5366
Tomb Raider
  • lucifer9393
    #229
    ezzel arra akartam rámutatni, hogy korántsem olyan tökéletes, mint amilyennek harangozgatják... sőt, ezeből a képsorokból Uncharted hatása van nagyon. Attól függetlenül biztos, hogy beszerzem, mivel nagyon várom. Te még dolgozz még a szarkazmusodon...
  • MerlinW
    #228
    Így van nem tetszik a víz, ezért már biztos, hogy nem veszem meg... hiszen valószínűleg nem jó játék
  • lucifer9393
    #227
    a vidi alapján nem is olyan nagy szám, mint ahogy beharangozzák... a víz kifejezetten csúnyának tűnt benne....szóval lehet nem is kellett volna annyit halasztgatni rajta...
  • Fpocok
    #226
    Aki kitalálta a teaser traielrt... azt pofán kéne baszni egy szívlapáttal.
  • lucifer9393
    #225


    az új előzetes előzetese :D
  • grebber
    #224
    2005-höz képest biztos :D
  • Ironman2
    #223
    Ez már next-gen graphics lesz?
  • lucifer9393
    #222
    Azért látni, hogy sokat haladtak az első screenshotok óta. Azt viszont nem értem, hogy a múltkor hozták nyilvánosságra, hogy elérték az Alpha stádiumot. Azt hittem, onnantól kezdve már csak polírozgatás az egész... ezek szerint még van mit "polírozgatni".

    Ez meg tuti megint a játék elejéből egy screenshot, így szerzi meg az íjat... miylen szépen megmaradt azon a hullán
  • Fpocok
    #221
    Annyira nem vártam, de azért szomorú. Kiváncsi lettem volna, mit hoznak ki.
  • grebber
    #220
    Hát ja év végéig nem gyenge felhozatal jön.
    Csak hogy párat említsek:

    Ghost Recon Future Soldier , Borderlands 2 ,Resident Evil 6, Call of Duty: Black Ops II ,Darksiders II ,Far Cry 3 ,Medal of Honor Warfighter ,Spec Ops: The Line ,Dishonored,Sleeping Dogs ,Hitman Absolution,Assassins Creed 3,Sniper: Ghost Warrior 2,
  • Prince23
    #219
    Nagyon erős lesz az idei év vége :S
  • grebber
    #218
    "A közelgő E3-ra mega látványos bemutatót ígérnek a játékból."

  • lucifer9393
    #217
    Ettől rosszabb hír nem is várhatott volna engem :/ És itt van, tessék, beigazolódott, amitől mindenki félt... nagy csalódás ez számomra... karácsonykor már toltam volna szivesen :/
  • janihunk
    #216
    Én nagyon szomorú vagyok. Nagyon vártam már.
  • Ironman2
    #215
    Felőlem.Csak jó legyen,és ne bugos
  • Ironman2
    #214
    Szomorú hir:

    Csak jövőre jön a játék.Fél évet csúszni fog
  • Prince23
    #213
    Gondolom steambuzi, mint mi :D
  • MerlinW
    #212
    Ööö mi köze Valve-nak a TR-hez?:)
  • Optimus Prime
    #211
    Az Valve ide szerint jövő év tavasza lenne. :P
  • MerlinW
    #210
    Release date: Q3 2012. Tehát ősz eleje.
  • lucifer9393
    #209
    Szar kampányuk van az tuti, de én még reménykedek...
  • Prince23
    #208
    Jövő év tavaszára gondolsz? :D én arra most már :S
  • mester1987
    #207
    Szerintem ez a jövő évi termés lesz.
  • janihunk
    #206
    Na ugye? Azért így elhagyni ezt a játékot. Remélem az E3 ig nem akarnak várni.
  • Zomil
    #205
    hát ha nem veszem észre, h irtak ebbe a topicba el is felejtem, h ez a játék is idén jön ki :D
  • janihunk
    #204
    Nem nagyon van mozgás.....
  • MerlinW
    #203
    Nem tudni, de az biztos, hogy ő örökölte az észt a családban:)
  • lucifer9393
    #202
    Milyen rokonságban áll Kiszel Tündével vajon?
  • Fpocok
    #201
  • Prince23
    #200
    Na végre valami törődés a játék kapcsán :D Sexy interjú


  • lucifer9393
    #199
    Ja, annak idején milyen élvezet volt nézni egy cutscene-t...most már olyan mintha abban játszanál :)
  • sublimaze
    #198
    Azért már manapság nincsenek olyan ordítóan nagy különbségek a render és ingame képek között mint mondjuk az első tomb raider idején volt... :) Az "alacsonyabb"(mert alacsonynak azért nem nevezném) policount-ért bőven kárpótol a ma már nem csak diffúzból és egy fényforrásból álló textúra... :D
  • lucifer9393
    #197
    csináld :)
  • lucifer9393
    #196
    arról még nincs renderelt közeli kép de nem rossz ötlet :D
  • Maximus4
    #195
    Ha gondoljátok berakom bannernak a képet,de egy kicsit nagy a mérete.Lekicsinyítem ha kell.
  • wedge31
    #194
    " de hisz az arcát úgy is kevésszer lehet látni " -egyetértek a bannerbe inkább a seggét tegyétek be ugy is azt fogjuk nézni...
  • lucifer9393
    #193
    Szép, csak tegye be valaki... én ilyenekhez nem értek, sosem szerkesztettem még topikot.

    Hát persze, a játékban különbözni fog, mnit ez a renderelt arc, de hisz az arcát úgy is kevésszer lehet látni...Nekem viszont az is tetszetős....hasonlít az előzőkre :)
  • machinarium
    #192
    Amúgy a játékban sztem közel sem hasonlít az arca a highpoly renderelt változathoz, pedig ez a Lara elég jól el lett találva. Tipikus beauty, csak mocskosan :)
  • machinarium
    #191
    Na tessék, itt már világosabb az orcája


  • lucifer9393
    #190
    Nem lesz ferdeszemű, remélhetőleg.... majd az E3-mon virít teljes pompájában....Olvastam, hogy a haján még sokat dolgoztak. Remélem lesz kb. olyan, mint az Alice: Madness returnsben volt Alicenak... Nézzetek meg pár videót ha nem ismeritek, mert oylan szép hair physicset még játékban nem láttam :)