2861
  • Carlos
    #61
    akkor várni kell, hátha csinálnak..
  • theone91
    #60
    Trollszag ON: Vágom, blabla, elmodták páran. Értelmezni kéne amit írok.
  • Carlos
    #59
    Ennek a kütyünek pont ez a lényege. Ezt a közönséget célozza meg.
    Ha te nem ezt várod egy mobiltól (mert nem biliárdoznál mondjuk vagy pókereznél a kádban) akkor "ez nem az a telefon amit keresel".
  • CybeRick
    #58
    Előbb utóbb biztos lesz olyan is. De a Moto most új vevői réteget igyekszik meghódítani. És jól csinálja. Nincs konkurens készülék...
  • theone91
    #57
    ZTE Blade. 36 ezer Dominó csomagban a T-nél. De ha lenne benne IP67-szabvány akkor az is 100k-ról indulna.

    Remélem evvel a példával már világos amit mondok.

    Félreértés ne essék, nem kéne a Defy-t eltörölni, csak kéne belőle egy nem láva-biztos verzió is, jóval olcsóbban, így nagyobb réteghez jutna el.
  • theone91
    #56
    Épp erről beszélek. A Moto-nak nincs olcsó kategóriás, belépő Androidja.
  • Vadnokedli
    #55
    Lehet az "10-20" éve volt a kezedben. :D Trágya alma júzer vagy.. leírtad magad.
  • Maxtreme
    #54
    ok, bye.
  • Hugh Hefner
    #53
    samsungnál NEM létezik rosszabb telefon. sok megfordult már a kezemben, egyszerűen használhatatlan, pontatla, logikátlan, borzalmas fos.

    motorola meg mindig is szar volt, mindig is szar lesz, kurvából nem lesz szalonna

    marad a nokia, apple, htc, és ennyi
  • Maxtreme
    #52
    De gondolom az veled is előfordult hogy véletlenül leejtetted, és ha nem is ment tönkre, azért meglátszott a készüléken.
    Itt ettől sem kell félni. Nyugodtan dobálhatod.
  • Maxtreme
    #51
    Az még hagyján. De a samsung még be sem fejezte a saját (bada) OS-ét, máris bejelentette hogy náluk az android lesz az elsődleges rendszer. (sokkal nagyobb támogatás, ill több készülék fog megjelenni androiddal)
    Innen asszem lehet sejteni hogy a bada nagyon hamar feledésbe fog merülni..
    Ráadásul kutya nem fejleszt rá.
  • Maxtreme
    #50
    xt720 tud HD-ben videót rögzíteni (csak valamit nagyon elb*sztak mert szaggat) illetve van rajt hdmi.

    Ellenben a defy jóval kisebb (az xt720 k*rva nagy) víz és törésálló, jobb cpu-val és fejlettebb 3D gyorsítóval rendelkezik, illetve 2x annyi bent a rom.
    Ja és erre ELVILEG lesz hivatalos froyo.
  • Vadnokedli
    #49
    Bada?! offos barátom. ne tudd meg mit bugzik... én Galaxy S- emet elcserélném Motorla Defy-re. JELENTKEZŐKET VÁROK. :D
  • Maxtreme
    #48
    Én bada-s mobilt nem vennék, de te tudod :)
  • grebber
    #47
    LOL.Életbe nem vittem viz közelébe egy telefonomat sem legyen az vizálló (ilyenem nem volt) és nem vízálló.A kádba fürdeni szoktam nem telefont nyomogatni :D

    Máshol azt irták XT720-ra nem lesz 2.2 és így jobb választás a Defy. Árban ugyanannyi mind a kettő!
  • Carlos
    #46
    Na ezaz...Ki tudja.
    Bár nekem rossz tapasztalataim vannak az LG-vel (Viewty).
  • Carlos
    #45
    igény kérdése szerintem.
    Bár laikus vagyok, de ha egy árban van, akkor én defy-t választanék, mert ha elejtem vagy beleesik a kádba fürdés közben, akkor nem lesz semmi baja, míg a másik kukázható kábé azonnal.
  • Tigristank
    #44
    Na jó, de az milyen áron lesz majd elérhető? :)
  • grebber
    #43
    Tudásilag ,hardware-ileg meg minden más figyelembe vége melyik telefon a jobb ez vagy a Motorola XT 720?
  • Carlos
    #42
    Nálam is ez a helyzet. Én LG Star-t is esélyesek között tartom...
  • Tigristank
    #41
    Mondj már légyszi 1 olyan Androidos mobilt, ami tudásában hozza azt, amit a Motorola Defy, és 1 árban van vele, esetleg olcsóbb?? Nem nagyon láttam ilyet. :S
    Én most állok mobilvásárlás előtt, és a Samsung Wave-et néztem ki (ami ugyebár nem Androidos!), de most ez a Defy kicsit gondolkodásba ejtett. :)
  • pxxl
    #40
    mivan már töröd a magyart? :D
  • Maxtreme
    #39
    "A Motorola nem kínálja mostanában valami olcsón az Androidos telefonjait "

