2861
  • theone91
    #141
    Te most milyen szervízbe dolgozol?
  • Maxtreme
    #140
    Még egy érdekesség amit jó ha tudtok!
    A hazai T-s verziókból kimaradt a motoblur teljesen. Ha megnézitek a telefon hátulját, azon csak 1 sima M betű van, és nem nincs blur felirat.
    Erre gondolok:



    De aggodalomra semmi ok. A motobluros felület helyett valami 1:1 másolat került bele, amivel nincs gond. A motoblur másik összetevője viszont kimaradt. Ezek a faszbuk és egyéb közösségportálos szinkronizációs szarságok. (mondjuk marketről kb 2 sec ezeket beszerezni)
    Állítólag ezek a készülékek amúgy gyorsabbak is. Lehet benne valami, mert mióta én kiírtottam az enyémből, tényleg gördülékenyebb lett. Arról nem is beszélve h az akksi készenléti ideje is megnőtt nem kicsit.
    Amire viszont majd kíváncsi leszek, hogy a frissítést hogy kapják (kapjuk) meg motoblur nélkül.
  • Carlos
    #139
    köszi, akkor lehet, hogy még várok egy kicsit a vásárlással!
  • Maxtreme
    #138
    Külsőleg sajna nincs. Állítólag a különösen veszélyeztettek a német régióba szállított készülékek. (enyém hál isten pont az :D)
    Ezt az aboutnál tudod megnézni.
    Ezt kell látnod a az androidd verzió után hogy .Retail.en.DE (de van FR, és CEE, és SEA is)
  • Carlos
    #137
    Van valami közös jellemzője, hogy "melyikek" romlanak el? (leszámítva azt, hogy 2010 októberiek)?

    Tudomisén a pirosdobozú vagy a rózsaszín hátlapú, etc. (Tudom, hogy ezek hülyeségek, de hátha érted a kérdést ezáltal)
  • Maxtreme
    #136
    Ja még annyi hogy az enyém is októberi, és napi rendszerességgel használom az aljzatot.
    Eddig nem volt gondom a cuccal. Most van a 21. napjába.
  • Maxtreme
    #135
    Az aksi alatt találod az MSN számot, amit ez alapján be tudsz azonosítani katt
    Amúgy nem kell aggódni, nyilván nem az egész októberi széria hulladék. Csak jah. van bent.
    Állítólag sima forrasztási hiba egyébként. (ezt az is alátámasztja, hogy aki használja a jack aljzatot annak előbb, 1-2 napon belül beszart a telefon. Ennek oka hogy az aljzat túl közel került a hangszóróhoz, és mozgatás miatt leválik a panelról)

    De a szervizes kollégától azért kérnénk megerősítést :)
  • Carlos
    #134
    Hmmm... akkor lehet, hogy várni kéne a következő szériára?
    Honnan lehet tudni, hogy melyik szériát akarják a boltban eladni nekem?
  • Maxtreme
    #133
    Ph-n is 2-3 embernek beszart már.
    Állítólag a 2010. októberi szériával lehetnek gondok.
  • whiskeyman
    #132
    már be is jött a szervizbe az első Defy ezzel a hibával
  • LeWyTy
    #131
    Engem az eddigiek alapján meggyőztetek.


    Jöhet a speckó balf*sz kérdésem?(nem értek hozzá!!)

    A T-mobilnál néztem egy "csomag?!"-ot.
    Csak valahogy nem tom értelmezni.(balf*sz vagyok na)

    24hónapos hűségnyilatkozat....ez oké
    12hónapos részletfizetés....ez oké
    Net500MB 12hónap sűség.... ennek nincs kezdője?

    Amit lebeszélek az a részleteken felül van?(ott lehet választani?)
    A Ner500MB marhaság az külön van?

