2861
  • hzsolt
    #261
    Sőt még a június is Q2. ;)

    Amúgy amcsiknál OTA frissítették a 2.2-t (a forumuk szerint), lehet hogy hozzánk is eljut így, de a Motorola szoftverével biztosan.
    Mondjuk amióta van Cyanogen Mod, inkább annak a stabil változatát várom.
  • hzsolt
    #260
    próbáltam írni egy ilyet, de a képeket állandóan törli a market:
    LINK

    Ez meg a teljes listám (elvileg): lista
  • Narxis
    #259
    Asszem itt.
  • RETROB0Y
    #258
    Magyarországon vett Defyhez honnan tom leszedni a PC programot?(Moto Updater pl)
  • Narxis
    #257
    A listámban van pár fizetős app is, ezeket többféle módon tudod beszerezi, hivatalosan a marketből nem mert Mo. nem támogatott. Némelyiket meg tudod venni paypalon keresztül, ha neked is a könnyebb út kell akkor először az applanetet töltsd le. ;)

    Böngészőből nekem több is tetszett de xScope jött be "igazán". Ha neked nem tetszik ajánlom a Dolphin HD-t vagy még az Opera Mobile-t. Firefox-ra is ránézhetsz ha desktopon Firefox-ot használsz mert a sync funkcióját akkor ki tudod használni.

    A függetlenségről ellentétes infókat hallottam, van aki szerint az új szállítmány már nem független, van aki szerint igen, az fw meg mindegy, gépre dugod és moto updaterrel frissíted ha kell.
  • dunga
    #256
    Holnap megyek érte a vodához. Összeírt app lista felpakolása igénybe fog venni pár napot. :]
    Tipp, hogy független lesz-e, valamint, hogy milyen fw lesz rajta?
  • Tigristank
    #255
    Fuuuu, sok mindent kell átnéznem majd, hogy mi mire jó. :D
  • dunga
    #254
    Köszi szépen, rájuk is nézek mindjárt
  • Narxis
    #253
    Hali!

    Április végét rebesgetnek de a Q2 időszak májust is jelent, tehát lehetnek csúszások, régiók szerint.

    Frissíteni az adatkábellel PC-re kapcsolva a Moto Updater progival lehet majd.
  • R3TR0
    #252
    Hali

    Itthon mikor lesz Froyo?

    Ha kijön hogyan kell majd frissiteni?
  • Narxis
    #251
    XScope Pro böngészőnek, opera mini mibilinternet esetén, Go Launcher Ex, root explorer, power amp, rocket dial, go sms, power max, android booster free, system info widget, beautiful widgets, moto torch, wifi manager, fbreader, milestone overclock, setsvel, applanet, appbrain, xiaalive, tunein radio, netqin antivirus, soundhound pro, ringo pro, tv24, magyarországi hírek, made in hungary, anipet aquarium, wallpapers hd

    Fejből ennyi. :D
  • dunga
    #250
    Tudtok egy 'must-have' alkalmazás listát írni nekem?
    Vagy inkább úgy kérdezem, hogy ti miket használtok?
    Danke .]
  • hzsolt
    #249
    Igen, az a Sense rom. A HTC sense felületét portolták Defy-re, de sajnos a fejlesztő azóta eladta a telefonját, és felbeszakadt. Egy másik megpróbálta folytatni, de nem nagyon halad vele.

    Egyébként elég kiforratlan még, aki feltette, hamar le is szedte. Továbbá, ha jól emlékszem a kínai 2.2 az alapja, ami egyes nem kínai készülékeben tönkrevágta a vakut.
  • Narxis
    #248
    Prohardveres Defy topikban valaki mutatott egy főzött rom-ot amin minden magyar volt.
  • hzsolt
    #247
    hivatalosan nincs, de ha akarod csinálhatsz bele, csak elég nagy munka, mert minden programot le kell fordítanod.....
  • gabeone
    #246
    SZUPER! Magyar nyelvű menü lehetséges a készüléken?
  • dunga
    #245
    De nem ám.
  • Tigristank
    #244
    Miért? Múlt héten még nem lehetett kapni?
  • dunga
    #243
    Újra a vodánál!
    (Örülnék, ha nem április 1. lenne :/)
  • Tigristank
    #242
    Pedig igaz. :D
  • Narxis
    #241
    Végre egyszer az életben jól döntöttél. :D

    (csak vicc)

    Am. grat. :D
  • Tigristank
    #240
    Tegnap óta én is Defy tulaj vagyok, eddig meg vagyok elégedve vele. :)))
  • dunga
    #239
    Kellemes :S
  • Narxis
    #238
    Má vagy 1 hónapja nem kapni.
  • dunga
    #237
    Az egész országban kifogyott a vodánál...
  • Narxis
    #236
  • theone91
    #235
    Mert éjszakánként maszturbálsz.
  • Narxis
    #234
    Mé?
  • Carlos
    #233
    -fav
  • Narxis
    #232
  • Vadnokedli
    #231
    DEFY!
  • Narxis
    #230
    Technet teszt

    "Van jobb multimédiás képességekkel rendelkező Android telefon, "

    Melyik az a "jobb" ebben az árban? 75ezer Ft kártyafüggetlenül? Azért kérdezem mert kinéztem ezt a telót, eredetileg LG P500-at akartam 60ezerért, de mikor megláttam, hogy csak 15 ezer Ft-tal több a Defy akkor rájöttem, hogy ez jobb vétel, tekintve a jobb hardvert, nagyobb felbontást és a ütés/víz/por-állóságot.
  • hzsolt
    #229
    Az valami félreértés lehet. Nem létezik magyar menüs Defy.
  • nyuny01 #228
    Hm amire azt írják hogy magyar menüs azon mi van?5 ezerrel drágább mint az angol!
  • kf
    #227
    Üdvözlök mindenkit!
    Segítsen valaki tanáccsal,ha tud!
    1.Az internetmegosztás/thetenring/ a pc-mel nem akar összejönni sem usb,sem bluethoot kapcsolat esetén sem.
    Egyáltalán lehetséges?...
    2.A 3G hotspottal pedig rövid idő után megszakad az átvitel.
    3.a mobiltévé szolgáltatás szintén nem kivitelezhető...
  • hzsolt
    #226
    Ha hivatalos a frissítés, akkor a Motorola saját szoftverével tudod megtenni. A többinél meg elég változatos, kell hozzá egy rootolt teló, meg a defy-s recovery aztán a ROM kiadójának az útmutatásait kell követni.
  • lengoborda
    #225
    Köszi!persze várok vele,de egy ilyen frissítést hogy lehet felrakni rá?
  • hzsolt
    #224
    nincs még hivatalos, a mókolt romok felrakását a mobilarénán elolvashatod. De én a helyedben várnék vele 1-2 hetet, mert tök jól elvan a 2.1-el is szerintem.
  • Máté94
    #223
    UK és US verziók vannak, úgy tudom.
    mobilarena.hu-n érdemes ilyen ügyben kérdezni.
  • lengoborda
    #222
    Na megrendeltem:)holnap már a kezemben lesz.és a 2.2Froyot már rá lehet tenni?és hogy?:)