    Miért? A Felsőkategóriás telefonokat melyik cég árulja olcsón?
    Samu Galaxy S 100k+. Htc Desire 100k+ stb.
  • theone91
    #38
    Természetesen magamból indulok ki, és csak megjegyzem, mert miért ne: :D

    Értem én, hogy (biztos) van az a szűkös réteg ami képes 80-90 ezret fizetni egy mezei túratelefonért, de ha nem lenne ez a drága gyártási technológia, akkor a telefont 40-ért is megvehetné ezt (az amúgy erős) Android-készüléket, akinek nincs szüksége a teljes strapabíróságra...

    A Motorola nem kínálja mostanában valami olcsón az Androidos telefonjait, pedig a Google oprendszere lökte ki a csődhelyzetből a céget (érthető is, hogy meglovagolja a dolgot, ha így is van rá kereslet).

    A Sonim strapatelefonjai sem azért kerülnek 90-100-ezerbe, mert olyan hihetetlenül okosak (van bennük egy végtelenül szar MTK-platform, telefon-, SMS- és GPS-funkciók azt' ennyi), hanem mert rohadtul költséges a gyártás és vékony a felvevőpiac...

    Summázva: Rohadtul kéne egy ilyen gyprs, jól optimalizált Android-teló, de nem fizetek dupla annyit egy olyan feature-ért, aminek (én!) semmi hasznát nem venném.
  • CybeRick
    #37
    Éppen a strapabírása miatt különleges. Amiről te beszélsz, az egy teljesen átlagos androidos mobil... Abból meg már van egy pár tucat. Ez meg egy igazi túrázós mobilnak felel meg, a tulajdonságai alapján. Éppen ez hiányzott eddig a piacról.
  • theone91
    #36
    Oké, már csak egy olyan vezrió kéne amiben nincs ez a bugyuta IP67-katonai szabvány, mert minek akarnám én egy pohár vízben mosdatni? Így jóval olcsóbb is lehetne.

    (Balfasz vagyok tudom, de én még nem ejtettem bő vízbe egy műszaki termékemet sem, sajnálom.)
  • Solten
    #35
    Jo ez telo, le lehet mosni a csap alatt...
  • CybeRick
    #34
    Jogszabályban előírt jótállási kötelezettség

    A jótállási kötelezettségről a 151/2003. Korm. rendelet szól. A rendelet a mellékletében felsorolt termékekre 1 év jótállási kötelzettséget ír elő.
    De a 3 napos (72 órás) cseregarancia is létezik.
  • Carlos
    #33
    WOW
    Ilyet kéne vennem. A viewty-m kezd szarakodni.
    (megfolyt a ragasztás a szélén (ráfolyt a kijelzőre így ott nem nagyon érzékel a kicsike))
  • atomkrumpli
    #32
    nincs már 3 napos csere, se 15 napon belüli javítás vagy pót készülék szóval ha beázik sajnos legalább egy hónap mire megint a tied lesz :-(
  • pxxl
    #31
    reális, csak lehangoló, hogy ilyenem sem lesz :D
  • Vadnokedli
    #30
    IDK. mert egyiknek sincs 3D-s képe. :D
  • kifli
    #29
    melyik a 3d-s?
  • Maxtreme
    #28
    Mit vártál egy felső kategóriás készüléktől? :)
    A többi cég is ennyiért (vagy drágábbért) osztogatja a hasonló tudással rendelkező telefonokat. Csak ez ráadásként ugye kissé ellenállóbb.
  • pxxl
    #27
    jah 80-95e :/
  • pxxl
    #26
    mennyiért adják (majd)? bejövős :)
  • Vadnokedli
    #25
    Eskü én bánom hogy nem Defy-t vettem Galaxy S helyett XDD

    bár csak lenne ilyen Galaxy S bl is :D
  • Maxtreme
    #24
    A magyar keszulekekre elvileg ez nem vonatkozik
  • Narxis
    #23
    Hoppá!!!
  • grebber
    #22
    "A strapabíróságról annyit, hogy a csap alatti lemosás meg se kottyant neki. A kijelző üvege karc nélkül megúszta az asztal sarkához és éléhez csapkodást (még a fém lábhoz is odaütöttem), és egy egyszeri, kőre való leejtést is csupán egy alig látható 2 mm-es karc jelezte a sarkán. Ezt a részt azonban jobban kivesézzük még, mert a DEFY visszatér majd hozzánk, hogy megmutassa, milyen kemény gyerek valójában. Addig is azonnal megkapja az ajánlott pecsétet, amit csak az ár választhat el a különösen ajánlottól."



    Mobilaréna teszt!