1638
DC Universe MMORPG
  • drop
    #198
    pár kérdésem lenne hozzátok ha nem gond
    1 ha megveszem steamen akkor külön accot kell csinálni vagy onnan indítható és jelszó stb. ugyan az mint a steames?
    hogy kell beállítani hogy vonja a havidíjat a játék?
    szedi a steam 13gb az egész vagy tesz fel javítás még?
    köszönöm a választ előre is.
  • Krinyo
    #197
    Bloodstorm - hero
  • s0n1c
    #196
    Bloodstorm pvp server - Hero - Tessai
  • sgyul
    #195
    én Villain oldalon a Looking for Trouble pvp szerveren

    Zakkant vagy kopasz néven
  • Jockey
    #194
    melyik oldalon vagytok/vagy?
  • sgyul
    #193
    jaja de csak itt lattam ennyiért
  • BoneDragon
    #192
    Ez most komoly, hogy most 19.99?? Akkor nagyon megéri..
  • sgyul
    #191
    Srácok én baromira élvezem ezt a gamet ha valaki kicsit is szereti ezt a dc superhosos kepregenyes világot az oda lesz érte, filing nagyon ottvan grafika szép stb. Harcrendszer eleg jó ezzel a kombo alapu meg blokkolni szakitani kell harc stilussal nem a szokványos mmo nyomom az 1-2-3 gombot action baron. Van sok betegsége de még ezeket is nézve összhatas nagyon ottvan érdemes adni érte 6500 ft ot ennyiért meglehet venni innen: http://cjs-cdkeys.com/products/DC-Universe-Online-Digital-Download-Key-%252b-30-days-free-playtime.html
    én is innen vettem
  • s0n1c
    #190
    Nézd, nem azt mondom, hogy a világ legjobb ui-ja, a chat pl. lehetne user barátabb, de nekem nincs gondom vele.
  • Since
    #189
    És az UI az milyen? Tényleg olyan szörnyű?
  • s0n1c
    #188
    Nekem is 9800gtm van, open eventnél ahol 40-50 ember is van egyszerre képernyőn sincs semmi szaggatás, annyi, hogy vsyncet ki kell kapcsolni egyből menübe, mert az bugos és belassítja a gamet.
  • Since
    #187
    Én tartok a játéktól...Egy részt elég gyenge videókártyám van (9800GT), illetve az UI valahogy nem nyerte el tetszésemet, ahogy láttam összefolyik minden. Aztán lehet hogy tévedek, de így "láthatatlanba" nem szeretnék 10k-t kiadni. Majd ha lesz trial vagy hasonlók lehet meglesem.
  • micisnai
    #186
    én ugy hallottam nem is lesz kapható itthon vagy tévedek?
  • s0n1c
    #185
    Spec nekem ez a game az utóbbi 1-2 év gigameglepetése. Irányítással semmi gondom nincs, szerintem marha jó, igazi arcade feeling, 1-2 nap alatt meg lehet szokni és rájössz, hogy ehhez a játékhoz más irányítás nem is illik. A nagy nextgen mmozás közepette, ami az utóbbi években zajlik, nekem eddig ez hozta a legtöbb változatosságot. Igazából nem is értem, hogy a magyar community körében miért ilyen kevéssé ismert. A pvp zseniális, mind a world mind az instanceolt része. Nekem plusz pozitívum, hogy max szint 1-2 hét alatt megvan plusz t1-es pvp gear könnyen kiszedhető. lvl30-on pedig sok lehetőség van mind pve mind pvp terén tevékenykedni. S mivel a játék egyébként nem túl hardcore (nem kell millió birkát farmolni 1 szintért), én úgy vettem észre, hogy a community is inkább az "öregebb korosztályból" áll, ez megint egy pozitívum :). Ha szereted a képregényeket és a szinte 100% akció alapú pvp-t, ahol nem fog ownolni józsika, mert szénné farmolta magát, itt a helyed.

