993
A Viasat3 startégiai valóságshowja.
  • Hoz_Hun
    #233
    A Dánoknak sikerült. Mindkét pár kitartott: Paradise Danmark FINALE
    Ja, ilyen is van.
  • Hoz_Hun
    #232
    Ha Aliz ki nem vágja Nikit jó eséllyel nem is ők nyernek. Azt a kérdést a 25 millávalt meg ne emlegesd már föl, mert a kérdésben nem volt az a lehetőség benne, hogy együtt is megnyerhetik.
    Erre a "lovag" simán behazudta, hogy Ő nem adná ki Alizt 25 milláért.... Hát nem is! Kiadta 12,5 milláért!
    Akkor ki is hazudott nagyobbat?

    De legjobban az zavar, hogy ez undorító tett, azzal van meg ideologizálva, hogy mert Aliz milyen. Aliz lehet hogy olyan, Kristófról viszont tudjuk hogy egy patkány. A legnagyobb bajom vele, hogy egy álszent féreg. Végig pofázik az erkölcsről, becsületről aztán meg pufff. Ha egy görény legalább a sajtó szobába (és maga előtt) ismerje be. De ez a hitegetés, meg magyarázkodás... gyomorforgató.
  • Zeraa
    #231
    kb én is ezt próbáltam sugallni néhány üzivel lentebb
  • tutituti
    #230
  • Rash87
    #229
    Tnap engem is meglepett a döntése,aztán kicsit belegondolva a helyzetébe,meg h egy nappal korábban Alíz kiejtette Nikit úgy, hogy előtte egy hétig azt hangoztatva Kristófnak, hogy a Dani+Niki párossal akarja a döntőt. Aztán Pandórán egyértelműen megmnodta,hogy választani kell,h Kristóf v. 25 milla,akkor pénzt választja...
    Szóval ne csak nézz,láss is néha :))
  • retoucher
    #228
    +1
  • Hoz_Hun
    #227
    Kristóf egy rongy ember. Ehhez nem is lehet mit hozzáfűzni. Lehet itt jönni azzal, hogy biztos Alizi így-úgy, de a tény az hogy Kristóf tette meg... miután egy napig papolt a csajnak, hogy ki kell tartani egymás mellett még akkor is ha a pénzt felajánlják, stb, stb. Gerinctelenül hazudott a lánynak. Kisemmizte azt, aki az elejétől fogva benn volt, aki kitartott mellette, akivel egy szobában aludt, aki a partnere volt. Akivel együtt izgult és igen, akivel együtt örült mikor megnyerték a játékot. Azután gátlástalanul hátba döfte. Azt meg hogy Aliz mit tett volna, SOHA nem tudjuk meg. Amúgy szerintem végigvárta volna.

    Annak, hogy a végén Robi és Linda megkapta a fennmaradó összeget, nagyon örültem. A szememben ők az igazi nyertesek.
  • retoucher
    #226
    Semmit se ad nekik:

    Kristóf lakásra és a szüleire költi a 12 és fél milliós nyereményét

  • N o N a m e
    #225
    Elég fura vége lett... Kristóf helyében én is eldobtam volna a labdát, de vártam volna még vele 1-2 zsákot. Abszolút érthető volt, hogy eldobta, Aliz nem volt megbízható az előző napokban. Bár most Aliz nem akarta eldobni azt hiszem. Gratulálok Kristófnak is, meg Robiéknak is.
  • LoSA
    #224
    Itt látszik, hogy Ádám pl. mennyivel több emberileg, mint Kristóf! Ádám feláldozta magát Daniért, a barátjáért! Mert NEM minden a pénz!
  • tutituti
    #223
    Ebben teljesen igazat adok.Majdnem leköpdöstem a tévét mikor néztem.Később gondolkoztam el,hogy hát ez biza kemény játék.Fene tudja mi lett volna.
  • ugot2know
    #222
    attól függ mennyit ad a szövetség tagjainak
  • LoSA
    #221
    De ne feltételes módban beszéljünk, hogy mi lett volna, ha... Kristóf megtette, és ezáltal egy nulla ember a szememben.
  • Zeraa
    #220
    szóval én már nem tom h mit gondoljak
  • Zeraa
    #219
    bár ha belegondolunk Alíz tényleg kiszámíthatatlanul viselkedett pl akkor is mikor Nikit kiszavazta...mi a garancia h a köv összegnél nem ejtette volna le a labdát? erre nem vehetünk mérget...annyi lenne a különbség h most Alízt szapulnánk h mekkora ribi
  • LoSA
    #218
    Tudod, én azt mondom, hogy Kristófot nem ilyennek ismertük meg. Nem gondoltam volna, hogy 12 milla elég ahhoz, hogy "elk*rvuljon" és hogy egy fél ország utálta meg hirtelen.

