38447
  • TomDantes
    #5790
    Ugyanolyan szánalmas hülye vagy mint eddig.
  • bardocz
    #5789
    A célkereszt felőlem ugrálhatna bármerre, de a kép ne rángatózzon.
  • SovereignXY
    #5788
    Hát... ezzel az a probléme, hogy a bombázást - esetemben minde képpen - kurvára nem zavarja. Ellenben vadásszal mikor ballra jobbra ugrál a célkerezst a robbanásoknak hála kurvára.
  • twi452
    #5787
    Nagyon király :D Kár, hogy nem tudtál beparkolni javításért :)
  • Ooorky
    #5786
    Catalina Rulzz (mocskos japók lelőtték a jobb szárnyamat, majd a nagy száguldástól leszakadt a bal is).
  • Belkar
    #5785
    Hát pedig ez nem lesz opcionális mert direkt azért van hogy nehezebb legyen lebombázni a jól védett területeket.
  • bardocz
    #5784
    Felőlem remeghetne a repülő, de a kép ne. töltőképernyő is első pár másodpercben villog, kifolyik a szemem tőle, kurva idegesítő.
  • SovereignXY
    #5783
    Ezzel nekem pl az a bajom, hogy az egész pályán rezeg a gép hiába van 88 kmre a legközelebbi AAA vagy rombló vagy tök midnegy. Ja! és a lövedékek is messze tőlem robbanak.
  • SovereignXY
    #5782
    Ó! akinek esetleg megvan a 12es yer megmondaná nékem az is repülő tégla mint a 11es? AR-2vel összehasonlítva őket legalább isd azok.
  • Glo
    #5781
    Nem lehet, az azért van mert a lökéshullám megdobja a gépedet.
  • simon7108
    #5780
    És van valami TS3 szerver ahol lehet csinálni szobát ismerősökkel?
  • csonttika72
    #5779
    Szerintem ez nem a wot fórum, de hogy odaillőt is írjak: ma nekem eddig 14:4 az arányom és nem vagyok prémium játékos, és az eltelt hét ilyen volt, eddig. De simán tudom tartani az 54%-os arányomat, és nem venném észre hogy előre lezsírozott csaták lennének, főleg hogy használok xvm-et. De inkább maradjunk a WT-nél.
  • bardocz
    #5778
    A képernyő rángatózását amikor lő az AAA ki lehet valahogy kapcsolni?
  • bgabor
    #5777
    Nem, mert 95%-uk TS3-on War Thunderezik az ismerőseivel.
  • Amaymon
    #5776
    Kezdődik a mai idegbaj több, mint 31k online... :)
  • bgabor
    #5775
    Tyű, négy hónap után az event okán mentem ma öt kört a World of Tanksal. Hát nem kellett volna, az a cucc még mindig ugyanakkora szar mint akkor volt.

    Ötből öt vereség, a szokásos WoT-os cinkelt játékmenet megint érvényesült. Bemegyek öt különböző csatába, és a gyenge/közepes/erős teljesítményű játékosok aránya, és a bevitt lövésekből a sebzők száma hogy-hogynem változatlan. És megmutatta tudását a jó szar rewardrendszer is, miszerint ha nem nyertek, gyakorlatilag nem kapsz semmit a részvételért. Öt csatáért adott kemény 1000 XP-t. Az meg hogy melyik csapat nyer és melyik veszít, előre le van zsírozva, mint látható.
    A régi, többéves hibák máig nincsenek kijavítva.

    Elavult, szánalmas játék, ami felett eljárt az idő. Sajnálom azokat, akik még mindig rá pazarolják az idejüket.
  • Amaymon
    #5774
    Illetve channel.
  • Amaymon
    #5773
    Nincs valami szoba csinálva hunoknak?
  • rudii
    #5772
    100 magyar player. De majd akk szortirozok letorlom akinek nagyon keves csata szama van vagy remlik, hogy ritkan latom fenn mar nem jatszik vele csak kiprobalta. :/
  • Amaymon
    #5771
    Túl sok barátod van :))
  • rudii
    #5770
    Barat lista egy nagy sz*r mar elnezest a kifejezesert. 100baratnal tobbet nem enged felvenni. -.-" Ez mekkora trogersag mar. Remelem ezen azert hamar javitani fognak. Pfff
  • SovereignXY
    #5769
    Más. Mi van ma az emberekkel? Vagy itt is hétvége a hétvége? 2 meccsel ezelőtt 2 team kill mert lövök ezek meg elém másznak. előző meccsen dettó bár ott csak 1 halott lett...
  • SovereignXY
    #5768
    Hm... jól látom, hogy a földi cél esetén legalább is a géptől is függ az xp menyisége? Alp xp és nema bónusz végett. Azért mondom/kérdezem hogy így van e, mert éppen most megvettem yer-2őt. 1 light tankért kaptam 1270 xp-t. És 35% a reward bónusz rá. 70% az sb-2kre de egy pillbox ad ennyi xp-t a 70%al.
  • Nohab
    #5767
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A komoly repülők között elég népszerű. Most vasárnaponként szoktunk csinálni egy dinamikus anyagháborút. Elég élvezetes tud lenni.
    Van sima dogfight pályák (itt az ai-k mellett 15-30-an szoktak játszani), Csatorna feletti dogfight pályák (bombázó ai-k mellett 60 ember se ritka), illetve ezek a komolyabb kampányok (~80 ember felszáll és védekeznek, támadnak a hét közben meghatározott terv alapján).

