38447
  • Conqvistador
    #5750
    Szia!

    Én is csak 1 hete játszom, nekem nagyon bejöttek az Orosz repülők.
    Nekem is Őket javasolták amikor kezdtem. Olcsók, jók...
  • Tigristank88
    #5749
    Sziasztok új vagyok még tudnátok tanácsot adni hogy melyik repülővel kezdjek?
  • Conqvistador
    #5748
    Vazze ez a Crew fejlesztés nagyon drága :D
    Elment több, mint 400.000 pénz csak arra, hogy a 4db Yak ot Basic ről Expert re emeljem. Többe kerül a kiképzés meg a fejlesztés, mint maga a gép :D
  • Amaymon
    #5747
    De mi lesz ha olyan könnyen kilőnek, mint HB-n? :)
    Ráadásul ott ember lesz a löveg/gépágyú mögött, nem AI.

    Nagyfater mesélte anno a tetőről végig nézte, ahogy egy a város felett felderítő stukát kilőnek gépágyúval.
  • twi452
    #5746
    Ez mindenhol így volt eddig is :D Ezért van a statisztika képernyőn a neve mellett, hogy elvesztett 1 gépet közben vígan játszik a javítottal :)
  • Glo
    #5745
    Nem volt az, én tuti arra gyűjteném a Lion hegyeket, hogy csak XP-t kelljen grindelni a hajókra/tankokra ha jönnek :)
  • Glo
    #5744
    Mekkora bugos ez a Guadalcanal map :)

    Megyek az A20-asommal, kidobom a bombaterhet, mondom egy Crash landingre jó vagyok az anyahajón. Oké, betöröm magam, kiírja h Press J to leave plane, de megjavítanak egy perc alatt, restart a levegőből, minden fasza. Kidobtam még 3 hajót, vergődök haza egy motorral, erre kiírja, hogy "Our team has lost all planes". WTF?? És vesztettünk..
  • Amaymon
    #5743
    Pénzük már lenne fejlesztésre. Rengetegen nem 3€-ért vesznek prémet a hétvégék miatt, hanem minden napra.
  • bgabor
    #5742
    Engem egyébként marhára zavar a peccsek ütemezése. Rengeteg repülőgép és új funkció van beígérve, aztán eközben meg azt látjuk, hogy kéthavonta jelennek meg a peccsek, és alig hoznak látható újítást. Következő peccsre van ígérve vagy három új gép, és másfél hónapja várunk rá. Aztán a végleges verzióban ígérnek több mint félezer gépet.

    Szerintem felesleges volt belengetni ennyire korán a flottát és a szárazföldi harcot.
  • Amaymon
    #5741
    bocs HB :)
  • Amaymon
    #5740
    Néha 2 váltakozik, de az tényleg kevés. Összességében pedig már elég sok térképrészlet van scriptelve. 1000%, hogy FRB-n balanszolás folyik (FM és EM model), talán azért tematikus milyen az aktuális map.
  • bgabor
    #5739
    *választana.
  • bgabor
    #5738
    Nem ártana ha egy kicsit jobban honorálnák a HB-beli tettekért a jutalmakat, hogy egyáltalán megérje bemenni HB-ba. Emellett ugyanúgy több mapnak kéne egyszerre futnia HB-ban, ahogy arcadeban is, aztán a gép véletlenszerűen változatna. Így hogy csak egy map van, nagyon monoton.
  • Conqvistador
    #5737
    Most hogy kivették az Oroszokat a HB ból és FRB be se látom Őket így nekem kiesik ez a lehetőség hsizen én az Ő xp jüket akarom tolni nem a Németet meg az Angolt.
    Nincs valami ígéret rá, hogy mind az 5 nemzettel eléreht lesz legalább a HB?
  • Amaymon
    #5736
    Megy majd 101 is csak legyenek jó magasak a crew skillek és álljon össze a cuccom. :)

    Joy-al hogy lehet vezérelni külön-külön az oldalkormányt és a flaps-ot, ez nem tiszta.
  • twi452
    #5735
    Játszana vele vagy kb 10 ember a mostani 100 helyett..:)
  • Amaymon
    #5734
    Kár hogy nem ilyen részletes az FRB.
  • f24sg
    #5733
    (leszállás után) "Bring your flaps up. .. BUT REMEBER the flaps, not your landing gear! 34:22
  • Conqvistador
    #5732
    Akit érdekel 28.902.000 Xp kell 0ról kijátszani egy nemzetet XP ben :D
  • Conqvistador
    #5731
    Igen van :D

    Ha Fraps al felveszed a játékot. Visszajátszásnál nagyon jól látsz mindent :D
  • Belkar
    #5730
    Én nem találtam ilyenre beállítást. Elég kezdetlegesek még a replayek sajna...
  • CptYossarian
    #5729
    Jóreggelt! Van arra valami módszer hogy az elmentett replayben lássam a sebességet-magasságot, szóval azt az interfészt amit ingame?
  • Ooorky
    #5728
    Így kell túlélni a csatát ^^
  • CptYossarian
    #5727
    Ajánlom mindenkinek aki szereti az Airacobrákat: http://www.youtube.com/watch?v=JwksKXoDALI
  • Conqvistador
    #5726
    Ez elég érdekes számítási mód:

    A csata előtt volt:
    Orosz 9es szint 468421Xp
    Totál 9es szint 717183xp

    Kaptam 15114et T2-T6 os meccsen
    Az orosz lett 483585 a külömbsége 15164 (+50xp eltérés)
    Totál lett 734507 a kölömbsége 17324 (+2190 eltérés)
    Én csak örülök, de miként számol?
  • CptYossarian
    #5725
    Lagzol. Én is lagzok. Ráadásul ma négyszer dobott ki a szerver HB-ből, persze minden alkalommal buktam a vasat. Most meg arcade-ból hajított ki, öröm. Ma már elég is az öldöklésből, jöhet a pia. :)
  • Conqvistador
    #5724
    Na srácok hogy is van ezzel a betelt Xp csíkkal?
    Csutkára Xp re pontosan beszámította a szerzett pontot.
    Már második alkalommal írom fel. Érdekes.
    Lehet T0-ánál nem számít? :D Az nem volna egy utolsó dolog...
  • Amaymon
    #5723
    Vak esetleg diszlexiás vagy miszerint nem tudod értelmezni mi az hogy irányszögből támadni?
  • Amaymon
    #5722
    "Erről ugatok. Ha motort lősz kigyullad a motor, ha eltrafálod a szárnyban a tartályt lerobban a szárny."

