993
A Viasat3 startégiai valóságshowja.
  • Breki33
    #73
    Levi-t se az eszéért szeretjük :-)
  • N o N a m e
    #72
    Azért szvsz Szöszinek köszönheti Zsömi, hogy kiesett. Ő mondta el Szandrának, hogy a magot fel kell bontani. Szerintem jövő héten Szöszinek vége, ha egy fiú megy be. Ha lány, akkor Kriszta a tuti kieső, mert Szandra odamegy Levi mellé, aki bent tartsa őt.
  • Breki33
    #71
    Ennek a szöszinek hogy tetszhet ez a majommal keresztezett fejű? :P
  • bippo
    #70
    Én ahogy láttam, Levi bárkivel, Szandra bárkivel, meg Niki is beindult. Mintha Jennyvel nyomult volna. Szóval izgi lesz.
  • paly90
    #69
    az biztos h lesz:D
    ma meg kell néznem megint mert szinte mindenki kavart mindenkivel, és nem tudtam követni:D
  • bippo
    #68
    Ja, a Nikol. Elég egyszerű lány. Alapból ezzel a névvel jól kiszúrtak vele a szülei :)

    Most értem a végére. Végre lesz anyag a heti 18+-ba :) Eddig nem nagyon volt.
  • paly90
    #67
    Szandra kapná de az a másik nagyon visszataszító
  • bippo
    #66
    Most nézem a tegnapi adást. Érdekesek az új lányok :)
  • N o N a m e
    #65
    sokan szerintem csak rajongók :)
  • bippo
    #64
    Van pár nyomi srác, aki még csak ezután fog bekerülni...
    Csajból viszont lesz még 1-2 jó :)
  • paly90
    #63
    pár emberke hiányzik..:(
  • N o N a m e
    #62
    Éden Party - Aqua World, március 25.


    Jó a Hotelen kívül is látni a játékosokat! :)
  • dragon11
    #61
    semmi gáz, velem is előfordult már nyugi.:)
  • CaviaR
    #60
    Baszki van benne valami. :D Fáradt voltam, azt hittem annyi a védettség h nem kell választani. :) Akkor Norbi csak simán megszívta.
  • dragon11
    #59
    Első körnél a srác be sem állt sehová.:)

    ne beszélj butaságot CaviaR.:)
  • CaviaR
    #58
    de az csak az első körre vonatkozott, volt utána közvetlenül egy másik, amin már nem volt védettsége
  • dragon11
    #57
    Te nem nézed elég alaposan a sorozatot.

    Gabinak olyan hatalom volt a kezében, hogy akihez Ő oda áll vele folytatja a játékot. Oda lehet állni a Gabi által választott lány mellé is, de akkor 100%os a kiesés, mert GABI VÉDETTSÉGET ÉLVEZETT.
  • CaviaR
    #56
    Kizárt, h Kata Gabit választotta volna Ádámmal szemben.
    Láttad amikor Norbi beállt Niki és Kristófhoz, még neki sem volt esélye, pedig ők nem olyan erős páros mint Kata-Ádám.

    Amúgy Norbi sztem nagy hülye volt, ha beáll Jennifer-Gabi mögé, Jennifer biztosan Norbit választja, Gabinak meg simán pápá. Erre beáll a második legerősebb pár mögé, aztán csodálkozik h kiesik...
  • bippo
    #55
    Adam nagy taktikus,engem kezd irritalni a stilusa. Most azert 'bekapcsolt nala is a szarasjelzo', hogy Gabi szo nelkul kiszorhatta volna. Amit talan meg is tett volna, ha o is kapott volna egy infocsomagot vagy 1-2napot, vagy Szoszi taktikai erzeket. Maskepp megfogalmazva: Szoszi kiszorta volna Adamot,ha ilyen adu van a kezeben.
    Istvan egyszeru gyerek volt,de szorakoztato. Sajnaltam,hogy igy felultettek.
  • dragon11
    #54
    Ez igaz, mindenképp jobb a felbontás. Viszont ha hagysz időt a gépnek hogy betöltse a kiválasztott videót nem fog szaggatni.:)
  • CaviaR
    #53
    Én inkább TV-ben nézem. Igaz h vannak a reklámok, meg kötött időben van, de jobb a felbontás és nem áll meg.
  • CaviaR
    #52
    Jah, Szöszi elég jól járt Tünde infóival, de ahhoz nagyon kevés lett volna, hogy Ádámot kilökje. Sztem ő a legerősebb játékos, mert értelmes, nem keveri az érzelmeket a játékba, és képes bárkit irányítani (pl Szöszi-Alíz-István kombó).