    Élet van benne, és 2014 tavaszáig biztos lesz. A játékra rájárt a rúd. A fejlesztés közben ki kellett dobni a motorját és újat kellett csinálni. A megjelenéskor tele volt hibával, de mára az igazán idegesítőket sikerült kijavítani. Most egy nem hivatalos banda dolgozik rajta.

    Ez egy relatíve jó összegzés. Csak annyit teszek hozzá, hogy a hangokat, akadásokat javították. Ez a legolcsóbb hely, amit találtam. 576-ban is volt egy ideig, de a rossz indulásnak hála nem rendeltek utána túl sok példányt.

    Ha van még kérdésed, akkor az #5757-ben adott SG-s topikba írjál, mert ott sokkal többen tudunk válaszolni. Nem mellesleg sokkal jártasabbak a repülésben, mint én.
  • Amaymon
    #5766
    *szerver
  • Amaymon
    #5765
    "A kérdésem arra irányul, hogy az Orosz gépek level vagy tier 9 fölött sokat veszítenek az előnyükből?"

    Nem veszít sokat. A játékoson és ellenfélen múlik ott már, hogy ki mit hoz ki a gépekből. Meg azon, hogy a szerven ne lag-oljon épp. Arra szuper érzékenyek a ruszki fighterek. Nem lehet folyamatos tűzzel rátartani, kompenzálni mint más gépekkel.

    MiG-et majd 3 hónap után sem szereztem meg. De nem vagyok "No Lifer" és egy időben húzom a németet is, az angolt is feltornásztam középszintig.
  • Conqvistador
    #5764
    A kérdésem arra irányul, hogy az Orosz gépek level vagy tier 9 fölött sokat veszítenek az előnyükből? Szeretném az Orosz ágat végig tolni.
    Nagyon kíváncsi vagyok a MIG ekre :D
  • stork13
    #5763
    Lehet, csak nem voltam képes megállni, összetörni meg nem akartam.
  • Conqvistador
    #5762
    Nekem már csinált olyat, hogy ha nagyon kis sebességnél landolsz az anyahajón és nem töröd darabokra a gépet ugyan úgy fél-1 perc alatt Crew függően megjavítja és a levegőből folytatod a játékot.
  • stork13
    #5761
    HB-n P-40-el levegőben kezdtem. Lőszer kifogyott, anyahajóra gép letesz, de nincs horog nem állt meg. Tovább repül és nézelődés volt a program.
    Ezek szerint össze kell törni a gépet az anyahajón aztán a levegőben kezdek?
    Horoghoz kell gomb vagy automatikus?
  • Amaymon
    #5760
    Az mennyire népszerű online? Van e benne többfajta pvp map, küldetés. Korszerű-e még a gém? Van róla valami részletes bemutató?
  • Tigristank88
    #5759
    Mi az a HB?
  • Belkar
    #5758
    Majd lesz valamikor de mondjuk túl sok szöveg nincs benne..
  • Nohab
    #5757
    Cliffs of Dover. Ott gépészkedhetsz kedvedre. Itt szívesen segítünk bármilyen kérdésben.
  • Tigristank88
    #5756
    Majd lesz magyar nyelv is? mert így nem sokat értek belőle
  • Amaymon
    #5755
    Lehetetlen megmondani mindenkinek más jön be, nekem az orosz mellett a német.
  • Amaymon
    #5754
    Csak az első missziókért, utána venni kell, nincs ingyen ebéd :)
  • Conqvistador
    #5753
    És utána?...
  • Amaymon
    #5752
    Orosz, amíg megtanulod a játékot. Mindegyik nemzetnek megvan az erőssége, de RUS a legkönnyebb level 9-ig.
  • Tigristank88
    #5751
    Itt kapunk ingyen goldot is?