38447
  • Amaymon
    #5630
    163 köpi a lövedéket, mint a meggymagot :)
  • bgabor
    #5629
    Nagyon komoly vagy hogy nem találod meg a bombázónézetet a játékban. Biztosan ez a megfelelő játék számodra?
  • Dragunow
    #5628
    hopp nem jó videó ezt akartam.
  • Dragunow
    #5627
    Akit érdekel.Jet front attack technika. 10-ből 6-7 alkalommal győztesen jössz ki a harcból. Érdemes megtanulni. A lényeg, hogy frontális támadásnál a kezdeti tüzelés után úgy csinálsz mintha kitérnél aztán hirtelen visszarántod és lelövöd. Komet-el könnyebb megcsinálni mert nagy sebességen is lehet rángatni a gépet. Ez egy stalingradi csata volt. Az utolsó bevágás a legjobb mert az egy Sabre double kill volt amit még nem csináltam előtte
  • CptYossarian
    #5626
    "V"-betű, vé mint vilmoskörte-pálinka. Lehet zoomolni is bombanézetben, de valóban csak annak a repülőnek van bombanézete aminek bombázópilótája is akad. Amúgy ha tolóerőből visszaveszel mondjuk 40-re akkor remekül lehet fordulni is bombázónézetben.
  • Amaymon
    #5625
    De van, csak arcadeban szeretem látni mi van körülöttem.
  • Belkar
    #5624
    Pe-2n ezek szerint nincs. Catalinán biztos hogy van.
  • Conqvistador
    #5623
    Asszem értem mit kell változtatnom az eddigiekhez képest :D
    Hiszen a Fighterek és Attackerek főven jók alacsonyan hisz gépkergetés közben a tankokat is lehet rakétázni bombázni szóval akkor ezzel csk annyia a dolgom fel magasra zuhanás bomba és vissza és ha még fezezete is kapok mellé akkor esetleg 2-3forduló is benne lehet :D
  • Amaymon
    #5622
    Nem használok arcadeban bombázó nézetet. Rázuhanok 4000-5000m-ről és gyorsan folyamatosan ingatom a gépet pitch up-down, amíg be nem áll. Szépen lassítom az ingatást amíg csont piros nem lesz a célkereszt és bomba 2x500 kiold. Energia szinte megmarad és vissza 4000 fölé. Onnan rögtön már mehetek is vissza dobni. Nem egy meccsen Pe2-vel kiszedtem az összes destroyer hajót, amíg a fighterek lent voltak!! Mondjuk ahhoz jó team kell. Mostanság elég jó a bombázni, alig találkozom jet-el.
  • Conqvistador
    #5621
    A Catalinan lesz olyan?
    A Pe2n nem siekrült lehet azon nincs is?
  • Belkar
    #5620
    Melyik gép? Mert zuhanó bombázókon nincs bomba nézet...
  • SovereignXY
    #5619
    Tud vki egy linket vmi táblázathoz ahol megvan mennyi xp kell az egyes szintekhez?
  • Conqvistador
    #5618
    Akkor segíts abban, hogy neked hogy működik a magasból bombázás.
    Hogy látsz rá a célra mondjuk 3000 méteren? Mert hiába van bombázóm és bombám is se az U gomb se az F7 semmivel nem változik hogy rálássak a célra.
  • Amaymon
    #5617
    Pe2-ig húzd ki, az 40% XP-t ad. 5 van belőle, ha betelne az XP bar van másik. Én egyet már kitoltam. Reload speedet 55 fölé húztam, mire vissza nyerem a magasságot 4000-5000 m, 30-40 mp fordulhat vissza újra dobálni. Olcsó és gyors bomber. Csak magas reloaddal hasznos, mert kevés bombát vihet.
  • Conqvistador
    #5616
    Nálam még nem sikerült belőni a bombázó nézetet. Sajnos csak alacsonyról tudok bombázni pl a Pe3 al is/se.
    De ha tényleg megéri akkor megpróbálkozom vele.
    Illetve ha csapatba megyünk és megkérem a haverokat hogy fedezzenek akkor gondolom akár a meccs megnyerését is elő tudnánk segíteni.
  • vass17
    #5615
    10-ből 10-szer eljutok ott a tankokig a Catalinával, attól nem kell félni.

    Általában kétféle taktikám van vele: ha gyenge földi célpontok vannak, vagy kevés, akkor lemegyek és alacsonyan bombázok, nyilván itt nem a túlélés a célom, általában max 1-szer töltök újra és rendszerint le kell szedd magadról a vadászokat, aztán már én is inkább átülök a vadászokba.

    A másik, amikor olyan pálya van, ahol akár 4-6 pillbox is van, akkor vigyázok a gépre, inkább felmegyek vele 3500-4000 méterre, ott nem sokan zavarnak és szép lassan mindent lebombázok, ilyenkor nem sietek átülni a vadászokba, mert nagyon sok pénzt hoz.
  • twi452
    #5614
    lol.. most látom hogy a po-2 nincs is már a fában xD Érdekes nálam ott áll a garázsban :)
    így nem szóltam, akkor sehogy :D
  • twi452
    #5613
    3 reserve + az 1es chaika + a 0-ás po-2 és kész is :)
  • Conqvistador
    #5612
    Azért ez egy elég nagy és amatőr hiba a játékban. Remélem kijavítják, több mint furcsa de mindegy.
  • bgabor
    #5611
    Sehogy. Nem kellett volna megvenni az ötödik slotot. A catalina megvásárlásával tudod csak helyrehozni.
  • Conqvistador
    #5610
    Még egy buta kérdés.

