993
A Viasat3 startégiai valóságshowja.
  • Breki33
    #193
    Na Niki most szúrta el
  • LoSA
    #192
    Kemény!
  • Breki33
    #191
  • Hoz_Hun
    #190
    Összeköltözik Éden Szandra és Éden Niki

    Sokáig nem tudta magát kivonni Szandra "hatása" alól Niki. :D
  • Zeraa
    #189
    túl egyszerű volt,én vártam vmi csavarra
  • paly90
    #188
    nem sok mindenről maradsz le, eddigi egyik legunalmasabb epizód volt
  • LoSA
    #187
    Akkor lehet, hogy meg se nézem, mert tegnap lemaradtam róla... :)
  • jointo
    #186
    áhh, lemaradtam:(
    valahol lesz még esély chatelni vele?
  • Hoz_Hun
    #185
    A meglepetés az volt, hogy nem volt meglepetés. :/
  • Breki33
    #184
  • Hoz_Hun
    #183
    Hát ez jó hír. :D
    Akkor lehet belenézek a mai adásba is. Én már leírtam Attilát, mert hát simán röpült volna egyébként. Így kapot egy hangyányi esélyt. Na nem mintha érdekelt volna, hogy benn marad-e. Robi maradjon.
  • Zeraa
    #182
    aham naon izgis lesz,senki sem állhat a párja mögé,szerintem Kristóf,Dani tuti biztonságban vannak,ők tutira párt cserélnek és nincs min aggódniuk,bár ha jól emlékszem egyszer Niki meg RObi megigérték egymásnak ha bajban vannak,segítenek egymáson...pff kiváncsi leszek h alakul,valszeg Attila/vagy hogy hívják/ fog kiesni
  • Breki33
    #181
    na lehet neki beszólni :-)

    Éden Hotel
    Ma délután 3-kor chat az Üzenőfalon Éden Szandrával!
  • Breki33
    #180
    szerintem is egyértelmű :)
  • Hoz_Hun
    #179
    Amúgy most az van, hogy kötelező párcserét írtak elő? Azaz igazság nem néztem teljes egészében ezt a részt (sem).
  • Hoz_Hun
    #178
    Már miért haragudnék. Az a te véleményed, nincs rám kényszerítve. :)
  • Hoz_Hun
    #177
    Ha Szandrára gondolsz, jó teste van. Kellett ebbe a műsorba mert érdekesebbé tette. Ettől még barátnőnek nem kéne.
    Ha egy lányt választhatnék az összes felhozatalból az egyértelműen Kriszta. Ha ő prosti, akkor vállalom. :)
  • Zeraa
    #176
    kitartok a véleményem mellett ne haragudj
  • Hoz_Hun
    #175
    Legintelligensebb?!? Ezt nem mondod komolyan. Biztos van jó tulajdonsága is, de az inteligencia tuti nem tartozik közéjük.
  • Zeraa
    #174
    és aki a prostit isteníti,annak az értékrendjével vmi nem oké,én kérek elnézést
  • Zeraa
    #173
    egyetértek,a legintelligensebb,legjobb fej a fiúk közül,nálam ő a befutó
  • Hoz_Hun
    #172
    Ezek nem az én szavaim, de teljesen egyetértek vele:
    "Kristóf maga a megtestesült képmutatás, undorító az, ahogyan hanyatt van esve magától. Dani egy egysejtű szintjén mozog. Hogy milyen ember is ő, hát "jó", igen. Míg Kristóf olvasni nem tud és szótagolva olvassa fel a leveleket, Dani így is beszél. Sajnálom, hogy ideáig jutott az oktatás. Én is csináltam bogaras viccet lányokkal, de akkor voltam tíz éves. Ez a két majom tízéves szinten áll agyilag, és lehet az érési folyamat le is zárult már életükben. Ebben igaza volt Szandrának, amikor a 32 éves "férfi" viselkedését szóba hozta."
    Forrás: Velvet fórum. Ja igen, tudom, szánalmas onnan idézni, de hirtelen nem találtam jobbat. Ettől a tartalommal még egyetértek. :)

