1638
DC Universe MMORPG
  • krisz073
    #158
    Nem keverem.
    A #6. hozzászólásba kérdezte valaki és a #13-ba írták, hogy 25-e.
    Egyébként ha valaki tud tehetne be pár képet, esetleg videót, hogy lássuk milyen is ez a csoda :D
  • lolSL
    #157
    aha
  • micisnai
    #156
    mkb alapu visa internet kártya is megfelelő ugye?
  • micisnai
    #155
    bátyám is mkb-s meg egyébként is a szomszédunk mkb-ba dolgozik, ugy hogy az mkb-ban kéne valami megoldást találni :/
  • Kreeder44
    #154
    Nem kevered a champions online-al?? mert az is szuperhősös és 25. től lett ingyenes az mmo... nézd meg azt is hátha bejön :)
  • krisz073
    #153
    Engem is érdekelne ez a free trialra, emlegettek itt Jan 25-e dátumot, de sajna én sehol nem találtam infót ezzel kapcsolatba. Megvétel előtt kipróbálnám én is, nem akarom látatlanba megvásárolni.
  • krisz073
    #152
    Én eddig vagy 6-8 MMO-t próbáltam, na egyikbe se találkoztam Pay-pal fizetési lehetőséggel.

  • MarkBlade
    #151
    Próbáld meg a Pay-pal -t. Ott nem számít hogy mennyi éves vagy. Bármelyik bankba bemész és tudsz rá fizetni /feltölteni/ pénzzel.
    És általában elfogadják mindnehol, nemtudom a DC-ben lehet e de szerintem igen.
  • Roró
    #150
    Na ez nem rossz. De csak az első évben ingyenes!
    SOK minden díjmentes:

    * Havi számlavezetési díj 0 Ft.
    * Havonta kétszer díjmentesen vehetsz fel készpénzt a számlához tartozó bankkártyával bármely belföldi bankautomatából.
    * Az első évben a CIBEZZ bankkártya díja 0 Ft. Két bankkártya közül is választhatsz:
    o CIBEZZ Visa Electron
    o CIBEZZ MasterCard Unembossed
    * Belföldi és bankon belüli CIB Internet Bankon megadott forintátutalási megbízás (eseti, illetve állandó megbízás) díjmentes.
    * Díjmentesen teljesítjük összes csoportos beszedési megbízásodat.
    * Díjmentes CIB Internetkártyát igényelhetsz, amellyel biztonságosan tudsz CD-t, könyvet, repülőjegyet vagy bármi mást vásárolni a neten!
    * A felnőtt számlához képest fele havidíjért igényelheted a CIB Mobilbank Számlafigyelő és Kártyafigyelő szolgáltatást, amely minden számládon, illetve kártyádon történt pénzmozgásról sms-üzenetet küld a mobilodra.
  • BoneDragon
    #149
    Mikortól van lehetőség free trialra?
  • krisz073
    #148
    Tessék 14-26 év közöttieknek Cib banknál.
    http://cib.hu/maganszemelyek/szolgaltatasok/szamlavezetes/start/index

