993
A Viasat3 startégiai valóságshowja.
  • LoSA
    #153
    És mit szóltok, hogy a mai adásban Szandra pofán fogja vágni Kristófot?! :) Kemény! Remélem, hogy kizárják a picsába! :)
  • LoSA
    #152
    Kriszta képén, amit betettél, még a tenger se látszódik, úgy agyon van PS-elve! :)
  • Breki33
    #151
    legyen a tiéd

    csak ne kelljen néznem, kiráz a hideg tőle mikor hátraköti a haját
    szerintem kicsit ízlésficamos akinek ő tetszik, de vigye :P
  • Breki33
    #150
    tudtam, hogy ez a válasz jön :-)

    mint írtam az egy talált kép de ő élőben is szebb mint az a majomfejű
  • LoSA
    #149
    Én nem mondtam, hogy Kriszta "csúnya" lenne, de nekem, mint nő, Szandra sokkal jobban bejön. :)
  • Hoz_Hun
    #148
    Amúgy igen, Kriszta nagyon szép nő. Engem egy kicsit zavart, hogy olyan hosszú a nyaka. De máskülönben teljesen rendben van és arcra ő tetszett a legjobban.
    Szandrának nagyon jó a teste. A fejével nincs bajom, kicsit olyan manó feje van, de nekem az bejön. :)
  • Hoz_Hun
    #147
  • LoSA
    #146
    Mert a #137-es képen Kriszta nincsen PSelve, ugye? :)
  • Breki33
    #145
    ez egy kifestett PS-elt kép messze nem néz ki így !

    Szandráról nekem bejövetelekor megvolt a véleményem nem a gecisége miatt majomfej :P
  • LoSA
    #144


    Én szerintem meg, messze a legjobb nő...
  • LoSA
    #143
    Kata fogai közé befért volna egy focilabda is. :)

    Szendráról sokan azért vannak ilyen rossz véleménnyel, mert nagyon g×ci a csaj! :) És Krisztának nem olyan anyajegye van, mint CC-nek. Hanem sokkl durvább, nem is ugyanott van, stb... ;) De hát tök mindegy, kinek a pap, kinek a papné! :)
  • Breki33
    #142
    Meg akit Kristóf kiejtett
  • N o N a m e
    #141
    Kata meg Jenni voltak a legszebbek a hotelben :P
  • Breki33
    #140
    Egyébként máshol tőlem teljesen függetlenül Pókmajomnak nevezik, nem véletlenül.

    És bár helyi miss is vékony orr is olyan buta hihetetlen, hogy meg lehet vezetni
  • Breki33
    #139
    amit a kereső kidobott képet róla közelről azt raktam be közben pedig láttam egy másikat véletlen pont Krisztáról.

    Hátrafogott hajjal még majomképűbb olyat kerestem.

    Az egy anyajegy és pl CC-ot részben ez tette világhírűvé.

    Szandra egy sima beépített szarkeverő kurva akit direkt tartanak bent egyébként simán kizúgna.
  • LoSA
    #138
    Jó, most ez így nem fair, hogy Krisztáról egy full jó képet teszel be, a Szandráról meg a legrosszabbat! Engem Krisztában volt valami zavaró, nem komáltam, külsőre se nagyon. Az a bibírcsók az arcán nekem nem éppen szexi. Szandra egy hatalmas gané nő, ugyanakkor nekem bejön nagyon. :)
  • Breki33
    #137
    Ő sokkal szebb

  • Breki33
    #136
    Ezt a fejet :P

  • Breki33
    #135
    hát a feje nagyon ronda
  • LoSA
    #134
    Azért NEM mondanám, hogy a Szandra csúnya! :) Nekem tetszik, de nagyon egy szemét nő!
  • Zeraa
    #133
    nem értek veled egyet,Linda nagyon rosszindulatú,Robi meg befolyásolható papucs szerűség
  • Tomy Lee
    #132
    Remélem Robi és párja lesznek a befutók,legjobb arcok bennt
  • Breki33
    #131
    egy ronda majomfejű keverős nő fogalmam sincs mit esznek rajta csak a műsorkészítők tartják bent
  • Hoz_Hun
    #130
    Én ritkán nézem, de azt remélem az a Szandra nyeri. Szemét vagyok? Mert úgy látom sokan utálják. :)
    Amúgy a Krisztát meg Levit sajnáltam csak. A többi karakter abszolút nem érdekel. Szandra még érdekes, mert jó ármány-furmány. Nélküle unalmas a műsor. :)
  • Zeraa
    #129
    hajrá Kristóf
  • LoSA
    #128
    Hajrá Kristóf!! Bár én a múlt heti párválasztót sem néztem, mert megtudtam, hogy Ádám kiesik. De majd akkor bepótlom...
  • N o N a m e
    #127
    "A legszebb pillanatok azok voltak, mikor Szandra üvöltötte az arcomba, hogy ő ..szással keresi a kenyerét, és ő ezt nem titkolja, mert ő nem egy olcsó lány... Tehát ezek azok a dolgok amire az ember igazán büszke lehet, én szánalmas vagyok, mert gyerekeket nevelek, tehát abszolút megértem, hogy ő magasabb rendűnek gondolja magát."

    Hajrá Kristóf!
  • Zeraa
    #126
    Nikit mihamarabb kikell takarítani,szegény Ádám jó nagy csalódás ez neki,meg nekünk is
  • Breki33
    #125
    Hülye majomfej megint kever
  • N o N a m e
    #124
    gőzöm nincs... meg nem is akarok utánaolvasni, bízom a rendezőkben, biztos jól oldják meg.
  • zsotesz
    #123
    De hogy fognak egyesével kiesni? Váratlan események során? Mint pl. ami most volt, vagy ahogy Jenny távozott?
  • N o N a m e
    #122
    Jó döntés volt Ádámtól. Már mondta korábban, hogy Daniért kiesne. Ha most nem teszi meg, mindenki ezzel támadta volna. Még 8 rész lesz, bent vannak 10-en, mostantól minden nap valaki ki kéne essen. Kristófnak szurkolok nagyon. Remélem Alizzal végigviszi most már, és nem fognak beleszólni a szerkesztők.
  • paly90
    #121
    pókmajom:D
    Szandra
    tényleg jöhetne spoilerbe vagy akár pmbe is:D
    Ádámnak meg hatalmas respect!!
  • LoSA
    #120
    Spoilerbe beírhatnád, hogy mit csicseregneka madarak? Mert én már úgyse nézem tovább... Majomfej? :) Az melyik?
  • Breki33
    #119
    Beszélik a városban a végeredményt lesznek itt még meglepetések :P

    majomfej is szív majd :P
  • LoSA
    #118
    Hát ezt én se gondoltam volna, hogy ilyet fog csinálni... Nagyon kemény! Sajnálom, hogy kiesett.... Én így már nem is fogom nézni, Dani olyan kis szerencsétlen. Nem lesznek képesek megnyerni a játékot, Kristóffal. Ádám volt az ész...
  • Louis Cyphre
    #117
    Jó nagy hülye volt most az Ádám. Csalódás!
  • LoSA
    #116
    Én szerintem Kristóf most meg fog menekülni... Legalábbis nagyon remélem.

    De hogy Niki mekkorát fordult?! Úristen! Hihetetlen!
  • Tomy Lee
    #115
    Kristóf?Bár pár napja most nem láttam történteket de úgy hallottam ő esélyes búcsuzni de ahogy ma elkezdem nézni tudok biztosabbat tippelni majd:-)
  • LoSA
    #114
    Szerintetek ki fog ma kiesni?! :)