1638
DC Universe MMORPG
  • foxxi
    #38
    Nos, kinek mi.. az mmorpg lényege az hogy több hónapra/évre megfogjon, hiszen a havidíjnak mi értelme lenne, ha 3 hét alatt végigviszed és utána csak a már megcsinált dolgokat ismételgeteg?. No de természetesen itt jön majd képbe a folyamatos tartalom kiegészítés stb.

    Kíváncsi leszek rá. Én se tartozom az 2 nap alatt max szintű akarok lenni, társaságba. Utálom is az ilyen hozzáállást, de annyit elmond a játékról a tény hogy pár nap alatt volt aki elérte az end game-et, hogy még van mit csiszolni. De természetesen minden kezdet ilyen, sose volt ez másképpen. Ezért se fikázom, csak rávilágítok hogy húzzonak bele Me még engem is érdekelhet a game.
  • Krinyo
    #37
    Én nem játszottam a CO-val, de azt tudom hogy engem egyáltalán nem érdekeltek az ilyen szuperhősös játékok, ez viszont megfogott. A max szintet azért nem lehet ilyen gyorsan elérni ha az ember normálisan, emberi mértékkel játszik, de az tény hogy nem kell hozzá több több hónap, ami szerintem pozitívum.
  • foxxi
    #36
    Nézem a folyamatosa gameplayeket és semmivel se különb, mint a CO. Sőt, baromi sok minden onnan köszönt vissza.. a sony alkotott egy baxott jó kopit. Grat :) És az enyhén jellemzi a játékot hogy a lvl 30at elérni kb 4-6 nap. Az pedig már az end game...

    A CO-t nyomtam 7 hónapig, és ráuntam.. főleg mert pofátlan volt a fizetés, de most hogy "ingyenes" lesz, visszanézek.

    Eme remeknek, pedig várom a trial lehetőségét.
  • rodzsi
    #35
    Meg szabad kérdezni h ki milyen Hős lett a világban? :) Tudom h a lehetöségek korlátlanok, de pár infot szeretnék gyüjteni a dolgokrol... :)
  • rodzsi
    #34
    sziasztok.
    érdeklödni szeretnék, h megvettem steam-en a game-et de valamiért nem indul el... a launchpad-nél állandoan leáll a prgram.. win7em van
  • byzhouse
    #33
    egyre több MMO-nál alkalmazzák ezt az "item mall" cuccot
  • BoneDragon
    #32
    Igen, nekünk is meg a fejlesztőknek is jobban megéri, ha free lesz az mmo. Amúgy tényleg jó a CO.
  • MarkBlade
    #31
    A játék pedig nagyon jó/CO/.És már 25.-től ingyenes lesz.Szerintem egyébként ez lesz az mmo-k jövője.
    A DC is érdekel kiváncsi leszek milyen.
  • Krinyo
    #30
    Nem véletlenül
  • wewi
    #29
    Infók a játékról.

    Nekem eddig tetszik, jó a harcrendszer, jók a questek és az insták. A pvp-hez nem volt még szerencsém, állítólag ott vannak problémák. Nagyon sok javítanivalóra szorul továbbá a chatrendszer.

    Január 25-től lesz elvileg trial lehetőség, úgyhogy akit érdekel, 2 hét múlva kipróbálhatja.
  • byzhouse
    #28
    champions online ingyenes lesz
  • Pluskast
    #27
    A videok alapján a játék mechanikája egy az egyben City of Heroes/Villians. 1 hét játék után dögunalom.
  • byzhouse
    #26
    45euro+15euro/month... nem éri meg vagy nincs havidíj? :D
  • lolSL
    #25
    D2D.co.uk 30 font - itt kijön 10ezer alatt.
  • CalebJoe
    #24
    gameplay

    http://www.youtube.com/watch?v=WI4Ym5BEVRo
  • Pyotr
    #23
  • karajjj
    #22
    hát ha meg akarod venni, akkor sokra mész vele, mert megveheted
  • peet69
    #21
    igen 45 euro
  • peet69
    #20
    Sokra megyek vele :<
  • Krinyo
    #19
    tuti?
  • Snomag
    #18
    Steamen keresztul meg lehet venni az tuti
  • peet69
    #17
    és ez MO-n már kapható ?
  • Krinyo
    #16
    -.-
  • Snomag
    #15
    de mondtad -.-
  • Krinyo
    #14
    Nem is mondtam hogy vedd meg. A youtube tele van videókkal, na meg ott van a dc universe wiki, és még számtalan fórum guidokkal.
  • byzhouse
    #13
    január 25. : ingyenes kipróbálás lehetőség
  • karajjj
    #12
    de nem fogom megvenni, ha semmi értelmes infót nem lehet megtudni a játékról
  • Krinyo
    #11
    A soe játékokra jellemző hogy irtózatosan szar a honlapjuk, ugyanúgy ahogyan pl a planetside-é. Ettől függetlenül a játék nagyon hangulatos és pörgős.
  • karajjj
    #10
    még a játék weboldala is egy hulladék
  • EnZsolt
    #9
    Ha az neked "nem normális"...

    Tény nyilván más a pc-s verzió, de kedvcsinálónak tökéletesen megfelelnek. Főleg a launch trailer.
  • lolSL
    #8
    van fent 3db ps3 video woooooo
  • EnZsolt
    #7
    gametrailers.com???
  • Pyotr
    #6
    Jó lenne valami free trial, mert nem szeretném a sokadik szart megvenni:p
    Meghát a lényeg ,hogy miből áll az end tartalom?
  • lolSL
    #5
    megjelenés előtt gyakorlatilag alig lehetett normális anyagot találni a neten
    most is csak pár stream van, youtubeon elvesznek a videok a sok spam szar között

    itt tolják páran
  • PeeTeR
    #4
    link, kep, video, basszus miert nem lehet normalis indito hozzaszolast kesziteni?
  • Narxis
    #3
    Igen.
  • XenHai
    #2
    Kint van már a game??
  • wewi
    #1
    Úgy láttam, hogy a PC verziónak nincs még témája.

    Szóval, kinek hogy tetszik a játék, vannak-e egyáltalán magyarok, és ha igen, melyik szerveren?