gép farkát. Persze a kérdésre, hogy ez mi a kurva isten volt, egyik sem válaszol.
  • Conqvistador
    #5698
    És volt már veled olyan, hogy egyértelműen szándékosan a saját csapattársad lőtt ki? De nem 1 lövés hanem egy olyan 1000töltényes sorozatot :D
  • Amaymon
    #5697
    Áh, sokszor meglenne a többségnek a <10, de mindig berobban a semmiből egy egy kis lószar gép és kikapja a killt. Egyszer beszóltam neki, mert mellém kanyarodott és belibegett 1 m-re tőlem, majdnem lerammolt. "Ember nem látsz a szemedtől? Minek jössz ide amikor 2-en lőjük oda menjél ahol szükség van rád."
  • Conqvistador
    #5696
    T0 -án 18-25 tank 2-5 gép az minek számít?
    Mert mondjuk rohadt jól fizet még ha nem is csúcs.
    Az elöbb 68 és 73 ezer liont dobott az elég jó a Yak 9T ára Crew felszereléssel megvolt.

    Apropó mért van az hogy ma cska a Rice terraces meg a Stalingrad és a winter verzióján kívül más páylát nem ad be T0 battléban?
    Ezt a 3at váltakoztatja már unalmas picit.
  • Belkar
    #5695
    Akkor már inkább az MG 151-et csinálnák meg normálisan.
  • CptYossarian
    #5694
    Vagyis MG 131-el, nna..
  • CptYossarian
    #5693
    Azért a Bf-109 G-2-nek igazán jót tenne a leírásában is szereplő 13mm-es MG 131-ből egy pár, ehhez képest a foskupak 7.92 MG 17 van rajta. Mondjuk bejövős hogy érezhetően erősebb a motorja a Friedrichnél, de szerintem sokat lökne az egész német választékon tier 10 közelében ha valóban fel lenne szerelve tisztességesen MG 17-el.
  • bardocz
    #5692
    Oh, sorry, ez az 1kill/flyout-ra igaz. Túlszájentifikáltam.
  • bardocz
    #5691
    Az 1kill/death csak akkor lehetne átlagos, ha minden meccs úgy érne véget, hogy mindkét csapat tagjait lelövik. Az meg nem lehetséges. Szájensz bicsíz.
  • SovereignXY
    #5690
    Logika szerint gy kéne. Gondolom van egy alap xp meg reward egy tankért, pillboxért stb. Erre rájön a reward bónusz agépről. Majd az *5 és annyit kapsz. így lenne a logikus.
  • SovereignXY
    #5689
    thx.
  • Belkar
    #5688
    5 halál/5 kill az szerintem átlagos 5/10 az már jó 5/20 az meg már pro
  • Amaymon
    #5687
    Na majd kiderül hamarosan :)
  • SovereignXY
    #5686
    Ha a reward bónuszra gondolsz kell neki. Sztem.
  • SovereignXY
    #5685
    Egyéb iránt mi számít jónak a csatában ha mondjuk lelősz emnnyit és menynivel? Mármint gondolom 5 kill sé 5 halál az nem éppen "jó" teljesítmény
  • Amaymon
    #5684
    És mi történik a +%X-al? A "normálisat" is szorozza?
  • CptYossarian
    #5683
    Akkor jár a "normális" mennyiség, előtte ötször annyit kapsz.
  • Conqvistador
    #5682
    Sőt ha már grafikus driver nem árt a legfrissebb DirectX 9 driver is neked, ki tudja miért szórakázik a géped a játékkal lehet azért.
  • Conqvistador
    #5681
    Na most még egyszer a biztonság kedvéért megkérdezem ha betelik az Xp csík ugye akkor is jár valamennyi % Xp a megtermeltből ugye csak jóval kevesebb?
  • Glo
    #5680
    Sztem frissíts grafikus drivert is.
  • Conqvistador
    #5679
    A grafikai részletességet vedd le nagyon. Minimum környékére talán az segít.
  • zsolti111
    #5678
    Miért fagy le a War Thunder elindítom elkezdi tölteni az első pályát és lefagy még játszani sem tudtam vele?.
    proci:3,00GHz
    Ram:2Gb
    videókártya:512mb
  • Amaymon
    #5677
    Egyedül a páncélzattal nem értek egyet. Papír az egész gép. Tűzerő is jó, ha talál(!) de sokkal pontatlanabb, mint a yak 9. Nem értek egyet a lent henteléssel 4-5 gépet nem lehet kikerülni. Max ha ott vannak a többiek is de úgy is necces. Mert elsőrendű célpont vagy.
  • Conqvistador
    #5676
    Annyi jót beszéltetek róla most már megveszem. :D
    Azt akkor HB re érdemes tartogatnom?
    A Yak-9 essel milyen közelről lőttök az ellenfélre?
  • rudii
    #5675
    Jojo akkor tehat. :D
    Olyan eros a motorja mint egy nemet gepnek. Olyan a sebbesege is. Olyan jol fordul mint egy japan. A tuzereje pedig igazi 2db ShVAKhoz melto. Pancelzata a FW,Ta-hoz hasonlitanam.
    A yak9 mit nem szed le 3-4 lovesvbol a 37mm-sel?! A nemet gepek valok BnZ keringozni golyafosnak hatha jon bombaza vagy lecsapni. LA-val nyugottan le lehet menni hentelni, de bnz-re is alkalmas. Jet elfogasra is alkalmas.

    Ezen tulajdonsagai altal tierjebe es korulotte az eggyik legjobb, ha nem a legjobb legcsavaros gep arcadeban.
  • Amaymon
    #5674
    Upsz ezt rudii-nak címeztem.
  • Amaymon
    #5673
    Akkor szerintem a yak 9 a legjobb, 3-4 lövéssel leszedi(em) az LA5 és LA7-et. Hibába jobbak a LA paraméterei. Annyival nem, hogy a legjobb vadásznak nevezzem. Hamarosan betelik a 9-es xp barja de bent hagyom, hogy nagyobb esélye legen a win-nek.
  • Conqvistador
    #5672
    Hát igen.

    Pilóta taktika és szerencse függő a dolog.
  • Amaymon
    #5671
    Nem ismerem azt a szót, hogy legjobb. :)
    Nagyon sok változótól függ éppen mi a jó.