5366
Tomb Raider
  • grebber
    #1
    Square Enic bejelentett az új Tomb Raider játékát , ami a korábbi találgatásoknak megfelelően a csinos régésznő karrierje legelejének történetét vázolja majd elénk.

    A kiadó ígérete szerint a Tomb Raiderben mindent elfelejtünk, amit eddig tudtunk Laráról. Látjuk majd a fiatal, tapasztalatlan és átlagos lányt, aki rájön; meddig kell elmennie, hogy életben maradjon. A komplett leleplezésre a GameInformer megjelenéséig várnunk kell, de bejönni látszó találgatásainkat érdemes lesz addig átfutni párszor. A fejlesztést a témában már járatos Crystal Dynamics végzi, a játék címe pedig minden sorszám vagy toldalék nélkül egyszerűen Tomb Raider.

    info: Gamestar

    Képek
  • Maxtreme
    #2
    A második kép már már fotorealisztikus

    Aúgy jöhet, várjuk szeretettel
    Ahogy nézem ez is "az előzmények" történetvezetésen fog alapulni. De nem baj az.
  • grebber
    #3
    Most már végre végig kellene vinni valamelyik előző részt is nekem!
  • Zomil
    #4
    Ez nem elözmény lesz, teljesen kitörlik az eddigi történetet és egy ujak kezdenek el, reboot-olják a sorozatot...
    kapja be a Crystal Dynamics, ahelyett, h nem piszkálnák a történetet, ezt is reboot-olják, mert az a menö...szánalmas...
  • Zomil
    #5
    Ráadásul a 2. kép ami linkelve van hülyeség, mert azt mondták a fejlesztök, h az eddigiekkel ellentétben nem lesz hivatalos Lara modell, ami ismét egy csodálatos változtatás, eddig minden résznek volt egy hivatalos modellje, de most már az sem lesz...
    Kár h csak elbasszák az egész sorozatot, h minél többen vegyék, mert most erre van igény.
  • Evoluti0N
    #6
    Sztem felesleges egy játékot fikázni, ameddig meg se jelent. Sőt! Nem hogy meg se jelent, de még gameplay-t se belőle.
  • Evoluti0N
    #7
    Öhm, akarom mondani: még gameplay-t se láttunk belőle.
  • Voyager5
    #8
    Szvsz ezt a sorozatot a 2.-nal le kellett volna zarni. Az volt a legjobb, a tobbi nekem mar csak rokabornyuzasnak tunt.
  • Reg5
    #9
    Ezért szerintem egyedül a kiadót lehet hibáztatni.
  • Zomil
    #10
    Pedig a 4. volt a legjobb rész :)
    Azzal a cliffhanger-el kellett volna bejefezni az volt a tökéletes lezárás :)
  • Zomil
    #11
    Nem magát a játékot szidom, hanem a helyzetet, h reboot-olni kell egy olyan történetet amivel semmi gond nem volt
  • SZilaJMaGGoT
    #12
    Szerintem ha kellőképp újragondolják az egészet, akkor nem lesz nehéz felülmúlni az eredeti sorozatot... :) Bocs fanként ez a vélemény gondolom elfogadhatatlan(nem is akarom, hogy te is így gondold), sőt nekem is nagy élmények voltak annak idején ezek a játékok, de ha új lara croft játékot akarnak annak tényleg reboot kell... Annyira meg már megfakultak az emlékeim, hogy a régiektől elvonatkoztathassak.
  • Ironman2
    #13
    Megelőztél!
  • Ironman2
    #14
    Azért a grafikája odavág rendesen.Ezek már lehet hogy élő szereplőkről lettek lemásolva?
  • Evoluti0N
    #15
    Tényleg jól néz ki. És végre emberi arca van Larának, nem olyan babaarca, mint amilyen pl. az Underworld-ben is volt.
  • lucifer9393
    #16
    Nekem mondjuk az arcával semmi gond nem volt. Kellően idősre csinálták (mármint olyan 40-es éveihez képest) kellően határozott volt, jól leolvasható érzelmekkel. :)