    Én ugyan ennyire nem utálom Danit. Más körülmények között lehet szimpatikus is lenne. De Kristóff... pfff
  • LoSA
    #171
    Én nem értem, hogy Kristóffal mi baja van sok embernek?! :) Szerintem a legnagyobb arc, de komolyan!
  • Hoz_Hun
    #170

    Mondjuk, ahogy láttam, már olyan kevesen vannak, hogy már nem lehetett taktikázni.
    Azért remélem az a bunkó Kristóf kihullik. Danit se birom, de még mindig előbb nyerjen ő, mint az a suttyó. Ezek után annak a Robi nevü csávónak drukkolok. A csajoknál nekem tök nyolc ki nyer.
  • N o N a m e
    #169
    Nagyon nagy volt a mai Pandora! :)
  • Zeraa
    #168
    melegség öntötte el a szívemet h hazaküldték
  • LoSA
    #167
    Hál' Istennek, hogy hazaküldték!
  • Zeraa
    #166
    juhéjj most hazaküldik a tetves ribancot
  • Breki33
    #165
    de jól szívatják :-)
  • LoSA
    #164
    Ki kell Szandrát zárni, nagyon bízom benne, hogy eltakarodik a p*csába!
  • Breki33
    #163
    nem fog
  • N o N a m e
    #162
    Kell biza, mert szépen kavarja a dolgokat, csak nehogy nyerjen! :)
  • Hoz_Hun
    #161
    Ez nem volt semmi sem. Ezért biztos nem vágják ki. A verbális terrorért is bent maradhatott. Amúgy remélem is, hogy bennmarad. Kell oda ő. Hehehe.
  • LoSA
    #160
    Kifogják csapni, tuti!
  • Breki33
    #159
    lehet rá szavazni, hogy ki lesz az :-)
  • Zeraa
    #158
    én is ebben reménykedem h kivágják a gébe azt a ribancot
  • Breki33
    #157
    Andrea Sápi Nagyon remélem, hogy kizárják a büdös ribancot....
    22 perce · Tetszik · 2 ember
    Koletta Nagy tuti nem a kizárás,mert páronként távoznak a hotelből, és nem hiszem, h Attilát is hazaküldenék....:S:S:S
    22 perce · Tetszik
    Róka Pink Nem fogják kirakni szerintem,mert csinálja bent a parádét!Ha nem lenne,nézhetnénk ahogy a többiek szépen besegítik egymást a döntőbe!Félreértés ne essék,én is útálom,mint a sz*rt,de jól esik!!:DDD
    21 perce · Tetszik · 1 személy
    Varga Erika Bory és szerinted az őszinte volt Szandra részéről? Ennyire ne legyél már naiv.
    21 perce · Tetszik · 2 ember
    Balogh Barbara Olcsó lotyó olyat adnék Kristóf helyébe neki hogy megfeküdjön!
    20 perce · Tetszik · 3 ember
    Balogh Barbara Szandra nem érti a poént szánalmas...
    19 perce · Tetszik · 1 személy
    Balogh Barbara Irány haza!
    19 perce · Tetszik
    Renáta Lóska NEm lehet következmények nélkül csak úgy kezet emelni senkire, senkinek főleg egy ilyen kígyónak nem!
    19 perce · Tetszik · 3 ember
    Varga Erika Nyugodtan essen ki, majd csinálja a parádét Linda is, úgy is nagy volt eddig a szája.Pár nap múlva meg ő is repülhet. Jaj de szép lenne, ha Szandra miatt Attilát is kiraknák:)
  • Breki33
    #156
    úgyse fogják sajna ő a beépített szarkeverő

    de Kristófék hogy megszívatták :-))))))))
  • Breki33
    #155
  • Breki33
    #154
    ??