    Kár hogy nem tudom videora venni, ahogy pont ezt csinálom és el is találom. 3!!! teljes tár ment a gépre. Leírtam, hogy a bombázót mindig felületen próbálom lőni. Bár ha bele gondolok szinte mindent. (109-ektől beidegződött "rossz" szokás). És semmi baja nem lett. IAS-t azért vettem vissza hogy fent ugyanazon sebességgel menjek, majd rá tudjak zuhanni totálplánba.

    De olyan is volt, hogy kilőttem egyet azt yak 3-al, szintén bombert. Semmi baja gépemnek, majd egy perc múlva kiírja, hogy meglőtt és felrobbanok a levegőben. Nem, nem a hulló roncsai lőttek még tovább, ha valaki azt feltételezné. :)

    Szerintem megint az a probléma, mint dragunov rejtélyes videoján, hogy túlterhelt a szerver hétvégén, ami idegölő hibákat eredményez. 2 hónap alatt majd 3x annyi konkurens user növekedés.
  • Belkar
    #5721
    Indicated Air Speed légsebesség magyarul. Nem is tudtam hogy vannak olyan gépek amelyeken a levegőt magát lehet szabályozni
  • bgabor
    #5720
    Szerintem nagyon gáz, hogy a szájukba kell rágni, hogy ne a törzsét lőjék egy bombázónak, hanem a motorját. Minek játszik az ilyen repülős játékkal?

    Idejönnek, káromkodnak, szidják a játékot, és az első mondatukból kiderül hogy lövésük nincs az egészről...
  • CptYossarian
    #5719
    Erről ugatok. Ha motort lősz kigyullad a motor, ha eltrafálod a szárnyban a tartályt lerobban a szárny. Majd idővel publikálva lesznek a sérülékeny területek, pont mint abban a bizonyos harckocsisban. Addig lehet agyalni hogy hol érdemes lőni a gépeket.

    Váááratlan, meglepetés: motor, szárnytő, legénység.
  • CptYossarian
    #5718
    Talán mert a legszarabb pozíció ha hátulról lövöd a vízszintesen repülő gépet. Fentről-oldalról vagy fentről-követve próbáld, és ha már zoomolsz, motorra lőjj. Mit tudsz szétlőni hátulról? Például az ÉLÉT a szárnynak. Belátható hogy mekkora esély van erre, 3-400 méterről, vagy akár 100 méterről eltalálni egy - pl. B-sorozatú ameriokai bombázónál - max. fél méter vastag szárnyat. 1/10 minőségű célpont. Eközben a faroklövész mit csinál? Szétlövi a motorodat mert neki meg 10/10 minőségű célpontot nyújtasz. Nem basztatásból meg kioktatásból mondom, pláne nem azért mert pro vagyok (nem vagyok az), de Uraim, gondolkodjunk már mielőtt sírunk ha nem esik le a fránya ellen amiért ránézünk messziről. Köszönöm.
  • SovereignXY
    #5717
    ÖÖÖÖ mi lenne az az IAS?
  • Amaymon
    #5716
    Én ma 3(!) teljes tárat bele eresztettem egy bomberbe LA-val. Láttam hogy hullanak róla a darabok majdnem minden hitnél, de még critet se kapott, végül egy szembe jövő egy lövéssel kiütötte. Alulról, felülről, minden szögből próbáltam és nem hullott le. Még az IAS-t is vissza vettem, hogy teljes felületét célozhassam, mikor ráfordulok.
  • KakiSzaki
    #5715
    War Thunder magyar youtube csatorna
  • vass17
    #5714
    Ismerős a helyzet, valahogy engem is nyugisan követnek, gyakran domination-ben, mélyen a mi területünkön is megesik, ha jövök visszafele bombázásból, miközben ott köröznek felettünk a csapattársak...
    Sajnos a rutinosabbakat képtelenség lerázni, én folyamatosan kísérletezek mindenféle manőverrel, talán csak a lassítás az, ami néha még eredményre is vezet, nyilván olyan gépekről van itt szó, amit nem tudok lefordulni..
  • Susarc
    #5713
    azthiszem leteszem egy időre ,mert most nagyon felbaszott....Bf 109F-el 12!!!!!!!!!!!! találatom volt egy kibebaszott Orosz bombázóra arcadeban....ott mentem a seggében ZOOMOLVA LŐTTEM kifogyott a 20 milis a 2 12,7-es és még füstölni sem füstölt! közbe meg egy rövid sorozattal hátulról vmi yak kirobbantott....hátmiafaxomez?
  • Knabb
    #5712
    Mégmindíg kiborít, hogy én bárkiről letudom szedni ha rászáll valami genyó, de rólam valahogy senki...
  • vajakos21
    #5711
    Jó ez a KI49. Ha a vadászok is rájönnének hogy kisérni kéne még jobb lenne mindenkinek. Valaki (inkább több) mindig beül mögém. Eddig egyszer jött egy vadász és le is szedte a vadul tüzelő ellent.