5366
Tomb Raider
  • ldavid
    #189
    az lehet, nálam le van húzva a fényerő xD
  • lucifer9393
    #188
    ez már túl fakó
  • ldavid
    #187
    így lenne jobb szerintem - ide felesleg az a hatalmas méret, meg tényleg sötét is volt
    (még a magasságán is lehetne csökkenteni, ha meg van még a fájl; a felirat meg kicsit nagyobban, feljebb is mehetne)

    remélem tényleg így fog kinézni Lara, és nem az a "ferdeszemű" lesz
  • lucifer9393
    #186
    Hát akkor tegye be valaki, szerintem szép :) kicsit fővilágosít és mehet


    Egyébként én nemrég fejeztem be a Tomb Raider 2 felújított textúrás változatát... kár h. a többit még nem újították :(
  • Optimus Prime
    #185
    Sötétnek sötét, a többi részemről csak szarkazmus. Én olyat képet tennék oda, ami térdelve a sebeit köti, vállán íj és valami sziklán van.
  • sublimaze
    #184
    Szerintem senki sem fikázta, ha meg nincs jobb versenyző akkor meg menjen simán... :)
  • TBTPumpa
    #183
    Friss infók: http://gamepod.hu/hir/tomb_raider_laranak_tul_kell_elnie.html
  • machinarium
    #182
    THX!
    Lara fejszerkezetén még világosíthatok, bár sztem így is látszik, hogy nem épp most jött a Hilton szálló wellness fürdőjéből és kellőképpen előrevetíti azt a borongós hangulatú gyalogtúrát, ami vár ránk majd a játékban, persze mindenki ízlésvilágának nem lehet eleget tenni, de amíg nincs jobb, szerintem fintorogva és egy kis szódával fél szemmel oda-oda tekingetve épp hogy elmegy.
  • lucifer9393
    #181
    Nekem is kicsit a sötétségével volt gond. De egyébként nem kéne fikáznunk, igyekezett, és ez értékelendő.
    Addig meg nem kéne kicsit feldobni a topikot? pl. Kinek melyik volt a kedvenc része?
  • sublimaze
    #180
    Nekem a kompozíció nem tetszik... :D
  • Optimus Prime
    #179
    Túl sötét és nem látni, hogy Lara szakadt, véres, vizes és izzadt.
  • janihunk
    #178
    Jöhet. Meg a játékról is jöhetne már valami trailer féle.
  • lucifer9393
    #177
    Szép, csak nem sötét kicsit Lara feje?

    Amúgy felürüghetne kicsit a topik :)
  • machinarium
    #176
    A kép lemaradt :D

    szóval

  • machinarium
    #175
    Készítettem egy bannert, ki szavaz arra, hogy berakjuk?

  • Optimus Prime
    #174
    Egyértelmű a célja: vizes póló.
  • lucifer9393
    #173
    Pedig én reméltem lesznek valami bívárkodós feladatok. Említik a podcastban h. lesz szerepe a víznek, és Lara is belemászik (demóban is látszik) de nem úszás lesz...

    Ősszel kéne megjelennie elvileg, viszont jöhetne már pár új kép, vagy esetleg egy trailer...
  • Evoluti0N
    #172
    Ez a nem tud úszni dolog elég furcsa. Habár lehet, h pont azért csinálták ezt, hogy ne kelljen a sziget köré láthatatlan falat keríteni.
  • Prince23
    #171
    No akkor nyárvégén vagy ősszel már játszhatunk is vele
  • lucifer9393
    #170
    Az új Crystal Habit podcastból kiderült, hogy a játék már elérte az Alfa változatot, msot jön a finomítás Bétába, és aztán Gold. Másik meg, hogy Lara NEM fog tudni úszni....ami elég elszomorító, hisz eddig minden részben tudott.... de lehet lesz ismét Dual Pistolvaz oldalán...

    Egyébként ajnálom mindenkinek a tombraiders.hu oldalat
  • lucifer9393
    #169
    Sajna nekem nem tűnnek újnak...
  • grebber
    #168
    Új képek! (Csak nekem nem tűnnek annak?)
  • lucifer9393
    #167
    Nem kell ennyire leírni, szerintem ráfér már a frissítés, és nekem kifejezetten bejön ez a küzdős, túlélős téma, szinte késztetést érzek h. kimentsem a szerencsétlent onnan És kellett egy iylen is, így kerek a történet, végülis vlahogy meg kellett mutatni, hogy is lett ő ilyen kemény csaj, mert nem fegyverekkel és acélizmokkal született az hétszentség...Ez így elég reális és emberséges képet fest róla.
  • Optimus Prime
    #166
    Képzeld a Transformers fanokat. Igen, a filmek is nagy büntetés, de a sorozatok. Szinte mindig új universe egy-egy széria.
    De most ez lett a DmC-vel is hallottam a Quake-t is elejéről akarják kezdeni.

    Írói kreativitás: sequel, pequel, the series, remake, reboot.
  • SZilaJMaGGoT
    #165
    Mért? Ha nem tetszik nem játszol vele azt csókolom. Attól még ott lesznek a régi részek, ha akarsz játszol velük... :D
  • Evoluti0N
    #164
    A 2. mondatnál a kérdőjel csak a baleset műve
  • Evoluti0N
    #163
    2012 ősz? Addig meg fogok őszülni?
  • Seth
    #162
    Rebootoknak pont az a lényege, hogy újrakezdenek mindent. Ne keverd a remake-kel
  • Prince23
    #161
    Linket tudsz adni? én eddig iet nem hallottam, hogy a TR multis legyen XD

    ui: gamestart meg nem olvasok
  • Fpocok
    #160
    Sosem fogom megérteni. Jó, rebootolják, de akkor maradjon már meg, ami eddig történt... ekkora balfaszokat, hihetetlen. Sajnos nem tudok mást mondani rájuk...
  • lucifer9393
    #159
    ő elutasította vagy mi... bár szerintem illene rá a szerep :P
  • morzsi555
    #158
    Reboot sajnos, fogták az előző részeket és nyomtak rájuk egy szép delete gombot. Mostantól úgy tesznek, mintha nem is léteznének az előző részek.
  • Fpocok
    #157
    Asszondja origin story, de a napjainkban játszódik.
    Ekkora balfaszságot régen hallottam.
  • Ironman2
    #156
    De lesz benne multi
  • Optimus Prime
    #155
    Megan Fox-szal?
  • morzsi555
    #154
    Tomb Raider Gameplay Preview
  • Prince23
    #153
    nem hiszem, hogy lenne benne.
  • Ironman2
    #152
    Multiplayerre kiváncsi leszek
  • lucifer9393
    #151
    Lesz is ha jól tudom...
  • Optimus Prime
    #150
    Úgy fest páran még nem. :)