    Egyébként ez az István sosem volt nekem szimpi, de azért a végén már sajnáltam. Csórikámat nagyon átverték, ő meg azt hitte milyen nyeregben van.
  • dragon11
    #51
    :)

    már várom a hétfői részt.:D:D

    am ti inkább TVbe nézitek v szenvedtek inkább a viasat3 oldalán?:)
  • CaviaR
    #50
    Nincs ebben semmi spoiler, mert nem kamatyoltak. :) Sőt, úgy tudom még senki.

    Egyébként legyen az, hogy spoiler max a legújabb rész legyen, régebbieknél fölös.
  • dragon11
    #49
    11.rész SPOILER!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most nézem a 12.részt szal csak azt akarom kérdezni hogy a 11.részben Szöszi meg Alíz lefeküdtek vagy csak smároltak az ágyban?:D:D

    nyomorék viasat3 nem töltötte be a végét.:(

    [ÉDEN HOTEL]

    köszi a választ


    válaszoljatok plz :D:D
  • dragon11
    #48
    csak nekem bugol ez a tetves viasat3 szerver????????

    ha éppenséggel úgy gondolja és elkezd tölteni 49perces vidiből 43percig tölti be és utána megáll..

    vagy egyáltalán elkezdi és 5.percig bepuferreli aztán vége.

    csak gratulálni tudok nekik.
  • bippo
    #47
    Akkor bejött a tipp.
    Tünde is ott volt még másnap.

    (szerintem ha Gabi is kap olyan instrukciókat, mint Szöszi, akkor máshogy döntött volna, és talán ki merte volna tolni Ádámot)
  • Kiado
    #46
    Írták facebookon az édenesek, hogy nem aznap lett felvéve az interjú, hanem már a kiesése után.
  • dragon11
    #45
    mi a fene van a viasat3 szerverével?

    most nagyon lassú..
  • N o N a m e
    #44
    Neked legyen igazad! :)
  • bippo
    #43
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gyanítom, hogy csak rosszul vágták. Norbi végig inkább volt szakállas, mint borostás, lehet, hogy az említett borostás vágókép a búcsúzás utáni másnap készült.

    Ezek nem színészek. Nehéz lenne megrendezni, hogy ne legyen nagyon átlátszó.


  • N o N a m e
    #42
    Észrevettem valamit! Aki nem látta még a csütörtöki részt, ne olvassa tovább!

    SPOILER!

    KÉP 1

    KÉP 2

    KÉP 3

    Magyarázat:

    KÉP 1: "Nem is tudtam hozzá mit szólni. Kicsit lefagytam..." - Norbi, amikor Gábor beállt Jennifer mögé, Norbi kissé borostás.

    KÉP 2: Norbi frissen borotvált.

    KÉP 3: Norbi a kiesése utáni nyilatkozata, ismét frissen borotvált.


    Lehetséges, hogy csak én fújom fel az egészet, és csak vágási hiba történt, vagyis beszúrták Norbi "Nem is tudtam hozzá mit szólni. Kicsit lefagytam..." szövegét egy korábbi párválasztásról? Vagy netalán ez is meg lenne rendezve? Ha a második opció a valóság, akkor nagyot csalódtam a műsorban.
    Remélem értitek mire akartam kilyukadni, ti mit gondoltok?
  • ml85ml
    #41
    nah már megijedtem h nálam rossz vmi. de akkor letöltöm vmivel thx
  • bippo
    #40
    A honlapon lévő stream elég akadozós, és lassú is. Ezért inkább letöltöm (videostreamletöltő progival), és úgy nézem.
    Ha meg nem bírom megvárni a másnap este 8-at, akkor khm...
  • ml85ml
    #39
    Ti hol nézitek? nekem a tv kilőve, viasat3 honlapján meg 15 percnél nem tudom továbbnézni mert "befagy" 1459ig fasza aztán elkezdi előlről streamelni. a géppel nettel nincs gond mert youtube más online videos cucc működik viszont evvel a ÿÿÿÿÿÿ gondok vannak.. youtube on nincs fenn? vagy vhol máshol? próbáltam más böngészővel ie, chrome róka de nem jutok 15 percnél tovább, sőt 2x már kompletten le is fagyott a masinám mikor 15perc utántól akartam nézni....
  • Kiado
    #38
    Ez az István akkor tuskó... de legalább szórakoztató :D
  • bippo
    #37
    Szerintem is. Kevesebb a program, viszont sokkal több a taktikai elem, több a buli, és a szereplők is szemrevalóbbak :)
    Ja, és nincs szavazz,szavazz,szavazz, és napi 5x, hogy mit nyer a győztes. Igazából nem is tudom, mit lehet nyerni :)
  • Tikal #36
    Párszor már beelnéztem, de ez sokkal jobb mint a VV :D
  • N o N a m e
    #35
    A holnapi rész! MOST!
  • dragon11
    #34
    Egy ilyen jó sorozatnak ennyi látogatója van?

    nem hiszem el komolyan.. (: