1638
DC Universe MMORPG
  • foxxi
    #318
    felváltva tolom, mivel a nagy beharangozásokkal ellentétben tegnap egész napi ordibálással, 2 azaz 2! emberrel találkoztam. Ennél még a PvE is jobb. Főleg hogy nem vágnak le. Tegnap bemákoltam, 12 szinten jött egy kemény gyerek ( 13. ), és elkezdett quest közben aprítani. Csak azt feledte el hogy healer vagyok, igy stunolgatással, gránátozással nem tudott elmenekülni a fattya... majd rá 10 percre visszajöttek 3-an!!!! és nagy mellel levágtak ( jelzem ugy hogy egyikük 17es volt... ). Szal aszem ha nem változik semmi megyek vissza. Semmit se vesztettem, a karim pve-n még magasabb is
  • Spaceghost
    #317
    Én alapból nem szeretem a PVP-t. Wowban se pvp-tem sose. És amikor küldetést akarok csinálni engem senki se gankelgessen.... ezért jöttem el a pvp szerverről. Foxxi kár hogy átmentél pvp-re majd talán ott is felhúzok egy karaktert, de egyenlőre maradok reality lost-on.
  • foxxi
    #316
    Most már mindent megjegyez, csak a képméretet nem, de nem is izgat.

    Az annál inkább hogy a nagyszájuakat nem találom a szervren :)

    Néztem a Sentinel guildet is, de nem volt senki aki bevegyen. Peches napom van
  • CalebJoe
    #315
    nekem is ez volt amikor a játékban állítottam a dolgokat, de mióta kívül állítottam azóta benne is marad a beállítás
  • foxxi
    #314
    nem sok minden történt... mentettem és ugyanugy full képernyőn indul.. Mind1, az a fél perc még átálítom, nem halok bele
  • CalebJoe
    #313
    a launchpad-on options és ott nyomj a launch-ra és ott állítsd be a grafikát
  • foxxi
    #312
    Az miért lehet hogy ha elindítom a játékot akkor mindig elfeledi a grafikai beállításokat? Természetesen "rendszergazdaként" indítom. Win7 32bit alatt.

    Idegesítő
  • foxxi
    #311
    Átmentem, KisCsaj néven. Pls vegyetek már be, vagy fel vagy valami :)
  • Jockey
    #310
    amugy meg kb 1 het felhuzni a karit, szal annyira nem megerolteto...:p
  • Jockey
    #309
    persze hogy nem talaltok mert a legltobb maagyar hero oldalon van
    villain oldal mindig nepesebb es letszamban is tobben vannak, ami azert jo, mert van kit olni...:)
    legtobb magyar blood-n hero oldalon van, ha e ddig villaint kezdtetek akkor itt az ido megnezni hero oldalt, legalabb nem lesznek ismerosek a qek...:)
    amugy beleptem egy klanba tegnap ad hoc jelleggel a neve Sentinel, es lass csodat 2 magyar srac is volt benne...:)
    ha villain oldalra mentek talalkozunk a vagohidon, de en leszek koppenybe oltozve...:)
  • Anthrax
    #308
    Akkor kezdek én is Villain oldalon egy új karit , Norgi néven majd megtaláltok :P
  • sgyul
    #307
    Bloodstormon villain oldalon Gyul néven vagyok
    én is kiabáltam keresek magyarokat de nemsok válasz volt
  • foxxi
    #306
    Jöhetnek PM-be a nicknevek, vagy ha van liga akkor oda
  • foxxi
    #305
    Felmentem KisCsaj néven! Ordibálok hogy: magyarok, de semmi reakció :(
  • sgyul
    #304
    Gyere villain oldalra pvp szerverre mindjárt nemlesz unalmas
    Amúgymeg néha van egy kis gank de én azt tapasztaltam villain oldalon mintha többen lennénk mindig van ott valaki aki segít és herokat odabasszuk, gyertek bloodstorm pvpre
  • foxxi
    #303
    harmadjára is kezdejek új karaktert? nagyon unalmas már az eleje
  • Jockey
    #302
    hat, nekem tetszik...
    pont az a jatek, amivel ha felroam van akkor is tudok szorakozni...
    harcrendszer sztem tok jo, adrenalin pumpa, komborendszerek vannak, stb..
    itt minden uteshez kattintani kell, vagy spellekhez billt hasznalni, pvp sztem nagyon jo benne, valtozatos es kihivassal teli, folyamatosan tanulom...itt reagalnod kell az ellensegre, olyan mint egy sakkjatszama..

    http://forums.station.sony.com/dcuopc/posts/list.m?topic_id=9793


    http://forums.station.sony.com/dcuopc/posts/list.m?topic_id=9784


  • Jockey
    #301
    semmi ideg nincs benne...
    nekem 2 30as karim van ott es ha 7er legankeltek akkor sokat mondok..
    pve szervernek sztem itt semmi ertelme, de ti tudjatok..
  • Chris
    #300
    Milyen a játék? Nem egysíkú vagy túl arcade és ezért könnyen megunható?
    Írj már pár mondatot légyszi.
  • foxxi
    #299
    Egy kollégával már találkoztam :) És mesélte hogy megy a genk rendesen és Ő is inkább átjött PvE-re.. az AOC után nem hiányzik az ideg
  • Jockey
    #298
    miert nem jottok pvp szerverre? Blood-ra?vagyunk ott 4-5en es abszolute nem zavaro a fejlodesben sem..
  • foxxi
    #297
    KisCsaj nem jött be, maradt igy Foxxika ( eme néven találtok Reality Lost PVE szerveren Hero oldalon ). Már ketten vagyunk
  • Jabar
    #296
    Rendben, azért köszönöm.
  • sgyul
    #295
    úgytudom sima dobozoshoz sem jár budy key csak a collector edition dobozba van 1, egyébként megéri látatlanban is beleugrani ha másért nem én eszméletlen élveztem szintezést benne, jó a hangulata, története, és ahogynéztem max szinten elég casual barát
  • BoneDragon
    #294
  • Krinyo
    #293
    dobozoshoz jár budy key, ami nincs az országban
  • Jabar
    #292
    Sziasztok!

    Érdekesnek tűnik így az írásaitok alapján.
    Valaki tudna küldeni egy budy key-t esetleg, kipróbálnám szívesen (nem szeretnék még egy mmo-ba vakon bele fogni)?
    Előre is köszönöm!
  • Krinyo
    #291
    az armor statokban van különbség, függetlenül miylen módot használsz
  • Jockey
    #290
    hmm egy kerdes ami nem tiszta
    tudok fire/ma eseten 2 fele cuccot venni tier1 pvp-re: tank role-t es sima hero settet, mi a kulonbseg, es van e hatranya valamelyiknek?
    eddig tank role-s cuccolkat vettem, de nemtudom ugyanugy adja a e bonusokat ha sima hero mode-ban vagyok..
  • Jockey
    #289
    hmm kiprobaltam a nature/blast/bow spec utan egy tankot, fire/MA/2h speccel, annyira bejott, hogy mar lvl28 vagyok vele..
    MA-t csak ajanlani tudom jelenleg, nagylon egyszeruek a komboi, es a ranged (ami mellesleg block beaker) komboi nagyon gyorsak es szinten konnyen kivitelezhetoek, nagyon kellemes meglepetes volt...
    a fire agon meg van egy rakat heal visszatolto skillem is, nagyon hasznos plane pvp-be
    vegig tank mode-ba vagyok, es iconicbol is kitettem jopar bonust
  • sgyul
    #288
    február 22.-én jön a peccs ha jol értelmezem, peccs note:
    http://forums.station.sony.com/dcuopc/posts/list.m?topic_id=21071
  • foxxi
    #287
    KisCsaj néven vagyogatok ott
  • Spaceghost
    #286
    Reality Lost PVE szerveren Hero oldalon keresek magyarokat, ha esetleg van az szóljon :)
  • lolSL
    #285
    Zero Punctuation: DC Universe Online
  • sgyul
    #284
    controllernek + dmg van healer ellen, tanknak + dmg van controller ellen, és healernek + dmg van tank ellen ez a kő papír olló felállás pvpbe
  • sgyul
    #283
    elvileg amire teszel pontot fegyónál buffok azokat megkene adja több fegyóra is lehet pakolászni stackelnek, meg asszem 100 feat pont egy skillpont érdemes ezeket az acsi fele dolgokat megcsinálni
    máshogy a 80 skillpontnak nemsok értelme lenne vagy nemvágom
  • Since
    #282
    Érdekes...

    Most raktam egy skill pontot dual pistolra és nem adta meg a 45 restort. hogy működik ez pontosan??
  • Jockey
    #281
    jó kérdés, én a healer karimmal főképp a ice/fire speces csókáktól kapok a legdurvábban, a lentebbi 2 controllel powerek, ha jól tudom controlelnél az a jó, hogy mehetsz controler ágban simán, mert a kontroler ág nem ad mínuszt a sebzésedre...
    én gadgetet próbáltam eddig az is klassz +rifle-l, de dual pistollyal is jó, de sokan tolják martial-l, szal effektíve tök mind1 szerintem, amelyik tetszik..
  • micisnai
    #280
    egy dps, pvp karakternek e 2 közül meik a jobb power gadgets vagy mental?
  • s0n1c
    #279
    az csak attól függ, hogy featekkel mennyire tornázod fel a skillpontokat, 50 körül már érezhető a változás