    Kipróbálni sajnos elég körülményes, mivel a dobozos verzió tudtommal itthon még nem kapható és sajnos csak ahhoz jár buddy key.
  • Krinyo
    #184
    Azt neked kell eldöntened hogy megéri-e vagy sem. Az irányítás egyszerűbb, de jobban is passzol ehhez a stílushoz, mivel ez egy hack & slash mmo.
  • micisnai
    #183
    szteam meg az mmo-k közül ennek van a legjobb irányíása még nem tapasztaltam de mint szuperhősös mmo kiválo irányítással rendelkezik
  • Jockey
    #182
    megeri ezt a jateklot megvenni megnezni?
    azt olvsom eleg ratyi az iranyitas keyb+egerrel..es nem tul fantaziadus az egesz
  • s0n1c
    #181
    Lehet, watchtower vagy hall of doom, attól függően, hogy hero vagy villain vagy.
  • Krinyo
    #180
    lehet
  • Since
    #179
    Lehet esetleg skill pontokat resetelni?
  • micisnai
    #178
    kössz :) az király
  • Krinyo
    #177
    nem kell elküldeniük semmit, a steamen belül automatikusan elérhetővé válik, ott meg is nézhető a key.
  • micisnai
    #176
    akinek megvan a dc u o és mondjuk steamrol rendelte meg annak hogyan érkezett meg kapott emailben egy linket vagy pedig elküldték?

    a másik meg h http://www.gametimezone.com/games/cards/dcuo_30_game_card.html
    erről az oldalról aki innen szedi a 30 napos havidijat az hogy jön meg emailben a kód vagy hogy?

    (külföldről és bankkártya fizetéssel?
  • s0n1c
    #175
    Úgy tudom egyelőre csak dobozos verzióhoz adnak buddy key-t, az pedig itthon még nem beszerezhető.
  • Fritz Von...
    #174
    Sziasztok!

    Van már ehhez a DC Universe-hez trial? A gugli kidobta ugyan a SOE buddy key program ablakát, de kulcsom nincs. Ha van valakinek előfizuja, és egy kulcsa, akkor tudna nekem adni?
    Vagy más megoldás nincs erre, hogy megnézzem?

    KöszI!
  • micisnai
    #173
    mondjuk mkb-nál mastercard dombornyomos azt lehet használni neten is?
  • s0n1c
    #172
    bármilyen webkártya, ami nem visa alapú
  • Krinyo
    #171
    dombornyomott mastercard
  • micisnai
    #170
    de akkor mien kártyát érdemes venni?
  • s0n1c
    #169
    visakat valamiért nem szereti a soe, nem sikerült vele fizetni a havidíjat

    ellenben steamen meg tudod vele venni a szoftvert, max prepaid kártyát veszel valamelyik webshoból
  • micisnai
    #168
    akkor tiszta, mkb visa internetkártyával lehet steamról rendelni és arról az oldalról havidijat fizetni rá?
  • s0n1c
    #167
    Nem kell egész treet kimaxolni, itt a power skillek nincsenek "direkt kapcsolatban" egymással. Max kombozni tudod őket.
  • s0n1c
    #166
    Amint elérhetővé válik a passzív skill, megkapod.
  • Snomag
    #165
    ahogy en latom tokmind1 mire rakod, igyis ugyis baromi tap leszel es minden ellenfel utalni fog :p
  • rodzsi
    #164
    Viszont még egy kérdés... Amit egyszerübb magyarul meg kérdezni :)
    Szoval vannak ugye a power fák.. ICE-nak ugye cry.. meg storm. A storm fán van olyan h ezt irja... Spacializing this tree grants +5% critical damage +25 health. NA most hány pontot kell egy fára elköltenem h ezt megkapjam? az összeset vagy?
  • rodzsi
    #163
    tudom, és meg is fogom tenni, de azért kérdezem itt is hátha tud valaki segiteni elsökézböl
  • CalebJoe
    #162
    ajánlom a hivatalos fórumot ott sok segítség adnak én is onnan néztem tippeket
  • rodzsi
    #161
    sziasztok.

    Lenne egy kérdésem. Van a DC-ben egy Ice karim, és ezzel kapcsolatba szeretnék kérdezni. DPS karit szeretnék, és meg szeretném kérdezni h milyen elosztásba legyenek a pontok..? Ki kell maxolni a Storm fát teljesen? és a többi 3pontot hova osszam el? vagy nem kell kimaxolni és akkor a maradékot hova meg ilyenek? :) Nekem eddig igy van a karim..
    Storm: Inescapable Storm - Arctic Gust - Bitter Winds - Wintry Tempest
    Blizzard
    Glacier Flash - Avalanche - Resonating Gale

    Iconic Powers: Heat Vision, Super Strengh, Weapons Expert, Tactical Genius, Wisdom of Solomon, Powerful Resistance, Intimiditus Gaze

    Aki tud segitsen köszönöm szépen elöre is
  • krisz073
    #160
    Tudom, hogy van youtube, de innen szeretnék olyantól kapni aki játszik is most vele.
  • micisnai
    #159
    youtube