5763
11421082751314180671.jpg\"Dota2.com\"\"Dota2.hu\"\"Playdota.com\"
Defense of The Ancients 2 a Valve-tól

Dota2.com | Playdota.com | Dota2.hu | Dota2.rts.hu | StreamDota2.com | Changelog
  • setuh
    #476
    nagy meccs jon
  • petecz
    #475
    Az túlzás. GGnet rosszul pickelt aztán rossz itemeket is vettek. Kellet volna eul. Lich meg undorítóan erős. :D

    Kövi meccs komoly lesz.
  • donatus13
    #474
    kegyetlen volt, 279 last hittel zárt de borzalmas mákjai is voltak nagy meccs volt:D
  • setuh
    #473
    Baszus alig vartam,hogy lassam,errefel errol lemaradtam,csak a legveget kaptam el.
  • donatus13
    #472
    mit tolt most morphling ezen a meccsen:D
  • Fallingstar
    #471
    nah végre hazaértem Egerből uraim, mi újság?
  • Santata
    #470
    Ez volt számomra az első jó meccs, sokáig egyenlő felek, ingadozó gold lead.
  • setuh
    #469
    Akkor ezekszerint ma egesz nap nyomjak a kozvetitest es meg csak nem is akad :).
  • ToCsEk
    #468
    ez győztes ági meccs most
  • Inv1sus
    #467
    Egy linket tudsz adni? Tegnap néztem egy meccset, de ott elég bénácskák voltak, jó lenne egy igazit látni.
  • Santata
    #466
    Maradjunk annyiba Cseh-szlovák. 3-3 cseh és szlovák játékos van, de mivel a captain cseh, és azt adták meg a DOTA2nél h csehek, így nekem cseh.
  • Muki100
    #465
    SF-nél összekeverte a Valve az agit az inttel.
  • ToCsEk
    #464
    nincs semmi baj a menetrendel
  • setuh
    #463
    *Szlovak vs Francia :P,a menetrendbe a Danoke lett volna de azt nem kozvetitik ezekszerint...
  • Santata
    #462
    Ez egy Cseh vs francia meccs:D
  • Muki100
    #461
    Ha szerencsénk van akkor azért van ugyanannyi hős mint az állítólagos 4 hónapos képen, mert a csapatok ugyanazzal a jelenleg is bemutatott béta builddel gyakoroltak hónapokig, de azóta folyamatosan adtak már hozzá a valvenál.
    De attól tartok hogy tetű tempóban dolgoznak most is mint mindig :\
  • setuh
    #460
    Az Ehome alaz.
    Kovibe lehet szurkolni a danoknak!
  • Santata
    #459
    Ricefest volt, és folyamatos buybackek. Uncsi.
  • zsakosfrodo2
    #458
    igen, ez tényleg izgalmas volt. Reménykedtem, hogy Tyloon még tud fordítani, az jó lett volna. :D
  • ToCsEk
    #457
    nah ez durva meccs volt :O
    2 kommentátor nagyon adta :D
  • zsakosfrodo2
    #456
    ez jó?
  • Zomil
    #455
    egy sd stream-et tudtok mondani nekem? sajnos a dota2.com-on nem müködik
  • zsakosfrodo2
    #454
    Kaptam egy ilyen linket ma reggel havertól, gondolom ez is egy ilyen összefoglaló oldalacska.

    itt.
  • Fallingstar
    #453
    Kezdődik :)
  • Fallingstar
    #452
    Igen, itt a mai menetrend, itt pedig láthatod a mai adást amint elérhetővé válik a stream
  • setuh
    #451
    Ma is lesz kozvetites?
  • Hegi90
    #450
    Szerintem full random, bár abban az esetben, ha a Steam megnézi a géped paramétereit, akkor az "átlaggép" lesz a nyerő.
  • Zomil
    #449
    ugy néz ki a béta pár héttel a gamescon után indul, elvileg mindenki kap béta kulcsot aki sikeresen feliratkozott(ebben nem vagyok biztos, majd kiderül, nem szabad elöre örülni :) )
    a játék megjelenését 2011 végére vagy 2012elejére célozzák be, szoval sztem karácsonykor már játszani fogunk vele :P
  • Fallingstar
    #448
    nem tudni, nem is hiszem, hogy megtudjuk, de ha igen, akkor az oldalon majd kitesszük. nekem úgy tűnne logikusnak, hogy a többséget a fizetősök közül, párat a nem fizetősök közül:)
  • Masakari
    #447
    Ha a trailert vesszük ahogy írod akkor Dragon Knight-nak is lennie kell:)
    Bár engem a Kucu meg még ezernyi hero érdekel/érdekelne hogy néz ki^^
  • setuh
    #446
    Random valogatnak vajon?Vagy benne lesz az is ki mennyire aktiv steamen,mennyi jatekot vasarolt,stb...
  • Fallingstar
    #445
    Nem tudom most kint van e a regelés, de itt az útmutató annak aki nem tudja hogyan kell
    Béta teszt feliratkozás útmutató
  • donatus13
    #444
    Akkor teljesen tiszta, kössz:d
  • ToCsEk
    #443
    dehogynem :D

    honbol soul stealer
  • donatus13
    #442
    Dota 2 es invoker, na arra leszek kíváncsi :D
  • donatus13
    #441
    Amúgy shadow fiend jó hős, nem ismerem , régiek közt nem nem lelem:S
  • ToCsEk
    #440
    nevet vagy meg sem történt :D

    igen 4hónapos de bármily furcsa más hero nem volt látható csak azok amik ott szerepelnek. (2kivétel)
  • Zomil
    #439
    nah igen, de az a kép 4honapos :)

    meg ha jol tudom most volt olyan ami azon a képen nem volt rajta :)
  • donatus13
    #438
    őő régi cikkek szerint az összes dota 1 es hős bent lesz , én hiszek nekik :D remélem így is lesz.
  • ToCsEk
    #437
    az összes választható hős a kínai képen van, nos azon van 46 hero, enyémen 44van 2 hiányzik axe és pudge mivel azokkal nem nyomultak.

    ha még nem érted akkor elmondom, igen a bannoltak is benne vannak :)