2861
  • Máté94
    #221
    Akkor nincs rá magyar nyelv. :D
    Csak azért gondolomtam, mert Blade-re csináltak.
  • Vadnokedli
    #220
    Tré-Mobájl nehezen csinál rá. :D
  • Máté94
    #219
    Nincs magyar nyelv 2.1-re tudtommal, hacsak a T nem csinált rá. :D
  • lengoborda
    #218
    Sziasztok,a napokban vennék egy Defy-t és az lenne a kérdés hogy magyar nyelvű menüt hogy lehet rávarázsolni ,mert mindenhol angol nyelvel van.A motoblur-felületet érdemes rá visszarakni?az októberi széria mind hibás?
    előre is köszi
  • Carlos
    #217
    Eddig semmi infó nincs arról, hogy a szervízelt készülékekkel mi volt a gond, milyenek szervíz után, stb.
  • Tigristank
    #216
    1 hónap alatt szépen leesett az ára 10.000 Ft-tal, most már 76.000-ért lehet kapni. Azt hiszem nemsokára beruházok egyre, hacsak nem győz meg valaki, hogy nem érdemes. :D
  • Maxtreme
    #215
    MO-n a telefonos társaságok csak blurmentest árulnak. (bár megjegyzem az is tele van szeméttel, szal lehet takarítani)
  • Máté94
    #214
    Hmm, tudtommal még olyan nincs MO-n, vagy igen?
    Várom, hogy Telenor felvegye Defy-t egy jó árral. :)
  • Maxtreme
    #213
    természetesen. (ahogy előttem is írták, rootolás után)
    De egyszerűbb felrakni a hivatalos blurmentes romot.
  • hzsolt
    #212
    rootolni kell a telefont, és akkro törölhetsz belőle, de csak óvatosan, nehogy olyasmit is letörölj, amire szüksége van az OS-nek a működéséhez.
  • Vadnokedli
    #211
    Gondolom mint mindenből rootal.
  • Máté94
    #210
    Maxtreme, Defy-ből el lehet távolítani a MOTOBLUR felületet?
    Csak érdekel. :)
  • Maxtreme
    #209
    A vietnámi hörcsögök nemi életéről szóló dokumentumfilmet.
  • Carlos
    #208
    és mit is látunk a videón?
  • theone91
    #207
    Tesóm ma ruházott be egy Defy-re... Engem megvett kilóra, a felhasználói felület sima, játékteljesítményben sem utolsó. Gondolkodom egyben, de jelenleg nekem még a megfizetetlen kategória. :D
  • Maxtreme
    #206
    Töltöttem fel Yt-re egy kis érdekességet (valami piszok lassú kínai videómegosztóról jött le, félelmetes 2kbps-el :) )




  • hzsolt
    #205
    Ebben a fórumban azt írják, hogy az akkumulátor alatti egyik cimkén (amelyiken a Made in China felirat van), BTxx, vagy BFxx kezdetű a gyártási szám, akkor az már a javított készülék.

    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=10573936
  • Lewistaylor
    #204
    De azért érdekelne, hogy mi a fenét csinálnak ennyi ideig a T-be... már 2 és fél hete ott van...:S pedig ez gyakorlatilag egy fél max egy órás munka...
  • Carlos
    #203
    hát igen. nem nagyon hallunk semmit a szerelőktől, akik javítják a cuccost... érdekes... vajh miért nem?
  • Laceee
    #202
    Én elvileg a héten kapnám vissza, de külföldön dolgozom, ezért csak február végén kapom kézbe.
  • Lewistaylor
    #201
    Na van valami hír a javított telefonokról?
    leteszteltétek őket?
  • CybeRick
    #200
    Egyes telefonokban lehetséges processzort cserélni, ha pl az romlik el. De ez (BGA) forrasztással történik, és ugyanolyan kerül be helyette ;)
    Ja, és nem is mindig sikerül...
  • Laceee
    #199
    Szerdán megy az enyém is szervizbe.
  • Vadnokedli
    #198
    Drágább titániumra cserélik ingyen; És a processzort kicserélik egy 1GHZ-s Snapdragon-ra.

    (de amúgy tényleg; lehet processzort cseréltetni egy ilyen készülékben?)
  • Carlos
    #197
    És mit csináltok javítás címszóval?
    Vagy inkább ne kérdezzük? Csakmert gyanús ez az egész forrasztós dolog nekem, főleg, hogy nem is forrasztási hiba.
  • whiskeyman
    #196
    persze, megy a javítás, de le is kell normálisan tesztelni
  • Laceee
    #195
    Gyűjtitek őket, vagy javítsátok is ?
  • Vadnokedli
    #194
    fogdossák a rokonok biztos. : o
  • whiskeyman
    #193
    Ma is érkezett egy :D
    szépen szaporodnak
  • Laceee
    #192
    Az sem elfogatható.
  • Maxtreme
    #191
    Jah végül is így mindjárt más. Akkor nyugodtan meghalhat a kijelzője pár hét után. :) Én kérek elnézést :)
  • Vadnokedli
    #190
    Az aranyos;
  • Carlos
    #189
  • Laceee
    #188
    Találtam egy érdekes hsz-t a mobilarénán:
    Elég érdekes belvilága van, ennyi szilikont még a Playboyban is csak ritkán látni. Tömítések és O-gyűrűk mindenhol. Jo hír a fülhallgatósoknak, hogy ha nyitott jack csatlakozó fedéllel ejtik vízbe, akkor sem kell megijedni. Maga a csatlakozó beázik, viszont ez az egység belülről szigetelve van, nem tud beljebb folyni a víz. Ugyan ez az USB csatlakozóról már nem mondható el...
    Érdekes a sokat emlegetett hangszóró környéke is. A hangszóró és a jack csatlakozó nem forrasztással rögzül a nyák-hoz, hanem ilyen aranyszínű, kicsi laprugókkal kapcsolódik (hasonlóan mint pl a SIM kártya). Ennek fényében elég érdekes, hogy forrasztási hibát emlegetnek.
  • whiskeyman
    #187
    ezt így elég nehéz megállapítani :)
    mindent el lehet baszni, de szvsz ez még az egyszerűbbek közé tartozik
  • Laceee
    #186
    A Nokia N8 nem strapamobilnak van eladva.
  • Maxtreme
    #185
    Hibás darabok szinte minden terméknél vannak. EZ alapján kár leírni a készüléket.
    A Nokia N8-aknak pl van egy olyan szériája aminél beszarik a kijelző 1-2 héten belül. Na puff.
  • Maxtreme
    #184
    Félre ne érts NEM akarom szétszedni (de am nem hinném hogy problémát okozna, nem vagyok sík hülye a témával kapcsolatban :) )
    Csupán azért érdekelt mert ha (esetleg) egy nem hozzáértő sufnigsm boltos bontja meg a telefont, elszúrhatja-e annyira hogy többet nem lesz vízálló a cucc :)
  • Carlos
    #183
    hát ez elég elkeserítő... :(
  • whiskeyman
    #182
    egyébként egyszerű, de inkább szakemberre bízd :D