    Nálam a gerinctelenség = Kristóffal innentől fogva!
  • Zeraa
    #217
    végig ő volt a kedvencem(Kristóf)....tudom h ez csak ismét egy kibebacott játék de akkor is akkorát csalódtam Kristófban,h amióta vége azóta nem térek magamhoz...és kb 3 percenként mondogatom h azt a mindenségit...oan Alekoszosan hmmmm
  • tutituti
    #216
    Hatalmas volt.Kristóf szégyelli magát de én is ezt tettem volna.Féltem volna hogy a másik leejti akármit mondd.
    A legnagyobb poén a végén amikor azt mondták, hogy sokat tanultak a játékból.Mit?Ne bízz senkiben és szúrj kést a másik hátába.:D:D:D
  • LoSA
    #215
    Gusztustalan sz*r ember ez a Kristóf! Kb egy fél ország utálta meg, de remélem, hogy megérte neki! Fúúj!
  • Louis Cyphre
    #214
    Nagy grat Kristófnak! Bár én egy kicsit vártam volna még a labda leejtésével.:)
    Szép volt!
  • Blanco308
    #213
    mekkora szar vol :s
    egész alatt játszotta a szentfazekat...hit becsület mint Lázár Laci ..aztán meg...áhhh csaj helyében fejberugtam volna ...
  • Zeraa
    #212
    leszakad az arcom Kristóf miatt
  • tutituti
    #211
    A viasat3-on az ismétlés bemutatója hatalmas.A spanyolosított neveken óriásit nevettem.
  • N o N a m e
    #210
    Vajon a kiesett játékosok fogják megszavazni a győztest?
  • tutituti
    #209
    Alig várom a holnapot.
  • Zeraa
    #208
    lol mekkora csavar xD
  • LoSA
    #207
    Spoilerbe nyugodtan beírhatnád... :)
  • Breki33
    #206
    nem írnám ki ide úgyis volt már vita abból is hogy a tévéadásban történteket meg mertük beszélni :)

    meglepetés lesz
  • LoSA
    #205
    És... tényleg nem a Linda esett ki! :) És mit beszélnek, hogy ki fog nyerni?
  • Breki33
    #204
    csak beszélik :P

    hamarosan kiderül igaz-e
  • Tomy Lee
    #203
    Engem se érdekel már mert én is Robinak drukkoltam amióta bennt volt:(
  • LoSA
    #202
    Mert te gondolom tudod, hogy ki fog kieni... ;)
  • Breki33
    #201
  • Breki33
    #200
    Ha most erre NEM-et írnék elárulnék vmit :-)
  • LoSA
    #199
    És a többiekről van meg a véleményed? :) Robi volt a legnagyobb taj! Én csíptem, mert nagy arc volt, de azért azt el kell ismerni... :)
  • Hoz_Hun
    #198
    Neki.
  • LoSA
    #197
    Robinak drukkoltál?
  • Hoz_Hun
    #196
    Kész. Elfogyott. Nincs akinek drukkoljak.
    Nem is írok többet, mert itt párakat vérig sértenék a véleményemmel. Majd megnézem ki nyert, de már nem érdekel tovább a műsor.
  • LoSA
    #195
    Hát az biztos... Bár szerintem ma Linda fog kiesni... :)
  • Tomy Lee
    #194
    Bizony.Úgy kell neki,megérdemli!!