5366
Tomb Raider
  • bogyoka
    #109
    Hol van a gameplay? Nem találom:)
  • lucifer9393
    #108
    éppen ideje egy kis frisítés a szériába ha engem kérdezel... picit már ellaposodott ez a járjuk be a világot és acéltesttel éljünk túl mindent. Bár ez a védjegye, kell egy ilyen újítás, frisseség bele. Nem feltétlenül kell elíélni, én nagyon várom, és a reboot után már biztos visszatérnek a rendes kerékvágásba...
  • grebber
    #107
    Konzolosoknak látni kell nem ám gondolkodni
  • Zomil
    #106
    Nem estem hanyatt a beumatotol...elöször is ez alapján ez inkább tulélö horror, mint az eddig jol megismert tomb raider játékstilus, másrészt nagyon gáz, h amit tudsz használni azt egyszerüen az arcodba tolják ezzel az arany szinezéssel...
  • grebber
    #105
    Fasza lesz igaz csak valami karórával készült videót láttam kegyetlen gyenge minőségben de átjött a lényeg.
    Várós nagyon!
  • MerlinW
    #104
    Ember, ez csak a prológus volt...:)
  • Bullitt
    #103
    Egyetértek. A játék maga jó, csak akkor ne Tomb Raider legyen már ezek után neve, hanem Lara vs. Wild. Aztán a vizeletét is palackozza. :)
  • morzsi555
    #102
    Szerintem nagyon szar volt, semmi köze már a tomb raiderhez, csináltak valami túlélőhorror szerű faszságot.
  • rage
    #101
    Nagyon jó, ahogy Lara végig beszél, teljesen élethűvé téve az egészet, sokkal jobban beleéli magát így az ember.
  • MerlinW
    #100
    Most volt a gameplay bemuató... Anyám, ez k*va jó lesz:)
  • Danryu82
    #99
    Király!!:D
  • mcgrape
    #98
    Szerdán lessz Gameplay

    http://games.ign.com/articles/117/1172302p1.html
  • lucifer9393
    #97
    Énis, remélem igaz a hír. az E3-ra ki kéne nekik vinni.
  • Danryu82
    #96
    A játékmenetre iszonyat kíváncsi vagyok.:)
  • lucifer9393
    #95
    Hát ajánlom, hogy jó legyen :D Bár eddig mind az volt... Az a rémisztő benne, hogy kb. egyetemista gólyaként fogom nyomatni :D :D Viszont, akkor ha még mindig X360-ra fejlesztenek (vagyis több mnit egy év múlvára), messze még az újabb geenráció.


    Jövőhéten kapunk játékmenetet állítólag.
  • Danryu82
    #94
    Ez viszont igaz!:D
  • MerlinW
    #93
    A jó munka időbe telik:)
  • Danryu82
    #92
    Nemár, olyan sokáig húzzák?:(
  • lucifer9393
    #91
    2012 Fall- trailer legvége.
  • Danryu82
    #90
    Egyébként brutál jó a Trailer.:D
  • Danryu82
    #89
    December 13.-a körűl várható a megjelenés. Még sok idő van addig.
  • lucifer9393
    #88
    Engem az sem érdekel, ha fele ilyen gyönyörű is lesz, akkor is várom!!! Csak jöjjön már!

  • Prince23
    #87
    is-is. Túlélő játék lesz inkább
  • Although
    #86
    Kétségtelen nagyon jól néz ki az intro. Ez kalandjáték egyébként?
  • Prince23
    #85
    Ez a CG videó amúgy. a játék nem lesz ilyen gyönyörű. csak a maga nemében :)
  • Ironman2
    #84
    Eszméletlen a videó!!! Ha igy fog kinézni a játékban is,akkor bővítenem kell a gépet
  • lucifer9393
    #83
    egyet értek mindennel, veled is, csak a 2012vel nem... en azthittem már játszhatom a karácsonyfa alatt :(
  • Prince23
    #82
    Várható volt, h a nagy hajrában kezdik majd el árusítani.

    ez a trailer viszont nekem marhára tetszik :)

    azt meg letojom, hogy teljesen más irányba viszi a Square Enix a gamet. Csak jól fog elsülni...

    ja és remélem, ahol hajótörést szenvedtek, az nem Bermuda...
  • lucifer9393
    #81
    Én végigizgultam az egészet, a sírás határán voltam. Gyönyörűen összehozták, édes érzéki hang, tökéletes megjelenés (mondjuk az iPhone-t nm értem... elvileg multban kéne játszódnia) EPIC volt az egész!!!!


    De MI AZ HOGY 2012 FALL???? HÁt addig megőrülünk!!!!!!!


  • grebber
    #80
    Ha a game csak negyed annyira lesz hangulatos mint a Trailer már akkor egy kurva jó game-et fogunk kapni!
  • mcgrape
    #79
    Itt az előzetes
    Tomb Raider "Turning Point" Debut Trailer
    http://www.youtube.com/watch?v=RN7_8Yholm4
  • lucifer9393
    #78
    100 % h. vmi renderelt vmi lesz...
    de LESZ !: D
  • grebber
    #77
    Jővőhéten jön az első trailer!

    Szinte biztos vagyok benne hogy semmi ingame lószart mutatnak megint :(
  • Danryu82
    #76
    2011 karácsonya, ha nem húzzák, halasszák tovább.
  • Ironman2
    #75
    Mikor jön már?
  • grebber
    #74
    "A Tomb Raider 2011 három típusú missziót fog tartalmazni: Survive (Túlélés), Rescue (Megmentés), és Escape (Menekülés). Laranak vissza kell majd térnie a fő táborhelyre ahhoz, hogy új képességeket sajátíthasson el, új eszközöket használhasson, vagy ha már egy felfedezett helyre óhajt jutni.

    A játékban található fejtörőket a Half-Life 2-höz hasonló játékok ihlették. Mindazonáltal kevesebbet kell a kapcsolókkal bohóckodnunk, sokkal inkább a kölcsönhatásokra helyeződik a hangsúly: tűz-víz, áramlatok, gravitáció és a tárgyak súlya.

    A Tomb Raider 2011-ben található puzzle-ök mindegyike több módon is megoldható. Köszönhetően túlélő ösztönének, Lara fénypontokkal jelzi majd, mely tárgyak lesznek segítségére az egyes fejtörők megoldása édekében - ugyanakkor e képességét csakis akkor hasznosíthatja, ha nyugton marad.

    Az innovatív Camera Frame-nek hála képesek leszünk tájékozódni Lara hangulata felől mimikája, félelme és a különböző "blurring effect"-ek által. "

    info: Gamechannel
  • Prince23
    #73
    Gondolkozzatok, a Hobby Consolas kizárólag PS3 és Xbox360-as cikkeket közöl le. Egy eleve pc "gyűlölő" magazin még szép h nem említi meg a PC-t

    Jön PC-re!
  • lucifer9393
    #72
    Jaj ,hát az teljesen elkerülte a figyelmemet. Csak mert nem érint :D
  • grebber
    #71
    Szerintem arra utalt hogy nincs ott hogy PC!
    De mivel hivatalos oldalon ott figyel jön pc-re is!
  • lucifer9393
    #70
    És mi a lényeg? :P Ezeket a cikkeket már közölték, sőt magyarra fordítva...bár lehet tévedek.