    Attól viszont féltem az első hivatalos képet elnézve a rebootból, hogy szopósabb szájú lesz mint eddig, de aztán megláttam az új képeket, és elöntött a deja vu, hogy bizony nem szabták át teljesen, csak kis ráncfelvarrást végeztek rajta. :)
  • SZilaJMaGGoT
    #17
    A haja viszont elég műanyag a játék grafijához képest... :S
  • lucifer9393
    #18
    Ja, eddig játékban szép hajat ritkán leeht látni. mondjuk Tekken 6-ban Lilinek szépen száll. DOA-s lányoknak is van physics a hajukon, csak ott zsiros csombókokban lóg :D
  • MerlinW
    #19
    Egyik kép sem ingame.. mind "festett" artwork, nem a játék "grafikája". Ez elég nyilvánvaló:)
  • Evoluti0N
    #20
    Az első hozzászólás linkjében van néhány kép, ami igencsak ingame képnek néz ki.
  • lucifer9393
    #21
    hát sztem is mit haluzálnak itt artworkről :D
  • Casillas
    #22
    Szerintem az ilyen szögletes képek aligha artworkök.
  • Zomil
    #23
    Pedig ezek in-game képek kivéve 1-2-öt(pl. a csákányos már artwork)
  • Ironman2
    #24
    Ma már ezt nem nehéz megvalósitani.Mafia 2,vagy Just Cause 2,Call of duty Black ops,stb.Hosszú a lista.Mindegyik játékban már élethű modellek vannak,és ezeket csak fokozni lehet.
  • Ironman2
    #25
    Mellesleg én a beigért Multiplayerre lennék kiváncsi.Vagy az csak a Lara croftban volt? Amit most kiadtak izometrikus ugra-bugra.
  • SZilaJMaGGoT
    #26
    Nem épp a fizikás részére gondolok, hogy milyen szépen száll stb, az inkább mozgás közben látszana. Egyszerűen csúnya, pedig már 6-7 éve nem nagy kunszt szép hajakat produkálni a játékokban... :/
  • Sadist
    #27
    Az Anniversary nagyon nem volt az. Azt a részt kiválóan összerakták.
  • Zomil
    #28
    mivel az 1. rész remake-je igy nem volt nehéz összerakni :D
  • DanielT
    #29
    Új játékmechanika, új grafikai stílus, minden új lesz és rá is fér, mert már nemigen volt hova fejleszteni a meglévő formulát, aminek finoman szólva is hullámzó volt a minősége.

  • Zokni
    #30
    Jah, erre a képre még az LT/RT gomb nyomkodását is ráartwörkölték. :)
  • lucifer9393
    #31
    Lehet, hogy nem lesz annyira vészes a játék során, úgyis máshová terelődik a figyelem értelemszerűen :D :d
    Ami viszont zavar engem a képek alapján, az a víz: Az unrealban szebb víz volt anno, a kép alapján viszont elég béna.
  • Sadist
    #32
    Egy játék nem csak sztoriból áll...
    Nem tudom vágod-e, hogy a két játék között kerek 10 év telt el. Ez alatt az idő alatt a technika elég sokat fejlődött, úgyhogy nulláról kellett újraírniuk az egészet. Ami adott volt, az csak egy sztori, azzal még nem lehet eladni egy játékot, ahhoz sokkal több kell.
  • grebber
    #33
    Gamekapocs előzetes!
  • lucifer9393
    #34
    Wow, kösz, hogy ezt belinkelted! Egyébként kíváncsi lennék, honnan vettek ilyen gameplay infókat? Ha van videó, mikor osszák már meg a néppel?
  • Zomil
    #35
    Én is ezen gondolkodok, h honnan van ilyen pontos leirása a játék elejéröl a cikkironak, mert sehol máshol nem láttam még ilyen pontos leirást :O
  • Evoluti0N
    #36
    Ez jó kérdés. Mindenesetre nagyon jól hangzik. Remélem, h valóban így lesz, ahogy a cikkben leírja. Ugyanis akkor egy nagyon jó játékot fogunk kapni :)
  • grebber
    #37
    Vagy kiprobálhatták (bár ezt szerintem hatalmas betűkkel kiirták volna) vagy valami jó kis hossz gameplayt kaptak!
  • lucifer9393
    #38
    Amit persze mi is megkaphatnánk :D
  • grebber
    #39
    Nem kell parázni jönnek majd a képek és videók ha eljön az ideje!
  • lucifer9393
    #40
    már eljöhetne :P Nagyon várom... már egy megjelenési dátummal is közelebb lennénk a célhoz...