2861
  • Vadnokedli
    #101
    Én a hátulját leszarom jószerivel :o. Egyedi lesz a sok karc miatt.. (:xddddxdd
  • Maxtreme
    #100
    nekem nem a kezem méretével van a baj, hanem hogy SZERINTEM kényelmetlen hordozni :)
    A Galaxy s-re meg különösen vigyázni kell mert úgy karcolódik mint az állat (legalábbis a hátulja)
  • Vadnokedli
    #99
    Szerintem meg még a Galaxy S is kicsi; a kezemhez képest. xd
  • Maxtreme
    #98
    Amúgy némi érdekesség még a Defyvel kapcs.
    Nem tudom ki látta már élőben, de én ledöbbentem milyen baromi kicsi a kijelzőmérethez képest :)

    Lőttem egy képet az összehasonlítás kedvéért.



    Sok embernek ugye ez is szempont. (nekem is valamennyire. A galaxy S szvsz már túl nagy. A Desire HD-ról és társairól már ne is beszéljünk)
  • theone91
    #97
    Lemaradt még a proximity-sensor, mely az arc közelségét érezve kikapcsolja az érintőképernyőt (vagyis beszélgetés közben nem nyomja ki az ember a másikat).
  • Falkon
    #96
  • SötétBarom
    #95
    Mondtam hülye vagyok a mobilokhoz. Kétévente veszek egy viszonylag jót, aztán annyi.
  • Maxtreme
    #94
    Ez kb oylan kérdés volt ennél a kategóriánál, mintha azt kérdezted volna hogy színes e a kijelző :)
  • SötétBarom
    #93
    Mekkvan:

    MEMORY8
    2GB internal shared memory, 2GB microSD card and 512 of RAM
    ACCELEROMETER
    NETWORKS2
    WCDMA 900/2100, GSM 850/900/1800/1900, HSDPA 7.2 Mbps (Category 7/8), EDGE Class 12, GPRS Class 12, HSUPA 2.0 Mbps
    REMOVABLE MEMORY9
    MicroSD up to 32GB
    SENSORS
    Ambient light, proximity
  • Vadnokedli
    #92
    nekem van minden; fémdetektorral az élen; és előszeretettel használom :DDD

    (Galaxy S -ben van legalábbis; nekem az van.) :D
  • SötétBarom
    #91
    Szopatol, vagy télleg?
  • Vadnokedli
    #90
    szinte mindegyikben; sőt fémdetektor is van. mágnesesség érzékelő, gyorsulás mérő, stb
  • SötétBarom
    #89
    Nem értek hozzá, mittudomén. :D Iphonenal tudom, hogy lehet, mert abban van giroszkóp.. Ezekben az androidos kütyükben is van?
  • Vadnokedli
    #88
    melyikkel nem lehet?
  • SötétBarom
    #87
    Lehet elfordítva is sms-t írni ezzel?
  • Maxtreme
    #86
    Amiket én használok:

    Appok:
    Go launcher. Alternatív "desktop". Jobb, szebb, és többet tud mint az alap motobluros fellet.
    Power Amp - Szerintem a legjobb zenelejátszó. EQ, mély és magas kiemelés, Flactámogatás, album art kezelés, stb
    Perfect System monitor. Szabad memória, rom kihasználtság, töltöttség pontosabb kiratása, stb
    Extended controls (skinezhető, többet tud mint az alap power wdget)
    Camera 360 ultimate. Sokkal normálisabb fotókat lehet vele készít mint az alap sw-el. Lehetőség nyílik hdr és számos effekt használatára.
    ApnDroid. Hogy a telefon ne mászkáljon önhatalmúlag a netre :)
    Handcent SMS. Sms küldő és fogadó progi
    Perfect Uninstaller. Egyértelmű.
    efile. Filekezelő progi. Bár az alap is egész használható
    Rockplayer. Az egyik legjobb videolejátszó. Tud HW-s dekódolást, rengeteg formátumot ismer, stb.
    Miren Browser. Kínai fejlesztésű böngésző. (természetesen tud angolul)


    játékok:
    Dungeon Hunter
    Brothers in arms 2
    Hero of sparta
    Nova
    Modern Combat Sandstorm
    Tom Clancy's HAWX
    Gangstar West Coast Hustle
    Lets golf 2
    Angry Birds
    Overkill
    Nfs shift
    Raging thunder 2
    Radiant
  • CybeRick
    #85
    Engem is érdekelne, milyen alkalmazásokat érdemes rá begyűjteni :)
  • Carlos
    #84
    kifejtenéd?
    Nem tudom mi az a motoblur és a Launcher Go. :)
  • Maxtreme
    #83
    szerintem ez a motoblur home felület akkora egy trágya hogy ihajj :)
    Buta, fapados, stb
    Nem baj, a Launcher Go megoldotta minden problémám. :)
  • Maxtreme
    #82
    jah csak a galaxy 3 kijelzőfelbontását is nézd meg.. :)

    (az előző postban a zte-ről beszéltem ha nem lenne világos :D)

    De spicam is volt. Igazából azzal nem volt különösebb bajom (tény hogy a zte-vel sem)csak az alap rommal a 3D-t nem kellett erőltetni :)
  • theone91
    #81
    Cuzámme lassú sajna. A Galaxy 3 már jóval kellemesebb ilyen téren, és azonos árban vannak...
  • Maxtreme
    #80
    Thx nem kell bemutatni, én is használtam kb 2 hétig :)
    A cpu gyengesége nem a játékoknál jön ki elsősorban, hanem pl böngészés közben.
  • Carlos
    #79
    Angolul értőknek:
  • Carlos
    #78
    Ezzel egyetértek.
  • theone91
    #77
    Természetesen megint csak szocvélemény, ne tessék túl komolyan venni.