    Az Orosz ágon 5 gépem van a catalina még nics meg.
    De 0-1tieres gépekből csak 4 van. Hogy tudom az 5. gépet kivenni, hogy oda ne kerüljön semmi. Hiába teszem a research fülre ami a gépek közt kint van csak cserélni lehet másikra de üresen nem tudom hagyni a slotot.
  • bgabor
    #5609
    Hát az aztán nagyon valós képet adhat.

    Hellcatről meg annyit hogy Porton, ahol van elég célpont, úgy 25 földi killt szoktam vele csinálni egyetlen rárepüléssel. Bombákkal, rakétákkal, a landing craftokat meg géppuskával.
  • Conqvistador
    #5608
    Már hogyne lennének földi célpontok? :D
    A Catalinával egyész háztömböket bombáztam le, hogy lássam milyen hatékony :D
  • bgabor
    #5607
    Remekek az ágyúk rajta, nem vitás, de a jó ágyúknál azért több kell az üdvösséghez.
  • Conqvistador
    #5606
    Ez komoly. Mondjuk elég nagydarab erős gépnek tűnik a próba alapján :D
  • bgabor
    #5605
    "Hát nekem az a hellcat nagyon nem jött be Test Flight ba."

    Test Flightban nincsenek is földi célpontok, akkor mégis hogyan tesztelted le a Hellcatet ott? Lévén hogy alacsonytámadó gépről beszélünk bombákkal és rakétákkal, nem vadászgépről.(itt a játékban ugyanis nem vadászgép, a kanyarodáa miatt sem alkalmas arra a feladatra)

  • CptYossarian
    #5604
    Elér hát, simán. Pénzgyűjtésre 0-1 tierek közé tedd, azok közül semmi nem tudja leszedni csak ha percekig lövik a szárnyad.
  • CptYossarian
    #5603
    Asszem nagyon ideje feltennem végre azokat a videókat amiben a Stuka G-2 -vel alázok zsinórban bombert-fightert egyaránt. Sávszélesség kell hozzá meg ritmusérzék (railgun). Gustavokat, Kingcobrákat lőttem le vele, bármilyen bombert félbeszakít két lövés ha eltalálod. Ez az uccsó Stuka az ágban. Az első meg jó móka mert visít 400-tól :) Szeretem a Stukákat, ráadásul olcsó javítani, szóval használjátok, szerethető gép.
  • Conqvistador
    #5602
    Hát nekem az a hellcat nagyon nem jött be Test Flight ba.
    Sőt a Catalinán is gondolkozok erősen.
    Hatalmas pusztítást tud végezni de nagyon lassú és lomha.
    És ha nem ér el a célig akkor nem nyerő...
    Vagy szerintetek T0 szinten a PBY Catalina megfelelő sebességet tud elérni ahhoz, hogy elérjen mondjuk egy Stalingrad Winter pályán a tankokig eljusson?
  • bgabor
    #5601
    Hát a Ju-87 speciel nem prémium gép, de hogy semmire se jó, az tény.
  • Coral Springs
    #5600
    Van itt valaki aki használ Xfire -t ? A játék az Xfire főoldalán elérhető és jól láthatóan többen is játsszák, viszont a program kliense valamiért nálam nem érzékeli. Sőt a nem telepített játékok listájában sincs ott a War Thunder... valami ötlet ? Eléggé idegesít a dolog.
  • SovereignXY
    #5599
    First strike és final blow.
  • Amaymon
    #5598
    Én a JU-87 ágat nem értem mire való.
  • bgabor
    #5597
    Mission makerhez mi kell?
  • bgabor
    #5596
    Én is nemrég óta vagyok P-47D tulaj, és azt tudom tanácsolni, hogy a Hellcatet használjad helyette, én is azt teszem. Ugyanazt a feladatot csinálja, harmadakkora javítási költségért. Sokkal költséghatékonyabb gép, mint a Thunderbolt, és még az ellenfelei is gyengébbek. Újratöltési idejük ugyanannyi.

    P-47D Thunderbolt: 2 db 500 kg + 1 db 250 kg bomba, 10 rakéta, 8 géppuska, 9000 pénz javítás, Tier8on.

    F6F Hellcat: 2 db 500 kg bomba, 6 rakéta, 6 géppuska, 3000 pénz javítás, Tier6on.
  • bgabor
    #5595
    Érdemes lett volna rákérdezni itt a topikban vásárlás előtt. Sajnos sok olyan prémium gép van a játékban, amikre nem szabad pénzt költeni, ezért kell kérdezősködni.

    Kedvencem a prémium P-47D, ami egy alacsonytámadó gép felszerelhető bombák és rakéták nélkül..
  • Amaymon
    #5594
    HB-ra való masina, mert hiába lehet páncélzatot és golyóálló üveget felszerelni, akkor is nagyon papír és nem olcsó a javítás. A yak termelékenyebb. A jó kanyarodás minimum jár neki, mert iszonyat nehéz vele célozni. Egyetlen pozitívuma a kicsit jobb climb rate.
  • Conqvistador
    #5593
    La5-FN

    Ez aztán a jól manőverezhető gép :D

    Csak a leszállással vannak bajok, amikor a földön van eg ygép van valaki fékezőgomb? Fékszárny ki/be akármi? Mert túl sokági lassulnak le amúgy.
  • gstup
    #5592
    "ízlések és pofonok"("szerintem kurva szép")
  • SovereignXY
    #5591
    Hát... pl ha behúzok az enemy földi célok felé akkr ha tovább megyek az ellen bázisára jutok. Előbb utóbb meg kell fordulni akkor meg speedet veszít. ez az 1. a 2 meg ha német, ruszki rám ugrik a magasból akkor simán megy 600+al és elér.