    Igényelsz hozzá egy CIB Internetkártyát és ezzel minden MMO-t lehet fizetni.
  • Roró
    #147
    Na akkor leírom bővebben mivel nem sikerül megértened. Nem vagy 18 éves azaz nagykorú nem valószínű, hogy bármelyik banknál is fogsz tudni lakossági bankszámlát nyitni. A lakossági bankszámlát általában fizetés elutalásra/ csekk befizetés azaz automatikusan vonnak a szolgáltatók már ha a kuncsaft akarja és természetesen a bankszámlának meg az igényelt kártyának havi díja van amit minden hónapban a bank leemel a számládról. Szerintem a kort illetőleg így van és szülői engedéllyel sem fogsz tudni bankszámlát nyitni szerintem ez így van de akár tévedhetek is. A megoldás szólj a szüleidnek mit akarsz és az ő master vagy visa kártyájukról csináld.
  • micisnai
    #146
    16-17 éves vok és most fogok kötni februárban majd csak mivel nem játszottam még fizetős mmo-val csak wow tört ezért nem tom külföldről hogy kell ezt csinálni azért kérdezetem a tapasztaltabbakat mastercardos-sal viszont lehet külföldről netes tranzakciót kötni ugy tudom
  • Roró
    #145
    Szerintem te nem vagy 15-nél több :DDD. Ha bele trafáltam akkor nem fogsz bankszámlát kötni sehol. Dombor nyomottakból a 2 elterjedt kártya van master és a visa. Maistro fél dombornyomott nem lehet netes tranzakciót csinálni vele csak pay pal-on keresztül de ahhoz meg nem mind mmo ad lehetőséget. Ha valaki tranzakciót csinál mindig több pénz kell lenni a számlán mint az adott összeg mert az adót is bele kell kalkulálni dollárnál 1-2% szokott lenni. Eurónál nem tudom.
  • micisnai
    #144
    épp olyat akarok "dombornyomásos" master cardot :)
  • krisz073
    #143
    Hát az én tapasztalataim eddigi MMOK terén, hogy vagy egy dombornyomásos MasterCard vagy az adott bank webkártyája a jó.
  • micisnai
    #142
    egy. akinek megvan a játék és tudta magát regisztrálni annak mien kártyája van vagy ez mitől függ?
  • romeozor
    #141
    pl itt: http://www.gametimezone.com/games/cards/dcuo_30_game_card.html
  • micisnai
    #140
    most fokog február-ban mkb-nál számlát csinálni meg egy mastercardos kártyát talán azzal jó lesz de ha nem steamen hol tok vásárolni olyan kártyát hozzá?
  • bigbigle
    #139
    ezért kérdeztem meg mert én is néztem utána de semmi...
  • krisz073
    #138
    Én nem találtam róla infót, de valaki írta jó pár hozzászólással ezelőtt, hogy Jan 25.
  • bigbigle
    #137
    amúgy nem mától van az a próba hét vagy milyen amikor ingyen ki lehet próbálni?
  • romeozor
    #136
    Kapsz, de egy bankkártyát mindenképp regisztrálni kell a játékhoz. Ha nincs szerencséd és nem fogadja el akkor még kiadhatsz egy újabb $15-t egy 30 napos pre-payed kártyára.
  • micisnai
    #135
    de azért 30 napra kapok játék időt ha megveszem a játékot ugye? :O
  • romeozor
    #134
    A Steam egy digitális disztribúciós rendszer, nem küldenek semmit, neked kell letölteni tőlük. Feltöltőkártyát még nem láttam náluk.
  • micisnai
    #133
    oks kössz :) am az nekem is kéne az a key xD de majd maxcsinálok vivit :D
  • krisz073
    #132
    Szerintem csak linket kapsz a letöltéshez.
  • krisz073
    #131
    Ha megveszed és véletlen kapsz hozzá egy buddy key-e azt esetleg elkérném, hogy meglesem a gamet.
  • micisnai
    #130
    ha steamen megveszem mastercard kártyával akkor letölthetem vagy elküldenék dvd-vel együtt?

    és ha megvan akkor ugyanugy lehet ott venni 30 day kártyát is?
  • s0n1c
    #129
    -.-
  • Snomag
    #128
    te himihumi :D
  • s0n1c
    #127
    Dehogy, külön van. De ott is előfordulhat pc user :)
  • SmokeDT
    #126
    köszi az infót.

    A PS és PC ugyanazon a szerveren van? Azt hittem külön szerver kell a két platformnak...
  • s0n1c
    #125
    Nem tudok róla, hogy lenne magyar guild, esetleg kérdezd meg a ps forumban.
  • s0n1c
    #124
    Biztosíthatlak róla, hogy nem konzol átirat. Buddy key-t nem tudom adtak e hozzá (steamen vettem szal elvileg nem), de majd megnézem, ha hazaértem.
  • krisz073
    #123
    Sziasztok,

    Nincs véletlen valakinek egy felesleges buddy key-e? Meglesném a játékot, de nem akarom megvenni látatlanba. Kicsit félek ettől a PS3-rol való konvertálástól.
    Másik kérdésem pár napja írta egyik fórumtárs, ha jól tudom a 13 hozászolásba, hogy Jan 25-tol lesz ingyenes kipróbálási lehetőség. Erről van valahol bővebb infó esetleg?
  • SmokeDT
    #122
    sziasztok,

    érdekelne, hogy van-e magyar guild az EU szerveren Hero oldalon. Szívesen csatlakoznék.

    köszi
  • Snomag
    #121
    Korrekt review, bar 6pontnal talan tobbet erdemel.
  • Krinyo
    #120
    Egyik sem mmorpg.
  • darkling
    #119
    Eurogamer review