    Én egy mobil vásárlása előtt inkább teszteket, véleményeket nézek róla, mint hogy milyen CPU/GPU van benne. Gyártótól függ mennyire fut jól rajta az OS/alkalmazások.
  • theone91
    #76
    Igen mondok jobbat a 600 Mhz-en megy, de annyira ráoptimalizálták a rendszert, hogy még a high-end játékokat is elfuttatja. Innentől hidegen hagy mi ketyeg benne, ha flottul mennek a dolgok rajta. (Mellesleg a Qualcomm procik egyáltalán nem rosszak, a HTC sem véletlenül ragaszkodik hozzájuk.)

    Sőt az angliában terjesztett Blade (Orange San Francisco), még amoledet is kapott, ami az árkategóriájában eléggé luxusfeature.

    Pl. Hiába volt minőségi bivaly, 800 Mhz-es Samsung proci a Galaxy Spicában annó, ha a rendszert elkúrta rajta a Samu (upgrade-del még szarabb lett, tapasztalatból mondom).

    Szerintem a mobilra úgy általánosságban ne PC-konfigként tekintsünk, hanem egy kész platformra, amin vagy jól, vagy rosszul mennek a dolgok...
  • Maxtreme
    #75
    Nana. A Blade kategóriájában nem rossz, de a procija azért nagyon messze elmarad a csúcstelefonoktól (ne csak a mhz-t nézd)
  • Vadnokedli
    #74
    Nekem első telefonom nokia e51 volt; 2-3 éves volt már; lecseréltem.

    Meg néztem, 2 hétig olvasgattam HTC, meg minden után; Galaxy S belsőleg - külsőleg tűnt a legjobbnak. Ezért ez jött a kosárba. és indult meg a spórolás :D
  • Carlos
    #73
    Úgyértem, hogy először megfogdosnám (kézbe venném, hogy kényelemes-e, kipróbálnám, ilyesmik). Aztán ha ez alapján tetszik, akkor elolvasnék jópár cikket (3-5 legalább) és ha ezen is átmegy, akkor megvenném. Kábé így szoktam 2-3 évente mobilt venni.

    p.s.: Énis sok rosszat hallottam a régi motorolákról (nekem sosem volt), de gondolom azért voltak szarok, mert gagyi anyagból csinálták jól olcsón. Én most egy kicsit az LG-ben csalódtam, mint már írtam. Szóval nem valószínű, hogy megint vennék. Kivéve az LG Star, dehát az megint egy más árkategória lesz, amire szerintem sajnálni fogom a pénzt.
  • Vadnokedli
    #72
    nem értem; meg néznéd? elolvasnál egy rakat cikket?

    Amúgy én gondosan minden után olvasok; mik az előnyök - hátrányok. Sajnos amikor vettem, még nem tudtam hogy milyen ez a Motorla Defy; és makacs önfejű módon mondtam "óóóh hát ez motorola..."
  • Carlos
    #71
    uhhh...
    Én gond nélkül meg tudnám venni, de előtte megnézném, elolvasnék egy rakat cikket, meg ilyenek. Azért 80K az 80K, mégha jól is keres az ember.
  • Vadnokedli
    #70
    Én éjszakai melóbol(este 22:00 - reggel 6:00 - 7:30 iskola.) szedtem össze Galaxy S re a pénzt. hasonlóan 90 rongy környékit; (maradékba születésnapom miatt bele segítettek a szülők.)

    amúgy ennek sajnos meg van az ára. Félévkor 7 böl bukok :S
  • theone91
    #69
    Munkanélküli egyetemista vagyok, aki grafikákkal keres bulipénzt. Hidd el nekem nem olcsó... ;]
  • Vadnokedli
    #68
    Meg frissítheted 2.2-re.
  • Carlos
    #67
    és odaba***tod az asztalra ha pipa vagy, nem lesz baja.
  • Tigristank
    #66
    Én is pont ezért gondolkoztam el. :)
    A Wave nagyon jó kis telefon ilyen áron, egyetlen baja, hogy bada van rajta. :(
    Viszont ez a Defy most nagyon tetszik, mert nagyjából ugyanazt tudja, mint a Wave, és Androidos. :)
  • Carlos
    #65
    mondjuk vannak akik nem keresnek ennyit egy hónapban. Sose tudhatod.
  • Vadnokedli
    #64
    így is elég olcsó; nem értem mit akarsz :O 85k
  • Carlos
    #63
    Miért lenne. Meg akarják fogni azt a piacot, amit még senki és szerintem jól csinálják.
  • theone91
    #62
    Hát remélem. Valahogy nem érdeke a Motorolának az olcsó Android.