    Igazából nincs kedvem ebben a szar időben fél napot utazni egy T-mobil ig a semmiért.azért kérdeztem.
  • hzsolt
    #130
    Kapcsold ki a mobil netet, ha nincs net előfizetésed!
  • Vadnokedli
    #129
    SwitchPro Widget-et használj és lődd ki a szinkronizálásokat. meg a GPS nél a háttérben való dolgot. (nem tudom már mi az XD)
  • Laceee
    #128
    Majd az idő előre haladtával derül ki igazán, az eddigi telefonjaim portól döglöttek be+ tiszta karcok voltak.
    Számomra sok felesleges APP, játékokat most töltöttem hozzá, remélem sikerül elindítani őket.
    Fényképező része egész jó.
    ~5000FT leugrott a kártyámról, nem tudom melyik programmal sikerült ezt elérnem :P
  • Solten
    #127
    Na ha lenne S-em, azt azert nem... ;)
  • Carlos
    #126
    Tapasztalatok? Megérte?
  • Maxtreme
    #125
    Hátha valakit érdekel, ide is beírom.
    Rootolás után ugyebár lehetőség nyilik arra hogy a fölös stock appokat töröljük. Ezek csak foglalják a memóriát, meg fölösen zabálják az akksit.

    Én eddig ezeket szedtem ki, (Xda forum lista alapján csináltam) és úgy tűnik semmi gondja a telefonnak






    + az eredeti home felületet, de az nem látszik a képen. nem akartam 1 sorért még egy sotot lőni.
    Ami kell hozzá ugye hogy rootolt legyen a készülék, és a Titanium backup nevű program. Ezzel nem csak hogy hozzáférünk az alap progikhoz, hanem biztonsági másolatot és készíthetünk törlés előtt, arra az esetre ha valami rosszul sülne el :)

    Természetesen mindenki CSAK saját felelősségére csinálja.
  • Carlos
    #124
    lol
  • Maxtreme
    #123
    vicces fijú vagy
  • Vadnokedli
    #122
    szerintem te adj még hozzá egy Class 6-8-10 -es 32gb-s micro sd-t és DEAL!:D
  • Maxtreme
    #121
    Mennyit dobsz rá?


  • Vadnokedli
    #120
    én is szívesen cserélném a Galaxy S-emet :DDD
  • Solten
    #119
    Ho b+, fuggetlen, zsir uj Defy: £299.99...! Kisse jo ar ezert dogos kis rohadekert.
  • Vadnokedli
    #118
    én nem : o mert 3 nap alatt még vissza viheted : o xd
  • Laceee
    #117
    Azt egyenlőre még kihagynám :P
  • Vadnokedli
    #116
    rakd bele vízbe*---*
  • Laceee
    #115
    Ami neten van az nem elég ?
  • Carlos
    #114
    ok, pár képet tudnál rakni róla? :)
  • Vadnokedli
    #113
    ezért volt olyan drága. ááháá!
  • Laceee
    #112
    Ja, és kaptam 4db szalon cukrot mellé
  • Vadnokedli
    #111
    nem 85 ezer 2 év gyári garival?:o én annyiért láttam >_>
  • Laceee
    #110
    96000 Dominóban
  • Carlos
    #109
    mennyi volt?
  • Laceee
    #108
    trémobil, ismerkedek vele, egyenlőre a névjegyzéket sem tudtam importálni, nem lát belőle semmit
  • Carlos
    #107
    Hol?
    Mesélj... milyen? :)
  • Laceee
    #106
    Ma vettem egy ilyen telefont
  • CybeRick
    #105
    Nekem nem jött össze a T-webshop rendelés. Ma törölték.
    Erről bővebben talán a Homár-blognak fogok írni.
    Azért nem adom fel. Kell nekem, és függetlenül is megfelel ;)
  • Carlos
    #104
    No, ma voltam egy media markt-ban, egy saturn-ban és két T-Mobile boltban és egyik helyen sem tudtam megfogdosni, megnézni, kipróbálni... grrrrrrr...
  • Vadnokedli
    #103
    NEM!; a dávincsi meg pikásszó féle kriksz kraksz nak :D
  • Maxtreme
    #102
    Ja hogy Te is a zebra stylenak vagy a híve mint a Győőőzőe